{{ctrl.notification}}

تور قشم از تهران

تضمین ارزان ترین نرخ تور قشم از تهران

تور قشم از تهران تجربه ای به یادماندنی از سفر به جزیره عجایب هفت گانه ایران می باشد که خاطره آن را تا پایان عمر فراموش نخواهید کرد. جهت راهنمایی و پاسخگویی به کلیه سوالات شما قبل از سفر، در ادامه این مقاله، مهم ترین نکات در مورد این تور مسافرتی بررسی شده است. لذا جهت دریافت اطلاعات در مورد رزرو و قیمت تور قشم از این شهر، این مطلب را تا پایان مطالعه فرمایید. این تور یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری در کشور است که مخاطبان زیادی نیز جذب خود کرده است جزئیات و نکات بیش تر تور قشم از این شهر به صورت زیر است.

رزرو تور قشم از تهران

تور قشم از تهران را می توان با انتخاب وسیله نقلیه به دلخواه و ارزانترین قیمت از رسپینا رزرو نمود. شما می توانید به 3 روش اینترنتی، تلفنی و از طریق اپلیکیشن نسبت به رزرو ارزان ترین تورهای قشم از مبدا خود اقدام نمائید. راهنمای رزرو هر یک به صورت زیر است.

رزرو تور قشم از تهران با ارزانترین قیمت

خرید اینترنتی تور قشم از تهران

ابتدا از بالای همین صفحه، مسافر می بایست وسیله نقلیه مورد نظر خود برای انجام سفر رفت و برگشت را مشخص کند. سپس تعداد مسافران همراه خود را از جمله کودک (2 تا 12 سال) و نوزاد (کمتر از 2 سال) مشخص کنید و ضمن اتخاب تاریخ رفت این سفر، مدت زمان اقامت تور و وسیله نقلیه مدنظر خود را برای سفر رفت و برگشت به مشهد انتخاب کنید. در نهایت کافیست با انتخاب گزینه جستجو وارد صفحه لیست وسایل نقلیه ارائه دهنده شوید.

در این صفحه ابتدا پرواز مسیر رفت را با توجه به قیمت، ایرلاین برگزار کننده، کلاس پروازی و ساعت رفت و برگشت پرواز مشخص کنید. با توجه به زمان پذیرش هتل ها در قشم که اغلب در ساعت 14 صورت می گیرد، پیشنهاد می شود ساعت حرکت خود را طوری تنظیم کنید که قبل از ساعت 13 در جزیره حضور داشته باشید تا هزینه شما سوخت نشود.

سپس برای انتخاب وسیله نقلیه مسیر برگشت نیز می بایست همین عملیان را در پیش بگیرید. البته با توجه به زمان تخلیه اکثر هتل ها در جزیره قشم که ساعت 12 صورت می گیرد، ساعت حرکت برگشت تور هوایی تهران به قشم را به بعد از ساعت 14 موکول کنید.

در انتها باید هتل مدنظر خود را با توجه به آدرس و قیمت اقامتگاه انتخاب کنید. در این قسمت اگر نام هتل خاصی را مدنظر دارید می توان در قسمت جستجو آن را وارد و با انتخاب تعداد اتاق و تخت اضافه این اتاق را رزرو کنید. همچنین در صورتی که قصد اطلاع از آدرس دقیق هتل روی نقشه را دارید گزینه نمایش بروی نقشه را کلیک و از آدرس دقیق این هتل اطلاع پیدا کنید. البته آدرس هتل در همان قسمت نیز نوشته شده اما برای اطلاع از فاصله هتل با مناطق مهم قشم، پیشنهاد می شود لوکیشن دقیق آن هتل را در این قسمت مشاهده کنید. در نهایت با انتخاب تعداد تخت اضافه و تعداد اتاق، گزینه انتخاب را کلیک کنید و به صفحه بعد هدایت شوید.

در قسمت ورود اطلاعات مسافران، مشخصات هر کدام از همراهان خود را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه (شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی و تاریخ تولد) را وارد کنید. در ادامه ضمن بررسی و مطالعه نکات مهم ارائه شده، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه مسافر را وارد و با درج کد امنیتی ارائه شده، گزینه ثبت اطلاعات را کلیک و به صفحه تایید اطلاعات هدایت شوید.

