{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما تهران ایروان

بلیط هواپیما تهران ایروان

دوشنبه

02 / 03

بررسی

سه شنبه

03 / 03

بررسی

چهارشنبه

04 / 03

بررسی

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

شنبه

28 / 03

بررسی

یکشنبه

29 / 03

بررسی

دوشنبه

30 / 03

بررسی

اولین پرواز تهران ایروان

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/1928/

Flydubai

سه شنبه 1401/03/03

3,605,000 تومان

/1928/

Flydubai

سه شنبه 1401/03/03

3,835,000 تومان

/19301/

Flydubai

سه شنبه 1401/03/03

4,004,000 تومان

/065/

Mahan Air

سه شنبه 1401/03/03

6,410,500 تومان

/65/

Mahan Air

سه شنبه 1401/03/03

6,410,500 تومان

اطلاعات حرکت پرواز تهران ایروان

تعداد سفر های روزانه:
28
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
11366 Km
زمان اولین حرکت از تهران ایروان:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

قوانین پرواز خارجی

انجام تست برای ورود به کشور ارمنستان با اعتبار 72 ساعت توسط مسافران بالای 7 سال الزامی می باشد.

خرید بلیت یک طرفه بلامانع است .

مسافر ایرانی بدون ویزا تا 90 روز میتواند در ارمنستان اقامت داشته باشد .

مسافران دارای کارت واکسیناسیون جانسون - فایزر - مدرنا - آسترزنکا - سینوفارم - سینوواک - اسپوتنیک از انجام تست PCR معاف می باشند .

 بلیط هواپیما تهران ایروان یکی از اصلی ترین تقاضاهای مسافران ارمنستان است. سفر به سرزمین تاریخچه شوروی هر آن چه ارزان تر انجام بگیرد دلچسب تر خواهد بود. البته که بخش های مختلفی در هزینه سفر شما تاثیرگذار هستند اما نمیتوان کتمان کرد که هزینه خرید بلیط بخش بزرگی از بودجه مورد نیاز شما را شامل می شود. برای آن که بتوانید به راحتی اقدام به خرید بلیط ارزان قیمت کنید بهتر است در ابتدا با معیارهای موثر در تعیین رقم آن آشنا شوید. در ادامه به راهکارهایی برای خرید ارزان پرواز خارجی اشاره خواهیم داشت پس با ما همراه شوید.  

بلیط هواپیما تهران ایروان رسپینا

اطلاعات پرواز تهران ایروان

برای برنامه ریزی دقیق تر برای سفر خود، حتما به اطلاعات پرواز بروزی نیاز خواهید داشت. این اطلاعات در مسیر تهران ایروان به شرح زیر است:

ساعت و زمان بلیط هواپیما تهران ایروان

از آنجائی که ایروان، یکی از پرتردد مقاصد خارجی پرتردد ایرانیان می باشد، لذا بلیط های این مسیر برای تمامی روزهای هفته ارائه می گردد که ساعات آن برای هر ایرلاین متغیر است. برای اطلاع دقیق تر در این خصوص توصیه می کنیم به جدول لیست پروازهای سایت از بالای همین صفحه مراجعه نمائید.

مسیر هوایی تهران ایروان

در حال حاضر ایرلاین های پوشش دهنده این مسیر، پرواز را هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم برگزار می کنند که مدت زمان پرواز برای هر کدام از این مسیرها نیز متفاوت است.

پرواز تهران ایروان – مسیر مستقیم

فرودگاه مبدا

فرودگاه امام خمینی تهران

فرودگاه مقصد

فرودگاه زوارتنوس ایروان

مدت زمان پرواز

3 ساعت

ایرلاین های ارائه دهنده

ارمنیا ایرویز، ایرکمپانی ارمنیا

 

پرواز غیرمستقیم تهران ایروان – مسیر 1

فرودگاه مبدا

فرودگاه امام خمینی تهران

فرودگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دوحه

فرودگاه مقصد2

فرودگاه زوارتنوس ایروان

کل مدت زمان پرواز

5 ساعت و 15 دقیقه

کل مدت زمان توقف

3 ساعت

ایرلاین های ارائه دهنده

قطرایرویز

پرواز تهران ایروان غیرمستقیم – مسیر 2

فرودگاه مبدا

فرودگاه امام خمینی تهران

فرودگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دبی

فرودگاه مقصد2

فرودگاه زوارتنوس ایروان

کل مدت زمان پرواز

5 ساعت و 45 دقیقه

کل مدت زمان توقف

20 ساعت و 30 دقیقه

ایرلاین های ارائه دهنده

فلای امیریتز و فلای دبی

 

