خرید بلیط هواپیما استکهلم و بازدید از خاص ترین موزه های دنیا

اگر قصد دارید با خرید بلیط هواپیما خارجی، سفری اروپایی به شهر استکهلم، پایتخت زیبای سوئد داشته باشید، با خیال راحت رزرو هتل خود را در بهترین هتل های استکهلم انجام دهید؛ چرا که این شهر زیبا با شگفت انگیز ترین مناظر شهری و بهترین جاذبه های توریستی شما را برای اقامت بیشتر وسوسه خواهد کرد. ساختمان های رنگانگ در لابه لای درختان سرسبز، تابش خورشید را به طیفی رنگی در میان دریاچه های مجاور تبدیل می کند. چشم اندازی بی نظیر که شهر استکهلم را در میان سایر شهرهای سوئد، خاص کرده است. با رسپینا 24 همراه باشید تا شما را با جاذبه های گردشگری استکهلم و خاص ترین موزه های دنیا، آشنا کنیم.

استکهلم

قصر سلطنتی استکهلم

قصرهای سلطنتی در سراسر اروپا و قاره های دیگر، به وفور پیدا می شوند، اگر تنها به بازدید از قصرهای سلطنتی علاقه مند هستید، می توانید با خرید بلیط هواپیمای خارجی، از قصرهای زیبایی دیدن کنید؛ اما با بازدید از قصر سلطنتی استکهلم، با یک تیر دو نشان زده اید؛ چرا که علاوه بر لذت بردن از نمای زیبای دریاچه، می توانید از موزه ی سلطنتی جواهرات، موزه ی تاریخ قصر سلطنتی استکهلم و موزه ی مجسمه های عتیقه ی قصر، دیدن کنید. این نمایشگاه فاخر، برای بازدید مسافران و جهانگردان ایرانی و خارجی که با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در استکهلم، به این شهر سفر می کنند، مکانی جالب توجه است.

قصر استکهلم

کلیسای جامع استکهلم

کلیسای جامع استکهلم که به نام کلیسای بزرگ شناخته می شود، با نمایی به سبک گوتیک و قدمت تاریخی، از مکان های توریستی استکهلم به شمار می رود. این کلیسا که در قرن 15 میلادی ساخته شد با معماری زیبا و سنگ های تراش خورده، شما را برای بازدید از داخل کلیسا ترغیب می کند؛ اما مطمئناً آنچه نگاه شما را محصور می کند، مجسمه های چوبی سِنت جرج و اژدها هایی است که قدرت نمایی می کنند. ستون های طرح آجری و نیمکت های ردیف شده در دو طرف کلیسا، زیبایی یک پارچه ای به داخل کلیسا بخشیده است.

کلیسا استکهلم

موزه عکاسی

اگر گرافیست هستید یا علاقه مند به عکس و عکاسی، پیشنهاد می کنیم به خرید بلیط هواپیمای استکهلم بیاندیشید. در این شهر یکی از بزرگ ترین موزه های عکاسی جهان، میزبان شما خواهد بود. این موزه با دنیایی از عکس و هنر عکاسی معاصر، شما را متحیر خواهد کرد. شما می توانید علاوه بر بازدید از آثار بی نظیر این موزه، از فروشگاه های کتاب خرید کنید و غذاهای فصلی استکهلم را در رستوران این موزه امتحان کنید.

موزه عکاسی

موزه فضای باز اِسکانسِن

شاید باورتان نشود؛ ولی با سفر به استکهلم می توانید در اولین باغ موزه ی جهان در فضایی باز دیدن کنید. این باغ موزه یکی از استثنائی ترین موزه هایی است که تا بحال دیده اید. زندگی مردم سوئد در جوار 150 کلبه ی سنتی، در این موزه به تصویر کشیده شده است. تمام جذابیت این موزه به قدم زدن در هوای آزاد و تماشای بناهای قدیمی نظیر وَستوِیلوفتِت (Vastveitloftet)، ختم نمی شود؛ شما می توانید در باغ وحش اِسکانسِن، محیط زندگی طبیعی حیواناتی از سراسر سوئد و دنیا را ببینید و از خرید در بازار جذاب اِسکانسِن لذت ببرید.

موزه فضای بازبلغ وحش موزه

موزه واسا (کشتی)

از تمام موزه های استکهلم که بگذریم می رسیم به بازدید از موزه ی عجیب غریب واسا. اگر به معنای واقعی کلمه ی واسا پی ببرید؛ علت عجیب غریب بودن این موزه را می فهمید. واسا به معنای از دل آّب برون آمده (کشتی) می باشد؛ بنابراین شما برای بازید از این موزه باید در عرشه ی کشتی ای قدم بگذارید که از شما را از تونل زمان عبور می دهد و سالیان قبل می برد. شاید گمان کنید که این کشتی جهت زیبایی و مختص این موزه ساخته شده؛ اما در حقیقت شما وارد موزه ای شده اید که از دریای بالتیک به یادگار مانده است. اینکه این کشتی در طی سالیان دراز در اعماق دریای بالتیک تقریباً سالم مانده و پوسیده نشده، مدیون آب کم نمک و نبود کرم های چوب خور است. جالب است بدانید که بیرون کشیدن این کشتی، 3 سال به طول انجامید و اکنون با حفظ رطوبت مناسب، به عنوان جالب ترین موزه ی اسکهلم، در معرض دید مسافران تور استکهلم و توریست های خارجی قرار گرفته است.

موزه کشتی

اگر قصد دارید به یک موزه گردی درست و حسابی بروید، در خرید بلیط هواپیمای استکهلم، تردید نکنید. شما می توانید از طریق سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا 24، ارزان ترین بلیط هواپیمای استکهلم و رزرو هتل خود را انجام دهید. فقط کافی است وارد این سامانه شوید و با وارد نمودن مشخصات مسیر و تاریخ حرکت، بلیط هواپیمای خارجی مورد نظرتان را بخرید. جهت خرید بلیط هواپیما و برخورداری از حمایت تیم پشتیبانی با شماره های زیر تماس بگیرید.