بلیط هواپیما بریتیش ایرویز

خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز

برای خرید پرواز های هواپیمایی بریتیش ایرویز کافیست از قسمت زیر مبدا ، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کرده و در صفحه بعد از قسمت ایرلاین british airways را انتخاب کنید.

هواپیمایی بریتیش ایرویز یکی از به صرفه ترین و در عین حال راحت ترین پروازها را برای شما فراهم می کند. بریتیش ایرلاین یک شرکت هواپیمایی انگلیسی بوده که در رده هفتم شرکت های هواپیمایی جهان قرار دارد. این شرکت در سال 1974 راه اندازی شده و هم اکنون روزانه به 169 مقصد در سراسر جهان پرواز های مستقیم دارد. برای رزرو پرواز خارجی با این ایرلاین از ابتدای همین صفحه مبدا و مقصد و تاریخ سفر را وارد کنید و با انتخاب گزینه جستجو، وارد صفحه لیست پروازها شوید.

راهنمای رزرو پرواز بریتیش ایرویز در رسپینا

برای خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز باید مطابق مراحل زیر عمل کنید. در صورتی که با مسئله ای روبه رو شدید، می توانید با کارشناسان رسپینا در بخش پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید.

 1. در ادامه ابتدا مبدا و مقصد و تاریخ سفر را وارد کنید و با انتخاب گزینه جستجو، وارد صفحه لیست پروازها شوید.
 2. در این صفحه باید با استفاده از فیلتر نوع ایرلاین، روی بریتیش ایرویز کلیک کنید تا تنها پروازهای این ایرلاین به شما نمایش داده شود.
 3. پس از انتخاب بلیط هواپیما وارد صفحه اطلاعات مسافرین خواهید شد که باید شماره پاسپورت و کد ملی به همراه اطلاعات تماس را وارد کنید. توجه نمایید که اطلاعات وارد شده بدون غلط املایی باشد.
 4. با تایید نهایی اطلاعات وارد صفحه خرید بلیط بریتیش ایرویز و پرداخت بهای آن خواهید شد که پس از پرداخت با کارت شتاب، لینک بلیط برای شما ارسال خواهد شد.
 5. در صورت عدم ارسال لینک دانلود یا پیامک به شماره همراه وارد شده، با شماره 02191012900 تماس بگیرید.

خرید تلفنی بلیط بریتیش ایرویز

یکی دیگر از راه های خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز، تماس تلفنی با کارشناسان پرواز خارجی رسپینا است. در صورتی که به اینترنت یا رمز دوم دسترسی ندارید با شماره تلفن 02191012900 تماس گرفته و مبدا و مقصد پروازی خود را اعلام نمائید. چنانچه هواپيمايي بریتیش ایرویز در بازه زمانی موردنظر شما پروازی ارائه داده باشد، کارشناسان رسپینا آن را برای شما رزرو کرده و شماره حساب جهت واریز را برایتان پیامک می کنند. در نهایت، با تکمیل فرآیند خرید بلیط، مشخصات آن به شماره تلفن همراه شما پیامک می گردد.

خرید تلفنی بلیط هواپیما بریتیش ایرویز در رسپینا

مقاصد پروازی بریتیش ایرلاین

شرکت هواپیمایی بریتیش یکی از معدود شرکت های هواپیمایی است که دارای مقاصد پروازی به شش قاره است. لندن ، نیویورک و میامی از مهمترین مقاصد سفرهای مردمی در بریتیش ایرلاین است . این ایرلاین با بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین هواپیماها به 183 فرودگاه در کشورهای مختلف دارای پرواز مستقیم است. پرواز مستقیم از فرودگاه هیترو لندن به فرودگاه امام خمینی یکی از این پروازهاست که شش بار در هفته انجام می شود. پروازهای این ایرلاین از تهران در روزهای خاصی وجود دارد ولی می توانید بلیط هواپیما استانبول به لندن را از این ایرلاین خریداری کنید.

