خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت در کم ترین زمان از رسپینا24

خرید بلیط هواپیما اولین کاری است که افراد برای داشتن یک سفر هوایی انجام می دهند؛ اما چه نوع بلیطی بگیرند که هم خدمات خوبی ارائه بدهد و هم ارزان باشد، راه کارهای خودش را دارد. بلیط های چارتر نسبت به بلیط های سیستمی  قابلیت ارزان شدن دارند ولی چه موقع ارزان می شوند و احتمال خرید بلیط چارتر ارزان چقدر است؟! در این مطلب خواهید خواند. با رسپینا24 همراه شوید.

بلیط چارتر

برای داشتن یک سفر ارزان با هواپیما، توجه ویژه ی اکثر مسافران به سوی بلیط های چارتر ارزان است. آنهایی که تجربه سفرهای متعددی با هواپیما را دارند کاملاً با این نوع بلیط ها آشنا هستند ولی اگر شما برای اولین بار است که می خواهید چنین سفری را با ارزان ترین بلیط هواپیما تجربه کنید؛ حتماً در این مورد سوالاتی در ذهنتان ایجاد می شود که در ادامه به برخی از این سوالات متداول راجع به بلیط چارتر پاسخ می دهیم.

هواپیما چارتری

سوالات متداول برای خرید بلیط چارتر ارزان

بلیط های چارتر ارزان ترند یا سیستمی؟

دقیقاً نمی شود گفت که بلیط های چارتر ارزان تر هستند یا سیستمی؛ اما اگر قرار باشد بلیطی هم خیلی ارزان بشود، بلیط چارتر است و شما شانس خرید بلیط چارتر ارزان قیمت را در بلیط های چارتری بیشتر دارید. توجه کنید که اگر اصول خرید ارزان بلیط چارتر را بلد نباشید، ممکن است حتی بلیط چارتر را گران تر از بلیط سیستمی بخرید.

هواپیما

بلیط های چارتر تا چقدر کاهش قیمت دارند؟

اگر بخواهید ارزان ترین بلیط چارتر را در طول سال بخرید، امر محالی نیست. اگر کنجکاو باشید که بلیط های چارتر تا چقدر کاهش قیمت دارند، شاید تعجب کنید که تا نصف قیمت بلکه بیشتر، کاهش قیمت دارند. همانطور که گفتیم میزان این کاهش قیمت بستگی به شرایط دارد؛ هرچه قدر احتمال خسارت آژانس بابت صندلی های رزرو نشده بیشتر شود، کاهش قیمت بلیط چارتر هم بیشتر می شود. برای مثال اگر پروازهای لحظه آخری را چک کنید، با کمال تعجب می بینید که قیمت بلیط در لحظه های آخر، بسیار کمتر از قیمت بلیط در روز قبل شده است و حتی چنان کاهش پیدا می کند که با بلیط  قطار هم تفاوتی ندارد.

بلیط هواپیما

احتمال خرید بلیط چارتر ارزان چقدر است؟

احتمال خرید بلیط چارتر در فصل ها و همچنین روزهای مختلف سال با هم تفاوت دارند.  همه ی این ها بر می گردد به سود و ضرر آژانس های چارتر کننده. اگر در شرایطی تصمیم به سفر بگیرید که می دانید، صندلی خالی هواپیما به راحتی پیدا می شود، شانس پیدا شدن بلیط ارزان چارتر وجود دارد؛ اما اگر در روزهایی مثل تعطیلات نوروز که جا برای مسافر نیست بخواهید سفر کنید، نه تنها بلیط ارزان پیدا نمی کنید، بلکه باید گران تر هم بخرید.

باند فرودگاه

چه موقعی می توانیم بلیط چارتر را ارزان تر بخریم؟

در ایام تعطیلات خاص مثل عید نوروز و فصل تابستان که مدارس تعطیل می شود، به دلیل ازدحام مسافران، احتمال خرید بلیط چارتر ارزان پایین است و تقریباً صفر می شود مگر در برخی مسیر های کم تردد و خلوت. اگر برای سفر در چنین روزهایی اصرار به سفر دارید می توانید از طریق روش هایی که به شما پیشنهاد می کنیم، بلیط هواپیما را ارزان تر بخرید. یکی از این روش ها، خرید بلیط  پروازهای لحظه آخری است؛ در این پروازها، اگر در لحظات آخر پرواز هواپیما، صندلی خالی باقی مانده باشد، نرخ قیمت آن کمی پایین می آید تا بلیط به فروش برسد؛ ناگفته نماند که اگر همین بلیط را در روزهای خلوت و کم ترافیک سال رزرو، می توانید بلیط را با نصف قیمت بخرید و ارزان ترین سفر خود را داشته باشد. تورهای لحظه آخری هم همچین شرایطی را در لحظات آخر برای مسافران فراهم می کنند. با خرید تورهای لحظه آخری، تجربه ی یک گردش چند روزه و ارزان قیمت را خواهید داشت.

خرید بلیط

خرید ارزان ترین بلیط چارتر از رسپینا24

رسپینا24 یکی از معتبرترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو هتل است که با ورود به آن می توانید در راحت ترین شرایط و سریع ترین زمان به انواع بلیط های سیستمی و چارتر برای مقصد مورد نظرتان، دست پیدا کنید. ابتدا وارد سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 شوید، مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت خود را وارد نمایید و با یک کلیک روی عبارت جستجو، لیست کلیه ی ایرلاین ها به همراه قیمت بلیط ها در دسترس شما قرار می گیرد. سعی کنید با مقایسه ی انواع ایرلاین ها و بلیط های هواپیما مناسب ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.