{{ctrl.notification}}

دسترسی سریع

شرایط و قوانین رزرو هتل داخلی

رزرو هتل از مهم ترین و اصلی ترین کارهایی می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت سفر داشته و انجام آن به شیوه درست در نهایت می تواند منجر به کاهش هزینه ها نیز گردد. یکی از بهترین خدمات ارائه شده توسط سایت رزرو هتل رسپینا پوشش هتل و هتل آپارتمان در سراسر ایران و فراهم شدن امکان رزرو آنها با تخفیف می باشد. رزرو هتل خارجی و داخلی ارزان، مقایسه آسان و کنسلی آنلاین آنها، بهره مندی از پشتیبانی 24 ساعته و رزرو هتل با تخفیف یک توصیف مختصری از دیگر خدمات این سامانه می باشد.

رزرو هتل داخلی

چرا رزرو هتل را اینترنتی انجام دهیم؟

علیرغم وجود امکان مراجعه حضوری به هتل ها برای انجام فرآیند رزرو، در دنیای امروز رزرو اینترنتی هتل داخلی و خارجی حرف اول را می زند. به طوریکه بسیاری از گردشگران حرفه ای، قبل از عزیمت به مقصد مورد نظر، نسبت به رزرو آنلاین اقدام نموده و با خیال آسوده کوله بار سفر را می دارند. علاوه بر این با رزرو اینترنتی در واقع می توانید رزرو ارزان هتل را انجام دهید و در هزینه های سفرتان صرفه جویی می کنید. چون آژانس ها تعداد زیادی هتل را با امکاناتشان پیش روی شما می گذارند و خیلی راحت شما با توجه به بودجه ای که دارید و امکانات مورد نیاز خود، هتل را با یک جستجو ساده در سایت انتخاب کنید. درصورتی که، اگر حضوری برای رزرو مراجعه کنید ناچارا مجبور می شوید اتاقی که هتل به شما پیشنهاد میدهد را با هر قیمتی بپذیرید.

از مهم ترین دلایل برای خرید آنلاین هتل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رزرو هتل خارجی و داخلی ارزان

سلیقه و خواسته هر یک از افراد در انتخاب نحوه سفر با دیگری تفاوت زیادی دارد؛ به طوریکه برخی به دنبال تجربه سفرهای لوکس بوده و عده زیادی هستند که ارزان بودن را در اولویت قرار می دهند. یکی از بهترین مزایای رزرو اینترنتی هتل، فراهم شدن فرصت مناسب برای انتخاب گزینه های ارزان تر می باشد. با توجه به اینکه هتل ها از نظر امکانات و قیمت با هم تفاوت زیادی دارند، در نتیجه می توان هتل های ارزان را تنها با کمی جستجو و مقایسه گزینه های مختلف شناسایی و رزرو نمود. بدون شک امکان مقایسه این هتل ها در مراجعات حضوری مخصوصا در شهرهای توریستی مانند هتل های مشهد که تعداد آنها زیاد می باشد کار سخت و در بسیاری از مواقع طاقت فرسا و غیرممکن خواهد بود.

رزرو اینترنتی هتل در کمترین زمان

یکی از مهم ترین مزایایی خریدهای اینترنتی، صرفه جویی در  زمان می باشد که این مسئله در خدمات گردشگری مختلف مانند خرید بلیط سفر و هتل نیز وجود دارد.  البته برای دست یافتن به این مزیت، باید به سامانه رزرو هتل که انتخاب نموده اید توجه داشته باشید. به عنوان مثال، با رسپینا مراحل انتخاب به گونه ای تنظیم شده است که در کمتر از چند دقیقه می توان گزینه های مختلف را با هم مقایسه نمود و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو، بلافاصله واچر را دریافت خواهید نمود.