مقاصد پروازی هواپیمایی بریتیش ایرویز

تاریخچه شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز لندن

شروع به کار این شرکت در ماه های نخست پس از پایان جنگ جهانی اول همراه بود. در سال 1935 تعدادی از شرکت های هوایی خصوصی و کوچک انگلیس با یکدیگر ادغام شده و شرکت هواپیمایی خصوصی بریتیش ایرلاین را بنیان نهادند. این شرکت نوپا در همان سال های آغازین به رقیبی همه جانبه برای شرکت امپریال ایرویز تبدیل شد تا اینکه در سال 1939 با پیگیری دولت بریتانیا این دو شرکت با یکدیگر ترکیب شده و شرکت بریتیش آورسیز ایرویز شکل گرفت. بریتیش ایرلاین در سال 1987 همچنان تحت نظر دولت انگلستان اداره میشد. تا اینکه با روی کار آمدن دولت محافظه کار این شرکت به بخش خصوصی واگذار شد.

کشورانگلستان
کد یاتاBA 
کد ایکائوBAW
فرودگاه قطبهیترو لندن
سال تاسیس1919 میلادی
مدیریتجان لئونارد کینگ (خصوصی)
مقاصد پروازیبیش از 180 کشور
ناوگان هوایی 273 هواپیمای فعال

دفتر اصلی هواپیمایی بریتانیا در کجا قرار دارد؟

دفتر اصلی شرکت هواپیمایی بریتیش ایرلاین در شهر لندن قرار دارد. این ایرلاین دارای رتبه دوم بزرگترین شرکت هواپیمایی در انگلستان از لحاظ تعداد پروازها و جابجایی مسافر پس از ایزی جت است.

چک این آنلاین بریتیش ایرویز

چک این آنلاین هواپیمایی بریتیش ایرویز 24 ساعت قبل از حرکت پرواز باز می شود. با ورود به وبسایت یا نصب اپلیکشن بریتیش ایرویز، می توانید شماره پرواز و نام خانوادگی خود را وارد کرده و کارت پروازتان را دریافت کنید. در نهایت کارت پرواز را دانلود و چاپ کنید. اگر کارت پرواز خود را گم یا فراموش کردید، می‌توانید دوباره آن را در فرودگاه تحویل بگیرید.

مراحل چک این آنلاین در وبسایت بریتیش ایرویز

اطلاعات پرواز شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز

در صورتی که بلیط بریتیش ایرویز را خریداری کرده و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات پرواز خود هستید یا تمایل دارید قبل از رزرو بلیط از برنامه پروازهای این هواپیمایی تا 10روز آینده مطلع شوید، باید وارد وبسایت رسمی بریتیش ایرویز شده و مطابق تصویر زیر، اطلاعات پرواز موردنظر خود را مشاهده کنید.

 1. اگر به شماره پرواز خود دسترسی دارید از صفحه ی اول وبسایت مانند تصویر زیر شماره پرواز و تاریخ سفر خود را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه نارنجی رنگ search کلیک کنید.
 2. اگر به شماره پرواز دسترسی ندارید می توانید روی گزینه search by route کلیک کرده، سپس مبدا و مقصد خود را وارد نمایید تا اطلاعات پرواز به شما نشان داده شود.
 3. در صورت تمایل نیز می توانید اپلیکیشن بریتیش ایرویز را نصب کرده تا اعلان‌های مربوط به پرواز مستقیماً به تلفن همراه شما ارسال شود.
مراحل دسترسی به اطلاعات پرواز در وبسایت بریتیش ایرویز

قوانین حمل بار در بریتیش ایرویز

در پروازهای کلاس اکونومی و پرمیوم اکونومی شما میتوانید با خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز یک چمدان دستی و یک شی همراه مانند گوشی ، لپ تاپ ، کیف دستی  و غیره را به همراه خود داشته باشید. وزن بار شما نباید بیشتر از 23 کیلو گرم باشد در غیر اینصورت شامل اضافه بار خواهید شد و باید به ازای هر چمدان و کیف اضافه مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت بریتیش ایرویز مراجعه کنید.

قانون حمل بار در فرست کلاس و بیزینس کلاس کمی متفاوت است به این ترتیب که شما در پرواز بیزنس کلاس می توانید دو چمدان به مجموع 32 کیلو با خود به همراه داشته باشید. در فرست کلاس نیز هر مسافر قادر خواهد بود با خود سه چمدان با حداکثر وزن 32 کیلو گرم همراه داشته باشد. برای اطلاع از بار مجاز در هر پرواز می توانید هنگام انتخاب بلیط این ایرلاین با کلیک روی گزینه قوانین بار، آن را مشاهده کنید.

