مهم ترین نکات در انتخاب ارزان ترین تور کریسمس 2020

تور کریسمس 2020 مانند سالهای گذشته دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و رسپینا24 ارائه تورهای مختلف با قیمت و شرایط گوناگون که متناسب با شرایط تمام افراد را امسال در راس کارهای خود قرار داده است. به همین خاطر می توان برای تور ژانویه 2020 از لیست بسیار جامع و متنوع بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. دقت داشته باشید که ارزان ترین تور کریسمس 2020 را می توان تنها با رعایت چند نکته خریداری کرد و در ادامه به اصول خرید تور ارزان کریسمس 2020 خواهیم پرداخت.

خرید تور کریسمس 2020

پرطرفدارترین تور کریسمس 2020

سفرهای خارجی در تمام طول سال و با توجه به شرایط آب و هوایی مقصد طرفداران خاص خودش را دارد، اما تعطیلات کریسمس و جشن و کنسرت های فوق العاده و هیجان انگیز در این مدت باعث میشود تا تورهای خارجی با تقاضای زیادی روبرو شوند. با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران و فاصله ای که با کشورهای مختلف دارد و همچنین آسان بودن شرایط دریافت ویزا در برخی از مقاصد خارجی، برخی از تورهای کریسمس طرفداران بیشتری دارند که عبارتند از:

تور کریسمس دبی

برگزاری جشن های بسیار باشکوه و همچنین کنسرت های مهیج در توریستی ترین شهر خاورمیانه باعث میشود تا دبی پرطرفدارترین تور کریسمس 2020 باشد. دلایل زیادی وجود دارند که باعث شده اند تا این اندازه دبی محبوب شود و هر روز به لیست طرفداران آن افزوده گردد. برای خرید تور دبی در کریسمس لازم است در زمان مناسب مدارک مورد نیاز را تهیه و بهترین تور را انتخاب و خریداری کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور دبی

از جمله مدارک مورد نیاز برای خرید تور دبی، ویزا می باشد. تمام مسافران ایرانی برای ورود به خاک دبی نیاز به دریافت ویزا دارند و خوشبختانه فرآیند دریافت ویزا برای امارات کار سختی نیست. کافیست مدارک مورد نیاز از قبیل پاسپورت دارای اعتبار، عکس و چک ضمانت را برای کارشناسان رسپینا24 ارسال نمایید تا بعد از بررسی مدارک و سابقه شخص توسط دولت امارات بعد از هفت روز ویزا را دریافت نمایید.

یکی از رایج ترین مشکلاتی که اغلب افراد در این شرایط با آن برخورد می کنند، عدم دریافت ویزا در زمان مناسب برای خرید تور کریسمس 2020 می باشد. در نتیجه توجه داشته باشید که بازه زمانی هفت روز را برای دریافت ویزا مد نظر داشته باشید تا در زمان مناسب تمام مدارک و مجوزها را برای خرید تور ارائه دهید.

اطلاعات کاربردی برای سفر به دبی

تور دبی کریسمس 2020 در مرحله اول برای شرکت در جشن ها و آتش بازی و کنسرت های عالی و پرطرفدار می باشد، اما بهتر است به گونه ای برنامه ریزی کنید که از تمام لحظات حضور در این شهر نهایت استفاده را ببرید. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه نمایید تا شناخت کافی از مقصد سفرتان داشته باشید

جاذبه های گردشگری دبی

مراکز خرید معروف دبی

غذاهای دبی

سوغات دبی

برای خرید تور کریسمس دبی 2020 کلیک کنید.

تور ژانویه 2020

تور کریسمس استانبول

از گذشته تا امروز استانبول محبوب ترین تور خارجی برای ایرانی ها به شمار می رود که ارزان بودن و راحت بودن سفر از اصلی ترین دلایل این انتخاب می باشد. فاصله کم بین ایران و ترکیه و داشتن روابط سیاسی مطلوب باعث شده است تا تمام شهرهای آن از جمله استانبول به شدت مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گیرد. در نتیجه می توان استانبول را بهترین و ارزان ترین تور کریسمس 2020 برای ایرانی ها معرفی کرد.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور استانبول در کریسمس 2020

ترکیه از جمله کشورهایی می باشد که ورود به آن برای ایرانی ها بدون ویزا امکان پذیر می باشد. در نتیجه در هر زمان و روز و ماه از سال که اراده کنید می توانید به شهرهای مختلف آن سفر کنید. برای خرید تور استانبول کریسمس 2020 تنها مدارکی که مورد نیاز می باشد، پاسپورت با اعتبار کافی می باشد. البته دقت داشته باشید که حداکثر یک ماه می توان در استانبول حضور داشت و بعد از این مدت باید جریمه پرداخت کنید یا درخواست اقامت ارسال نمایید.

