{{ctrl.notification}}

رزرو هتل در تهران

هتل های پیشنهادی تهران

آزادی

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

استقلال

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

اسپیناس پالاس

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

هما

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 4 ستاره در تهران

اوین

star_rate star_rate star_rate star_rate

انقلاب

star_rate star_rate star_rate star_rate

کوثر

star_rate star_rate star_rate star_rate

ایبیس

star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 3 ستاره در تهران

مروارید

star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 2 ستاره در تهران

رازی

star_rate star_rate

هتل در تهران

هتل های تهران با توجه به تعداد بسیار زیاد مسافرانی که همه روزه برای انجام کارهای اداری، درمانی، تفریحی و تجاری وارد این شهر می شوند، از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. تنوع بالا در هتل ها، پراکندگی در مناطق و خیابان های مختلف و تفاوت بسیار زیادی که از نظر قیمت و امکانات تفریحی و رفاهی همگی باعث میشوند تا رزرو هتل به صورت اینترنتی بهترین انتخاب باشد. در ادامه به نکاتی را برای انتخاب هوتل تهران قیمت مناسب و ارزان در شمال، جنوب و شرق و غرب و تجربه اقامت ارزان در این شهر را ارائه خواهیم داد.

هتل های تهران

رزرو آنلاین هتل های تهران

تهران بزرگترین شهر در کشورمان می باشد و علاوه بر بزرگی وسعت، خیابان های بسیار شلوغ و پرترافیکی آن شهرت زیادی دارند. لذا مراجعه حضوری برای رزرو در هتل تهران برای اطلاع از شرایط و ویژگی ها و قیمت آنها کار بسیار سخت و زمان بری خواهد بود. در دنیای امروز که خریدهای اینترنتی حرف اول را می زنند، دنیای گردشگری نیز با این تغییر و تحول همسان شده و می توان با رزرو آنلاین از چند مزیت مهم بهره مند شد که عبارتند از:

رزرو هتل تهران قبل از تکمیل ظرفیت

وجود ادارات، سازمان ها، سفارتخانه ها، بیمارستان های مجهز و مراکز آموزشی و تفریحی متعدد در تهران باعث شده است تا در تمام طول سال این شهر میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط دنیا باشد. به عبارت دیگر، این شهر برخلاف سایر شهرهای کشورمان تنها در یک بازه زمانی یا فصل خاص شلوغ نیست، بلکه در تمام طول سال میلیون ها مسافر به آن وارد میشوند. به همین خاطر است که هتل های این شهر در اغلب مواقع ظرفیتشان تکمیل خواهد بود. برای اینکه بتوان رزرو هتل های تهران را قبل از تکمیل شدن ظرفیت انجام داد، بدون شک رزرو اینترنتی بهترین گزینه خواهد بود. با این انتخاب می توان از چند روز مانده به تاریخ سفر نسبت به رزرو اقدام نمود و با خیال آسوده بهترین گزینه را انتخاب و اقامت ارزان را در این شهر تجربه کرد.

مقایسه آسان هتل

از دیگر مواردی که برای رزرو با آن مواجه هستیم، تنوع بسیار بالا در انواع هتل و هتل آپارتمان می باشد در مناطق و خیابان های مختلف شهر قرار گرفته اند. بدون شک مراجعه حضوری به هر یک از هتل ها و مقایسه آنها از نظر امکانات و قیمت کار بسیار سخت و طاقت فرسایی خواهد بود و در اغلب مواقع نیز نتیجه خوبی را به همراه نخواهد داشت. با رزرو آنلاین هتل و هتل آپارتمان های تهران این فرصت در اختیارتان قرار میگیرد تا هتل ها را در یک نگاه با هم مقایسه نموده و بهترین ها را انتخاب کنید. این مقایسه می تواند از نظر تعداد ستاره ها، قیمت، امکانات تفریحی و رفاهی و موقعیت مکانی و میزان فاصله آنها به مکان های مورد نظر باشد که در رزرو به صورت حضوری امکان پذیر نیست.

رزرو هتل در تهران با تخفیف

سامانه های رزرو به دلیل قراردادهایی که با هتل ها دارند یا به منظور جذب کاربر بیشتر، تخفیف های ویژه ای را ارائه می دهند. این تخفیف ها که تاثیر زیادی بر قیمت هتل های تهران دارند تنها برای رزروهای اینترنتی بوده و با مراجعه حضوری چنین امکانی فراهم نخواهد بود. لذا می توان گفت از بهترین مزایای رزروهای آنلاین، استفاده از تخفیف و تجربه اقامت ارزان در تور در طول سفر به این شهر می باشد.

