مهم ترین جاذبه هایی که با خرید بلیط هواپیما رم میشه دید

شهر ابدی رم، همیشه بین محبوب ترین شهر های توریستی اروپا، به عنوال سوگولی و پایتخت، بزرگ ترین امپراطوری تاریخ طرفدار های زیادی داشته. اگه شما هم قصد سفر به این شهر بی نظیر رو دارین، با ما در این مطلب همراه بشین تا شما رو با دیدنی های این شهر آشنا کنیم.بليط هواپيما ، بليط چارتر ، بليط قطار ، رزرو هتل در رسپینا 24

رمتاریخ شهر ابدی رم،  با داستان افسانه ای جنگ تروا، گره خورده. بر اساس این داستان افسانه ای، جنگجویی به نام "انیید"، که از جنگ افسانه ای تروا، جون سالم به در برده، یکی از بنیان گذارهای شهر رم بوده. البته افسانه پدید اومدن رم، خیلی هم دور از حقیقت نیست. در واقع بنیان گزاران رم، مردمانی غیر بومی بودن ،که به سرزمین ایتالیا سفر کردن و بر روی هفت تپه نزدیک به رود تیبر ساکن شدن و شهر رم، رو از خودشون به یادگار گذاشتن.

این شهر تاریخی، سالها به عنوان قلب تپنده ی امپراطوری رم، و امروز به عنوان پایتخت ایتالیا، آثار باستانی بی نظیری رو برای گردشگران به نمایش گذاشته. و در طول تاریخ، یکی از مهمترین شهرهای اروپا بوده.

مهمترین جاذبه های گردشگری رم:

کلوسئوم

طاق مشهوری، که  امروز به عنوان آمفی تئاتر رم، مهمترین جاذبه گردشگری این شهر محسوب میشه. این بنا با معماری بی نظیری، در سال 315 میلادی، برای یادبود پیروزی کنستانتین بر مارکوس اورلیوس ساخته شده. این بنا سالهای زیادی محل مبارزه ی گلادیاتور ها بوده، سکوی های این آمفی تئاتر سالها، جایگاهِ امپراطور های رم ، درباریان و مردمی بوده که برای تماشای این مسابقات در کلوسئوم، جمع میشدن.

کلوسئومموزه ی واتیکان

در سفر به رم یکی از جاهایی که حتما از ندیدنش پشیمون میشین موزه ی واتیکانه، مگه میشه به رم سفر کرد و از سقف نقاشی شده ی میکلانژ  در نمازخونه ی سیس تین و شاهکارهای ایتالیایی این موزه دیدن نکرد!

موزه ی واتیکانفواره تروی

این فواره یه شاهکار هنری که آدمها رو به آرزروهاشون می رسونه، می تونین برای بر آورده شدن آرزوتون، یک سکه رو داخل این حوض بندازین، چشماتون رو ببندین و آرزو کنین. بعد ازین که آرزوتون رو کردین، احتمالا یه مدتی رو محو تماشای مجسمه نپتون، با گاری صدفش و اسب های دریایی میشین و از دیدن این شاهکار لذت میبرین. جالبه بدونین که، پولی که هر روز از این فواره جمع میشه (حدود 3500 دلار)، برای تامین غذای فقرای شهر خرج میشه.

پیاتزا ناوونا

معماری بی نظیرِ ساختمونها و میدان های رم ، فضای آرامش بخش رستوران ها و کافی شاپ های این شهر، هر گردشگری رو برای کافه چرخیدن توی خیابون های این شهر مشتاق میکنه. یکی از معروف ترین میدان های رم میدان با شکوهه "پیاتزا ناوونا"ست که به خاطر فواره ها و رستوران و کافی شاپ های روبازش معروفه. معروف ترین فواره ی پیاتزا ناوونا فواره ی برنینی ست، که  روی این فواره، چهار مجسمه که نماد "رودی از 4 قاره مختلف"  هستن، خودنمایی میکنه.

پیاتزا ناوونارومن فروم

این مکان، یکی از مکانها ی سیاسی و مذهبی رم باستان، است. و در زمان امپراطوری رم، یکی از میدان های اصلی برای تجارت بازرگانان بوده، بیشتر جشنواره ها، نشست ها و مهمانی های مهم در این محل محل برگزار میشده. معبد "ساترن"، طاق "تایتوس"و طاق "سپتیموس سوروس" و "خانه وستال‌ها"  از بناهای باقی مونده در میدان "رومن فروم" ست.

رومن فرومبرای خرید بلیط هواپیما تهران رم می تونین با وارد شدن به سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24، خیلی راحت مبا و مقصد سفرتون رو مشخص کنین و از بین، بلیط های هواپیمایی که با ایرلاین های مختلف به سمت رم پرواز می کنن، مناسب ترین گزینه برای خودتون رو انتخاب و اقدام به خیرد کنین. اینطوری خیلی راحت با چند کلیک ساده می تونین بلیط هواپیماتون رو از داخل خونتون بدون هیچ دردسری بخرین. ما در رسپینا 24 برای آسایش هر چه بیشتر مسافرها مون، خدمات رزرو آنلاین هتل رو هم در اختیارتون قرار دادیم، تا خیلی راحت با انتخاب گزینه ی رزرو هتل، بتونین با وارد کردن مقصد سفر و مدت اقامتتون، بتونین اتاق مورد نظرتون رو در هتل های خارج و داخل کشور رزرو کنین.بليط هواپيما ، بليط چارتر ، بليط قطار ، رزرو هتل در رسپینا 24

در ضمن می تونین برای خرید بلیط هواپیما، تورهای لحظه آخری و مشاوره سفر، از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش، در تماس باشین.