در قسمت بعد پیش فاکتور قیمت تور تهران به قشم شامل واچر هتل و بلیط وسیله نقلیه ارائه دهنده برای شما نمایش داده می شود. در این صورت می بایست اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی کنید و چنانچه با اطلاعات دقیق مسافران مغایرت داشت، می بایست با انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات به صفحه قبل بازگشت داده شوید. همچنین اگر این تور را برای مسافر دیگری رزرو می کنید، کافیست با انتخاب گزینه پیامک پیش فاکتور، مسافر اصلی را به صفحه پرداخت هدایت کنید تا در کمتر از 30 ثانیه این تور را برای خود رزرو کند. در غیر این صورت و با بررسی و تایید اطلاعات وارد شده کافیست دکمه ادامه سپس پرداخت آنلاین را کلیک کنید و به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک هدایت شوید.

در نهایت با ورود مشخصات حساب بانکی خود شامل شماره کارت، شناسه بانکی و رمز دوم پویا، گزینه پرداخت را کلیک کنید و فایل دانلود تور شامل بلیط وسیله نقلیه و واچر هتل را در صفحه نمایشگر خود مشاهده کنید. در این صورت مشخصات این تور نیز برای شما پیامک می گردد.

رزرو اینترنتی تور قشم از تهران

خرید تور تهران قشم به صورت تلفنی

چنانچه رمز دوم پویا خود را به خاطر ندارید یا به هر دلیل قصد انجام مراحل رزرو اینترنتی که در قسمت بالا بررسی شد را ندارید، می توان این تور را به صورت تلفنی و از طریق تماس با کارشناسان رسپینا رزرو نمود. برای این منظور کافیست ضمن برقراری تماس با شماره تلفن های پایین صفحه، داخلی مورد نظر را شماره گیری و با کارشناسان رسپینا ارتباط برقرار کنید. در این مرحله ضمن اعلام شهرهای مبدا و مقصد و مدت زمان تور خود، از ارزانترین زمان رزرو این تور در یک ماه آینده مطلع شوید. سپس زمان مدنظر برای حرکت وسیله نقلیه در مسیر رفت و برگشت را مشخص و شماره حساب رسپینا و هزینه تور را دریافت کنید. پس از دریافت پیامک هزینه و شماره کارت، 10 دقیقه فرصت دارید تا این هزینه را به شماره کارت اعلام شده واریز و مجددا با رسپینا تماس برقرار کنید. در این صورت می توان با اعلام مشخصات فیش واریزی، فایل دانلود تور را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت نمایید.

خرید تور قشم از تهران با اپلیکیشن رسپینا

یکی از آسان ترین و سریع ترین روش های رزرو این تور، خرید از طریق اپلیکیشن رسپینا است. این برنامه را می توانید از طریق پلی استور گوگل یا کافه بازار دانلود کنید. برای رزرو تور قشم از تهران در اپلیکیشن رسپینا ابتدا می بایست گزینه تور را انتخاب کنید. سپس وسیله نقلیه مورد نظر و  شهر مبدا را نیز تعیین کنید.

سپس در قسمت جستجوی شهر مقصد، گزینه «به قشم» را کلیک و تاریخ رفت و برگشت سفر خود را تعیین کنید.

پس از این مرحله می بایست تعداد اتاق مورد نظر و تعداد بزرگسال، کودک و نوزاد را وارد و گزینه ثبت و جستجو را کلیک کنید. سپس شماره تلفن همراه خود را برای بهره مندی از تخفیف های رسپینا انتخاب کنید.

در مرحله بعد می بایست پرواز دلخواه خود را با توجه به شرکت ارائه دهنده و هزینه آن مشخص کنید و سپس برای مسیر برگشت نیز همین کار را انجام دهید. در نهایت هتل مدنظر خود را انتخاب کنید و از قیمت اتاق های این مطلع شوید.

در صفحه بعد، اتاق های مختلف برای شما نمایش داده می شود که می توان با انتخاب اتاق دلخواه، گزینه مرحله بعدی را در پایین صفحه انتخاب کنید.

