با ابهت ترین بناهایی که با خرید بلیط هواپیما بارسلون میشه دید

محاله کسی به بارسلون سفر کنه، و حتی یه لحظه هم از سفرش پشیمون بشه، این شهر جاذبه های عجیب و جالبی داره، که هیچ جای دنیا مثل شون رو نمی تونین پیدا کنین. از اون جاذبه هایی که، موقع تماشا کردنشون مدام از خودتون می پرسین یعنی اینا واقعی ان؟ با رسپینا24 همراه باشین تا جذاب ترین جاذبه های گردشگری بارسلون رو از دست ندین.

بلیط هواپیما بارسلون

جالبه بدونین که رقابت بارسلون و مادرید، تنها به فوتبال ختم نمیشه. این دو تا کلان شهر  دو تا از بهترین و جذاب ترین شهر های اسپانیا هستن، بارسلون مهمترین بندر این کشوره، و اگه مادرید نبود، بارسلون لقب پرجمعیت ترین شهر اسپانیا رو هم به خودش اختصاص می داد. می دونیم که برای خرید بلیط هواپیما بارسلون، یه عالمه دلیل دارین و کلی قراره واسه سفرتون برنامه ریزی کنین. ما واستون یه لیست از شاهکارهای فوق العاده ای که نمی تونین چشم ازشون بردارین آماده کردیم، تا در سفرتون به بارسلون، هیچ لحظه ی بی نظیری، رو از دست ندین.

خیره کننده ترین بناهایی که فقط در بارسلون می تونین بینین:

کلیسای ساگرادا فامیلیا

 کلیسای ساگرادا فامیلا، شاهکارِ نیمه کاره ی معمار معروف اسپانیایی "آنتونی گائودی" هست، معماری و طراحی بی نظیر این کلیسا، به قدری جذابه که نمی تونین تصور کنین اگه این بنا کامل می شد، قرار بود چطوری شگفت زدتون کنه. هیچ اثری از کلیشه های کلیساهای اروپایی نمی تونین تو ساگرادا پیدا کنین، فوق العاده خاص و عجیب، که یه چند ثانیه ای میخکوب تون می کنه. گائودی 42 سال برای کامل کردن شاهکارش زمان گذاشت و در نهایت با از دنیا رفتنش ساگرادا ناتموم موند. بلندی های این کلیسا رو میشه از همه ی مناطق شهر دید. نمای بیرونی کلیسا از مجسمه های مسیح و مریم مقدس پوشیده شده، بهتون توصیه می کنیم فرصت بازدید از این شاهکار رو به هیچ وجه از دست ندین.

کاسا میلا

کاسا میلا، یکی دیگه از شاهکارهای عجیب گائودی، معمار فوق العاده ای که، میونه ی خوبی با خط های راست نداشت. و جالبه به خاطر اعتقادش به اینکه، هیچ خط راستی تو طبیعت وجود نداره، تو طراحی هاش از خط های راست استفاده نمی کرده. "کاسا میلا" (به معنی خانه ی میلا) اسم ساختمون خیره کننده ایه که گائودی برای خانواده ی سرشناس "میلا " طراحی کرده. این بنا امروزه به خاطر نمای موج دار سنگیش، به نام "لاپدرِرا" (به معنی معدن سنگ) معروفه.

دودکش های این خونه بیشتر شبیه مجسمه های انتزاعی هستن تا دودکش. بعد از این همه ساختمون های یه شکل و صاف و صوفی که شب و روز همه جا می بینین، تماشای این خونه ی پر از منحنی حسابی حیرت زدتون می کنه. برای اینکه بدونین چه ساعت هایی می تونین از این ساختمون و فضای داخلش دیدن کنین، بهتره به سایتش سری بزنین. کاسا میلا، تو خیابان پرُوِنسا قرار گرفته و نزدیک ایستگاه مترویدیاگوناله.

کاسا باتلو

طراحی این ساختمون با تراس های موج دارش و موزاییک های رنگیش، و طراحی خارق العادش ، خودش معمارش رو معرفی میکنه. بله طراح شگفت انگیز بناهای خیره کننده ی بارسلون، "آنتونی گائودی". اگه از بیرون ساختمون به تراس ها نگاه کنین، اونا رو شبیه قسمت بالایی جمجمه می بینین. به همین خاطر، کاسا باتلو، در بین مردم شهر به "کاسا دل اوسوس"  (به معنی خونه ی استخوان ها) معروفه. از جذابیت نمای بیرون این ساختمون که بگذریم، داخل کاسا باتلو، با پنجره ها وسقفی که شبیه پولک های ماهی هستن و پله های عجیب و غریبش یه دنیای عجیب دیگه ست. از ساعت 9 صبح تا 9 شب می تونین از این ساختمون دیدن کنین، ما بهتون پیشنهاد می دیم اول صبح رو ، که هنوز توریست ها به این خونه هجوم نیاوردن، برای تماشای این شاهکار انتخاب کنین.

کاسا باتلوکاسا باتلو

پارک گوئل

پارک گوئل رو نمیشه فقط به چشم یه پارک دید، "گائودی" با طراحی این پارک، با سازه های عجیب و غریب  و جذابش این پارک رو به یه موزه ی دوست داشتنی و تماشایی تبدیل کرده. دیدنی های پارک گوئل تموم شدنی نیستن، و هر طرف رو که نگاه کنی، مجسمه ها و سازه های خیره کننده ای رو می بینین که دوست ندارین چشم ازشون بردارین. حتی مسیر های پیاده رَوی پارک هم معمولی نیستن، انگار گائودی، تو طراحی این پارک هیچ چیزی رو بدون جادوی خلاقیتش رها نکرده. جالبه بدونین این پارک فوق العاده، جزو میراث جهانی یونسکو ثبت شده.

پارک گوئل بارسلون

می تونین برای خرید بلیط هواپیما بارسلون، وارد صفحه ی خرید بلیط هواپیما خارجی رسپینا24 بشین، مبدا و مقصد سفرتون رو مشخص کنین، و با مقایسه نرخ قیمت بلیط های ایرلاین های مختلف، بلیط هواپیما دلخواهتون رو خریداری کنین. می تونین برای رزرو هتل در بارسلون، از طریق صفحه ی رزرو آنلاین هتل خارجی، از بین هتل های پیشنهادی، مناسب ترین هتل واسه اقامتتون رو انتخاب و رزرو کنین.

برای مشاوره ی سفر، می تونین از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشین.

 با رسپینا۲۴، روی زمین نمی مانید.