کنسلی بلیط بریتیش ایرویز

امکان کنسلی بلیط بریتیش ایرویز به صورت آنلاین از طریق وبسایت رسمی این شرکت هواپیمایی امکان پذیر است. شما همچنین می توانید با شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز تماس بگیرید و درخواست لغو پرواز کنید. در صورت تغییر تاریخ سفر، بریتیش ایرویز رزرو شما را لغو و اصلاح می کند. در صورتی که از وبسایت رسپینا بلیط هواپیما بریتیش ایرویز را خریداری کرده اید، می توانید با تیم پشتیبانی تماس گرفته تا راهنمایی های لازم برای کنسلی بلیط را دریافت نمایید. البته توجه به قوانین کنسلی بلیط هر شرکت هواپیمایی متفاوت است.

توجه نمایید که لغو آنلاین فقط برای بلیط هایی که به صورت مستقیم از بریتیش ایرویز (وب سایت یا مرکز تماس) خریداری شده اند، امکان پذیر است. برای لغو آنلاین پرواز بریتیش ایرویز در وبسایت رسمی این شرکت، مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. روی Manage My Booking کلیک کنید.
 2. شماره رزرو و نام خانوادگی خود را وارد کنید
 3. روی دکمه Find booking کلیک کنید
 4. پرواز خود را انتخاب کنید و مراحل کنسلی را انجام دهید.

ناوگان هواپیمایی بریتیش ایرویز

این شرکت هواپیمایی به عنوان یکی از قدیمی ترین مشتریان بوئینگ، دارای یکی از بزرگترین و مدرن ترین ناوگان پروازی در بین تمامی ایرلاین های دنیا است. علاوه بر شرکت بوئینگ، شرکت هواپیمایی بریتیش در سال 1998 سفارش خرید 59 فروند هواپیمای ایرباس A320 را به شرکت ایرباس ارائه کرد. در هنگام خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز می توانید اطلاعات مربوط به نوع هواپیما را نیز مشاهده کنید.شرکت هواپیمایی شرکت بریتیش به دنبال نوسازی و تجهیز ناوگان خود ، 12 فروند هواپیمای ایرباس A380 و 24 فروند بوئینگ 787 خریداری کرد. لیست ناوگان بریتیش ایرلاین به شرح زیر است:

نام هواپیماتعداد (فروند)
ایرباس 800-38012
بویئنگ 200-77743
بوئینگ 300-77716
ایرباس 200-32118
ایرباس 200-32067
بوئینگ 9-78718
بوئینگ 9-78712
ایرباس 100-31935
Embraer 19024
هواپیما بریتیش ایرویز

کلاس های پروازی ایرلاین بریتیش ایرویز

پروازهای بریتیش ایرویز در 4 کلاس پروازی مختلف انجام می شود که هر کدام امکانات مخصوص خود را ارائه می کنند. آشنایی با هر کلاس پروازی به شما کمک می کند صندلی های مناسبی رزرو کنید.

نوشته های مشابه

کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی بریتیش ایرویز (Euro traveller & World traveller)

کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی بریتیش ایرویز را می توان در دو گروه دسته بندی کنیم. نوع اول که تحت عنوان یورو تراولر شناخته می شود، در هواپیماهای سری ایرباس اِی 320 (Airbus A320) و هواپیمای بوئینگ 300-767 ای خدمات خود را ارائه می دهند. در این نوع پروازها مسافران از خدماتی چون نوشیدنی ها و غذاهای رایگان، صندلی های چرمی با حداکثر فضای شخصی، دسته صندلی متحرک، روزنامه رایگان در بیشتر پروازها و نیز نور مکمل برای ایجاد فضایی آرام بهره مند می شوند.