رزرو هتل تهران

قیمت هتل در تهران

یکی از سوالات رایج که اغلب افراد قبل از سفر و در فرآیند رزرو با آن مواجه می گردند این است که قیمت هتل در تهران چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال لازم است بدانید که هتل ها بر اساس فاکتورهای مختلفی نرخ گذاری میشوند که از مهم ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل های تهران

هتل ها بر اساس نوع امکانات تفریحی و رفاهی و سایر فاکتورها درجه بندی شده و هر یک قیمت های متفاوتی را برای اتاق های خود ارائه می دهند. به عنوان مثال، اگر به دنبال رزرو هتل تهران ارزان هستید، بهتر است ابتدا هتل هایی با تعداد ستاره های کمتر را انتخاب نمایید. چون این هتل ها از امکانات کمتری نسبت به هتل های 5 ستاره تهران برخوردار هستند.

زمان رزرو هتل در تهران

از دیگر فاکتورهای اثرگذار در قیمت هتل و هتل آپارتمان های تهران، زمان سفر و میزان تقاضا برای آنها می باشد. این یک قانون کلی و همیشگی در تمام دنیا می باشد که، هرچه تقاضا برای رزرو بیشتر باشد، به همان اندازه باید انتظار رشد قیمت ها را داشت. درست مانند بلیط سفر که متغییر بوده و با افزایش تقاضا گران تر میشود. به عنوان مثال، قیمت هتل های این شهر در فصل زمستان کمتر از تابستان می باشد و بازه زمانی بسیار مناسبی برای اقامت ارزان در تهران به شمار می رود.

موقعیت مکانی هتل های تهران

موقعیت مکانی هتل اهمیت بسیار زیادی دارد و این مسئله مخصوصا در شهرهای بزرگی مانند تهران اهمیت خودش را بیشتر نشان می دهد. میزان فاصله هتل با کاخ موزه ها و مکان های دیدنی، نمایشگاه بین المللی، سازمان ها و ادارات مهم و دسترسی به مترو و مرکز شهر و بازارهای مهم همگی می توانند در تعیین قیمت هتل تهران ارزان موثر واقع شوند. به همین دلیل است که قیمت هتل های شمال تهران بیشتر از جنوب و سایر مناطق می باشد.

بهترین هتل های پنج ستاره تهران کدامند؟

با توجه به اینکه تهران یکی از مدرن ترین شهرهای کشورمان به شمار میرود و شخصیت های مهم سیاسی و فرهنگی از اقصی نقاط دنیا به آن سفر می کنند، لذا می توان تنوع بالایی را در هتل های 5 ستاره آن مشاهده نمود. از بهترین و پرطرفدارترین هتل های لوکس این شهر می توان به هتل اسپیناس پالاس ، استقلال، لاله، آزادی، اسپیناس، هما و ویستریا اشاره نمود

بهترین هتل های تهران

بهترین هتل های چهار ستاره تهران کدامند؟

برای اینکه بتوانید در اتاق های مجهز با قیمت نه چندان گران در طول سفر اقامت داشته باشید، هتل های 4 ستاره تهران می تواند انتخاب مناسبی باشد. تنوع در این هتل ها بسیار زیاد می باشد و در مناطق مختلف شهر می توان گزینه های بسیار مجهز با قیمت های مناسب را انتخاب کرد. پرطرفدارترین هتل های 4 ستاره در این شهر شامل هتل انقلاب ، هتل اوین، هتل آتانا، هتل کوثر، هتل ایبیس می باشند.

رزرو هتل تهران ارزان

برای کاهش هزینه های سفر، انتخاب هتل های ارزان تهران یکی از بهترین راهکارها می باشد. البته توجه داشته باشید که ارزان بودن هتل به معنای عدم کیفیت آنها نمی باشد، بلکه ممکن است برخی امکانات رفاهی و تفریحی مانند استخر، سونا و جکوزی و غیره در آنها ارائه نگردد. هتل های 3 و 2 و یک ستاره در تهران تنوع زیادی داشته و از نظر قیمت نیز در سطح مطلوبی قرار دارند و همگی گزینه های مناسبی می باشند که در لیست هتل تهران ارزان قرار گرفته اند. از لیست هتل های تهران ارزان می توان به مروارید، بلوط، پامچال، هالی، مینا، اورین، ساسان و رازی اشاره نمود.

چرا رزرو هتل در تهران را از رسپینا انجام دهیم؟

با انتخاب رسپینا برای رزرو اینترنتی هر یک از هتل های این شهر از مزایای متعددی بهره مند خواهید شد که برخی از آنها عبارتند از:

 رزرو هتل آپارتمان های تهران

برای تجربه سفر ارزان تر انتخاب هتل آپارتمان ها یکی از گزینه های مناسب به شمار می رود. خوشبختانه رسپینا نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها را در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

پوشش تمام هتل های تهران

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا، پوشش تمام هتل و هتل آپارتمان های ارزان قیمت و لوکس در تهران می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاهده و انتخاب نمود.