رزرو هتل داخلی و خارجی با کیفیت قبل از تکمیل ظرفیت

در سفر به شهرهای توریستی مخصوصا در روزهای پیک، یکی از بزرگترین چالش هایی که پیش رو خواهید داشت، تکمیل شدن ظرفیت هتل های با کیفیت خواهد بود. برای رهایی از این محدودیت، کافیست رزرو آنلاین را انتخاب نمایید و از چند هفته قبل از سفر هتل مورد نظر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قیمت هتل ها نیز ممکن است در این بازه زمانی تغییر کند و افزایش پیدا نماید. لذا با این انتخاب، نه تنها هتل های با کیفیت را رزرو خواهید نمود، بلکه فرصتی برای انتخاب گزینه هایی با قیمت پایین نیز برایتان فراهم خواهد شد. به عنوان مثال این مسئله در هتل های کیش و مشهد اهمیت بسیار زیادی دارد که باید به آن توجه داشت.

چرا رزرو آنلاین هتل رسپینا؟

رسپینا یکی از اولین سامانه های ارائه خدمات گردشگری به صورت آنلاین و از بهترین سایت رزرو ارزان هتل های خارجی و داخلی می باشد که در مجموعه سرویس های خود، خرید انواع بلیط سفر و رزرو آنلاین هتل را قرار داده است. با رزرو هتل respian24 از سیستمی یکپارچه با بالاترین سرعت می توانید گزینه مورد نظر خود را در هر گوشه از کشورمان انتخاب و با بهترین قیمت محل مناسبی را برای اقامت انتخاب کنید. از بهترین مزایای انتخاب رسپینا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رزرو هتل خارجی با کارت شتاب 

شرایطی را در نظر بگیرید که به یکی از کشورهای خارجی سفر کرده اید و در طول سفر تصمیم میگیرد تا به یکی دیگر از شهرهای مقصدتان نیز سفر کنید و چند روزی را در آنجا سپری نمایید. در این شرایط قطعا نیاز به بوکینگ هتل دارید و باید یا پول نقد همراه داشته باشید یا کارت های بانکی بین المللی. همراه داشتن پول نقد در سفر یکی از بزرگترین اشتباهات می باشد، چون همیشه افرادی هستند که مسافران و توریست ها را زیر نظر گرفته اند و برای سرقت اموال آنها برنامه ریزی می کنند.

در نتیجه باید بتوانید هزینه رزرو هتل را با کارت های بانکی پرداخت کنید که در نبود ویزا کارت محدودیت بزرگیست. برای رهایی از این مساله و رزرو هتل های خارجی با کارت های عضو شتاب، کافیست رزرو آنلاین را انتخاب کنید. البته دقت داشته باشید که برای رزرو در این شرایط باید سایت های ایرانی که این امکان را داشته باشند انتخاب نمایید. با ورود به سایت های معتبر ایرانی با این امکان می توانید به صورت ریالی هزینه را پرداخت کنید و دردسرهای تبدیل کردن پولتان به پول رایج آن کشور را نخواهید داشت و تحریم ها را هم پشت سر گذاشته اید.

رزرو هتل خارجی با کارت شتاب

پوشش هتل در سراسر ایران 

تفاوتی ندارد که به شمال کشورمان سفر می کنید یا جنوب، شرق و غرب و مرکز، در هر صورت با رسپینا؛ یکی از سایت های معتبر رزرو هتل می توانید محل مناسبی را برای اقامت چند روزه انتخاب و رزرو کنید. این سامانه هتل ها را در سراسر ایران و دنیا پوشش داده و با ارائه اطلاعات کامل و جامعی از آنها، می توانید گزینه مورد نظر خود را در کمترین زمان انتخاب و رزرو کنید.

رزرو هتل با تخفیف

رزرو هتل با تخفیف از دیگر مزایایی می باشد که رسپینا فراهم نموده و گام موثری در کاهش هزینه های سفر خواهد بود. برای پی بردن به این مسئله، کافیست قیمت هتل های ارائه شده بر روی این سامانه را با نرخ های واقعی آنها مقایسه نمایید. علاوه بر تخفیف های همیشگی که در سایت و اپلیکیشن رزرو هتل رسپینا ارائه میشود، این سامانه در طول سال با برگزاری جشنواره های فروش، قیمت ها را تا حد زیادی کاهش می دهد که نباید از دست داد و لذت رزرو هتل با تخفیف را تجربه کرد.