در صفحه بعد ابتدا باید ایرانی یا اتباع بودن مسافر را مشخص و ضمن مشخص کردن جنسیت مسافر، نام، نام خانوادگی مسافر را به فارسی و انگلیسی را وارد و ضمن تعیین تاریخ تولد، گزینه رزرو را انتخاب کنید. در انتها می توانید با ورود اطلاعات کارت بانکی، رزرو خود را قطعی و فایل دانلود آن را در صفحه موبایل خود مشاهده کنید.تور هوایی قشم از تهران

خرید تور قشم از تهران با اپلیکیشن رسپینا

انواع تور قشم از تهران

مسافران به روش های مختلفی می توانند اقدام به رزرو تور قشم از تهران کنند. یکی از مزایای رسپینا برای ارائه تور قشم از تهران، امکان انتخاب وسیله نقلیه در این تور است. چنانچه قصد رزرو این تور به روش های زمینی یا هوایی دارید، ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

تور قشم از تهران هوایی

متداول ترین روش برای پیمودن مسیر تهران تا جزیره قشم، انتخاب هواپیما می باشد. جزئیات بیش تر این مسیر هوایی به صورت زیر است:

 • ایستگاه مبدا: فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران
 • ایستگاه مقصد: فرودگاه بین‌المللی دیرستان قشم
 • مدت زمان سفر: حدود یک ساعت و نیم
 • ایرلاین های پوشش دهنده تور هوایی قشم از تهران: تابان، آتا، قشم ایر، ایران ایر، ایران ایرتور، آسمان، کاسپین، ماهان ایر و معراج.
 • مزایا: راحتی و آسایش بیش تر برای مسافران سالمند، ناتوان و یا افرادی که کودک خردسال به همراه دارند، کم تر بودن زمان طی کردن مسیر
 • معایب: گران بودن بلیط های پرواز، محدود بودن مسیرهای هوایی که فرودگاه قشم پوشش می دهد.

ایرلاین های ارائه دهنده تور قشم از تهران هوایی

تور قشم زمینی از تهران

هر مسافر می تواند علاوه بر روش هوایی، به صورت زمینی و با انتخاب وسیله نقلیه قطار یا اتوبوس نیز تور قشم از تهران را رزرو کند. در این قسمت به بررسی روش های رزرو این تور به صورت زمینی می پردازیم.

تور قشم از تهران با قطار

یکی از روش های ارزان رزرو  به قشم، انتخاب قطار می باشد. برای این منظور می بایست ابتدا راهی بندرعباس شده و از آنجا با شناور راهی جزیره قشم شوید. البته خاطر نشان می شویم که کلیه آفرهای ارائه شده رسپینا، به صورت هوایی انجام می پذیرند. جزئیات بیش تر این تور به صورت زیر است:

 • ایستگاه مبدا: راه آهن تهران
 • ایستگاه مقصد: راه آهن بندرعباس
 • مدت زمان پیمودن تهران تا بندرعباس با قطار: حدودا 9 ساعت
 • قطارهای پوشش دهنده: 4 تخته و 4 ستاره غزال، 4 ستاره ارگ ویژه، 6 تخته و 3 ستاره کویر و 4 ستاره غزال
 • مدت زمان پیمودن بندرعباس تا قشم با شناور: حدود 1 ساعت و نیم
 • فاصله ایستگاه راه آهن بندرعباس تا اسکله شهید رجایی: 12 دقیقه با وسیله نقلیه
 • فاصله ایستگاه راه آهن بندرعباس تا اسکله شهید حقانی: 40 دقیقه با وسیله نقلیه
 • مزایا: قیمت مناسب بلیط های قطار، کم تر بودن سوانح ریلی در کشور نسبت به سوانح جاده ای و هوایی، امکان اجاره یک کوپه کامل برای خانواده ها و اکیپ ها
 • معایب: محدود بودن مسیرهای ریلی تا بندرعباس و پوشش دهی تنها 3 شهر، محدود بودن بلیط رفت و برگشت قشم با قطار در زمان های شلوغی، امکانات پایین سفر با قطار

