بلیط هواپیما تهران کیش

ارزان ترین نرخ : دوشنبه ها
07/12 سه شنبه
۱٬۳۷۵ ت
07/13 چهارشنبه
۱٬۷۱۵ ت
07/14 پنجشنبه
۷۴۲ ت
07/15 جمعه
۵۲۵ ت
07/16 شنبه
۸۵۱ ت
07/17 یکشنبه
۸۸۹ ت
07/18 دوشنبه
۱٬۰۱۳ ت
07/19 سه شنبه
۱٬۰۴۵ ت
07/20 چهارشنبه
۱٬۲۷۶ ت
07/21 پنجشنبه
۹۸۵ ت
07/22 جمعه
۹۱۵ ت
07/23 شنبه
۱٬۰۳۲ ت
gps

شهر مبدأ را انتخاب نمایید

tglCty
location

شهر مقصد را انتخاب کنید

calendar

تاریخ رفت

خرید بلیط هواپیما تهران کیش

شماره پرواز نام ایرلاین زمان پرواز نرخ پرواز
7021 کیش ایر
سه شنبه 1401/07/12 08:30
۱٬۳۶۰٬۰۰۰ تومانء
7053 کیش ایر
سه شنبه 1401/07/12 09:45
۱٬۲۳۰٬۰۰۰ تومانء
8778
سه شنبه 1401/07/12 10:05
۱٬۳۶۰٬۰۰۰ تومانء
5659 آتا
سه شنبه 1401/07/12 11:00
۱٬۳۶۰٬۰۰۰ تومانء
6297 تابان
سه شنبه 1401/07/12 11:00
۱٬۳۶۰٬۰۰۰ تومانء

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش

۱٬۳۶۳٬۰۰۰ تومانء
۹۰۸٬۶۶۷ تومانء
۴۵۴٬۳۳۴ تومانء
تیر
مرداد
شهریور
مهر

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش در هر روز

۱٬۳۵۹٬۳۰۰ تومانء
۹۰۶٬۲۰۰ تومانء
۴۵۳٬۱۰۰ تومانء
-14 روز قبل
-13 روز قبل
-12 روز قبل
-11 روز قبل
-10 روز قبل
-9 روز قبل
-8 روز قبل
-7 روز قبل
-6 روز قبل
-5 روز قبل
-4 روز قبل
-3 روز قبل
-2 روز قبل
-1 روز قبل
امروز