رزرو اینترنتی هتل با اپلیکیشن رسپینا

با توجه به اینکه در دنیای امروز اغلب افراد کارهای اینترنتی را از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه انجام می دهند، به همین منظور رسپینا تمام خدمات خود را از طریق اپلیکیشن اندروید و ios ارائه داده است. اگر به دنبال اپلیکیشن رزرو هتل داخلی و خارجی می باشید، به چند دلیل مهم می توانید برنامه رزرو هتل رسپینا را انتخاب کنید که عبارتند از:

 • *  سرعت بالا فرآیند رزرو 
 • سازگاری با دستگاه های تلفن همراه و تبلت مختلف
 • پشتیبانی کامل رزروهای صورت گرفته از طریق اپلیکیشن
 •  *رزرو هتل خارجی بدون کردیت کارت
 • امکان استرداد آنلاین
 • مقایسه و جستجو آسان

پشتیبانی 24 ساعته از بهترین سایت رزرو هتل

تیم پشتیبانی24 ساعته رسپینا با بیش از صد کارشناس به صورت آنلاین و شبانه روزی برای تمام خدمات این مجموعه آماده پاسخگویی می باشند. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی رسپینا، بدون حتی یک روز و یک ساعت در طول سال، پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. در صورت مواجه شدن با هرگونه خطا و سوال در فرآیند گرفتن هتل، کافیست با این تیم تماس بگیرید تا در کمترین زمان، لذت انتخاب بدون دغدغه و ابهام را برایتان فراهم کنند.

گارانتی رزرو با ارزان ترین قیمت

تمام هتل ها و هتل آپارتمان های ارائه شده بر روی سایت رزرو هتل خارجی و داخلی رسپینا دارای قیمت های بسیار ارزانی بوده و تخفیف های بالایی را شامل میشوند. توجه داشته باشید که این سامانه از معتبرترین مراجع در زمینه ارائه خدمات الکترونیک گردشگری بوده و با هتل ها به صورت مستقیم در ارتباط است. به همین دلیل از سوی هتل ها شامل تخفیف بوده و در نهایت منجر به کاهش قیمت واحدهای اقامتی ارائه شده بر روی سامانه رسپینا شده اند. در واقع می توان مرکز رزرواسیون هتل رسپینا را انتخابی عالی برای رزرو هتل تخفیف دار در نظر گرفت. 

استرداد هتل بدون کارمزد

تمام هتل هایی که از طریق رسپینا رزرو آنها انجام شده است به صورت آنلاین قابل استرداد می باشد. درصد جریمه کنسلی از سوی هتل اعلام شده و کارمزدی از سوی رسپینا برای انجام این کار دریافت نمی گردد و پس از کسر درصد جریمه کنسلی، مابقی هزینه هتل به حسابتان عودت خواهد شد.

دریافت آنی واچر بعد از رزرو

با توجه به اینکه تمام خدمات ارائه شده بر روی سامانه رسپینا کاملا آنلاین انجام میشود، به همین دلیل پس از اتمام فرآیند رزرو، در همان لحظه واچر در اختیار مسافر قرار میگیرد. به عبارت دیگر، قطعی بودن فرآیند رزرو اینترنتی به معنای ارسال فایل واچر برای کاربر می باشد و لازم است مسافر در زمان ورود به هتل، واچر را به مسئول پذیرش ارائه دهد.

استرداد آنلاین هتل های داخلی

به دلایل مختلف ممکن است پس از انجام فرآیند رزرو، برنامه سفر تغییر پیدا نمایید. به منظور کاهش ضررهای مالی می توانید از رسپینا که یکی رزرواسیون هتل های داخلی و خارجی می باشد، درخواست کنسلی و استرداد  انجام دهید. لازم به ذکر است که فرآیند استرداد هتل ها در رسپینا کاملا آنلاین بوده و پس از بررسی قوانین هتل برای استرداد، نتیجه متعاقبا به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

مقایسه و جستجو آسان هتل

تنوع زیاد در هتل ها و تفاوت هایی که در نوع امکانات، قیمت، موقعیت مکانی و سایر ویژگی های آنها وجود دارد، لازم است قبل از انتخاب گزینه های مختلف را با هم مقایسه نمود. به همین منظور، رسپینا با بهترین رابط کاربری و استفاده از اطلاعات جامع و واقعی و نمایش تصاویر از بخش های مختلف آنها، این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده است. شما می توانید با ورود به این سامانه ابتدا گزینه های مختلف را در کمترین زمان و با راحت ترین شیوه ممکن و بدون پیچیدگی با هم مقایسه کنید. علاوه براین، می توان به راحتی نتایج جستجو را بر اساس فاکتورهای مختلف فیلتر نمود تا تصمیم گیری بهتر و آسان تری داشته باشید.