شرکت های ریلی ارائه دهنده تور زمینی قشم از تهران

تور زمینی قشم از تهران با اتوبوس

ایستگاه مبدا: پایانه جنوب تهران

ایستگاه مقصد: ترمینال مرکزی بندرعباس

مدت زمان پیمودن تهران تا بندرعباس با اتوبوس: حدودا 12 ساعت

مدت زمان پیمودن بندرعباس تا قشم با شناور: حدود 1 ساعت و نیم

فاصله ترمینال تا اسکله شهید رجایی: 48 دقیقه با وسیله نقلیه

فاصله ترمینال تا اسکله شهید حقانی: 17 دقیقه با وسیله نقلیه

مزایا: ارزان بودن و در دسترس بودن بلیط

معایب: سختی سفر (خصوصا برای مسیرهای طولانی)، امکانات پایین، سوانح جاده ای زیاد

مزایا و معایب تور قشم از تهران با اتوبوس

تور اقساطی قشم از تهران

شرکت های گردشگری فراوانی در کشور خدمات پرداخت اقساطی تور تفریحی قشم از تهران را ارائه می دهند. قبل از خرید این تورها در نظر داشته باشد که

رزرو این تورها منوط به ارائه ضمانت نامه بانکی معتبر (شامل چک یا سفته) می باشد.

قیمت آن ها نسبت به تورهای نقدی، گران تر است.

هم چنین خاطر نشان می شویم که رزرو کلیه خدمات شرکت رسپینا تنها به صورت نقدی امکان پذیر است.

تور قشم از تهران ارزان

شرکت رسپینا یکی از بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات سفر و گردشگری در کشور می باشد که از سال 1389 با بیش از 100 کارشناس خبره روزانه هزاران مسافر را پوشش دهی می کند. از آنجائی که حفظ حقوق و تکریم مشتریان، همواره هدف اصلی مجموعه بزرگ رسپینا بوده است، لذا کلیه مسافران عزیز با رزرو خدمات تور از این شرکت، از مزایای زیر بهره مند خواهند شد:

 1. پشتیبانی 24 ساعته و پیگیری مشکلات توسط کارشناسان در تمامی مراحل سفر
 2. امکان استرداد آنلاین هزینه تور در صورت کنسلی
 3. دسترسی به آفرهای تور هوایی قشم از تهران
 4. خریدی آسان با دسترسی یک جا به کلیه خدمات تور و امکان مقایسه قیمت ها
 5. خرید تضمین شده بر مبنای نرخ مصوب ایرلاین ها
 6. امکان انتخاب هتل و ایرلاین دلخواه
 7. بهره مندی از تخفیفات ویژه

خدمات تور قشم از تهران رسپینا

قیمت تور قشم از تهران

قیمت تور تهران به قشم در طول سال ثابت نیست و بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می شود:

بازه زمانی سفر (مسافرت در ایامی که تقاضای سفر به جزیره بیش تر است، گران تر خواهد بود مثلا تور قشم نوروز از دیگر ایام سال نرخ بالاتری دارد. این میزان در تور هوایی قشم از تهران تاثیر بیشتری دارد. چراکه علاوه بر قیمت اتاق های هتل، نرخ پروازهای مختلف با افزایش میزان تقاضا، افزایش قیمت چشمگیری پیدا می کند. در زمان عید تنو

محل اقامت و خدمات هتل (هتل چند ستاره است؟ آیا ترانسفر رفت و برگشت تا فرودگاه دارد؟ کیفیت و امکانات اتاق ها؟ تعداد وعده های غذایی تور و. . .) از مهم ترین علل نوسان قیمت تور قشم از تهران است. طبیعتا اقامتگاه های قشم که در نزدیکی دریا قرار دارند، نرخ بیشتری برای مسافران در پی دارد.

تعداد روزهای سفر: طبیعتا هرچه مدت زمان اقامت شما در قشم بیشتر باشد، هزینه این تور گرانتر خواهد شد. اما اگر به صورت میانگین این هزینه ها را با هم مقایسه کنید، تورهایی که در مدت زمان طولانی تر ارائه می شوند، به ازای هر روز اقامت، نرخ ارزانتری برای مسافران در پی دارند.

