ساعت حرکت و لیست سرویس برای بلیط اتوبوس تهران به باتومی

بلیط اتوبوس تهران به باتومی برای مسافرانی که قصد شروع یک سفر مقرون به صرفه را به گرجستان دارند ، شروع بسیار خوبی است. برای سفر به باتومی شما می  توانید از خرید بلیط هواپیما باتومی استفاده کنید اما در هر صورت باید اعتراف کرد که سفر با اتوبوس مزایای خاص خودش را دارد که می تواند هر مسافری را قانع کند.

سفر با اتوبوس علاوه بر این که برای شما مقرون به صرفه است می توانید از زیبایی های طبیعت در طول مسیر هم لذت ببرید.هرچند با هواپیما سفر بسیار آسان تر می شود و زحمت حمل و نقل شما هم کمتر خواهد شد.

جهت خرید بلیط هواپیما باتومی کلیک کنید.

خرید بلیط اتوبوس

بلیط اتوبوس تهران به باتومی

باتومی یکی از شهرهای بسیار زیبای گرجستان است که در حقیقت یکی از بنادر بسیار مهم گرجستان است که به دلیل موقعیت استراتژیک خود طی سالیان متمادی جایگاه و نقش خود را تغییر داده است. بیشترین پیشرفت این شهر مربوط به زمانیست که روس ها بر این منطقه از گرجستان حاکم بودند.

 پس از گسترش حمل و نقل ریلی، باتومی از طریق راه آهن با باکو جمهوری آذربایجان متصل شد. در باتومی میتوانید ساختمان های زیادی از بقایای تاریخی شکل قدیم شهر پیدا کنید.

جهت خرید آنلاین بلیط اتوبوس باتومی کلیک نمایید.

اطلاعات و قیمت بلیط اتوبوس باتومی و سفر زمینی به تفلیس

هم اکنون شرکت اتوبوسرانی سیما سفر ( همان شرکت اتوبوسرانی غرب ) و همچنین شرکت اتوبوسرانی گیتی پیما روزانه سرویس ها را از تهران به سمت تفلیس گرجستان ارائه می کنند. اما برای باتومی شرکت های اتوبوسرانی زیر از سمت پایانه غرب و یا بیهقی به مقصد باتومی گرجستان حرکت می نمایند.

- شرکت گیتی پیمای ایران ( از سمت پایانه غرب در میدان آزادی )

- شرکت رویال سفر ایرانیان ( از سمت پایانه بیهقی در میدان آرژانتین تهران )

- شرکت  دیدار سیر گیتی ( از سمت پایانه غرب در میدان آزادی )

مبلغ مصوب بلیط اتوبوس از تهران به باتومی گرجستان در تاریخ نگارش مقاله 300 هزار تومان می باشد که این رقم در ایام متفاوت کاهش یا افزایش می یابد. نوسانات کاهش قیمت بلیط اتوبوس تهران به گرجستان باتومی مبلغ  250 تا 220 هزار تومان هم خواهد رسید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران به گرجستان باتومی

روزها و ساعات حرکت اتوبوس های تهران به باتومی گرجستان

سرویس‌های اتوبوسی تهران به باتومی گرجستان هر روز بین دو تا سه اتوبوس ارائه می‌شود که این اتوبوس‌ها پایانه را بین ساعت های ۱۰ تا ۱۲ ظهر ترک می کنند. البته این تعداد سرویس برای روزهای معمولی ارائه می گردد و بستگی به مقدار تقاضای مسافران دارد.

مسیر اتوبوس تهران به باتومی

فاصله تهران تا تفلیس حدود 1400 کیلومتر می باشد و اتوبوس تهران به باتومی گرجستان حدود ۲۴ تا ۳۰ ساعت زمان احتیاج دارد تا به مقصد برسد ما باید در نظر داشته باشید این مقدار زمان برای موقعیست که جاده ها شلوغ نباشند و انتظار در مرز  از شما وقت زیادی نگیرد.

مسیر اتوبوس تهران به باتومی از شهرهای تهران ، کرج ، زنجان ، تبریز ، مرند ، دگوبیازیت ( ترکیه ) ، کارس ، آرتوین و باتومی ( گرجستان ) عبور خواهد کرد.

