{{ctrl.notification}}

تور اصفهان از مشهد

تضمین ارزان ترین نرخ تور اصفهان از مشهد

ارزان ترین تور اصفهان از مشهد

تاریخ آخرین بروز رسانی پیشنهادات ویژه تور اصفهان از مشهد ، 29 خرداد ساعت 14:54

8,090,000 تومان
3 شب و 4 روز
هواپیما
هتل
1,200,000 تومان
3 شب و 4 روز
هواپیما
هتل
8,600,000 تومان
3 شب و 4 روز
هواپیما
هتل
8,700,000 تومان
3 شب و 4 روز
هواپیما
هتل
8,770,000 تومان
3 شب و 4 روز
هواپیما
هتل
11,240,000 تومان
3 شب و 4 روز
هواپیما
هتل
کارشناس تور شرح تور مدت حداقل نرخ مشاهده
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
عباسی
اصفهان، چهارباغ عباسی، خیابان آمادگاه
صبحانه
1,200,000
تومان
05191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
صبحانه بوفه
تور اصفهان پرواز وارش هتل عباسی 3شب و 4 روز
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
عالی قاپو
اصفهان، خیابان شمس آبادی، انتهای خیابان کووالالامپور، سمت راست خیابان چهارباغ عباسی
بدون خدمات
8,600,000
تومان
05191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
پرواز رفت و برگشت صبحانه
تور مشهد به اصفهان ۴ روز اقامت در هتل ۴ ستاره
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
پیروزی
اصفهان، میدان امام حسین (ع)، ابتدای چهار باغ پایین
صبحانه
8,700,000
تومان
05191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
پرواز رفت و برگشت صبحانه
تور مشهد به اصفهان ۴ روز اقامت در هتل ۴ ستاره
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
سفیر
اصفهان، چهار باغ عباسی، خیابان آمادگاه (شهید مدنی)، مقابل هتل عباسی
صبحانه
8,770,000
تومان
05191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
پرواز رفت و برگشت صبحانه
تور مشهد به اصفهان ۴ روز اقامت در هتل 4 ستاره
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
پارسیان کوثر
اصفهان، بلوار ملت، مقابل سی و سه پل
صبحانه
11,240,000
تومان
05191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
صبحانه بوفه استخر
تور اصفهان پرواز وارش هتل پارسیان کوثر 3شب و 4 روز

تور اصفهان از مشهد سفری شیرین به دیار سی و سه پل و زاینده رود است. اصفهان که از گذشته تا به امروز به خاطر دارا بودن شرایط  اقلیمی خوب و تاریخچه ی نابش، لقب نصف جهان را از آن خود کرده وهمیشه مورد توجه گردشگران داخلی خارجی است. با خرید تور اصفهان  می توانید تجربیات جذابی را ثبت نمایید. در این مطلب راهنمای خرید ارزان ترین تور اصفهان مشهد به علاوه ی چگونگی انتخاب وسیله ی مناسب برای این سفر را به شما ارائه می کنیم.

تور اصفهان از مشهد

درباره ی تور اصفهان از مشهد

هموطنان مشهدی عزیز می توانند برای دوری جستن از زندگی روزمره و خستگی کار را انتخاب نمایند. یکی از بهترین ویژگی های خرید این تور این است که می توانید به صورت همزمان هتل خود را نیز انتخاب نمایید. اما بهترین زمان سفر به اصفهان کدام فصل و ماه است؟

زمان مناسب برای خرید تور اصفهان از مشهد

اصفهان شهری با اقلیم آب و هوایی نیمه خشک و معتدل است. برای سفر به این شهر اوایل فصل بهار و پاییز پیشنهاد می شود. درواقع بهترین ماه سفر به اصفهان، اردیبهشت ماه می باشد که هم زمان خوش آب و هوایی است و هم متقارن با رویش گل ها و طبیعت زیبای آن جاست، همچنین از ازدحام و شلوغی برای پذیرش در هتل های اصفهان نیز در امان هستید. پس به یاد داشته باشید که بهترین انتخاب شما تعیین کننده تجربه متفاوتی خواهد بود. البته که شهر اصفهان در تمام فصل های سال طرفداران خاص خود را دارد.

