خرید بلیط هواپیمایی قطر، یکی از لوکس ترین ایرلاین های دنیا

هواپیمایی قطر، یکی از لوکس ترین ایرلاین های دنیا هواپیمایی قطر، یکی از معدود هواپیمایی های دنیاست که اقدام به ارائه ی خدمات VIP به مسافران خود می پردازد و حتی چندین هواپیمای خصوصی در اختیار دارد. هواپیمایی قطر، هم اکنون به دلیل اهتمام و سخت گیری در بکارگیری و استخدام خدمه و نیز آموزش های ضمن خدمت آن ها، یکی از بهترین خدمه را دارد.

 

هواپیمایی قطر به عنوان یکی از بزرگترین و لوکس ترین شرکت های هواپیمایی دنیا به شمار می رود. هواپیمایی قطر را شاید بتوان بهترین ایرلاین در بین کشورهای مسلمان دنیا دانست. اولین پرواز قطر ایرویز، با یک هواپیمای اجاره ای از کشور کویت به مقصد اسلام آباد انجام شد. در ابتدا تمام سهام هواپیمایی قطر، متعلق به خاندان سلطنتی قطر بود

هواپیمایی قطر

 

. اما در سال 1997، حدود 50% از سهام این هواپیمایی به یک شرکت خصوصی واگذار شد و این تم جدید، بنای یک سیستم مدرن مدریتی را بنیان نهادند. تا حدی که مقاصد پروازی این ایرلاین به دوبرابر افزایش یافت و حتی از سال 2002، تعداد هواپیماهای مورد استفاده در آن به سه برابر افزایش یافت. در حال حاضر، هواپیمایی قطر، مقام دوم را در بین تمام ایرلاین ها در دنیا دارد. هواپیمایی قطر، در بین گردشگران، به یک ایرلاین لوکس شهره است.

قطر ایرویز در حال حاضر به 173 مقصد مختلف، برنامه پروازی دارد. هواپیمایی قطر، به غیر از ارائه خدمات در زمینه حمل مسافر، در زمینه حمل بار نیز فعالیت دارد و در حال حاضر توان جابجایی حدود 750000 تُن بار در سال به 55 مقصد در سراسر دنیا را دارد.

هواپیمایی قطر، یکی از معدود هواپیمایی های دنیاست که اقدام به ارائه ی خدمات VIP  به مسافران خود می پردازد و حتی چندین هواپیمای خصوصی در اختیار دارد.

هواپیمایی قطر، هم اکنون به دلیل اهتمام و سخت گیری در بکارگیری و استخدام خدمه و نیز آموزش های ضمن خدمت آن ها، یکی از بهترین خدمه را دارد.

هواپیمایی قطر، یکی از معدود شرکت های هواپیمایی در جهان است که به هر 6قاره، برنامه پروازی دارد.

دفتر مرکزی هواپیمایی قطر، در شهر دوحه و در فرودگاه حمد قرار دارد و به نوعی پایلوت این هواپیمایی به شمار می رود.

هم اکنون، هواپیمایی قطر، از فرودگاه های امام خمینی در تهران، فرودگاه دشهید دستغیب شیراز، فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، به مقصد دوحه پرواز دارد و اقدام به جابجایی هموطنان عزیزمان از این 3فرودگاه به مقصد دوحه و یا حتی سایر مقاصد از دوحه، نموده است.

تعداد هواپیماهای درحال فعالیت در هواپیمایی قطر، 177 عدد است و طی برنامه ریزی های انجام شده توسط مدیران ارشد این هواپیمایی، قرار است این تعداد به 320 عدد افزایش یاید.

هواپیمایی قطر در هر چهار کلاس پروازی، اعم از اکونومی، بیزنس، فرست، و VIP اقدام به ارائه خدمات نموده و بلیط های سه کلاس از جمله اکونومی، بیزنس، فرست در این هواپیمایی به فروش می رسد.

هواپیمایی قطر برای راحتی مسافران خود در طول سفر، اقدام به فراهم آوری امکانات متعددی در پروازهای خود کرده است. از جمله:

LCD های بزرگ، تلفن شخصی برای هر صندلی، تماشای فیلم های سینمایی مختلف بنا به درخواست و میل مسافر، بازی های رایانه ای، نقشه های جغرافیایی جهانی با امکان جستجوی مبدأ و مقصد مورد نظر و ارائه اطلاعات درباره موارد جستجو شده، امکان جستجو و گش کردن به موسیقی های مختلف و متنوع شرقی غربی.  

جالب است بدانید که از سال 1993 تاکنون، فقط دو حادثه برای این ایرلاین رخ داده که د این دو حادثه، به هیچ یک از مسافران آن کوچکترین آسیبی نرسید. این حد از امنیت در پروازهای هواپیمایی قطر، نشان از نو بودن ناوگان آن و بروز بودن تجهیزات آن دارد.

رسپینا 24 افتخار دارد بلیط این هواپیمایی را در مقاصد مختلف، در سایت خود به مشتریان ارائه می دهد.

با رسپینا 24، روی زمین نمی مانید.بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، بلیط قطار ، رزرو هتل