{{ctrl.notification}}
آخرین تور های بازدید شده مشاوره تور :02191012900phone

خرید تور قشم از مبدا تهران نوروز و سفر به جزیره قشم برای افرادی که علاقمند هستند که مکان های بکر و طبیعی را نظاره گر باشند بسیار بی نظیر خواهد بود. یکی از عجایب هفت گانه جهان، این جزیره زیبا می باشد. جزیره ای که به دلیل تعدد جاذبه های آن حضور گردشگران بسیاری را در خود دارد. با خرید تور داخلی قشم به جزیره ای از فرهنگ های مردمی متعدد سفر می کنید که به صورت قبیله ای با وجود رسم و رسوم، آداب و فرهنگ متفاوت و متعدد در کنار هم زندگی می کند.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

آب وهوای قشم و تور قشم از مبدا تهران نوروز

بهترین زمان برای لذت بردن از تور قشم از مبدا تهران نوروز ، تعطیلات نوروزی می باشد، چراکه آب و هوا در این بازه زمانی عالی ست و شدت شرجی و رطوبتی بودن هوا کمتر است از این رو  رزرو هتل و اسکان در قشم در این آب و هوا لذت بخش خواهد بود. در ماه های تیر تا اوایل شهریور آب و هوای این جزیره بشدت گرم و شرجی است.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

مراکز و جاذبه های گردشگری قشم و خرید تور قشم از مبدا تهران نوروز 

در خرید پکیج  تور قشم از مبدا تهران نوروز ، خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل وجود دارد . شما دیگر نگران هزینه بلیط هواپیما و رزرو هتل های قشم و اقامت نباشید. در اینجا شمارا با بهترین مکان های گردشگری آشنا می کنیم تا به دیدار چندین جاذبه گردشگری برویم:

چاهکوه یکی از هفت عجایب قشم

چاهکوه یکی از سایت های اصلی ژئوپارک در قشم می باشد، که در مرکز این جزیره قرار دارد. ژئوپارک قشم به دلیل پوشش گیاهی و انواع حیوانات از اهمیت جهانی برخوردار است.  از آثار یونسکو می باشد و دو دره عمود به عمق 100 متر و دیوارهایی تا 20 متر ارتفاع ، صحنه زیبایی  از حفره ها و مجسمه های طبیعی ایجاد کرده که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. بارانهای سیلاب و حرکت بادها و آب داخل صخره ها و همچنین فرسایش آنها با گذشت زمان ساختارهای لایه ای مانندبه شکل امواج دریا و اشکال هندسی ایجاد کرده است. در زمان های قدیم چهار چاه در ورودی قنات چاهکوه قشم برای جمع شدن باران حفر شده بود. به همین دلیل این مکان مقدس برای اهالی باستانی قشم با نام چاهکوه مشهور شده است.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

دره ستاره  جزیره قشم

در نتیجه فرسایش خاک و سنگ در اثر باد و باران ایجاد شده، دو میلیون ساله پیش در غرب روستای برکه در5 کیلومتری جنوبی ساحل جزیره قشم دره ای پدید آمده است، که به دره ستارگان یکی از زیباترین شاهکارهای طبیعت مشهور شده است. دره ستارگان در قشم از جذاب ترین جاذبه های طبیعی جنوب ایران می باشد. بومیان این جزیره داستانهای زیادی راجع به این دره  می گویند و زمانی که شخصی دردو دره قرار می گیرد، فضای فوق العاده مرموزی را احساس می کند.

طبق افسانه ها، سال ها پیش یک ستاره از آسمان سقوط کرد و باعث شده این دره زیبا پدید بیاید. علاوه بر این ، بومیان قشم معتقدند که این مکان محل سکونت بوده است. ویژگی ها و جاذبه های منحصر به فرد دره ستارگان باعث شده است تا این دره (به عنوان بخشی از ژئوپارک قشم) در بین اماکن طبیعی قشم  توسط یونسکو شناخته شود. ژئوپارک قشم با تمام جاذبه های طبیعی و تاریخی خود ، از مشهور ترین پارک ها  در خاورمیانه است.

دره ستاره در قشم در حقیقت منطقه ای است که توسط آب های سطحی ، باران های فصلی و طوفان ها فرسوده شده و فلات اولیه که در قسمت شمالی هنوز تا حدودی دست نخورده است، در ارتفاع 7 تا 10 متر از کف دره واقع شده است. این سنگ ها از جنس  ماسه ، سیمان  وسنگ آهک هستند و پر از پوسته های فسیلی می باشند. مخروط های شارپ ، ستون های فرسوده ، طاق ها ، پشته ها و دیوارهای نواری از دیگر جاذبه های مهم دره ستارگان در قشم هستند.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

جزایر ناز

پایین آمدن  آب دریا جزایر ناز را پدید آوره و  علاقه مندان به تماشای جاذبه های طبیعی قشم می توانند در جزایر ناز قدم بزنند و  یا در ساحل آن رانندگی کنند. و این باعث شده که این جزایر به یکی از هفت شگفتی قشم تبدیل شود جزایر ناز در 22 کیلومتری قشم یکی از جاذبه های گردشگری ویژه قشم است.  جزایر ناز به وسعت سه هکتار و به دلیل سطح صاف آنها و دیواره های  صخره ای 5 تا 10 متر بسیار زیبا هستند. گردشگران می توانند وارد جزایر ناز شده و تنگه هرمز ، جزیره لارک و همه زیبایی های جهان را از مرکز خلیج فارس تماشا کنند. افرادی که ارزوی عبور از دریا با پای پیاده دارند می توانند آرزوی خود را  در جزایر ناز قشم محقق کنند و از این فرصت استفاده کنند. آرامش و زیبایی جزایر ناز از یک طرف و صدف و مرجان به شکل ها و رنگهای مختلف در سواحل جزایر نزدیک قشم از سوی دیگر جذابیت این مکان توریستی در قشم را افزایش داده است با خرید تور قشم از مبدا تهران نوروز تعطیلات بی نظیری را در نوروز رقم بزنید.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

