معرفی کافه های مقرون به صرفه برای خرید بلیط هواپیما تفلیس

سفر به گرجستان، واستون زیاد گرون در نمیاد، ولی هرجور صرفه جویی تو سفر، مخصوصا صرفه جویی در هزینه ی غذا و کافه گردی ها، می تونه کلی از هزینه های سفر رو کاهش بده. به همین دلیل هم ما واستون یه لیست از کافه های دنج و جذاب که با یه قیمت خوب و به صرفه می تونین غذا های خوشمزه و با کیفیتی بخورین، آماده کردیم که در سفر به تفلیس حسابی به دردتون می خوره.از اون گذشته برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ارزان در تفلیس هم میتونید به سایت ما یعنی رسپینا 24 مراجعه و براحتی بلیط و رزرو خودتون رو بصورت آنلاین خریداری کنید.

کافه های تفلیس

با انتخاب کافه های مقرون به صرفه ی تفلیس، علاوه بر کم کردن هزینه های سفر، می تونین تو دل این کافه ها، موجی از نوگرایی تفلیس رو حس کنین، و از فضا دلچسب این کاف ها هم لذت ببرین.

Bauhaus Bar

Bauhaus یک کافه ی غیر گرجستانی در تفلیسه، که گرجی ها افتتاحش کردن. اگه هر نوع غذای گرجی که دوست داشتین رو امتحان کردین، و از غذاهای گرجی خسته شدین، بهتون توصیه می کنیم، سری بهه Bauhaus بزنین؛ تو این کافه خبری از غذاهای گرجی نیست و فقط مهمون نوازی گرجستانی هاست، که تو این کافه بجا مونده. این کافه پاتوق جوون های شهره، که برای خوردن غذاهای سالم و خوشمزه یی غیرگرجی، کافه Bauhaus رو انتخاب می کنن.

کافه باوهاوسغذاهای غیر گرجی

Canudos Ethnic Bar

Canudos  یه بار کوچیک و جالب، با صندای های چوبی قدیمی، یه حال و هوای نوستالژیک داره، فضای کافه تحت تاثیر فرهنگ مایا و بوداست، اگه در سفرتون به تفلیس دنبال یه جای دنج برای نوشیدن و غذا خوردن همراه با گفت گو هستین، Canudos یه گزینه ی عالی واستون محسوب میشه، این کافه پرشده از مهاجران و مردمی که طرفدار نوشیدنی های بین المللی هستن. غذا و نوشیدنیهای ارزون،، همصحبت های انگلیسی زبان  و فضای دلچسب این کافه می تونن لحظات خوشی رو برای سفرتون بسازن.

کافه کانودوسمولین الکتریکو

Moulin Electrique

خیلی سخت میشه تو مرکز شهر یه کافه ی آروم و بی سر صدا، دور از هیاهو پیدا کرد ولی خوب ما واستون یه دونه خوبشو پیدا کردیم، کافه Moulin Electrique یه کافه آروم و دنجه، که تو مرکز شهر دور از شلوغی، تو گوشه ی حیاط  پنهون شده، غذاهای خوب و خوشمزه ای داره ولی شهرتش به خاطر غذاهاش نیست، به خاطر نوشیدنی هاشه. بیشتر بعد از ظهر ها و شب ها پر میشه از طرفدارهایی که برای نوشیدنی های مشهورش، Moulin Electrique رو انتخاب می کنن.

کافه پیریمزهپیریمزه کافه

Pirimze Bar

با اینکه این کافه، تو مرکز شهر قرار گرفته، و مکانش خیلی خوبه، نمیشه گفت Pirimze یه کافی عالی تو تفلیسه، جوون ها بیشتربه خاطر قیمت های مناسب نوشیدنی و غذاش و همینطور، محیط آرومش بهه کافه Pirimze میان. فضای داخلی کافه Pirimze مثل یه ماشین زمان، شما رو به دهه های 60 و 700 میلادی می بره. آخر هفته ها می تونین تو این کافه شاهد اجرای کوچیک موسیقی زنده باشین، طراحیی فضا و اجرای موسیقی هایی زنده، این فضا رو خیلی خاص و منحصر به فرد کرده.

طراحی قدیمی کافه

Kiwi Vegan Cafè

اگه گیاه خوار هستین، حتما باید سری به کافه گیاه خواری کیوی، که یک کافه ی تازه تاسیسه بزنین. این کافه، اولین کافه ی گیاه خواری در کل تفلیس محسوب میشه. و غذاهای خوشمزه، سالم و البته ارزونی هم داره، که تو محیط عالی که داره لذت غذا خوردن رو چند برابر می کنه. حتی اگه گیاه خوار هم نیستین، می تونین برای آشنا شدن با غذاهای گیاهی سنتی گرجستان، به این کافه برین و یه وعده غذای طبیعی و سالم و ارزون بخورین.

کافه گیاهخواری کیوینمای داخلی کافه کیوی

چطوری پرواز خارجی ارزون به تفلیس پیدا کنیم؟

می تونین برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان تفلیس، از طریق سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، نرخ قیمت پرواز های خارجی به تفلیس رو با هم مقایسه کنین، و مناسب ترین بلیط هواپیما رو با قیمتی ارزون و به صرفه از سایت رسپینا24، دریافت کنین. جالبه که بدونین با خرید اینترنتی بلیط هواپیما و یا رزرو آنلاین هتل از سایت رسپینا24، یه کارت شارژ هدیه هم دریافت می کنین.

در ضمن می تونین، برای اطلاع از تورهای گرجستان، تور تفلیس و یا تور باتومی در کانال تلگرام رسپینا24، عضو بشین و با خرید تورهای ارزان ما، به گرجستان زیبا سفر کنین. و یا از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشین.

 با رسپینا۲۴، روی زمین نمی مانید.بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، بلیط قطار ، رزرو هتل