مهماندار بریتیش ایرویز در کابین اکونومی

نوع دوم کابین اکونومی با نام مسافر جهانی (World Traveller) شناخته می‌شود، در مسیرهای طولانی تر از ورلد تراولر به مسافران عرضه می شود. این خدمات شامل اجازه حمل بار بیشتر، سیستم سرگرمی شخصی به همراه هدفون غذا و نوشیدنی‌های رایگان، تعدادی صفحه نمایش‌ اختصاصی برای سرگرم‌ کردن این مسافران در طول پرواز است.

پرمیوم اکونومی کلاس بریتیش ایرویز (world traveller plus)

خدمات و هزینه کلاس پروازی پرمیوم کمی بیشتر از اکونومی است. این نوع کلاس پروازی در تمام مسیرهای پروازی بریتیش ایرویز بجز ایرباس های اِی318 ارائه می شود. از خدمات ویژه این کلاس پروازی می توان به اجازه حمل بار بیشتر، کیف بهداشتی ( مسواک، خمیردندان، کرم و..)، سه وعده غذا با منوی غذایی متنوع، انواع سرگرمی مانند فیلم، موسیقی، مستند، کتاب صوتی و مجموعه کامل برای کودکان اشاره کرد. پرمیوم اکونومی کلاس بریتیش ایرویز با عنوان “ورلد تراولر پلاس” نیز شناخته می شود.

بیزینس کلاس (Club Europe & Club world)

خدمات بیزینس کلاس در هواپیماهای بوئینگ 767، 777، 787 و  ایرباس اِی 318 و اِی 380 ارائه می شود. این هواپیمایی ها کاملا به تخت مجهز هستند و خدمات بسیار ویژه ازائه می دهند. بیزینس کلاس بریتیش ایرویز را می توان در سه دسته قرار داد:

 1. باشگاه اروپا (Club Europe): این کلاس تجاری ویژه پرواز کوتاه مدت است. دسترسی به سالن انتظار ویژه، غذاهای با کیفیت بالا، هدفون های ویژه و ..از امکانات این کلاس پروازی است.  
 2. باشگاه جهانی (Club word): دسته دوم از بیزینس کلاس بریتیش ایرویز مخصوص پروزهای طولانی مدت است. در این نوع از کلاس پروازی خدماتی مانند وعده های غذایی متنوع تر، صفحه های نمایش بزرگتر و .. ارائه می شود.
 3. پروازهای بین لندن و نیویورک که شامل پروازهای مستقیم بین فرودگاه های لندن و نیویورک بوده و مجهز به 32 صندلی جادار با قابلیت تبدیل به تخت های مسطح، قابلیت اتصال به اینترنت در حین پرواز و اختصاص یک تیم کارشناسی برای انجام تمام امور پروازی شما است.

فرست کلاس هواپیمایی بریتیش ایرویز (First Class)

برای رزرو بلیط فرست کلاس بریتیش ایرویز باید توجه کنید که نوع هواپیما هم را هم مد نظر خود قرار دهید. فقط هواپیماهای ایرباس اِی 380، بوئینگ 400-747 ، بوئینگ 300-777 ای آر، بوئینگ 9-787 و برخی از هواپیماهای بوئینگ 200-777 شرکت هواپیمایی  بریتیش ایرویز به بخش فرست کلاس مجهز هستند. برخی از این هواپیماها دارای کابین خصوصی کاملا مجهز هستند.  

فرست کلاس که در پروازهای بین المللی خاصی انجام می شود، فضای شخصی بیشتر در یک سوییت جادار، یک تخت کاملا مسطح با تشک و لحاف، غذاهای خوشمزه، دسترسی به سالن های انتظار مجلل و حمام های آب گرم، خدمات مراقبتی و انحصاری برای پروازهای تفریحی یا کاری را برای مسافران فراهم کرده است. یک کیف لوازم بهداشتی، پریز برق برای اتصال لپ تاپ و سایر لوازم برقی نیز از دیگر خدمات این کلاس پروازی هستند.

خدمات هواپیمایی بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز به عنوان یکی از شناخته شده ترین ایرلاین های دنیا، خدمات زیادی برای مسافران خود در نظر گرفته است. برخی از این امکانات رایگان و برخی دیگر با پرداخت هزینه مجزایی قابل استفاده هستند. در ادامه با خدمات ویژه هواپیمایی بریتیش ایرویز آشنا شوید.

