تجربه ی سفری هیجان انگیز با خرید بلیط هواپیما ژوهانسبورگ

بلیط هواپیما ژوهانسبورگ را می توانید  از سایت رسمی رسپینا 24 خریداری کنید. طی سال های گذشته ایرانیان زیادی از کشور زیبای آفریقای جنوبی و به ویژه شهر زیبای آن ژوهانسبورگ دیدن کرده اند و هر ساله تعداد بیشتری از ایرانیان برای سفر به این شهر اقدام می کنند. این میزان سفر باعث افتتاح خط هوایی مستقیم از شهرهای ایران به ژوهانسبورگ شده است. رسپینا24 ضمن ارائه خدمات خرید بلیط چارتر ژوهانسبورگ از شهرهای ایران ، اطلاعاتی را درباره برخی از زیبایی ها و جاذبه های آن در اختیار شما قرار می دهد. با ما همراه باشید.

 خرید بلیط هواپیما ژوهانسبورگ و سفری به شهری که به آن  ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ می گویند و بزرگترین شهر آفریقای جنوبی است که به شهر طلا شهرت یافته است. یوهانسبورگ پایتخت اقتصادی و صنعتی آفریقای جنوبی و مرکز استان گائوتنگ محسوب می شود. این استان ثروتمندترین استان آفریقای جنوبی است. ژوهانسبورگ در میان ۵۰ شهر بزرگ دنیابه حساب می آید و بزرگترین شهری در دنیا است که هیچ رودخانه، دریاچه یا ساحل دریایی در آن نیست.

بی شک ژوهانسبورگ کلان شهری فعال و پرجنب و جوش در قاره آفریقاست که جاذبه های تراز اولی برای ارائه به توریست هایش دارد. وجود چنین شهری در قاره فقیر آفریقا بسیار جالب است. بخشی از جاذبه های پرطرفدار این شهر از خیلی قبل ساخته شده اند و برای اهالی محلی آفریقا و گردشگران، شگفت انگیز و جذاب هستند. این شهر همواره در حال تغییر و تحول است و همیشه می توانید در آن دنبال جاذبه‌های جدید و تجربه های جدیدتر بگردید. با خرید بلیط هواپیما ژوهانسبورگ  به این جاذبه های آفریقا سر بزنید.
بلیط هواپیما ژوهانسبورگ - رسپینا 24 افلاک نمای شهر، مرجان طلایی (Gold Reef) و باغ وحش معروف ژوهانسبورگ از جاذبه های پرطرفدار آن هستند.
این مکان ها جاذبه های مناسبی برای بزرگسالان و کودکان دارد. علاوه بر نمایش های مختلف و فراوان، اطلاعات بسیاری نیز در مورد آسمان شب در افلاک نمای آن بر فراز شهر ژوهانسبورگ به بازدیدکنندگان ارائه می شود.
اما باغ وحش آن تاریخی در حدود 100 سال دارد که در آن حدود بیش از 2000 حیوان در 50 گونه مختلف زندگی میکنند. شیرهای سفید نایاب و عجیبی در این باغ نگهداری می شوند که باعث شهرت آن شده اند. این باغ وحش حدود 54 هکتار مساحت دارد و شما این فرصت را خواهید دارید که شاهد غذا خوردن حیواناتش باشید.
برج Top of Africa بهترین منظره شهر را دارد که از بالای آن تمام شهر دیده می شود. در بام آن یک رستوران مستقر شده است. در هوای صاف و عالی می توانید از طبقه ی 50ام آن، ژوهانسبورگ مرکزی و دیگر اماکن دیدنی را مشاهده کنید.
 علت اینکه چرا این فروشگاه سنتی دارو (فروشگاه  Kwazulu Muti) به عنوان «موزه انسان و علم» شناخته می شود، هنوز جای سوال است. این فروشگاه 60 سال پیش بنا شد و بیش از 1900 نوع گیاه خشک شده تا وسایل برقی جالبی مانند کتری برقی زولوها و عصا برای راه رفتن در آن وجود دارد. در سال های اخیر اینجا از معروفترین جاذبه های توریستی شهر بوده شده است.
بلیط هواپیما ژوهانسبورگ - رسپینا 24 هرکسی که به سبک زندگی ویکتوریایی علاقمند است، قطعاً بازدید موزه «زنده» و میراث مربوط به آن برای شما جالب خواهد برد. مالک فعلی این بنا «کاترین لاو» است، که از سال 1967 در این مکان زندگی می‌کند و با لباس‌های سبک ویکتوریایی‌اش از توریست ها استقبال می‌کند و آن‌ها را به بازدید تمامی اتاق‌ها دعوت می‌کند. این خانه توسط یک معمار اهل آفریقای جنوبی به نام «هربرت بیکر» طراحی شده است. مجموعه‌های اثاث منزل زیادی از قرن 19 و 20 در این موزه به جای مانده است. بازدید از این موزه دو ساعت زمان می‌خواهد و تاثیر زیادی بر ذهن مخاطب دارد. در انتها، بازدیدکنندگان می‌توانند بر روی بالکن این بنا یک فنجان چای بنوشند.
در این شهر معادن طلای زیادی وجود دارد که از قدیم علت رشد اقتصاد آن بوده است. از جاذبه های اصلی شهر، معدنی متروکه متعلق به شرکت Crown Mines است که از بزرگترین شرکت های استخراج معادن در جهان است.
بلیط هواپیما ژوهانسبورگ - رسپینا 24 سوتو مخفف شهر‌های کوچکی است که در 20 کیلومتری جنوب غربی این شهر قرار دارند. بازدید از آن فضای مبارزات علیه نژادپرستی را برای گردشگران زنده می کند. این مجموعه برنامه‌ریزی تفکیک شده‌ای دارد؛ جایی که بردگان سیاه پوست خارج از شهر اسکان داده می ‌شدند. بسیاری از آن‌ها مشغول استخراج آهن بودند.
خرید بلیط هواپیما ژوهانسبورگ یعنی سفر به قاره آفریقا ...اما در سال های اخیر قاره آفریقا و البته مهمترین کشور آن یعنی آفریقای جنوبی برای ایرانیان جالب توجه بوده است. حضور مردم کشورمان در زیر خط استوا و در شهرهای آفریقای جنوبی به ویژه ژوهانسبورگ خاطراتی کاملا متفاوت از دیگر سفرها به دنبال داشته است. مردم ایران به دنبال کشف زیبایی های جدیدی در دیگر نواحی و کشورهای جهان راه زیادی را تا این کشور طی می کنند و خاطرات زیبایی را با خود به میهن سوغات می آورند. این مسئله موجب تاسیس خطوط هوایی مستقیمی از شهرهای ایران به ژوهانسبورگ شده است.  سفر تا کشور آفریقای جنوبی با بلیط های مستقیم تهران ژوهانسبورگ، مشهد ژوهانسبورگ و... امکان پذیر است.
سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24 خدماتی را از جمله فروش و خرید بلیط هواپیما از شهرهای مختلف ایران به سمت ژوهانسبورگ ارائه می کند.بليط هواپيما ، بليط چارتر ، بليط قطار ، رزرو هتل در رسپینا 24

بلیط هواپیما ژوهانسبورگ , خرید بلیط هواپیما ژوهانسبورگ , خرید اینترنتی بلیط هواپیما ژوهانسبورگ , خرید آنلاین بلیط هواپیما ژوهانسبورگ