پرواز غیرمستقیم تهران ایروان – مسیر 3

فرودگاه مبدا

فرودگاه امام خمینی تهران

فرودگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی شرمتیوو مسکو

فرودگاه مقصد2

فرودگاه زوارتنوس ایروان

کل مدت زمان پرواز

10 ساعت و 55 دقیقه

کل مدت زمان توقف

23 ساعت و 10 دقیقه

ایرلاین های ارائه دهنده

Austrian Airlines و Aeroflot Russian Airlines

 

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به ایروان

در زیر راهنمای خرید بلیط  را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

گام اول : جست و جو بلیط

اگر زمان سفر برایتان مهم نیست می توانید از جدول ارزان ترین بلیط هواپیما تهران ایروان را در ماه جاری برای خود خریداری کنید. در غیر این صورت به راحتی می توانید در جدول تعبیه شده برای جستجو، مبدا، مقصد و تاریخ مد نظر خود را وارد و در نهایت بهترین آیتم را برای خود انتخاب نمایید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از اینکه پرواز مورد نظر خود را انتخاب کردید، حال نوبت به ثبت اطلاعات میرسد. در این مرحله قبل از رزرو بلیط ایروان، باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و مطابق با کارت ملی وارد نموده و پس از آن ثبت اطلاعات بزنید.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در این صفحه صحت اطلاعات وارد شده بررسی می شود و پس از تایید، با کلیک بر روی گزینه " ادامه" به درگاه پرداخت وصل خواهید شد و رزروتان با موفقیت انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ایروان

قیمت این بلیط به عوامل متعددی بستگی دارد؛ اما از مهم ترین عواملی که در خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان تاثیر گذار است می توان به مسافت هوایی، ایرلاین انتخابی، زمان سفر، نوع کلاس پروازی انتخابی و... اشاره نمود. که در ادامه به طور مختصر در مورد هر عامل توضیحاتی را ارائه میدهیم.

ایرلاین بلیط هواپیما تهران ایروان

نوع ایرلاین انتخابی یکی از تاثیر گذار ترین عوامل روی قیمت می باشد. بنابراین توقع نداشته باشید 2 مسیر یکسان، حتما نرخ بلیط یکسانی نیز داشته باشند. یک قیمت ابتدایی برای تمام پروازها وجود دارد و پس از آن به نسبت ایرلاین انتخابی، قیمت مشخص می شود. برخی از ایرلاین ها با ارائه خدمات ویژه مانند امکان انتخاب صندلی، افزایش بار مجاز همراه مسافر، امکان انتخاب غذا از منو و...قیمت بیشتری به نسبت سایر ایرلاین ها ارائه می دهند.  

مسافت هوایی

از آنجایی که برای پیمودن مسافت تهران به ایروان، پرواز مستقیم وجود ندارد؛ اهمیت مسافت هوایی طی شده در این مسیر چند برابر خواهد شد. بهتر است قبل از رزرو، مسیرهای پرواز تهران ایروان را بررسی کنید تا از تعداد توقف ها و مسافت طی شده مطلع شوید.

کلاس پروازی بلیط هواپیما تهران ایروان

هواپیما ها در 3 کلاس پروازی فرست کلاس، بیزینس کلاس و اکونومی خدمات خود را ارائه می دهند. این کلاس های پرواز به ترتیب از فرست کلاس دارای هزینه بالاتر و خدمات بیشتری می باشد. اما اگر قصد داشته باشید با کمترین هزینه به مقصد برسید می توانید اکونومی یا همان کلاس پرواز معمولی را امتحان کنید.

زمان سفر

زمانی که شما برای سفر به ایروان انتخاب می کنید نیز بر قیمت بلیط تاثیر دارد. چنانچه در مناسبت های ویژه و آب و هوای مناسب قصد سفر به این شهر را داشته باشید، باید بدانید به دلیل تقاضای زیاد، نرخ بلیط ها و خدمات گردشگری در ایروان نیز افزایش می یابد. با انتخاب درست زمان سفر می توانید بودجه خود را بین 40 تا 50 درصد کاهش دهید.

نحوه دریافت ویزای ایروان ارمنستان

ممکن است شما به دلایل مختلفی قصد سفر به ارمنستان را نمایید نکته جالبی که وجود دارد این است که اگر می‌خواهید به این کشور سفر کنید بر اساس توافق نامه ای که در سال 95 میان دو کشور امضا شده است هنرمندان ایرانی برای خرید بلیط هواپیما تهران ایروان بطور کلی سفر به ارمنستان نیازی به دریافت ویزا نخواهند داشت. طبق این قرارداد شهروندان ایرانی تنها با داشتن پاسپورت می‌توانند به مدت ۹۰ روز در این کشور اقامت کنند.

