چطوری برای خرید بلیط هواپیما دبی و امارات متحده ویزا بگیریم؟

شهر دبی، نه تنها مسافرهای زیادی از کشورهای مختلف جهان داره، بلکه تعداد مسافرهای ایرانی که با خرید بلیط هواپیما دبی به جذاب ترین شهر توریستی خاورمیانه سفر می کنن هم، کم نیستن. دبی شهریه که مسافر های مختلف با هدف های متفاوت کاری، تجاری و توریستی رو به سمت خودش جذب میکنه! خوشبختانه کشور امارات متحده عربی جزو اون کشورهایی نیست برای ویزا دادن به ما ایرانی ها قوانین سختگیرانه ای داشته باشه. تو این مطلب قراره بهتون بگیم که چطوری میتونین خیلی راحت ویزای کشور امارات رو بگیرین! پس اگه شما هم قصد دارین به شهر دبی سفر کنین با رسپینا24 همراه باشین.

اخذ ویزای دبی

با توجه به اینکه یکی از روش های ویزا گرفتن برای کشورهای مختلف، این بود که باید به سفارت خونه ی اون کشور تو ایران مراجعه می کردین؛ باید بهتون بگیم که این مساله راجع به کشور امارات صدق نمیکنه!! سفارت امارات برای مسافرها، ویزا صادر نمی کنه و اداره ی مهاجرت و وزارت کار  ویزای توریستی این کشور رو صادر میکنه. بهتره بدونین که گرفتن ویزای دبی اصلا کار سختی نیست و خیلی راحت و ساده می تونین ویزا توریستی برای سفر به دبی بگیرین. از طرفی آژانس های مسافرتی زیادی هستن که می تونن حتی بدون حضور شما واستون ویزای امارات بگیرن که البته آژانس های مختلف قیمت های متفاوتی هم دارن.

دریافت ویزا دبی

انواع ویزا هایی که می تونین برای سفر به دبی بگیرین:

 با توجه به اینکه هدفتون از سفر به دبی چی هست؛ نوع ویزای شما و همینطور مدت اعتبار ویزا و هزینه ای که پرداخت می کنین می تونه تغییر کنه!

ویزای توریستی دبی:

چون کارای صدور ویزای امارات رو سفارت کشورشون انجام نمیده، گرفتن ویزای این کشور فوق العا ده راحته  و برای این ویزا نیاز به مصاحبه ندارین. به همین دلیل آژانس های گردشگری می تونن حتی بدون حضور شما واستون این ویزا رو بگیرن. این ویزا بنا به درخواست خودتون در مدت زمان های 14 روزه، 30 روزه و 90 روزه صادر میشه.

ویزای توریستی دبی

ویزای ترانسپورت دبی:

ویزای ترانسپورت دبی، فقط 14 روز اعتبار داره و قابل تمدید هم نیست. معمولا آژانس های مسافرتی که تور دبی برگذار می کنن برای مسافرهاشون ویزای ترانسپورت می گیرن.

ویزا ترانسپورت و سفر با تور دبی

ویزای کار دبی:

اگه قصد دارین برای کار به دبی سفر کنین، باید برای سفرتون ویزای کار بگیرین. ویزای کار دبی به مدت 3 سال اعتبار داره و بهتون این امکان رو میده که 3 سال تو این شهر اقامت داشته باشین. درخواست ویزا ی کار برای دبی باید از طریق کارگذار (کفیل) یا شرکتی که شما رو استخدام کرده انجام بشه.

ویزاهای دیگه ای هم مثل ویزای تجاری، اقامت، شریک لایسنس و ... وجود دارن که، توسط سفارت امارات متحده عربی صادر می شن و هرکدوم قوانین و شرایط مربوط به خودشون رو دارن.

ویزای کار دبی

ویزای دبی، در حالت عادی در مدت هفت روزه کاری واستون صادر میشه و در شرایط فوری هم در سه روزه کاری زمان میبره.

صدور ویزا دبی

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی دوبی:

- اسکن رنگی و با کیفیت از دو صفحه اول پاسپورت

- اسکن یک قطعه عکس رنگی  

- چک ضمانت برگشت و تعهد نامه در صورت نیاز

نکات مهم راجع به ویزای دبی:

از زمانی که ویزای تویستی دبی واستون صادر میشه، به مدت یک ماه فرصت دارین که ازش استفاده کنین؛ و به محض تموم شدن مدت اعتبار ویزاتون که می تونه 14 روزه، یک ماهه و یا 3 ماهه باشه؛ باید کشور امارات رو ترک کنین. در صورت اقامت غیر مجاز و بیشتر از اعتبار ویزاتون به ازای هر روز، یه مبلغی حدود 100 درهم جریمه میشین. و تا یه مدت مشخصی هم دوباره ویزای سفر به این کشور رو بهتون نمیدن.

سفر به دبی

برای خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و اقدام برای دریافت ویزای دبی و سفر به کشور امارات متحده عربی؛ می تونین از خدمات ویژه ی رسپینا24 برای سفرتون استفاده کنین. امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما و همینطور رزرو آنلاین هتل رسپینا24، یکی از بهترین گزینه ها برای شروع سفر به هر گوشه از دنیاست. لازمه بدونین می تونین  برای درخواست ویزا با همکارارن ما از طریق شماره های زیر تماس بگیرین.