تور اصفهان از مشهد ارزان

تجربه گردشی متفاوت در تور مشهد اصفهان

در اصفهان مناطق دیدنی و جاذبه های تاریخی بسیاری وجود دارد که با رزرو تور مشهد اصفهان به ترتیب در لیست برنامه های شما قرار می گیرد. همچنین در ادامه به مهم ترین جاذبه های تاریخی و دیدنی اصفهان اشاره خواهیم کرد.

زاینده رود و سی و سه پل

هر گردشگری که به اصفهان می رسد در ابتدا آدرس زاینده رود و سی و سه پل را می گیرد. زاینده رود که بر روی آن پل های معروف اصفهان از جمله پل الله وردی خان یا سی و سه پل معروف قرار دارد در شب شکست نور را در آب به تصویر می کشد و رقص نوری زیبا را برای همگان به نمایش می گذارد. پل خواجو نیز فاصله نزدیکی با سی و سه پل دارد و دیدن آن نیزخالی ازلطف نیست.

میدان نقش جهان

در سفر با تور اصفهان از مشهد قطعا شما به میدان نقش جهان خواهید رفت که از مهم ترین مناطق حاضر در این شهر است. به یاد داشته باشید که زمان مناسبی را انتخاب کنید؛ زیرا برای بازدید از بنای عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام و سر در قیصریه باید زمان کافی داشته باشید. همچنین در حافظیه چهار طرف میدان نقش جهان حجره هایی با فروش صنایع دستی و ظروف خاتم کاری، میناکاری و ... وجود دارند که می تواند خریدی عالی برای شما باشد.

کاخ چهل ‌ستون

بنای تاریخی چهل ستون از آثار قدیمی دوران صفویان می باشد که مکانی برای پذیرایی مهمان های خاص شاه عباس صفوی بوده است. دیدن این بنای قدیمی خالی از لطف نیست.

عمارت عالی ‌قاپو

عمارت زیبای عالی قاپو به دلیل مینا کاری های زیبای آن، که مربوط به دوران شاه عباس صفوی است مورد توجه قرار گرفته است. توصیه می شود که در سفر خود از دیدن این بنای زیبا جا نمانید.

آتشگاه

از جاذبه های گردشگری اصفهان که قدمتی باستانی دارد کوه آتشگاه است که در گذشته محلی برای نگه داری گنجینه ها بوده است و محل  دفن طهمورث نبی نیز می باشد. همچنین آثار از باغ گل ها، باغ پرندگان، منار جنبان، مدرسه چهار باغ، عمارت هشت بهشت و ... نیز گزینه هایی عالی برای بازدید در رزرو تور اصفهان از مشهد هستند. برای آشنایی بیشتر با دیدنی های این شهر به مقاله ی جاهای دیدنی اصفهان مراجعه کنید. 

بهترین تور اصفهان از مشهد

بازارهای اصفهان

به هر کجا که سفر کنید خرید و صرف وقت در بازارها و مراکز تجاری از مهم ترین تفریحات شما می باشد. اصفهان نیز که مزیت دیگری چون بازارهایی با بافت سنتی و قدیمی و فروش محصولات هنری و صنایع دستی برخوردار است که گزینه ای عالی برای مسافران است. در ادامه با بازار های مهم تجاری و سنتی این شهر همراه هستیم.

بازار قیصریه که برای خرید محصولات صنایع دستی به شما پیشنهاد می شود، مرکز خوبی برای صرف وقت و لذت بردن از دیدن بازی رنگ و هنر ها می باشد. همچنین بازار بزرگ اصفهان که در قرن 11 احداث شده است و معماری پیچیده آن با هزار توهای زیبا باعث جذب مخاطب می شود و جایگاه خوبی برای خرید فرش، ادویه جات و ... محسوب می شود. اصفهان علاوه بر بازارهای سنتی ای که ذکر شد شامل مجتمع های تجاری دیگری چون مجتمع پارک،سیتی سنتر، بازار گل و گیاه و ... نیز می باشد.