معرفی فرودگاه ایروان

فرودگاه بین المللی ایروان یا زاوارتنوس یکی از بزرگترین و مجهزترین فرودگاه های بین المللی کشورارمنستان است که در قسمت غربی شهر ایروان قرار دارد، فاصله فرودگاه تا شهر 12 کیلومتر می باشد و برای از فرودگاه به هتل می توان از تاکسی یا اتوبوس استفاده نمود.از ایرلاین های ایرانی که در این فرودگاه امکان تردد دارند می توان به ماهان ایر،تابان،آسمان و نفت اشاره کرد.برخی از خدمات که در این فرودگاه عرضه می شوند عبارت اند از:

سالن مخصوص کلاس تجاری

اتاق VIP

بانک و خدمات پستی

فروشگاه و..

اگر بلیط تهران ایروان دارید و می خواهید بعد از رسیدن به فرودگاه برای رفتن از فرودگاه به هتل می خواهید ماشین اجاره کنید در اطراف فرودگاه ها املاک خودرو های اجاره ای وجود دارند، تا شما بتوانید با استفاده از آنها اقدام به اجاره خودرو و تردد در شهر ایروان کنید.

نحوه ی پرواز تهران ایروان

معرفی فرودگاه بین المللی تهران

فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران بزرگترین و مجهزترین فرودگاه ایران بشمار می رود،  که در فاصله 30 کیلومتری شهر تهران در بزرگراه تهران قم قرار گرفته است.در فرودگاه امام خمینی بیش از 40 شرکت معتبر هواپیمایی فعالیت دارند. از جمله معتبرترین ایرلاین ها خارجی این فرودگاه می توان به ایرفرانس،الامارات، فلای دبی، ترکیش و قطر ایروز اشاره کرد.فرودگاه بین المللی امام خمینی به دلیل مزایا و ویژگی هایی که دارد به عنوان شاه راه پروازهای خارجی در ایران شناخته شده، برخی از خدماتی که در این فرودگاه برای مسافران ارائه می شود عبارت اند از:امکان دسترسی به اینترنت، خدمات تشریفات ویژهCIP، صرافی، فروشگاه و رستوران، هتل و...

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ایروان رسپینا

مسافرین می توانند به راحتی اقدام به خرید اینترنتی بلیط تهران ایروان از سامانه رسمی رسپینا نمایند تا علاوه بر تضمین کم ترین قیمت و بهترین کیفیت از خدمات سایت بهره مند شوند. در ادامه به برخی از خدمات رسپینا اشاره خواهیم کرد:

خرید ارزان بلیط ایروان

خرید ارزان بلیط همیشه یکی از نیازهای مسافران بوده است، ارائه ارزان ترین بلیط ها یکی از اهداف رسپینا است تا گردشگران دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفرشان نداشته باشند.شما می توانید با استفاده از فیلترهای جستجو پرواز بر اساس قیمت اقدام به خرید بلیط هواپیما ارمنستان نمایید.

استرداد آنلاین بلیط

امکان استرداد آنلاین یکی از بهترین خدماتی است که از سمت برخی از سیستم های فروش معتبر فراهم شده است.با استفاده از این دسترسی می توان در هر زمان با درنظر گرفتن قوانین و بدون از دست دادن زمان اقدام به کنسل کردن بلیط هواپیما تهران ایروان در رسپینا کرد.

پشتیبانی 24 ساعته

در خرید های آنلاین گاهی ممکن است که با مشکلاتی از قبیل قطعی برق و یا قطعی اینترنت مواجه شویم که خب این مشکلات بدون شک روند رزرو بلیط پرواز تهران ایروان را مختل خواهد کرد.پشتیبانی 24 ساعته بهترین راهکار برای حل مشکلاتی است که در حین خرید ممکن است با آنها رو رو شوید.تیم کارشناسان مجرب ما بصورت تمام وقت و بدون تعطیلی در هرلحظه آماده رفع مشکلات شما هستند.

امکان انتخاب فرودگاه

اگر در هنگام خرید بلیط هواپیما تهران ایروان فرودگاه مقصد برایتان اهمیت دارد، می توانید در هنگام خرید بلیط جستجو را براساس فرودگاه مدنظرتان قرار دهید و در نهایت مقصد موردنظرتان را انتخاب کنید.