اطلاعات کاربردی در سفر با تور استانبول

به همان اندازه که در خرید تور ارزان کریسمس 2020 دقت دارید، چند برابر بیشتر باید برای شناخت مقصد حساسیت داشته باشید. استانبول یکی از تاریخی ترین شهرهای ترکیه می باشد که طبیعت زیبا و بناهای تاریخی را در کنار هم حفظ کرده است و زیبایی آن در تعطیلات کریسمس صد چندان میشود. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم قبل از سفر مطالب زیر را مطالعه کنید و با شناخت کافی قدم به خاک استانبول بگذارید:

جاذبه های گردشگری استانبول

مراکز خرید استانبول

جهت خرید تور استانبول کریسمس 2020 کلیک کنید.

خرید ارزان ترین تور کریسمس 2020

تورکریسمس آنتالیا

از دیگر گزینه های مناسب برای خرید تور ارزان کریسمس می توان به تور آنتالیا اشاره کرد. شرایط آب و هوایی مطلوب و لذت بردن از سواحل پر از هیجان و پرطرفدار و شرکت در جشن ها و آتش بازی و لذت بردن از روزهای آغازین سال میلادی از جمله دلایلی هستند که تور آنتالیا کریسمس را محبوب کرده اند.

شرایط خرید تور کریسمس 2020 آنتالیا مانند استانبول می باشد و با داشتن پاسپورت معتبر می توانید تور را براحتی بخرید و سفر خوبی را شروع کنید.

خرید تور ارزان کریسمس

تور کریسمس مالزی

مالزی از لوکس ترین کشورهای آسیایی می باشد که در مدت زمان کوتاه به شدت از نظر گردشگری رشد کرده است. تور کریسمس مالزی از دیگر گزینه های بسیار عالی و البته پرطرفدار برای ایرانی ها می باشد که زمینه ساز تجربه روزهایی عالی و بی نظیر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور مالزی کریسمس 2020

مالزی از دیگر کشورهای خارجی می باشد که سفر به آن برای ایرانی ها بدون نیاز به ویزا امکان پذیر است. هر یک از مسافران ایرانی می توانند بدون ویزا به مدت 14 روز در خاک مالزی حضور داشته باشند. در نتیجه تنها با پاسپورت با اعتبار کافی می توان نسبت به خرید یکی از بهترین تورهای کریسمس اقدام کرد.

برای خرید تور کریسمس مالزی کلیک کنید.

تور کریسمس 2020

تور کریسمس تایلند

برای اینکه بتوانید انتخابی عالی برای خرید تور کریسمس 2020 داشته باشید، بهتر است تور تایلند را انتخاب کنید. تور تایلند در انواع مختلفی ارائه می گردد و برخی از آنها ترکیبی بوده و برخی خیر. منظور از تور ترکیبی این است که به عنوان مثال با خرید تور تایلند 3 روز در بانکوک حضور دارید و مابقی روزها را در پوکت، پاتایا و سایر شهرهای توریستی سپری خواهید کرد. در نتیجه باید دقت داشته باشید که منظور از تور تایلند دقیقا سفر به کدام شهرها می باشد.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور کریسمس تایلند 2020

برای اینکه بتوانید براحتی و با خیال آسوده سفر به تایلند را شروع کنید، لازم است ابتدا در زمان مناسب نسبت به دریافت ویزا اقدام کنید. شرایط دریافت ویزای تایلند تا حد زیادی به نوع و هدف از سفر بستگی دارد، اما برای سفرهای توریستی اغلب افراد ویزا عادی یک بار ورود را دریافت می کنند. این ویزا سه ماه اعتبار دارد و با دریافت آن می توانید به مدت 30 روز در شهرهای مختلف تایلند حضور داشته باشید.

جهت دریافت ویزا تایلند لازم است حداقل یک هفته قبل از سفر مدارکی از قبیل پاسپورت با اعتبار بیشتر از 6 ماه، عکس و پرینت از گردش مالی حساب بانکی را برای سفارت تایلند یا کارشناسان رسپینا24 ارسال نمایید.

تور کریسمس

تور کریسمس ارمنستان

ارزان ترین تور کریسمس 2020 را می توان با خرید تور ارمنستان خریداری کرد. ارمنستان فتصله بسیار کمی با ایران دارد و حتی افراد زیادی هستند که سفرهای زمینی به ایروان را از ایران تجربه می کنند. ارمنستان از جمله کشورهای همسایه ایران می باشد که آغاز سال نو میلادی را جشن می گیرند و کنسرت های بسیار مهیجی در آن برگزار می گردد.

برای خرید تور ارمنستان کریسمس تنها کافیست پاسپورت معتبر داشته باشید تا با خیال آسوده تور را خریداری و سفر را شروع کنید.

برای خرید ارزان ترین تور کریسمس ارمنستان کلیک کنید.

تور ارمنستان کریسمس

ارزان ترین تور کریسمس 2020

مواردی که در این مطلب اشاره شد تنها تعداد اندکی از تور ژانویه 2020 هستند که سفر به آنها برای ایرانی ها آسان تر و البته ارزان تر می باشد. اما اگر هزینه های سفر برایتان اهمیت زیادی ندارند، می توانید تورهای اروپایی را خریداری و انتخاب کنید. از آنجا که اغلب افراد به دنبال ارزان ترین تور ژانویه 2020 هستند، رسپینا24 به این مساله توجه ویژه ای داشته و تنوع خوبی در این تورها ارائه داده است. در حالت کلی اگر به دنیال ارزان ترین تور کریسمس هستید، بهتر است تور ارمنستان، باکو و ترکیه را خریداری کنید. در مقابل تور تایلند و مالزی نسبت به بقیه گران تر هستند.