ارائه اطلاعات جامع برای هتل های خارجی و داخلی

پرداخت هزینه رزرو آنلاین هتل خارجی با کارت شتاب تنها ملاک برای خوب بودن سایت نیست و باید بتواند اطلاعات جامع و مناسبی از هتل ها ارائه دهند. بررسی این اطلاعات و مشاهده تصاویر آنها تا حد زیادی می تواند در افزایش کیفیت هتل موثر باشد. بررسی مشخصات و اطلاعات هتل ها مخصوصا در سفرهای خارجی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد چون هزینه این هتل ها زیاد است و بعد از مراجعه به آنها و نداشتن کیفیت مطلوب با کنسل کردن رزرو ضرر زیادی را مواجه خواهید شد.

مشاهده آدرس هتل بر روی نقشه

به منظور انتخاب بهتر هتل و اطلاع از میزان فاصله آن با مکان های دیدنی و مهم، رسپینا امکان مشاهده هتل بر روی نقشه را فراهم نموده است. قبل از فرآیند رزرو پیشنهاد می کنیم به طور دقیق موقعیت مکانی هتل ها را بررسی نمایید و در نهایت بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

رزرو هتل آپارتمان

رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در شهرهای مختلف کشورمان از دیگر خدمات ارائه شده توسط رسپینا می باشد. با این امکان می توان هتل آپارتمان ها را پس از مقایسه آنها از نظر قیمت، امکانات و سایر ویژگی ها با ارزان ترین قیمت و با تخفیف برای اقامت انتخاب نمود.

رزرو ارزان هتل آپارتمان

پروتکل های بهداشتی هتل

به منظور جلوگیری از شیوه ویروس کووید19 و کمک به حفظ سلامت جامعه، تمام هتل ها ملزم به اجرای پروتکل های ارائه شده از وزارت بهداشت می باشند. از جمله پروتکل های ارائه شده توسط این سازمان برای هتل ها می توان به موارد زیر اشاره نمود که اجاری آنها الزامی می باشد:

* استفاده از ماسک توسط مسافران و تمام کارکنان هتل در تمام مدت زمان حضور در بخش های مختلف هتل

* عدم پذیرش مسافران بیمار و دارای علائمی همچون تب و سرفه

* حفظ فاصله اجتماعی حداقل یک متر در لابی و رستوران و سایر بخش های هتل با سایر افراد

* شستشوی منظم دست ها و استفاده از مواد ضدعفونی کننده

* نظافت مرتب اتاق ها و ضد عفونی سرویس های بهداشتی، رستوران، مجموعه های ورزشی و امکانات رفاهی و تفریحی

چطور رزرو ارزان هتل خارجی و داخلی را انجام دهیم؟

مدیریت هزینه های سفر زیرمجموعه های متعددی دارد و در این بین می توان به قیمت بلیط سفر و رزرو ارزان هتل اشاره نمود که برای کاهش هر یک راهکارهای متعددی وجود دارد. اما اگر برای شما نیز این سوال وجود دارد که چطور هتل های ارزان را انتخاب کنیم، پاسخ آن شامل موارد زیر می باشد:

رزرو اینترنتی هتل

اولین و بهترین راهکار برای انتخاب هتل های ارزان، انجام تمام مراحل کار به صورت اینترنتی می باشد. چون هتل ها تخفیف های زیادی را برای سایت ارائه می دهند که این می تواند در کاهش قیمت آنها تاثیر زیادی داشته باشد. البته این امکان در تمام سایت ها وجود نداشته و تعداد اندکی از قبیل رسپینا از چنین مزیتی برخوردار می باشند و زمینه ساز رزرو ارزان هتل با تخفیف خواهد بود. علاوه براین، استفاده از تخفیف هایی که در جشنواره های فروش ارائه می گردد از دیگر دلایلی هستند که باعث میشوند تا با رزروهای اینترنتی هزینه کمتری را برای اسکان در طول سفر پرداخت نمایید.

