• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما آسمان

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما آسمان

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

بلیط هواپیما آسمان به شما لذت سفر با یکی از با کیفیت ترین ایرلاین های کشور را هدیه می دهد. این شرکت هواپیمایی یکی از پنج شرکت ایرانی است که عضو یاتا بوده و گواهینامه آیوسا را دارا می باشد. درحال حاضر نیز با تاکید بر پوشش دهی پرواز به مناطق محروم، یکی از بزرگ ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هوایی و بلیط هواپیما در کشور می باشد. با رسپینا همراه باشید تا در ادامه بیش تر با این شرکت هواپیمایی، چگونگی کنسلی بلیط آسمان، پذیرایی و مقاصد آن آشنا شوید.

کنسلی بلیط هواپیما آسمان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان

وب سایت رسپینا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های ارائه خدمات گردشگری، همه روزه به هزاران مسافر از سرتاسر ایران خدمات رسانی می کند. ارائه بلیط های ایرلاین آسمان نیز یکی از خدمات رسپینا می باشد که به راحتی از وب سایت رسمی آن قابل رزرو است.

کافی است وارد صفحه اصلی سایت شوید و مبدا و مقصد موردنظرتان را وارد کنید. در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت خود را وارد نمائید تا جدول پرواز ها برای شما نمایش یابد. اگر قصد دارید با شرکت آسمان سفر کنید، کافی است از منوی ایرلاین سمت راست همان صفحه، گزینه ایرلاین آسمان را فیلتر کنید تا بلیط های آن برای شما لیست شود.

مقاصد پروازی بلیط آسمان

شرکت آسمان مدعی گسترده ترین شبکه پروازهای داخلی می باشد که در سال 1396 نیز موفق اخذ رتبه اول از نظر تعداد پروازهای داخلی در میان سایر ایرلاین ها شده است. هم چنین این ایرلاین در 13 کشور خارجی نیز پوشش دهی پرواز دارد که در ادامه بررسی شده است.

مقاصد خارجی آسمان

آنکارا – دبی – استانبل – دوحه – کابل – حیدرآباد – سلیمانیه – هرات – ایروان – بیشکک – نجف – دمشق – مسقط – مزار شریف – استکهلم – قندهار – دوشنبه – کویت از مقاصد خارجی پرواز آسمان می باشد.

مقاصد داخلی آسمان

بلیط هواپیما آسمان را می توانید به مقاصد از قبیل موارد زیر خریداری نمایید:

یاسوج – یزد – اردبیل – آبادان – نوشهر – ارومیه – مشهد – اصفهان – مراغه – ایلام – لامرد – بجنورد – لار – بم – گرگان – بندعباس – کیش – بوشهر – کرمانشاه – بیرجند – کرمان – پارس آباد – قشم – تبریز – عسلویه – تهران – طبس – خوی – چابهار – دزفول – شیراز – رامسر – سهند – رشد – سنندج – سیرجان – سبزوار – رفسنجان – ساری زاهدان .

ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان

ناوگان این ایرلاین شامل موارد زیر است:

1 فروند ایرباس A340

6 فروند ایرباس A320

4 فروند بوئینگ 737

7 فروند فوکر 100

5 فروند ATR 72

بعد از برجام در 15فروردین96، تفاهم نامه‌ ای میان شرکت آسمان و شرکت بوئینگ امضا شد. طی این تفاهم نامه، شرکت بوئینگ تعداد 30 هواپیمای بوئینگ 737 مکس به مبلغ سه میلیارد دلار به شرکت آسمان فروخت و قرار شد در صورت نیاز 30 فروند هواپیمای دیگر هم به ایران فروخته شود.

گواهینامه های شرکت هواپیمایی آسمان

اخذ گواهینامه های بین المللی معتبر از بزرگ ترین افتخارات ایرلاین آسمان می باشد که آخرین آن، گواهینامه ی IOSA می باشد که از سوی شرکت "یاتا" ارائه شده است. سایر گواهینامه های بین المللی شرکت آسمان عبارت است از:

- گواهینامه Air OperatorJanuary 2018

- گواهینامه CAMOAJan 2019

- گواهینامه MOA - Aug 2018

- گواهینامه MTOA - Apr 2018

- گواهینامه ATOMay 2018

- گواهینامهIOSA - Aug2019

قوانین کنسلی بلیط هواپیما آسمان

در صورت خرید بلیط های شرکت آسمان از پروازهای سیستمی می توانید با توجه به قوانین هر بازه ی زمانی، استرداد بلیط های شرکت آسمان را به انجام برسانید. موارد زیر را می توانید در هنگام کنسل کردن بلیط های آسمان لحاظ کنید.

کنسلی بلیط هواپیما آسمان

پذیرایی در پرواز آسمان

این ایرلاین توجه و برنامه ریزی بخصوصی برای سرو انواع غذاهای رژیمی و نیز غذای کودکان داشته است. کترینگ آرمان که نیمی از سهام آن متعلق به ایرلاین آسمان است، عهده دار طبخ غذاهای پرواز این شرکت هواپیمایی را دارا می باشد که تاکنون موفق به اخذ تمامی استاندارد بین المللی کترینگ نیز شده است. این شرکت تنها ایرلاینی است که هم غذای سرد و هم غذای گرم به مسافران خود عرضه می کند.

عملکرد و ایمنی با خرید بلیط هواپیما آسمان

شرکت آسمان، متاسفانه تاکنون علی رغم امکانات و امتیازاتی که دارا می باشد، در بعضی پرواز های خود عملکرد مناسبی نداشته است. تاخیر و ایمنی هواپیماهای شرکت از جمله مواردی است که بر روی امتیازات این شرکت از نظر عملکرد تاثیرگذار است و در ادامه بررسی شده است.

عملکرد ایرلاین آسمان از نظر تاخیر

در سال 1393 طبق گزارشی از سوی سازمان هواپیمایی کشور، شرکت هواپیمایی آسمان با ثبت میانگین زمان تاخیر ( 45 دقیقه ای ) رکورد دار تاخیر در میان سایر شرکت های هواپیمایی شد. بد نیست بدانید که حتی تاخیر 10 ساعته هم در کارنامه این شرکت ثبت شده که علاوه بر تذکر کتبی منجر به ابطال مجوز پروازهای فوق العاده این شرکت نیز شده است.

عملکرد هواپیمایی آسمان از نظر ایمنی

از نظر ایمنی شرکت آسمان مثل سایر شرکت های معتبر دنیا تلاش بسیاری کرده است تا بتواند از نظر سلامت پرواز و ایمنی مسافران نسبت به سایر مسائل پیشی بگیرد! با بهره گیری از آخرین دستاوردهای جهان و سیستم مدیریت ایمنی پرواز، بلیط آسمان توانسته ایمنی مسافران خود را تامین کند . بطوری که شعار شرکت نیز " امنیت تان در آسمان را تضمین می کنیم " می باشد.

بلیط هواپیما آسمان

تاریخچه شرکت هواپیمایی آسمان

هواپیمایی آسمان در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شرکت هوایی ایر تاکسی، پارس ایر، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل یافته است. به منظور پوشش وسیع تر شبکه ی پروازی، این شرکت سه مرکز پروازی در شهرهای تهران، شیراز و مشهد تاسیس نموده است که هرکدام دارای آشیانه های تعمیر و نگه داری و نیز هم چنین خدمه بومی آموزش دیده و مستقل خود می باشند.

هواپیمایی آسمان در سال ۱۳۸۱ به صندوق بازنشستگی کشوری واگذار گشت که این مورد سبب رشد و توسعه سریع تر و بیش تر شرکت شد. هم اکنون نیز با داشتن 33 فروند هواپیما به 40 شهر داخلی و 13 کشور خارجی از برنامه ی منظم پروازی برخوردار است و مسافران با خرید بلیط هواپیما آسمان سفرهای خود را برنامه ریزی نمایند. با رسپینا روی زمین نمی مانید…

رضا صادقی: من شخصا از رسپینا بلیط هواپیما تهیه میکنم و راحت بودن ماجرا برام لذت بخشه.
error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.

سوالات متداول

پروازهای ایرلاین آسمان سیستمی می باشند یا چارتر؟ expand_more

ایرلاین آسمان پروازهای چارتر و سیستمی داخلی و خارجی را در مسیرهای پرتردد ارائه می دهد

شرایط استرداد بلیط ایرلاین آسمان چیست؟ expand_more

با توجه به کلاس نرخی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز جریمه استرداد متغیر می باشد.

پروازهای ایرلاین آسمان با چه نوع هواپیمایی انجام می شود؟ expand_more

پروازهای این شرکت با یک فروند ایرباس، شش فروند A340 ایرباس، چهار فروند A320، هفت فروند بوئینگ 737 و پنج فروند فوکر 100 ATR 72 انجام می شوند.

مقاصد داخلی پروازهای آسمان کدامند؟ expand_more

یاسوج، یزد، اردبیل، آبادان، نوشهر، ارومیه، مشهد، اصفهان، مراغه، ایلام، لامرد، بجنورد، لار، بم، گرگان، بندعباس، کیش، بوشهر، کرمانشاه، بیرجند، کرمان، پارس آباد، قشم، تبریز، عسلویه، تهران، طبس، خوی، چابهار، دزفول، شیراز، رامسر، سهند، رشد، سنندج، سیرجان، سبزوار ، رفسنجان، ساری و زاهدان.