نرخ بلیط پرواز تهران کیش براساس ایرلاین

ایرلاین سه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبه
پارس ایر پارس ایر ۱٬۵۰۰٬۰۰۰۱٬۳۵۰٬۰۰۰۷۳۰٬۰۰۰۶۰۰٬۰۰۰ــ۸۸۰٬۰۰۰۱٬۰۳۰٬۰۰۰
تابان تابان ۱٬۳۶۰٬۰۰۰۱٬۷۰۰٬۰۰۰ــ۶۲۰٬۰۰۰ــــ۱٬۰۵۰٬۰۰۰
۱٬۳۶۰٬۰۰۰۱٬۷۰۰٬۰۰۰۷۹۰٬۰۰۰۶۰۰٬۰۰۰۸۴۰٬۰۰۰۸۸۰٬۰۰۰۱٬۰۰۰٬۰۰۰
معراج معراج ۱٬۳۰۰٬۰۰۰۱٬۳۶۰٬۰۰۰۸۰۰٬۰۰۰۶۷۰٬۰۰۰۹۱۰٬۰۰۰۱٬۰۵۰٬۰۰۰۱٬۱۴۰٬۰۰۰
وارش وارش ۱٬۵۴۰٬۰۰۰۱٬۲۷۰٬۰۰۰۸۰۰٬۰۰۰۶۰۰٬۰۰۰۹۵۰٬۰۰۰۱٬۰۰۰٬۰۰۰۱٬۰۰۰٬۰۰۰
فلای پرشیا فلای پرشیا ۱٬۳۵۰٬۰۰۰۱٬۲۵۰٬۰۰۰ــــــــــ
کیش ایر کیش ایر ۲٬۰۰۰٬۰۰۰۱٬۳۵۰٬۰۰۰۸۶۰٬۰۰۰۶۰۰٬۰۰۰۹۰۰٬۰۰۰۹۹۰٬۰۰۰۱٬۱۴۰٬۰۰۰
آتا آتا ۱٬۳۶۰٬۰۰۰ــ۷۵۰٬۰۰۰۶۰۰٬۰۰۰۹۱۰٬۰۰۰ــ۱٬۰۰۰٬۰۰۰
کاسپین کاسپین ــ۱٬۳۶۰٬۰۰۰۹۱۰٬۰۰۰ــ۹۱۰٬۰۰۰۹۵۰٬۰۰۰۱٬۰۵۰٬۰۰۰
قشم ایر قشم ایر ــ۱٬۳۶۰٬۰۰۰ــ۹۵۰٬۰۰۰ــــــ
زاگرس زاگرس ۱٬۳۶۰٬۰۰۰۱٬۳۶۰٬۰۰۰۸۳۰٬۰۰۰۶۸۰٬۰۰۰۹۹۰٬۰۰۰۱٬۳۰۰٬۰۰۰۱٬۳۰۰٬۰۰۰
ــ۱٬۲۳۰٬۰۰۰ــ۶۰۰٬۰۰۰ــــــ
ایران ایرتور ایران ایرتور ۱٬۳۶۰٬۰۰۰ــ۱٬۰۰۰٬۰۰۰۸۰۰٬۰۰۰۹۵۰٬۰۰۰۱٬۰۰۰٬۰۰۰۱٬۱۰۰٬۰۰۰
ماهان ماهان ۱٬۳۲۰٬۰۰۰۱٬۲۷۰٬۰۰۰۱٬۰۸۰٬۰۰۰۹۴۰٬۰۰۰۱٬۰۸۰٬۰۰۰۱٬۱۳۰٬۰۰۰۱٬۱۸۰٬۰۰۰
ساها ساها ــــــ۶۰۰٬۰۰۰ــــ۱٬۰۵۰٬۰۰۰

پرواز تهران به کیش

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
2
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزنس
timer مدت زمان سفر :
1 ساعت و 20 دقیقه
routing مسافت
1034 کیلومتر
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 05:45
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 21:15
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
جمعه ها
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
چهارشنبه ها

ایرلاین های پرواز تهران به کیش

آسمان
ایران ایر
آتا
تابان
قشم ایر
ایران ایرتور
ماهان
زاگرس
کاسپین
کیش ایر
معراج
ساها
پارس ایر
فلای پرشیا
وارش
خرید آسان و کنسلی بی دردسر خرید آسان و کنسلی بی دردسر به راحتی بلیط سفر بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید آسان لذت ببرید از خرید آسان لذت ببرید بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید .
سفر لذت بخش را تجربه کنید سفر لذت بخش را تجربه کنید پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست

بلیط هواپیما تهران کیش را می توانید با تضمین پایین ترین نرخ از رسپینا به 2 صورت اینترنتی و تلفنی خریداری نمائید. وب سایت رسپینا هم چنین امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل را فراهم نموده است که با پشتیبانی تمام وقت کارشناسان شرکت همراه است.