جزیره هنگام

جزیره هنگام یکی از جزایر ایران در خلیج فارس است که در جنوب جزیره قشم با دهکده های کوچک و مساحت 50 کیلومتر مربع واقع شده است و دارای معادن نمک ، خاک و سرب است. مساحت جزیره هنگام 33.6 کیلومترمربع و به شکل مخروط می باشد که در ساحل جنوبی جزیره قشم قرار دارد. جاذبه های گردشگری جزیره هنگام: تماشای گروه های دلفین ها در اطراف جزیره هنگام است. شنا و غواصی در آبهای ساحلی اطراف این جزیره و تماشای لاک پشت ها و سواحل زیبا و صخره ای و شنی می باشد همین طور طبیعت بی نظیر، آهوها و پارک تمساح در ایران از جاذبه های این منطقه است. پارک تمساح، مهمترین مرکز توریستی ساخته شده در جزیره هنگام، زیبا و دیدنی است. اولین مزرعه پرورش تمساح در ایران در جزیره هنگام واقع است. در کنار این پارک ، با توسعه امکانات لازم و کمپینگ دائمی ، امکان اسکان گردشگران طبیعت فراهم نیز شده است.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

جزیره هنگام و دلفین های قشم

ساحل نقره ای جزیره هنگام با تمامی سواحل ایران فرق دارد و به همین دلیل، ما آن را به عنوان یک مورد کاملاً مجزا از سایر سواحل می نامیم. در این ساحل ذرات پر زرق و برق را می بینیم که با شن مخلوط شده و جلوه زیبایی به ساحل داده اند. بسیاری از گردشگران برای گذراندن زمان کوتاهی در این ساحل مسیری طولانی را طی می کنند و از نمای چشمگیر آن لذت می برند.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

جنگل های مانگرو قشم

جنگل های مانگرو واقع در جزیره قشم یکی از جذاب ترین جاذبه های طبیعی ایران است که همه ساله گردشگران ایرانی و خارجی زیادی را به خود جلب می کند. در نزدیکی قشم ، بسیاری از درختان سبز وجود دارند که با سواحل، پرندگان زیبا و حیوانات وحشی به عنوان جاذبه های توریستی زیبا می باشد. درختان ابن سینا حدود 30 تا 40 میلیون سال پیش در دوره ائوسن و الیگوسن رشد کردند. جنگل های مانگرو در قشم یکی از شگفت انگیزترین مناطق جهان است. این درختان در منطقه ای زندگی می کنند که در معرض گل های سرخ دردریاچه نمک قرار دارند. جالب تر اینکه گاهی اوقات بیشتر آنها در آب نمکی دریا غرق می شوند و همچنان به رشد خود ادامه می دهند.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

طولانی ترین غار نمکی جهان

طولانی ترین غار نمکی به طول شش هزار و پانصد متر در قسمت غربی جزیره قشم واقع شده است. رسوبات نمکی این گنبد نمکی در قشم حاصل رسوب مواد معدنی و نمکی هایی از قبیل سولفات ، آهن ، گوگرد و نمک معمولی می باشد. این گنبد نمکی 170 میلیون سال قدمت دارد و در دوره پرکامبرین شکل گرفته است. قشم دارای غارهای شماره یک ، دو و سه می باشد.غار نمکی قشم در سال 2011 به عنوان یكی از سیستمهای ژئوجهانی و به عنوان اثر ی از آثار پارک ژئوسیک یونسكو جزو چنین میراث طبیعی به ثبت رسیده است. غارهای نمکی قشم از منظر یک گردشگر: سفر به جاده ساحلی جزیره قشم دارای جاذبه های خاص خود است. در مسیر گنبد نمکی قشم و غار نمکی، دستان طبیعت زیباترین چهره ها را رنگ آمیزی کرده اند. گویی در جستجوی ناشناخته ها در یک جزیره دور افتاده و غیر مسکونی هستید.

تور قشم از مبدا تهران - رسپینا 24

نحوی تور قشم از مبدا تهران نوروز 

از آنجایی که شما می خواهید خرید تور قشم از مبدا تهران نوروز  را بصورت اینترنتی و درهرکجا که هستید انجام دهید، می توانید با مراجعه به سایت رسپنا 24 خرید تور قشم را با پکیجی از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل یا با پکیجی از خرید بلیط قطار و خرید بلیط اتوبوس انجام دهید. در این سایت می توانید از خرید تور آنلاین رسپینا 24 بهرمند شوید. با توجه به اینکه این سایت از تیم کارشناسی خبره در مقوله انواع فیلدهای گردشگری بهره مند است می توانید انواع بلیط هواپیما خارجی و داخلی، خرید تورها را بصورت اینترنتی انجام دهید و سفری امن و با آرامش را داشته باشید. همین طور برای رزرو هتل تعداد روزهای اقامت ومیزان هزینه ی رزرو نمایش داده می شود و می توانید بر حسب نیازتان انتخاب کنید. "اپلیکیشن رسیپنا24"خیلی راحت و آسان  بر روی موبایل و تبلت تان نصب کنید و از امکانت این اپلیکیشن در هرکجای دنیا بهره مند شوید. خرید تور مشهد نوروز با "سایت رسپینا 24 "در هر لحظه امکانپذیر است. چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 و راهنمایی از مشاوران ما را خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.

تور قشم از مبدا تهران , خرید تور قشم از مبدا تهران , خرید اینترنتی تور قشم از مبدا تهران