خدمات گردشگری و گشت های تور

همچنین مسافرانی که قصد خرید تور ارزان قشم را دارند می توانند تورهای لحظه آخری را نیز تهیه نمایند. به مسافران پیشنهاد می شود از شرکت هایی اقدام به خرید تور قشم از تهران کنند که خدمات و آفرهای بیشتری برای آن ها ارائه می دهند.

قیمت تور قشم از تهران

قیمت تور تهران قشم با هواپیما

بستگی به بازه زمانی سفر، نوع بلیطی که خریداری می کنید و هم چنین ایرلاین برگزار کننده پرواز دارد. برای مثال قیمت بلیط های اکونومی همیشه از بلیط های کلاس بیزینسی ارزان تر است. هم چنین با افزایش ترافیک سفر، قیمت بلیط ها و در نتیجه قیمت تور قشم از تهران نیز افزایش می یابد.

تور قشم لحظه آخری

تورهای لحظه آخری از پراستفاده ترین کلمات در بازار توریست و گردشگری می باشد. بسیاری از تورهایی که ارائه می شود، تا قبل از زمان شروع به تکمیل ظرفیت نمی رسد. لذا برگزارکننده برای جلوگیری از ضرر و زیان بیش تر، اقدام به ارائه تخفیفات استثنایی می نماید. در مورد جزیره قشم، از اواخر اردیبهشت تا اواخر مرداد و هم چنین نیمه اول پاییز، بهترین زمان برای جست و جوی آفرهای ارزان قیمت تلقی می گردد. قبل از رزرو تور قشم از تهران لحظه آخری حتما 2 نکته را در نظر داشته باشید:

از آنجائی که این آفرها در آخرین لحظات قبل از زمان بلیط ارائه می شوند، لذا ممکن است برای آماده شدن برای سفر تنها چند ساعت فرصت داشته باشید.

بهترین زمان برای جست و جوی تور تهران قشم لحظه آخری، مواقعی است که تقاضای سفر به جزیره کم تر است.

ارزان ترین آفرهای لحظه آخری تور قشم

با استفاده از سرویس خدماتی خبرم کن تورهای رسپینا که جدیدا ارائه شده است، می توانید از آخرین برنامه تخفیفات تور قشم از شهر مبدا خود مطلع شوید. راهنمای فعال سازی این سرویس به صورت زیر است:

 • وارد صفحه اصلی وب سایت به نشانی respina24.ir شوید.
 • از سربرگ اصلی سایت، گزینه تور را انتخاب نمائید.
 • بر روی لینک " خبرم کن! اطلاع از تور های ویژه" بالای صفحه کلیک کنید.
 • اطلاعات خواسته شده و شماره همراه یا ایمیل خود را وارد نمائید.

بهترین زمان رزرو تور لحظه آخری قشم

از نظر آب و هوایی، اواخر پاییز تا اواخر فروردین که آب و هوای قشم معتدل تر است، بهترین زمان برای سفر به این جزیره جنوبی تلقی می گردد.

از نظر قیمت، در فصل تابستان، آب و هوای این جزیره گرم و شرجی می شود که چندان مورد استقبال مسافران نیست. هم چنین نیمه دوم فروردین و مهرماه نیز که همزمان با شروع فصل کاری مدارس است، مسافر کم تری راهی این جزیره می شود که بهترین زمان برای رزرو تور قشم از تهران ارزان می باشد.

بهترین زمان سفر به قشم از تهران به لحاظ آب و هوایی⭐️فصل زمستان و اواخر پاییز
ارزانترین زمان رزرو تور قشم از تهران⭐️فصل تابستان
گرانترین زمان خرید تور قشم از تهران⭐️فصل زمستان و اوایل نوروز
بهترین زمان رزرو تور قشم از تهران برای خرید⭐️ فصل تابستان و اواخر بهار

بهترین زمان رزرو تور ارزان قشم از تهران

تور قشم از تهران رسپینا

از اینکه تا اینجای مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم. در پایان و جهت راهنمای بیش تر شما، ذکر موارد زیر را الزامی می دانیم:

