آشنایی با امکانات فرودگاه پیرسون و خرید بلیط هواپیما تورنتو

بزرگ ترین و پر ترددد ترین فرودگاه کشور کانادا، فرودگاه بین المللی پیرسون شهر تورنتوست که هر سال میزبان مسافرهای زیادی هست که با خرید بلیط هواپیما به شهر تورنتو سفر می کنن. اگه پرواز خارجی سفر شما هم در فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو  توقف داره، ما بهتون توصیه می کنیم خوندن این مطلب رو از دست ندین؛ چون قراره کلی اطلاعات راجع به این فرودگاه بین المللی و امکاناتش بهتون بدیم. با رسپینا24 همراه باشین.

فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو:

می خوایم شما رو با شلوغ ترین فرودگاه کانادا در شلوغ ترین شهر این کشور آشنا کنیم؛ می دونین چرا این فرودگاه بین المللی به عنوان شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین فرودگاه کل کشور شناخته شده؟! باید بهتون بگیم که با توجه به اینکه کشو کانادا جمعیتی حدود 36 میلیون جمعیت داره، تعداد مسافرهایی که در طول سال با خرید بلیط هواپیما از فرودگاه بین المللی پیرسون پرواز می کنن از جمعیت کل کشور کانادا هم بیشتره و به 44 میلیون نفر در سال میرسه! جالبه بدونین که سالانه حدود 456 پرواز در این فرودگاه بین المللی انجام میشه.

فرودگاه بین المللی پیرسون

کدهای فرودگاه بین المللی پیرسون در شهر تورنتو:

کد ایکائو:CYYZ

کد یاتا: YYZ

طراحی و معماری فرودگاه؛ باشکوه، مدرن و شیکه و امکانات خوبی هم برای راحتی مسافرها از جنبه های مختلف تو این فرودگاه فراهم شده و این موضوع رو میشه تو قسمت های مختلف فرودگاه بین المللی تورنتو دید.

یکی از مهمترین چیزهایی که باید راجع به فرودگاه ها بدونین اینه که چند تا پایانه و ترمینال داره و شما باید برا ی استفاده از پروازتون در کدوم ترمینال حضور داشته باشین. پروازهای این فرودگاه، از دو ترمینال 1و 3 انجام میشه و اگه می خواین به پروازتون برسین، باید موقع خرید بلیط هواپیما به پایانه و ترمینال پروازتون توجه داشته باشین.

فرودگاه بین المللی پیرسون مقر و قطب اصلی کدام ایرلاین هاست؟

روزانه از فرودگاه بین المللی پیرسون پروازهای متعددی از شرکت های هواپیمایی مختلف انجام میشن، و در این بین فرودگاه بین المللی پیرسون مقر و قطب اصلی برای پرواز ایرلاین های ایر کانادا، ایرکانادا اکسپرس، ایر ترانسات، کن جت، فدکس اکسپرس، سانوینگ ایرلاین و وست جت محسوب میشه.

فرودگاه

امکانات فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو:

0 اینترنت بیسیم رایگان در فرودگاه وجود داره و در تمام قسمت های فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو، مسافرها می تونن از خدمات اینترنت بیسیم (وای فای) رایگان استفاده کنن.

0 با توجه به اینکه در داخل فرودگاه سیگار کشیدن ممنوعه، فضای مخصوص سیگار کشیدن هم در فرودگاه وجود داره که افراد سیگاری می تونن استفاده کنن.

0 فرودگاه بین المللی پیرسون، به مسافرها خدمات پارکینگ هم ارائه میده (با پرداخت هزینه)

0 فرودگاه برای مسافرهای ناتوان خدماتی مثل صندلی ویلچیر در نظر گرفته و برای استفاده نیاز به درخواست و هماهنگی با فرودگاه داره.

0 در هر دو پایانه ی این فرودگاه صرافی و خدمات مبادله ی ارز وجود داره، که مسافرها می تونن خیلی راحت پولشون رو در فرودگاه تبدیل کنن.

0 داخل فرودگاه، رستوران ها و مراکز خرید با خدمات 24 ساعته برای راحتی مسافرها وجود داره.

0 در هر دو ترمینال مرکز اجاره خودرو وجود داره.

0 امکاناتی مثل سالن بدنسازی، دوش، مانیکور، پدیکور، ماساژ و کیلینک و داروخونه.

فرودگاه پیرسون

سرویس حمل و نقل و خدمات شاتل بین ترمینال ها در فرودگاه پیرسون وجودداره؟

 برای جابجایی بین ترمینالهای فرودگاه، رسیدن به هتل شرایتون و هتل ALT  می تونین از خدمات شاتل فرودگاه استفاده کنین.

می تونین برای سفرهای خارجی تون خیلی راحت خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24 رو تنها با چند کلیک ساده در منوی بالای همین صفحه انجام بدین. رسپینا24 به عنوان یه سایت رسمی خرید بلیط هواپیما، پروازهای بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی رو پوشش میده و شما می تونین با مقایسه قیمت پرواز ایرلاین های مختلف مناسب ترین پرواز رو برای سفرتون انتخاب کنین.