بلیط هواپیما تهران کیش

بلیط تهران کیش رسپینا

رزرو اینترنتی بلیط و خدمات سفر از تمامی وب سایت های اینترنتی اغلب از مزایای یکسانی برخوردار است. اما وب سایت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین سامانه های رزرواسیون خدمات مسافرتی در کشور، امکانات متمایزی را برای خرید بلیط هواپیما کیش به مسافران خود ارائه می دهد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • تضمین بهترین قیمت: بلیط های موجود در سامانه رسپینا با احتساب کم ترین میزان روکشی و 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها ارائه شده است. چنانچه پس از رزرو، بلیط خود را با مبلغ پایین تری در جای دیگری مشاهده نمودید، کافیست به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا پس از بررسی، معادل 2 برابر اختلاف قیمت بلیط به شما عودت شود.
 •  کاربری ساده و امکان رزرو بلیط در کم تر از چند دقیقه: برای رزرو بلیط هواپیما تهران کیش از رسپینا اصلا نیازی به ایجاد حساب کاربری در سایت و لاگین کردن ندارید. فقط کافیست بلیط موردنظر خود را انتخاب و مشخصات و شماره تماس صحیح مسافر را وارد کنید تا رزرو شما قطعی شود. اگر هم پیش تر از سایت خریدی انجام داده اید، با وارد کردن شماره تماس، تمامی مشخصات به صورت کامل در فیلدهای مربوطه قرار خواهد گرفت.
 • اطلاع رسانی تاخیرهای پرواز توسط کارشناسان: رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور است که کلیه ی تاخیرهای پرواز (حتی 1 دقیقه) را به محض اعلام از طرف ایرلاین و یا فرودگاه، از طریق تماس به مسافر اطلاع می هد.
 • پشتیبانی 24 ساعته: از زمانی که مسافر برای رزرو بلیط وارد سامانه می شود تا زمان رسیدن به فرودگاه مقصد، کارشناسان رسپینا آماده پاسخگویی و پیگیری مشکلات احتمالی می باشد. لذا تماس های مسافران و یا تیکت های ارسالی از طریق پنل کاربری، در کم تر از چند دقیقه پاسخگویی و پیگیری خواهد شد.
 • امکان کنسلی و عدت وجه در اسرع وقت: اگر قصد کنسل کردن بلیط خود را داشته باشید، می توانید در اسرع وقت به صورت اینترنتی یا تلفنی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمائید. وجه پرداختی نیز پس از کسر جریمه ایرلاین، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت به حساب شخص مسترد می گردد.

رزرو بلیط تهران کیش از رسپینا

نحوه خرید بلیط هواپیما تهران کیش

شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی نسبت به رزرو بلیط هواپیما تهران کیش از رسپینا اقدام نمائید. برای رزرو اینترنتی کافیست از بالای همین صفحه مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید:

 1. در فیلدهای بالای، تاریخ رفت را وارد کرده و بر روی دکمه ی "جست و جو" کلیک کنید.
 2. در صفحه بعد و از جدول لیست پروازها، بلیط موردنظر را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات مسافر را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات شناسنامه و کارت ملی وی وارد نمائید.
 4. در آخرین مرحله و پس از تایید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط برای شما فعال می گردد.

بلیط تهران کیش

بلیط هواپیما تهران کیش رفت و برگشت

چنانچه تمایل دارید بلیط هواپیما تهران کیش را به صورت دوطرفه رزرو و یک بار فاکتور را پرداخت نمائید می توانید در ابتدای جستجو، از کادر بالای صفحه گزینه رفت و برگشت را انتخاب و سایر مراحل رزرو را طبق راهنمای ارائه شده طی کنید. سپس به لیست کامل پروازها و قیمت بلیط تهران کیش رفت و برگشت هدایت خواهید شد.بلیط رفت و برگشت تهران کیش

بلیط هواپیما تهران کیش با هتل

با فعال کردن گزینه "رزرو همزمان پرواز و هتل" و طی گرفتن مابقی مراحل مطابق راهنمای عنوان شده، پس از انتخاب بلیط، به لیست کامل هتل های مقصد به همراه جزئیات (قیمت، عکس اتاق ها، نظر مشتریان قبلی و ...) هدایت می شوید. پس از تکمیل فرآیند خرید نیز، لینک دانلود فایل بلیط و واچر هتل فعال خواهد شد. هم چنین در صورت تمایل می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های پایین صفحه، از ارزانترین پکیج های تور کیش از تهران رسپینا مطلع شده و بصورت تلفنی، تور موردنظر خود را رزرو کنید.