اینترنت داخلی ( Onboard Wi-Fi) در هواپیمایی بریتیش ایرویز

اگر با کلاس پروازی اکونومی بریتیش ایرویز سفر می کنید، با پرداخت مقداری هزینه می توانید به اینترنت داخلی هواپیما متصل شوید. هزینه این اینترنت بر اساس مدت زمان پرواز تعیین می شود. مسافرانی که از کلاس های فرست کلاس یا بیزینس کلاس استفاده می کنند، امکان دسترسی رایگان به اینترنت دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه و پکیج های اینترنتی بریتیش ایرویز به وبسایت رسمی آن مراجعه نمایید.

برنامه های سرگرم کننده

یکی دیگر از خدمات بریتیش ایرویز در طول پرواز، ارائه برنامه هایی جهت سرگرمی مسافران است. در مقابل هر صندلی یک تلویزیون قرار دارد که مسافر را به مجموعه کاملی از فیلم های سینمایی، موسیقی و برنامه های گوناگون متصل می کند. هر مسافر به راحتی می تواند با هدفون برنامه مورد علاقه خود را تماشا کند.

خدمات ویژه کودک هواپیمایی بریتیش ایرویز

سفر هوایی با کودک و نوزاد مشمول شرایط خاصی می شود که بریتیش ایرویز با خدمات ویژه خود این مسیر را برای خانواده ها راحت تر می کند. سرگرمی های مخصوص کودک در طول پرواز، ارائه امکانات رفاهی برای خانواده ها و منوی غذایی مخصوص کودک بخشی از خدمات بریتیش ایرویز برای کودکان است.

فروشگاه بریتیش ایرویز

اگر در طول زمان سفر خود فرصتی برای خرید نداشته اید، بریتیش ایرویز امکان خرید آنلاین را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید پیش از سوار شدن به هواپیما از میان محصولات این فرودشگاه محصولات خود را انتخاب کنید و سپس آن را در هر مقصدی که بخواهید به صورت رایگان تحویل بگیرید.

پذیرایی در هواپیمایی بریتیش ایرلاینز

در این هواپیمایی برای هر یک از کلاس های ارائه شده بسته به مدت پرواز،  وعده ها و خدمات متغیر است .در مسافت های کوتاه و در کلاس اکونومی منوهای غذایی متنوع سرو میشود که میتوانید غذاهای گیاهی و فاقد گلوتن را انتخاب نمایید. در پرواز های طولانی این کلاس علاوه بر 4 وعده غذایی ، یک میان وعده نیز قبل از نشستن مسافر سرو میشود .در بیزنس کلاس برای پروازهای صبح ، مسافران میتوانند یک صبحانه گرم سفارش دهند.

در برخی از پروازها لبنیات به همراه نان گرم و کروسانت برای صبحانه در نظر گرفته شده است در سایر کلاس ها پروازی نیز غذاهای تازه از جمله صبحانه انگلیسی گرم و یک صبحانه بین المللی در وعده صبحانه ودر سایر وعده ها نیز از غذاهای محلی نیز استفاده کنند. در هنگام خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز باید به کلاس پروازی توجه کرد تا وعده غذایی مورد انتخاب شما سرو شود.

رزرو صندلی بریتیش ایرویز

یکی دیگر از امکانات و خدمات ایرلاین بریتیش ایرویز، امکان انتخاب صندلی در کلاس های پروازی مختلف است. شما می توانید هنگام چک این آنلاین و دریافت کارت پرواز، از طریق وبسایت یا اپلیکیشن بریتیش ایرویز، صندلی خود را انتخاب کنید. برای رزرو صندلی در کلاس پروازی اکونومی و پرمیوم اکونومی باید هزینه ای مجزا پرداخت شود اما در سایر کلاس های پروازی به صورت رایگان امکان انتخاب صندلی مخصوص وجود دارد. مانند تصویر زیر می توانید کلاس پروازی مد نظر خود را انتخاب کرده و طبق چارت هر هواپیما صندلی های موجود را مشاهده کنید.