رزرو ارزان هتل در زمان مناسب

برای تجربه سفر ارزان و انتخاب هتل های با کیفیت با قیمت ارزان، لازم است به زمان سفر توجه زیادی داشته باشید. تمام خدمات گردشگری در روزهای پیک سفر با افزایش قیمت مواجه می گردند که این مسئله در تمام هتل های داخلی و همچنین خارجی نیز وجود خواهد داشت. لذا، برای انتخاب هتل با قیمت ارزان حتما به زمان سفر و میزان تقاضا سایر افراد برای انتخاب مقصد مورد نظر شما توجه داشته باشید.

اول مقایسه، بعد رزرو

تمام هتل و هتل آپارتمان ها از نظر امکانات و موقعیت مکانی با هم تفاوت زیادی دارند که این موارد می توانند در نهایت بر افزایش یا کاهش قیمت ها نیز موثر باشند. یکی از مهم ترین مواردی که می تواند در بوکینگ هتل ارزان و رزرو هتل آپارتمان نقش داشته باشد، مقایسه گزینه های مختلف با یکدیگر می باشد. در بسیاری از مواقع ممکن است دو هتل با امکانات یکسان، تنها به دلیل موقعیت مکانی از نظر قیمت با هم متفاوت باشند. علاوه براین، وجود برخی امکانات تفریحی مانند استخر، جکوزی، سالن های ورزشی تاثیر زیادی بر قیمت هتل ها دارند که ممکن است برای برخی از مسافران کاربردی نداشته باشند

نحوه رزرو آنلاین هتل 

برای رزرو هتل آپارتمان و هتل از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی نمایید:

 • بعد از ورود به سایت رسپینا، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید
 • بعد از ورود به صفحه رزرو ، در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج را مشخص نموده و در نهایت روی دکمه "جستجو" کلیک کنید. سپس در صفحه نمایش داده شده شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید.
 • در این صفحه لیست کاملی از هتل های مقصد مورد نظر را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال کنید.
 • از کادر وسط  صفحه، هتل مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.
 • سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید
 • بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو ، بلافاصله واچر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

نحوه کنسلی آنلاین هتل

 برای هر هتل آنلاین رزرو شده از طریق رسپینا، می توانید درخواست استرداد را به صورت آنلاین انجام دهید. شما می توانید با طی کردن مراحل زیر اقدام به ثبت درخواست استرداد آنلاین نمایید:

 • پس از ورود به سایت رسپینا و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، بر روی دکمه استرداد بلیط در سمت چپ صفحه کلیک کنید
 • سپس وارد خریدهای آنلاین شده و بر روی دکمه هتل داخلی کلیک نمایید. سپس هتل مورد نظر را که قبلا رزرو کرده اید، انتخاب نموده و در نهایت دکمه استرداد مقابل آن را انتخاب نمایید.
 • بر اساس قوانین هتل شرایط استرداد بررسی شده و نتیجه به مسافر اطلاع رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید که قوانین هتل ها برای استرداد با هم متفاوت می باشد.

قوانین رزرو هتل داخلی و خارجی

مسافران گرامي، لطفا قبل از اقدام به رزرو ، قوانين و ضوابط موجود در رزرو هتل رسپينا را به دقت مطالعه نماييد. رسپينا در خصوص عدم اطلاع مسافر از قوانين مربوطه هيپچ گونه مسئوليتي را بر عهده نخواهد گرفت.