بلیط هواپیما تهران کیش با هتل

بلیط تهران کیش بیزینس

شما می توانید رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران کیش را برای صندلی های کابین دلخواه خود انتخاب کنید. کافیست از فیلترهای سمت راست صفحه و از گزینه "کلاس پروازی" گزینه دلخواه خود را از میان موارد اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید تا صرفا بلیط های همان گزینه برای شما نمایش یابد. بلیط های تهران کیش بیزینس کلاس بیش تر از طرف ایرلاین ماهان ارائه می شود و با خدمات پروازی کامل تر و با کیفیت تر نسبت به صندلی های اکونومی کلاس همراه اند.

رزرو بلیط هواپیما تهران کیش بیزینس

بليط تهران كيش ارزان

چنانچه به اینترنت و یا رمز دوم دسترسی ندارید، می توانید با تیم پشتیبانی پرواز رسپینا برقرار نمائید تا بلیط ارزان هواپیما با پایین ترین نرخ های 30 روزه آینده به شما اطلاع رسانی و شماره حساب مجموعه جهت واریز وجه پیامک گردد. با اطلاع دادن مشخصات فیش واریزی، رزرو بلیط تهران کیش قطعی و فایل آن از طریق پیام رسان ها ارسال می گردد.

بلیط هواپیما تهران کیش ارزان

بلیط چارتر تهران کیش

در جدول بلیط های سایت، در کنار کلیه اطلاعات ساعت پرواز و لندینگ، شماره پرواز و ایرلاین، نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) نیز مشخص است. چنانچه تمایل دارید به صورت مستقیم به بلیط هواپیما تهران کیش چارتری دسترسی داشته باشید، کافیست از قسمت فیلترهای سمت راست صفحه، گزینه مربوط به آن را فعال نمائید. البته توصیه می کنیم قبل از رزرو، حتما چند نکته را مدنظر داشته باشید:

 • روند قیمتی هر دو بلیط تهران کیش سیستمی و چارتر در روزهای مختلف هفته و یا سال بر اساس میزان عرضه و تقاضا با تغییرات رو به رو خواهد بود. البته در بحث هزینه های بلیط این نکته نیز حائز اهمیت است که در چارترها، نرخ بلیط کودک (2 تا 12 سال) با بزرگسال فرقی ندارد اما سیستمی ها این مزیت را دارند که بلیط کودک را معادل 50 تا 80 درصد بزرگسال ارائه می دهند. هزینه بلیط نوزاد (زیر 2 سال) نیز هم در سیستمی و هم در چارتر معادل 10% بزرگسال خواهد بود.
 • بلیط پرواز تهران کیش سیستمی مستقیما از طرف ایرلاین با نرخ های مصوب سازمان هواپیمایی کشوری و چارتر از طرف شرکت های چارترکننده ارائه می گردد.
 • جریمه کنسلی بلیط چارتر تهران کیش نسبت به سیستمی بیشتر است و حتی در مواقعی ممکن است این میزان جریمه به 100% برسد.
 • در صورت عدم استفاده از پرواز (جا ماندن از پرواز)، اگر بلیط رزرو شده سیستمی باشد، می توان درخواست کنسلی نوشو (no show) داد تا قسمتی از وجه پرداخت شده به حساب مسافر بازگشت داده شود. اما چارترها این امکان را ندارند و در صورت جاماندن از پرواز، کل مبلغ بلیط سوخت خواهد شد.

پرواز تهران کیش چارتر

بلیط هواپیما تهران کیش لحظه آخری

در ایامی که تقاضای سفر به جزیره کیش کاهش می یابد (مثل فصل تابستان و یا نیمه دوم فروردین)، معمولا شرکت های چارترکننده در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز، بلیط تهران کیش را با تخفیف به فروش می رسانند. علت این تخفیف نیز از این جهت می باشد که صندلی های خالی هواپیما تا قبل از زمان پرواز هنوز تکمیل نشده است؛ لذا چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر و زیان بیش تر، بلیط های خود را با تخفیف استثنایی ارائه می دهد. برای خرید بلیط تهران به کیش لحظه آخری با پایین ترین قیمت نیازمند پایش وضعیت قیمت ها در ساعات نزدیک به پرواز هستید که این امر نیازمند صرف زمان زیادی است. برای حل این مشکلات سیستم هوشمند خبرم کن در وب سایت رسپینا فعال شده است که به محض رسیدن قیمت ها به حد نصاب تعیین شده، به شما اطلاع رسانی خودکار انجام می دهد.