انتخاب صندلی در وبسایت بریتیش ایرویز

رزرو هتل هنگام خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز

وبسایت هواپیمایی بریتیش ایرویز به شما این امکان را می دهد هنگام خرید بلیط هواپیما، هتل و اقامتگاه مد نظر خود را رزرو کنید. با ورود اطلاعاتی مانند تاریخ ورود و خروج مانند تصویر زیر، تمامی هتل های قابل رزرو با جزئیات کامل نمایش داده می شوند. با استفاده از وبسایت بریتیش ایرویز می توانید به بهترین هتل ها دسترسی داشته باشید.

رزرو هتل در وبسایت بریتیش ایرویز

خدمات اجاره خودرو

علاوه بر پرواز و هتل، اگر تمایل داشته باشید در مقصد، خودرویی را بصورت کامل در اختیار داشته باشید، هواپیمایی بریتیش ایرویز این امکان را نیز برای شما فراهم کرده است. ابتدا وارد وب سایت رسمی بریتیش ایرویز شده و مانند تصویر زیر گزینه car rental را انتخاب کنید.

اجاره خودرو در وبسایت بریتیش ایرویز

اپلیکیشن بریتیش ایرویز

اگر می خواهید با سرعت زیادی به خدمات بریتیش ایرویز دسترسی داشته باشید می توانید اپلیکیشن این شرکت هواپیمایی را نصب کنید. اپلیکیشن بریتیش ایرویز قابل نصب بر روی سیستم عامل های اندروید و iOS است و  برای مسافران امکانات متفاوتی را فراهم می کند. با استفاده از آن می توانید به صورت آنلاین نوشیدنی و میان وعده مورد علاقه خود را در طول پرواز سفارش دهید و از امکانات جانبی بریتیش ایرویز بهره مند شوید. از دیگر مزایای استفاده از این اپلیکیشن می توان به چک این آنلاین و دانلود کارت پرواز، انتخاب صندلی، رزرو بلیط و بررسی اطلاعات پروازهای هواپیمایی بریتیش ایرویز، اشاره نمود.

باشگاه مشتریان بریتیش ایرویز

با عضویت در باشگاه مشتریان بریتیش ایرویز و کسب امتیاز، یک سری خدمات ویژه دریافت خواهید کرد. همچنین آفرها و تخفیفاتی برای اعضا باشگاه مشتریان در نظر گرفته می شود. بریتیش ایرویز چندین سطح برای باشگاه مشتریان خود در نظر گرفته که بسته به تعداد پرواز و مسافت آن ها، سطح اعضا بالاتر می رود و به خدمات بیشتری هم دسترسی پیدا می کنند.

نمایش باشگاه مشتریان بریتیش ایرویز در تلفن همراه و لپتاپ و قهوه

حوادث هواپیمایی بریتیش ایرویز

در سال 2008 یک فروند هواپیمای بوئینگ 777 که از پکن به سمت لندن پرواز می‌کرد، در 300 متری فرودگاه هیترو لندن دچار حادثه شد و در باند فرودگاه فرود آمد. از میان ۱۳۶ مسافر و ۱۶ خدمه، ۴۷ نفر مصدوم شدند اما به کسی آسیب جانی وارد نشد. علت این حادثه وجود کریستال‌های یخ در مبدل حرارتی سوخت موتور هواپیما عنوان شد.

سوالات متداول

قوانین حمل بار در هواپیمایی بریتیش ایرویز چگونه است؟

در پرواز های اکونومی میتوان یک چمدان با وزن 23 کیلو گرم حمل کرد. در کلاس های بیزینس و فرست شما میتوانید دو چمدان با وزن حداکثر 32 کیلو به همراه داشته باشید.

چگونه میتوانم بلیط هواپیمایی بریتیش ایرویز را خریداری کنم؟

برای خرید مستقیم بلیط این هواپیمایی با ارزان ترین قیمت شما میتوانید در قسمت بلیط هواپیمای خارجی با انتخاب فیلتر ایرلاین، پروازهای این ایرلاین را انتخاب کنید.

آیا هواپیمایی بریتیش ایرویز به ایران پرواز مستقیم دارد؟

بله ، این هواپیمایی دارای پرواز مستقیم به فرودگاه امام خمینی است . این پروازها شش بار در هفته است.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا