خرید بلیط چارتری زیر قیمت روشی برای سفر ارزان با هواپیما

خرید بلیط چارتری در زمانیکه زیر قیمت فروخته می شود، فرصتی است که برای لذت بردن از سفر ارزان با هواپیما، خیلی ها دنبال آن هستند. اگر شما هم می خواهید تجربه ی چنین سفر ارزانی را کسب کنید؛ ما به شما خرید اینترنتی بلیط های ارزان چارتر و سفر در مواقع خاص را پیشنهاد می کنیم. با رسپینا24 همراه شوید؛ چون قصد داریم شما را با بلیط های چارتری و چگونگی خرید بلیط های ارزان هواپیما، آشنا کنیم.

بلیط چارتری

آنچه باید راجع به چارتر بدانید

اگر می خواهید همه چیز را راجع به بلیط های چارتری بدانید؛ ابتدا باید با معنی چارتر آشنا شوید. چارتر در لغت به معنی اجاره ی دربست است و شامل بلیط هواپیما و رزرو هتل هم می شود. در جریان فرآیند پیدایش بلیط های چارتری، آژانس های هواپیمایی برای برخی خطوط هوایی پر تردد، هواپیمای کامل یا تعدادی از صندلی های آن را برای مدت مشخصی چارتر می کنند(اجاره می کنند)؛ بنابراین چون هزینه ی صندلی های چارتر را به ایرلاین ها پرداخت کردند، به هر نحوی که شده، باید بلیط های هواپیما را بفروش برسانند تا خسارت نبینند. شما با خرید بلیط های چارتری، بلیط هواپیما را مستقیماَ از آژانس ها می خرید و سود و ضرر حاصل از پر یا خالی ماندن صندلی ها، مستقیماً متوجه خود آژانس ها می شود. این شرایط باعث شده تا بلیط های چارتری نسبت به بلیط های سیستمی، کمی متفاوت باشند و پیرو قوانین خاصی فروخته شوند که در ادامه خواهیم گفت.

هواپیما

قبل از خرید بلیط چارتری از پرواز خود مطمئن باشید

بلیط های چارتری، همانطور که گفتیم از طرف آژانس ها فروخته می شوند؛ بنابراین آن ها می توانند طبق در نظر گرفتن شرایط فروش و سود و زیان خود، شرایطی را برای بلیط های چارتری، وضع کنند که این در آژانس های چارتر کننده، تقریباً یکسان است. یکی از ویژگی های بلیط های چارتر این است که شما در صورت کنسل شدن سفرتان، نمی توانید بلیط هواپیما را پس بدهید و هزینه ی بلیط شما سوخت می شود؛ حتی نمی توانید  تاریخ پرواز را تغییر دهید یا بلیط خود را به دیگران انتقال دهید. پس غیر قابل استرداد بودن بلیط های چارتر، دو راه پیش روی شما می گذارد؛ یا باید هر طور که شده خودتان را به پرواز برسانید تا هزینه ی بلیط شما سوخت نشود و یا  قید پول پرداختی بابت خرید بلیط را بزنید. از تفاوت های دیگر بلیط های چارتری با سیستمی، هزینه ی بلیط هواپیما برای سنین مختلف است. در صورتی که شما در بلیط های سیستمی می توانید برای کودکان 2-12 سال خود بلیط نیم بها بخرید، در بلیط های چارتری باید هزینه ی کاملی پرداخت کنید. درست است که بلیط های چارتری با قوانین سخت تری فروخته می شوند، ولی طرفداران زیادی دارند. مهم ترین مزیت بلیط های چارتری که باعث شده، هواداران زیادی پیدا کند، قابلیت تغییر نرخ بلیط در زمان های مختلف است؛ یعنی در صورتیکه بلیط های سیستمی در روزهای مختلف سال با قیمت تقریبا ثابتی به فروش می رسند؛ بلیط های چارتری شما را با قیمت های استثنائی و تخفیف های ویژه، سوپرایز می کنند.

فرودگاه

چه زمانی بلیط های چارتری ارزان می شوند

دستیابی به بلیط های چارتری ارزان قیمت، خیلی راحت است؛ فقط باید بدانید که در چه زمان هایی و از چه طریقی می توانید به بلیط های چارتر ارزان دست پیدا کنید. اولین کاری که باید برای خرید ارزان تر بلیط انجام دهید، خرید اینترنتی بلیط هواپیما است که با کاهش واسطه های فروش، باعث می شود بلیط هواپیما ارزان تر فروخته شود. دومین راهکار سفر در ایامی است که تقریباً خطوط هوایی کم تردد است و تقاضا برای سفر پایین می رود. در این روزها آژانس ها برای اینکه بابت فروش نرفتن بلیط ها خسارت نبینند، بلیط های چارتری را ارزان تر می فروشند و شما می توانید از این موقعیت برای داشتن سفر ارزان استفاده کنید. همین ویژگی باعث شده تا شرایط ویژه تری همچون پروازهای لحظه آخری و تورهای لحظه آخری با قیمت فوق العاده ارزان تر در اختیار مسافران قرار بگیرند؛ شما می توانید عضو کانل تلگرام آژانس های مسافرتی شوید و اولین کسی باشید که از تخفیفات بلیط ها و پروازهای لحظه آخری مطلع می شوید.

خرید بلیط چارتری

سایت معتبر خرید بلیط  سیستمی و خرید بلیط چارتری رسپینا24 از تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی، بلیط قطار، اتوبوس و رزرو هتل است که با وارد شدن به آن می توانید در سریع ترین زمان به بلیط های چارتری ارزان، دسترسی پیدا کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.