اتوبوس های مسیر تهران به گرجستان

حال که قصد خرید بلیط اتوبوس تهران به گرجستان را دارید بهتر است درباره اتوبوس‌های این مسیر بیشتر اطلاعات داشته باشید. اتوبوس های مسیر تهران به گرجستان همه از مدل های اتوبوس vip هستند. این اتوبوس ها از انواع جدید اتوبوس های وی آی پی یعنی ولوو و اسکانیا  می باشند که ظرفیتی برابر ۲۵ مسافر دارا می باشند.

اتوبوس های مسیر تهران به گرجستان

امکانات اتوبوس های وی آی پی

 سیستم صوتی تصویری مجزا

 قهوه جوش و یخچال برای نگهداری مواد غذایی

 صندلی های تخت خواب شو با امکان خواباندن پشتی صندلی به اندازه 140 درجه

خرید بلیط اتوبوس تهران به باتومی به نکات زیر توجه کنید:

1- برای سفر به گرجستان احتیاج به دریافت ویزای گرجستان ندارید و تنها با استفاده از پاسپورت دارای اعتبار ایرانی امکان سفر به تمامی مناطق این کشور را خواهید داشت.

2-  پیشنهاد می شود در هنگام خرید بلیط اتوبوس اگر از تاریخ برگشت خود مطمئن هستید بلیط اتوبوس باتومی به تهران را نیز تهیه کنید تا جایی برای نگرانی از نحوه بازگشت خود نداشته باشید.

3- در هنگام سفر به باتومی در نظر داشته باشید که آب و هوای گرجستان نسبت به ایران خنک تر است و حتما لباس گرم برای سفر خود همراه داشته باشید.

نحوه خرید بلیط اتوبوس تهران به باتومی گرجستان از طریق رسپینا ۲۴

جهت خرید بلیط اتوبوس تهران به باتومی گرجستان کافیست در وبسایت خرید بلیط اتوبوس رسپینا 24 بر روی گزینه " خرید بلیط اتوبوس " کلیک کنید.

در صفحه جست و جوی بلیط مبدا ، مقصد و تاریخ رفت خود را مشخص کنید تا جست و جو آغاز گردد. پس از آن صفحه ای از تمامی اتوبوس‌های آن روز از تهران به باتومی ظاهر خواهد شد. حال پس از انتخاب سرویس مورد نظر تنها کافیست صندلی خود را انتخاب نمایید.

پس از ثبت اطلاعات و مشخصات به صفحه پرداخت بلیط هدایت خواهید شد.

مبلغ مصوب بلیط اتوبوس از تهران به باتومی گرجستان

پس از خرید بلیط اتوبوس تهران به باتومی این موارد را را از دست ندهید

اگر به معماری معماری مدرن علاقه مند هستید شهر باتومی بسیار مکان ایده آل برای شما خواهد بود. منطقه کنار ساحل باتومی با داشتن هتل های مدرن و زنجیره ای یکی از معروف ترین مناطق دنیا است.

اما باتومی بیشتر از یک شهر ساحلی است و هسته اصلی قدیمی آن تقریبا شهر کوچکی است اما اخیراً مرمت های زیادی در آن صورت گرفته است و هم اکنون یکی از جذاب ترین قسمت های باقی مانده از دوران تاریخی می باشد. پیاده روی در کنار خانه ها یکی از لذت بخش ترین قسمت های گشت و گذار شما در باتومی خواهد بود.

یکی از بهترین صحنه های هنری که در این شهر خواهید دید نقاشی های دیواری است که بسیار شگفت آور طراحی شده اند یا به عنوان مثال پیانو های رنگارنگی در اطراف شهر خواهید دید که حتی اجازه دارید که آنها را بنوازید. این دسترسی بسیار عالی به تمامی بخش های هیجان انگیز شهر برای هر کسی جذاب خواهد بود.

شما می توانید برای خرید بلیط اتوبوس تهران به باتومی از طریق اپلیکیشن رسپینا 24 هم اقدام کنید.