بهترین زمان برای رزرو بلیط پرواز تهران ایروان

بهترین زمان برای سفر به ارمنستان و خرید پرواز تهران به ایروان،  با توجه به میل و سلیقه مسافران، برای هر فردی متفاوت است. برای آن که بتوانید سفر ارزانی را به ایروان داشته باشید بهتر است زمانی را انتخاب کنید که این شهر از نظر تعداد گردشگر در وضعیت خلوت تری قرار داشته باشد؛ زیرا در این صورت تقاضا برای سفرکاهش پیدا می کند و از آن طرف قیمت بلیط و هتل نیز کمتر خواهد شد. بهترین زمان برای سفر به مقصد ایروان، ماه ژانویه است. در این ماه از سال می‌توانید بدون مواجه شدن با ازدحام گردشگران از سفر به این کشور نهایت لذت را ببرید. شما می توانید از طریق رسپینا بلیط اتوبوس تهران ایروان را نیز رزرو نمایید. 

شرکت های هواپیمایی پرواز تهران به ایروان

حمل و نقل در ایروان

سیستم حمل و نقل عمومی خوب در هر شهر جزو اصلی ترین مسائلیست که هر گردشگر را درگیر خود می کند. ایروان سرویس های اتوبوسرانی خوبی را برای مسافران ارائه می کند. هزینه حمل و نقل در این شهر صرف نظر از مسافت به همه نقاط شهر تنها 0.02 یورو خواهد شد. شبکه اتوبوسرانی این شهر به گونه ای طراحی شده است که به تمام نقاط مهم و مناطق دیدنی دسترسی دارد و از آن جایی که تنها یک خط وجود دارد شما نمی توانید گم شوید.

اقامت در ایروان

یکی دیگر از خدماتی که در رسپینا برای شما عرضه شده است امکان رزرو آنلاین هتل در شهر ایروان می باشد. برای آن که بتوانید بهترین هتل ها را در کمترین هزینه رزرو نمایید بهتر است از قبل از خرید بلیط برای آن برنامه ریزی کنید. بهترین هتل های ایروان عبارتند از: هتل رادیسون بلو ایروان، هتل قفقاز (کاکاسوس) ، هتل گرند ایروان (Grand Hotel Yerevan) ، هتل الکساندر ارمنستان ، هتل گلدن پالاس بوتیک ، هتل مولتی گراند فارائون ، هتل نشنال ، هتل لاتار کمپلکس

خرید بلیط هواپیما تهران ایروان از رسپینا

در این بخش تمام فوت و فن ها و نکات مهم درباره خرید بلیط پرواز تهران ایروان ذکر شد، امیدواریم که این مطالب به شما برای رزرو بلیط کمک کرده باشند.با این حال چنانچه هنوزهم دراین زمینه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید کارشناسان در پشتیبانی آماده پاسخ گویی به سوالات شماهستند. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

امکان حمل دارو در این پروازها بدون مجوز وجود دارد؟ expand_more

خیر. در تمام پروازهای خارجی امکان حمل دارو بدون نسخه پزشک وجود ندارد. بهتر است قوانین ایرلاین مربوطه را برای حمل دارو مطالعه کنید.

در صورت ورود اطلاعات اشتباه در زمان خرید بلیط خارجی امکان اصلاح آنها وجود دارد؟ expand_more

خیر. بر اساس قوانین ایرلاین مربوطه لازم است بلیط کنسل شده و مجدد خریداری شود.

آیا کودکان اتباع خارجی برای خرید بلیط نیاز به پاسپورت یا برگه تردد دارند؟ expand_more

کودکان اتباع برای خرید بلیط نیاز به پاسپورت یا برگه تردد داشته و امکان خرید بلیط برای آنها با پاسپورت والدین وجود ندارد.

در صورت تغییر نوع هواپیما پس از خرید بلیط، چطور موضوع را پیگیری کنیم؟ expand_more

مسئولیت هرگونه تغییر در نوع هواپیما بر عهده ی ایرلاین پرواز می باشد. رسپینا در قبال تغییر نوع هواپیما هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد بود.

حضور با ویزای ترانزیت بیشتر از زمان مجاز محدودیتی داد؟ expand_more

با توجه به اینکه مدت زمان توقف ترانزیتی در هر فرودگاه متفاوت می باشد، در نتیجه لازم است مسافر قبل از خرید یا رزرو پرواز، مدت زمان توقف را کاملا بررسی کند. در صورت جا ماندن از پرواز، حضور با ویزای ترانزیت بیشتر از زمان مجاز، غیرقانونی می باشد.