چند اصل در خرید تور ارزان کریسمس 2020

برای خرید تور ارزان کریسمس با در نظر گرفتن چند نکته می توان تا حد زیادی شانس خود را در خرید بهترین ها افزایش دهید. از جمله موارد مهم در این زمینه می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

خرید تور در زمان مناسب

سعی کنید تورهای کریسمس را در زمان منساب بخرید چون با نزدیک شدن به تعطیلات نرخ هتل ها افزایش پیدا می کند و حتی ممکن است هتل های خوب و با کیفیت خیلی زود تکمیل شوند. در نتیجه هزینه رزرو هتل خارجی برای این تورها بیشتر شده و در نهایت منجر به گران شدن تور خواهد شد.

تور ارزان ژانویه 2020

دقت در تعداد روزهای سفر

به عنوان یک اصل کلی و همیشگی هر چه تعداد روزهای سفر بیشتر باشد، به همان اندازه هزینه رزرو هتل افزایش پیدا می کند و در نهایت منجر به گران شدن تور خواهد شد. دقت داشته باشید که برای خرید تور ارزان ژانویه 2020 کافیست تورهایی را انتخاب کنید که مدت زمان کمتری دارند. با کمی برنامه ریزی و مدیریت می توان در مدت زمان کوتاه زیبایی های مقصد سفر را دید، پس نگران کوتاهی مدت زمان سفر نباشید.

به نوع بلیط هواپیما توجه کنید

تور در واقع یعنی دریافت بلیط هواپیما و واچر هتل به صورت همزمان، در نتیجه قیمت تور تا حد زیادی به قیمت خرید بلیط هواپیما بستگی دارد. برای خرید تورهای ارزان کریسمس بهترین کار این است که کلاس پروازی و همچنین ایرلاین را با دقت انتخاب کنید. به عوان مثال با خرید بلیط هواپیما از کلاس اکونومی می توان ارزان ترین بلیط را در هواپیمای مورد نظر انتخاب و خریداری نمود.

نقش تعداد ستاره های هتل در خرید تور ارزان کریسمس

از دیگر فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در قیمت تورهای کریسمس 2020، نوع هتل و تعداد ستاره ها و امکانات موجود در آن می باشد. تورهای ارائه شده در سایت خرید آنلاین تور رسپینا24 از نظر نوع هتل دارای تنوع بسیار بالایی می باشند. در نتیجه بهتر است برای تجربه سفرهای ارزان، گزینه هایی را انتخاب کنید که هتل هایشان تعداد ستاره کمتری دارند. البته با تغییر موقعیت مکانی هتل نیز می توانید تا حد زیادی در ارزان بودن تور کمک کنید.

نکات مهمی که قبل از خرید تور ویژه کریسمس 2020 باید بدانید

تقاضای زیاد برای خرید تورهای خارجی در چند سال اخیر باعث شده است تا سایت های جعلی و غیر مجاز زیادی در این زمینه شروع به فعالیت کنند. در نتیجه باید حواستان به سایت خرید تور باشد تا انتخاب بهتر و آگاهانه ای داشته باشید. برای این منظور می توانید سایت را از نظر سابقه فعالیت و وجود نماد اعتماد الکترونیک بررسی نمایید.

سعی کنید قبل از خرید تور کریسمس 2020 حتما تورهای مختلف را با هم مقایسه کنید. با توجه به تفاوت زیاد در سلایق افراد مختلف برای نوع سفر در نتیجه تنوع زیادی در تورها به چشم میخورد. این تنوع تا حد زیادی به نفع مسافر است چون با مقایسه گزینه های مختلف در نهایت می توان تور ارزان و با کیفیت را خریداری نمود.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور را با توجه به مقصد سفر بررسی و در زمان مناسب نسبت به دریافت آنها اقدام کنید. این مساله مخصوصا برای سفرهای اروپایی که شرایط سختی برای دریافت ویزا دارند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

ارزان ترین تورهای کریسمس

چطور تورهای کریسمس را بخریم؟

برای خرید تور کریسمس 2020 یکی از معتبرترین و بهترین گزینه ها سایت و اپلیکیشن رسپینا24 می باشد. خرید تور از رسپینا24 به چند طریق امکان پذیر می باشد. به عنوان مثال می توان با ورود به منوی تور از گزینه های پیشنهادی بهترین را انتخاب و خریداری نمایید. همچنین می توان با امکان خرید آنلاین تور نسبت به خرید تور اقدام کرد و تورها را کاملا مطابق با شرایط دلخواه خودتان برنامه ریزی و از گزینه های پیشنهادی سیستم بر همین اساس تور مورد نظر را خریداری کرد. در نهایت می توانید با کارشناسان تور خارجی رسپینا24 تماس بگیرید و برای خرید تور ژانویه 2020 اقدام کنید. لازم به ذکر است که تمام این امکانات از طریق اپلیکیشن رسپینا24 نیز در دسترس می باشند.