خرید اینترنتی وآنلاین بلیط قطار رجا از سایت رسپینا24

امروزه قطارهای معروف و به نامی در مسیرهای ریلی کشورمان؛ مسئولیت جابه جایی مسافران را بر عهده دارند. قطار رجا یکی از محبوب ترین قطار ها در بین مسافران است که درصد بالایی از امکانات را در طول مسیر در اختیار مسافران می گذارد. خرید آنلاین بلیط قطار رجا، راحت ترین روش برای رزرو صندلی و واگن های قطار رجا است. در ادامه بیشتر با قطار رجا و خرید انلاین بلیط این قطار آشنا می شوید.

خرید اینترنتی وآنلاین بلیط قطار رجا - رسپینا 24

شرکت حمل و نقل ریلی رجا با قطار های متنوعی که در اختیار دارد، امکان یک سفر ارزان و کم هزینه  را برای مسافران فراهم کرده است. سفر با قطار یکی از هیجان انگیز ترین سفرها است که اگر با رضایت از هزینه ی بلیط و کیفت قطاری که با آن مسافرت می کنید همراه باشد؛ می شود گفت که لذت یک سفر خوش را تجربه کردید. برای اینکه بتوانید مناسب ترین بلیط قطار را خریداری کنید بهتر است به تعداد همراهانتان، مسافتی که باید طی کنید و نرخ قیمت کلاس های متفاوت قطار، توجه کنید و سپس اقدام به خرید آنلاین بلیط قطار کنید.

خرید آنلاین بلیط قطار رجا - رسپینا 24

کدام قطار را برای سفرمان انتخاب کنیم؟

در مسیر ها و ایستگاه های نزدیک به هم قطارهای سالنی (اتوبوسی) رجا، عالی ترین منظره ی ریلی را در ارزان ترین ناوگان خود به نمایش می گذارد؛ اما برای مسافت های طولانی، قطارهای چهار تخته، محبوب ترین وسیله ی حمل و نقل ریلی برای سفرهای خانوادگی است. این قطار ها با سطح بالای کیفیت خدمات و واگن های جمع و جور و راحت بسیار پرطرفدار هستند. اگر قصد دارید به صورت گروهی و دسته جمعی به سفر بروید، اقتصادی ترین قطارهای رجا را پیشنهاد می کنیم؛ قطارهای شش تخته ی رجا با قیمت مناسب و گنجایش بالای واگن ها، به صرفه ترین سفر را برایتان رقم می زند.

خرید اینترنتی وآنلاین بلیط قطار رجا

مزیت های خرید آنلاین بلیط قطار

وقتی اسم سفر به میان می آید، شور نشاط حاصل از آن جوری شما را درگیر می کند که فقط می خواهید هر چه سریع تر بلیط بخرید. حالا اگر بخواهید با قطار سفر کنید که دیگر جای خود دارد. وقتی دارید خودتان را برای سفر آماده می کنید، و می خواهید برای خرید بلیط قطار اقدام کنید؛ قبل از اینکه برای خرید بلیط به راه آهن یا آژانس های فروش بلیط قطار بروید؛ صبر کنید تا ما راه بهتری را برای رزرو صندلی های قطار به شما معرفی کنیم. خرید اینترنتی بلیط قطار، آسان ترین روشی است که می توانید بدون تلف کردن زمان، بلیط بخرید. با این روش لازم نیست وقت تان را برای خرید حضوری تلف کنید. خوشبختانه با امکانات ساده ای که امروزه در اکثر خانواده ها وجود دارد، خرید آنلاین بلیط، کاملاً امکان پذیر است. فقط کافی است یه سیستم قابل اتصال به اینترنت (لب تاپ، موبایل و ...) داشته باشید و یک کارت عضو شتاب برای پرداخت هزینه که البته دقت کنید رمز دوم داشته باشد.

خرید بلیط قطار - رسپینا24

نکاتی برای سفر با قطار رجا

اگر برای سفرها داخلی بلیط خریداری کردید و حالا به دلایلی قصد دارید آن را کنسل کنید، سعی کنید حداقل از یک روز قبل این کار را انجام دهید؛ زیرا هرچه به زمان حرکت نزدیک شوید، مبلغی که به شما بازگردانده می شود کمتر می شود.

اگر بلیط رفت و برگشت قطار رجا را خریداری کردید و حرکت قطار مسیر رفت شما باطل شد، باید هر دو بلیط را قبل از زمان مسیر برگشت قطار به ایستگاه یا مرکز فروش بلیط برده و هزینه هر دو بلیط را دریافت کنید.

هنگام سوار شدن به قطار کارت شناسایی و بلیط خریداری شده همراهتان باشد، زیرا مأمور مالی قطار آن ها را چک می کند. دقت کنید که مأمور فقط بلیط هایی که با کارت شناسایی هم خوانی دارند را می پذیرد، در غیر این صورت هزینه ی کامل مسافر را دریافت می کند.

زمان خرید بلیط از مراکز فورش بلیط قطار، دقت کنید که مشخصات شما در بلیط به درستی وارد شده باشد و اگر هر گونه ایرادی در بلیط مشاهده کردید، آن را جهت ابطال و دریافت بلیط جدید به اپراتور تحویل دهید. در غیر این صورت امکان سفر با این گونه بلیط ها وجود ندارد و مسئولیت آن به عهده ی خود شما است.

اگر بلیط خود را در منزل جا گذاشتید، می توانید با داشتن کارت شناسایی معتبر و مراجعه به باجه صدور بليط المثني در ایستگاه و پرداخت 5% از هزینه ی بليط، بليط المثني خریداری کنید.

توجه کنید که زمانی بلیط المثنی برایتان صادر می شود که طبق شرایط آیین نامه، حداقل ۴۵ دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه حضور داشته باشید.

خرید ارزانترین بلیط قطار - رسپینا 24

رسپینا24، یکی از معتبرترین سایت های گردشگری، بهترین و آسان ترین شرایط را برای خرید آنلاین بلیط قطار، خرید بلیط هواپیما و اتوبوس، در اختیار شما می گذارد. شما می توانید در سریع ترین روش از طریق مراجعه به بالای صفحه و یا ورود به سایت خرید بلیط قطار رسپینا24، با وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت، قیمت انواع بلیط قطارهای مختلف را مشاهده کنید و با مقایسه ی آن ها، مناسب ترین بلیط را خریداری کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

بلیط قطار , خرید بلیط قطار , خرید ارزان بلیط قطار , خرید آنلاین بلیط قطار , خرید اینترنتی بلیط قطار , خرید ارزان بلیط قطار رسپینا 24