رزرو آسان و بدون ابهام 

از ویژگی های منحصر به فرد فرآیند رزرو در رسپینا می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی اشاره نمود. کافیست تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو هتل تهران ارزان

رسپینا با ارائه قیمت هتل های تهران به شکل تخفیف دار، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو ارزان را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

گروهی از کارشناسان حرفه ای در تیم پشتیبانی رسپینا به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی (حتی در روزهای تعطیل رسمی سال) آماده پاسخگویی به شما در خصوص رزرو هتل در تهران می باشند

نمایش هتل های تهران روی نقشه

زمانی که لیست هتل های هر شهر را در رسپینا ملاحظه کنید در سمت راست لیست با گزینه ی نمایش هتل ها روی نقشه مواجه می شوید که با کلیک روی آن می توانید هتل ها را بر اساس موقعیت مکانی آن ها بررسی نمایید.

رزرو هتل در تهران رسپینا

نحوه رزرو آنلاین هتل های تهران

برای رزرو اینترنتی هتل و تجربه اقامت ارزان در تهران از رسپینا لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

بعد از ورود به سایت رسپینا، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

در صفحه بعد نام تهران و تاریخ ورود و خروج مورد نظر از هتل را وارد نمایید و روی دکمه جستجو کلیک کنید.

در صفحه بعد هتل هایی از این شهر نمایش داده میشوند که در بازه زمانی وارد شده دارای ظرفیت هستند. هتل مورد نظر را انتخاب و روی دکمه رزرو کلیک کنید.

بعد از ورود به صفحه بعد، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

در آخرین گام برای پرداخت هزینه به درگاه بانکی متصل شده و پس از اتمام رزرو آنلاین، واچر برایتان ارسال می گردد.

فیلترهای آسان کننده رزرو بهترین هتل های تهران

هنگامی که وارد لیست هتل ها شوید دو گزینه ی درجه ی هتل و قیمت هتل را در بالای لیست می بینید. با کلیک روی هر کدام از این گزینه ها هتل ها بر اساس درجه (5 ستاره به پایین یا برعکس) و قیمت (گران به ارزان یا برعکس) مرتب سازی می شوند. همچنین می توانید با کلیک بر روی گزینه ی نمایش هتل ها روی نقشه که به رنگ سبز است و سمت راست لیست قرار دارد، موقعیت مکانی هتل ها را مشاهده نمایید. به علاوه در کادر انتخاب نوع هتل می توانید دسته ی اقامتگاه خود را انتخاب نمایید.

نحوه استرداد رزرو هتل تهران

برای استرداد  هر یک از هتل ها کافیست وارد حساب کاربردی خود در رسپینا شوید و از وسط صفحه هتل داخلی را انتخاب نمایید. سپس هتل مورد نظر را انتخاب و روی استرداد کلیک کنید. نتیجه استرداد پس از هماهنگی با هتل اطلاع رسانی خواهد شد. در هر یک از مراحل رزرو هتل تهران آنلاین با تخفیف و قیمت ارزان در صورتیکه با خطا یا سوال مواجه شدید یا نام شما در لیست هتل واجود نداشت، کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه با کارشناسان تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس بگیرید.

هتل چهار ستاره تهران

رزرو بهترین هتل های تهران با پشتیبانی کامل رسپینا

بهترین هتل تهران از نظر هر مسافر ممکن است گزینه ی متفاوتی باشد. گاهی اولویت افراد قیمت است و گاهی امکانات اما مهم این تفاوت نیست. مهم این است که در رسپینا می توانید هتل های ارزان تهران، هتل های لوکس، هتل های غرب تهران و ... را رزرو نمایید. رسپینا با پشتیبانی 24 ساعته و حرفه ای از آغاز تا پایان سفر شما را همراهی خواهد کرد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول رزرو هتل در تهران

امکان استرداد آنلاین هتل های تهران وجود دارد؟

expand_more

قوانین هتل ها برای استرداد متفاوت می باشد، اما می توانید درخواست استرداد را به صورت آنلاین از طریق رسپینا ثبت نمایید

برای استفاده از هتل های رزرو شده در تهران چه مدارکی باید ارائه دهیم؟

expand_more

برای پذیرش در هتل، ارائه واچر و کارت شناسایی معتبر الزامی می باشد

آیا پس از رزرو آنلاین و پرداخت هزینه باید مبالغ دیگری نیز در هتل پرداخت شود؟

expand_more

در زمان رزرو آنلاین هتل تمام هزینه های اقامت محاسبه شده و میهمان بر اساس آن هزینه را به طور کامل پرداخت می کند و دیگر نیاز به پرداخت هزینه ای اضافه در هتل نیست؛ مگر اینکه در زمان اقامت از امکانات و خدمات جانبی هتل نظیر کافی شاپ و مینی بار و خشکشویی و... نیز بهره برده که باید هزینه آنها را جداگانه پرداخت کند.