 • در صورتی که پس از پرداخت هزینه، لینک دانلود بلیط و واچر هتل برای شما فعال نشد، این موضوع را از طریق تماس با پشتیبانی رسپینا پیگیری نمائید.
 • تحویل اتاق در اکثر هتل ها در ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 انجام می گردد. لذا زمان حرکت وسیله نقلیه خود را طوری تنظیم کنید که یک ساعت قبل از پذیرش هتل در قشم حضور داشته باشید. همچنین ساعت حرکت وسیله برگشت را نیز طوری در نظر بگیرید که پس از ساعت 13 انجام شود.
 • به دلیل محدودیت پروازهای مسیر قشم، لذا ممکن است هنگام جست و جوی تور در سایت، گزینه ای برای شهر مبدا شما یافت نشود. در این شرایط، تنها راه، یافتن گزینه بلیط های مربوط به اتوبوس و رزرو اقامت در هتل می باشد که می بایست به صورت جداگانه برای هریک اقدام شود.
 • عودت هزینه تور در صورت کنسلی با کسر مبلغ جریمه هتل و ایرلاین/ شرکت حمل و نقل ریلی/ شرکت اتوبوسرانی همراه خواهد بود. البته هزینه کنسلی در زمان پیک سفر و خصوصا ایام نوروز عوت نمی گردد.
 • در تمامی مراحل سفر، کارشناسان پشتیبانی شرکت همراه شما خواهند بود. لذا در صورت بروز هرگونه مشکل از لحظه ورود به سایت تا زمان پایان تور قشم از تهران می توانید بدون نگرانی با تلفن پشتیبانی رسپینا تماس حاصل فرمائید.
 • با توجه به تعدد مناطق و دیدنی های این جزیره زیبا، می توانید با برنامه ریزی دقیق سفر بهتری پیش رو داشته باشید. سفر خوبی را برای شما آرزومندیم .

کلام پایانی

در این مطلب به صورت کامل در مورد رزرو تورهای قشم از تهران به بحث و گفتگو پرداختیم. جالب است بدانید اگر زمان رزرو شما پس از ورود مشخصات در سایت طولانی شود، کارشناسان رسپینا برای رفع مشکل احتمالی با شما تماس خواهند گرفت و مسافر را از راهنمایی های لازم بهره مند می سازند. همچنین در صورت قطعی برق یا اینترنت می توانند پروسه رزرو تور شما را ادامه دهند. اگر قصد دریافت راهنمایی و مشاوره از کارشناسان رسپینا دارید، می توان به صورت 24 ساعته روی تیم پشتیبانی رسپینا حساب باز کنید. برای این منظور کافیست از قسمت نیاز به راهنمایی در بخش پایین صفحه، گزینه بله را انتخاب کنید و ضمن اعلام مشکل و قرار دادن شماره تلفن خود، منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید. . .

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول تور قشم از تهران

آیا رزرو تور قشم از تهران به صورت زمینی امکان پذیر است؟ expand_more

بله شما می توانید این تور را با وسیله نقلیه دلخواه از رسپینا رزرو کنید. البته تورهای زمینی قشم از تهران به صورت مستقیم انجام نمی شود. برای این منظور می بایست ابتدا با قطار خود را به بندرعباس برسانید و از ایستگاه شهید رجایی یا حقانی خود را با شناور به جزیره قشم برسانید.

ارزانترین تور قشم از تهران در چه زمانی ارائه می شود؟ expand_more

با توجه به شرایط آب و هوایی گرم در جزیره قشم، فصل تابستان کمترین میزان تقاضا برای تورهای هوایی و زمینی شکل می گیرد. لذا با توجه به وابستگی نرخ پرواز و هتل به میزان تقاضای مسافران، فصل تابستان ارزانترین زمان خرید تور قشم از تهران است.

رسپینا برای رزرو تور قشم از تهران چه آفری ارائه می دهد؟ expand_more

این مجموعه پروازهای این تور را با ارزانترین نرخ ها به مشتریان ارائه می دهد. برای رزرو این پروازهاکافیست از قسمت انتخاب پرواز، گزینه هایی را انتخاب کتید که قیمت آن ها با نرخ تور نمایش داده شده اند. همچنین این مجموعه ارائه وایفای و صبحانه رایگان را در هتل محل اقامت شما امکان پذیر ساخته است.