خرید تور ارزان اصفهان مشهد

برای خرید تور می توانید با بررسی و توجه به یک سری عوامل با حداقل قیمت به مقصود خود برسید. اولین عاملی که باید به آن توجه نمایید زمان خرید است. اگر در دوران پیک سفری به اصفهان سفر کنید قطعا هزینه ی تور شما افزایش می یابد. چراکه در این زمان قیمت بلیط و هتل افزایش می یابد. عامل بعدی انتخاب هتل است. درصورتی که بودجه ی کمی برای سفر درنظر دارید انتخاب هتل های لوکس برای شما منطقی نیست. می توانید هتلی با امکانات کمتر و کیفیت مناسب را انتخاب نمایید.

یکی دیگر از عوامل بسیار موثر بر قیمت تعداد روزهای سفر است. مسلم است که با افزایش تعداد روزهای سفر هزینه ی شما نیز افزایش می یابد. وسیله ی سفر عامل موثر بعدی است که باید به آن توجه نمایید. سفرهای هوایی از سفرهای زمینی گران تر هستند. خرید تورهای لحظه آخری و چارتر از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های سفر است. البته برای این گونه سفرها لازم است که از آمادگی لازم برای سفر عجله ای برخوردار باشید.

تور مشهد اصفهان هوایی

گردشگران عزیز می توانند این تور را به صورت هوایی، سریع و بی دردسر تجربه نمایند و در زمان سفر خود صرفه جویی کنند. البته باید توجه داشته باشید که سفر با هواپیما هزینه بیشتری به نسبت دو راه سفر زمینی دارد. شایان ذکر است که در برخی مواقع تورهای هوایی در سامانه رسپینا شامل تخفیفات لحظه آخری و یا چارتر می شوند که هزینه های شما را به شدت کاهش می دهد.

تور اصفهان از مشهد با قطار

سفر با قطار، برای دیدن کویر و صحراهایی که میان راه واقع هستند انتخابی عالی است. سفر زمینی با قطار هزینه به صرفه تری به نسبت هواپیما دارد و حضور گردشگران درقطار با جذابیت هایی که میان راه وجود دارد خالی از لطف نیست.

تور اصفهان مشهد با اتوبوس

اگر برای سفر خود بودجه مشخصی و محدودی را در نظر دارید بهترین انتخاب برای سفر، اتوبوس است. با این نوع از سفر خاطراتی را تجربه خواهید کرد که خالی از لطف نیست. برای تهیه تور با اتوبوس نیز می توانید به رسپینا مراجعه نموده و از سایر مزایای این سامانه بهره مند شوید.

تور هوایی اصفهان از مشهد

 تور اصفهان از مشهد رسپینا

شما مسافران عزیز می توانید با مراجعه به سامانه رسپینا نسبت به خرید ارزان تور مشهد اصفهان اقدام نمایید و از مزایایی چون پشتیبانی 24 ساعته حرفه ای کارشناسان ما،استرداد بلیط و ... نیز بهره مند شوید. لازم به ذکر است که علاوه بر تور می توانید از رسپینا با اطمینان کامل انواع بلیط های سفر به علاوه ی رزرو هتل را انجام دهید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول تور اصفهان از مشهد

تور اصفهان از مشهد را چطور ارزان تر خریداری کنیم؟ expand_more

برای خرید تور ارزان اصفهان از مشهد لازم است به زمان سفر، هوایی یا زمینی بودن آن و همچنین نوع هتل و مدت زمان سفر توجه کنید. به طور کلی تورهای هوایی در بازه های زمانی تعطیلات نوروز با هتل های 5 ستاره گران تر از سایر تورها می باشند

بهترین زمان برای خرید تور اصفهان کدام است؟ expand_more

با توجه به شرایط آب و هوایی، تعطیلات نوروز و ماه های ابتدایی بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به این شهر خواهد بود. برای تجربه سفرهای ارزان تابستان و زمستان گزینه های مناسبی می باشند

بهترین جاذبه های گردشگری که در این سفر می توان مورد بازدید نمود کدام است؟ expand_more

کاخ چهلستون، میدان نقش جهان، کاخ هشت بهشت، آکواریوم تونلی اصفهان، کاخ عالی قاپو، سی و سه پل، مسجد امام اصفهان، باغ پرندگان اصفهان، باغ خزندگان اصفهان

امکان استرداد تور اصفهان از مشهد وجود دارد؟ expand_more

بله اما شرایط استرداد تور به قوانین کنسلی بلیط و همچنین هتل بستگی دارد