{{ctrl.notification}}

سنگاپور شهر رؤیاها؛ شهری که بناهای مدرن و ساختمان‌های سر به فلک کشیده از یک‌ سو و تفرجگاه‌های مصنوعی بی‌نظیرش از سوی دیگر، جلوه‌گاه یکی از پربازدیدترین شهرهای توریستی است. اگر سفر به این شهر پر زرق‌وبرق را انتخاب کرده‌اید، ما با معرفی برخی از جاذبه‌های سنگاپور، تصمیم شما را برای سفر به سنگاپور قطعی می‌کنیم. جهت خرید بلیط هواپیما و تور مسافرتی با ما همراه باشید تا به دنیای مهیج سنگاپور وارد شویم.

تور ارزان سنگاپور

در دنیا فقط سه شهر مستقل داریم که کشور هم محسوب می‌شوند. سنگاپور یکی از سه شهر-کشور جهان محسوب می‌شود. زبان مردم این شهر مالایی است؛ ولی نگران نباشید چون در محاوره به زبان انگلیسی حرف می‌زنند. شهری که در صد بالایی از مردم آن خود مالک خانه هستند و آمار بیکاری خیلی پایین است. آمار بالایی از تعداد میلیونرها در سنگاپور زندگی می‌کنند. جزیره‌هایی که این کشور را تشکیل داده‌اند زیبایی غیرقابل‌انکاری را به وجود آورده‌اند. اگر دنبال مکانی زیبا، گردشی و تفریحی می‌گردید، قطعاً سنگاپور بهترین انتخاب خواهد بود. شب‌های سنگاپور بسیار دیدنی است. کل شهر مملو از نورپردازی‌ها است که چشم‌ها را خیره می‌کند. برج‌ها و ساختمان‌های بلند که در شب همچون ستارگان آسمان می‌درخشند. در فرهنگ سنگاپور رعایت ادب و احترام به بزرگ‌ترها جاافتاده است. حتی مهربانی کردن به یکدیگر بین آن‌ها مرسوم شده است. کشوری که با وجود این‌همه زیبایی و امکانات تفریحی از چنین فرهنگ بالایی برخوردار است، بی‌شک گردشگران را به سفرهای بعدی به این کشور وادار می‌کند. سنگاپور به کودکان و گیاهان بسیار اهمیت می‌دهد. این خاصیت را با گشت زدن در شهر می‌فهمید. مراکز تفریحی و باغ‌های فراوان، گلخانه‌ها زیبا و جنگل‌های مصنوعی همگی سرسبزی سنگاپور را چند برابر کرده و حتی یکی از بزرگ‌ترین دلایل سفر گردشگران به سنگاپور به‌حساب می‌آید. بزرگ‌ترین باغ آسیا در سنگاپور به کودکان اختصاص داده‌شده است.

قیمت تور سنگاپور

جاذبه‌های سنگاپور

اکثر گردشگران با ورود به هر شهری، سراغ آثار تاریخی آن می‌روند. سنگاپور هم دارای آثار تاریخی خاص خود است. هتل رافلز یکی از بناهای تاریخی شهر سنگاپور است. این هتل با باغ استوای خود، موزه، تئاتر، مغازه‌های مجلل و... شما را به بازید از این اثر تاریخی دعوت می‌کند.

خرید تور سنگاپور

خرید در سنگاپور

اگر برای خرید سوغاتی که یکی از رسوم پسندیده‌ی ما است دنبال بازار می‌گردید، نگران خرید سوغاتی نباشید چون با وارد شدن به قسمت چینی شهر سنگاپور، علاوه به بازدید از مکان‌های دیدنی، لباس‌فروشی‌ها و مغازه‌های مخصوص خرید سوغاتی را پیدا می‌کنید. همچنین در خیابان هند کوچک، مغازه‌هایی مملو از صنایع‌دستی، ساری و ادویه‌جات برای خرید مسافران گشوده شده است.

پارک نایت سافاری

یکی از پیشنهادهای ویژه‌ی ما، رفتن به پارک نایت سافاری است. این پارک جذابیت‌های خارق‌العاده‌ای را به شما نشان می‌دهد. 90% حیوانات که شبانه از لانه‌های خود خارج می‌شوند توسط نورپردازی‌هایی به شما نشان داده می‌شوند. در این پارک 8 منطقه‌ی جغرافیایی همچون علفزارهای آمریکای جنوبی و دشت‌های آفریقا به نمایش گذاشته‌شده است. با گشت زدن در جنگل 8 هکتاری و دیدن 1000 حیوان در قالب 100 گونه، خیال می‌کنید که به جنگل‌های آمازون سفر کردید. این پارک زیبا می‌تواند یک روز رؤیایی را به شما هدیه کند.

پارک پرندگان جورانگ

تقریباً همه‌ی مردم دنیای پرندگان را دوست دارند. گونه‌های مختلف پرندگان، جلوه‌گاه زیبایی وجود خداوند است. پارک پرندگان جورانگ با وسعت بیش از 20 هکتار، بزرگ‌ترین پارک آسیا پاسیفیک است. غیرممکن است به سنگاپور سفر کنید و دیدن این پارک را از دست دهید. این پارک زیستگاه بیش از 9000 پرنده از 600 گونه مختلف جهان است. از زیبایی‌های وصف‌ ناشدنی این پارک آبشار مصنوعی به ارتفاع 30 متر و نمایش پنگوئن‌ها است. غذا خوردن در رستوران شیشه‌ای این پارک که توسط 1001 فلامینگو احاطه‌شده، بی‌شک یکی از کم‌نظیرترین اوقات غذا خوردن است. چون نمی‌دانید از غذای لذیذ آنجا لذت ببرید یا از تماشای فلامینگوها!

رودخانه سنگاپور

حال وقت قایق‌سواری است. رودخانه سنگاپور از معدود رودخانه‌هایی است که علاوه بر سوارشدن بر جریان‌های رودخانه می‌توانید از آثار تاریخی زیبایی که در سواحل خود جای‌داده؛ مانند خانه پارلمان، معبد تان سی چونگ سو و مسجد کامپونگ ملاکا، لذت ببرید.

فرم نظر سنجی

لیست نظرات
expand_less

فرم نظر سنجی

امتیاز شما به این شهر: :