 • رسپينا تعهدي نسبت به طبقه، رنگ و طرح اتاق بر عهده نداشته و شماره اتاق هنگام ورود مهمانان به هتل توسط پذيرش تعيين مي شود.
 • رسپينا در خصوص جا ماندن يا تاخير و لغو سفر مهمانان، بعد از رزرو هيچگونه مسئوليتي نداشته و در صورت عدم مراجعه ي مهمان به هتل در روز مقرر، مشمول شرايط ابطال و انصراف از رزرو هتل خواهد شد.
 • مبلغ پرداخت شده براي هتل آنلاین رزرو شده، فقط شامل هزينه ي اقامت بوده و شامل حمل و نقل، اجاره ي خودرو، پارکينگ و غيره نمي باشد، مگر آنکه در قرار داد ذکر شده باشد.
 • هزينه ي سرويس هاي اضافه مانند استخر، جکوزي، غذا، نوشيدني و غيره که در قرار داد رزرو ذکر نشده اند، بايد توسط مسافر به صورت مستقيم به هتل پرداخت گردد.
 • کشورهايي که گردشگران موظف به پرداخت ماليات گردشگري مي باشند، پرداخت هزينه بر عهده ي مسافر خواهد بود
 • با توجه به اينکه نرخ کنسلي براي هتل هاي مختلف در طول سال و ايام خاص متفاوت مي باشد، هزينه ي دقيق کنسلي بعد از استعلام از هتل مشخص مي گردد.
 • قيمت هاي اعلام شده براي هتل که روي سايت اعلام شده اند براي مهمانان ايراني مي باشد. جهت اطلاع از هزينه ي هتل براي مهمانان خارجي با کارشناسان رسپينا تماس بگيريد.
 • نرخ هاي اعلام شده روي سايت براي رزرو در ايام نوروز به صورت علي الحساب بوده و در صورت افزايش نرخ، ما به التفاوت قبل از ورود مهمان به هتل دريافت خواهد شد. مهمانان گرامي توجه داشته باشند که هتل های نوروزي به هيچ عنوان کنسلي يا تغيير تاريخ ندارند.
 • هزينه ي اقامت کودکان بر اساس قوانين هتل محاسبه مي گردد
 • مسافران گرامي در صورت بروز هرگونه مشکل در رزرو هتل خارجی و داخلی مي توانند با کارشناسان رسپينا تماس حاصل نمايند.

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟

چه مدارکی جهت پذیرش در هتل مورد نیاز است؟

مدارک شناسایی مانند کارت ملی یا شناسنامه برای افراد مقیم ایران و برای غیر ایرانی‌ها پاسپورت. در ضمن، خانواده‌های ایرانی حتماً باید مدارک محرمیت خود را به همراه داشته باشند..

رزرو آنلاین نسبت به رزرو حضوری چه مزیت هایی دارید؟

در رزرو آنلاین علاوه بر اینکه می توانید هتل مورد نظر خود را با قیمت مناسب تر و به صرفه تری رزرو بفرمایید می توانید اطمینان حاصل کنید که اتاق موردنظر برای شما رزرو شده است و در روز ورود با مشکل تکمیل ظرفیت هتل روبرو نخواهید شد.

در صورت کنسل کردن رزرو چه مبلغی به مهمان عودت داده می شود؟

از آنجا که اکثر هتل ها شرایط قوانین یکسانی ندارند و می بایست بعد از اعلام کنسلی، قانون هتل برای رزرو شما پرسیده شود تا بتوانیم شرایط کنسلی را اعلام نمائیم.

آیا پس از رزرو آنلاین و پرداخت هزینه باید مبالغ دیگری نیز در هتل پرداخت شود؟

در زمان رزرو آنلاین هتل تمام هزینه های اقامت محاسبه شده و میهمان بر اساس آن هزینه را به طور کامل پرداخت می کند و دیگر نیاز به پرداخت هزینه ای اضافه در هتل نیست؛ مگر اینکه در زمان اقامت از امکانات و خدمات جانبی هتل نظیر کافی شاپ و مینی بار و خشکشویی و... نیز بهره برده که باید هزینه آنها را جداگانه پرداخت کند.

چطور رزرو هتل خارجی با کارت شتاب را انجام دهیم؟

تمام هتل های خارجی ارائه شده بر روی سامانه رسپینا با کارت های شتاب و بدون نیاز به کردیت کارت به صورت ریالی قابل رزرو می باشند

چرا برای رزرو هتل های خارجی و داخلی رسپینا را انتخاب کنیم؟

تمام هتل های ارائه شده بر روی این سامانه از امکان پشتیبانی 24 ساعته، استرداد آنلاین، رزرو هتل با تخفیف و نمایش لیست کامل اطلاعات هتل ها به همراه عکس و جزئیات می باشند