 • اطلاع از ارزان شدن بلیط ها با سرویس خبرم کن: اگر تمایل دارید تا از آخرین کاهش قیمت بلیط لحظه آخری تهران کیش مطلع گردید، می توانید از سرویس خبرم کن رسپینا بهره مند شوید. برای این منظور می بایست هنگامی که به صفحه پروازها هدایت شدید، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نمائید. جزئیات موردنظر و شماره همراه خود را در پنجره باز شده وارد کنید تا به محض تغییر قیمت، توسط پیامک بصورت کاملا رایگان مطلع گردید.
 • سرویس چند بخرم؛ ویژه رزرو بلیط با نرخ دلخواه مسافر: سامانه رسپینا برای راحتی مسافران، سرویس دیگری را ارائه داده است که طی آن بلیط ها به محض ارزان شدن به صورت خودکار برای مسافر رزرو گردد؛ چراکه در هنگام ارسال پیامک ممکن است مسافر به رمز دوم اینترنتی و یا امکان رزرو دسترسی نداشته باشد. در هر صورت با ایجاد پنل کاربری در سایت و فعال سازی سرویس چند بخرم، به محض کاهش قیمت بلیط، به صورت خودکار رزرو آن از طرف سامانه انجام خواهد شد.

 بلیط هواپیما تهران کیش لحظه آخری

اطلاعات پرواز تهران به کیش

مهم ترین موارد مربوط به اطلاعات پرواز تهران کیش از قبیل زمان و ساعت پرواز، ایرلاین های ارائه دهنده، مسافت هوایی، میزان بار مجاز و ... به صورت زیر است:

زمان پرواز تمامی روز های هفته با ساعات شناور
میانگین مدت زمان پرواز: یک ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مبدا: فرودگاه مهرآباد
فرودگاه مقصد: فرودگاه کیش
ایرلاین های ارائه دهنده ماهان، کیش ایر، زاگرس، معراج، تابان و وارش
میزان بار مجاز: برای کلاس اکونومی 20 kg و برای بیزینس 30 kg
 
 • مدت زمان پرواز: فاصله هوایی تهران تا کیش 1034 کیلومتر است که در مدت زمان 1 ساعت و 45 دقیقه طی می شود. البته این میزان برای هر ایرلاین نیز به دلیل ناوگانی که هر یک به کار می برند و هم چنین شرایط جوی ممکن است دست خوش تغییر گردد.
 • فرودگاه مبدا و مقصد: فرودگاه مبدا، مهرآباد است که رسیدن به آن از مرکز شهر حدودا 15 دقیقه زمان می برد. ترمینال ورودی این پرواز بستگی به ایرلاین برگزار کننده آن دارد. اما شماره ترمینال بر روی بلیط درج شده و از طریق تماس با کارشناسان رسپینا نیز می توانید از آن مطلع شوید. در مقصد نیز، فرودگاه بین المللی کیش میزبان شما خواهد بود. اگر هتلی که شما رزرو نموده اید، دارای ترانسفر باشد، در پارکینگ راننده منتظر شما خواهد بود. در غیراینصورت می توانید با استفاده از تاکسی های فرودگاه راهی هتل شوید.
 • میزان بار مجاز: برای بلیط های اکونومی، حداکثر میزان بار مجاز، 20 کیلوگرم و در بلیط های بیزینس کلاس، حداکثر بار 30 کیلوگرم است. هم چنین مسافر می تواند تا میزان کابین 7 بار دستی با خود درون کابین همراه ببرد.

ساعت پرواز تهران کیش

به دلیل اهمیت این مسیر پروازی، بلیط هواپیما تهران کیش نیز طی تمامی روزهای هفته توسط شرکت های هواپیمایی مختلف ارائه می گردد. هم چنین شما می توانید با مراجعه به لیست پروازهای سایت رسپینا از بالای همین صفحه، از ساعت حرکت پروازهای امروز مطلع گردید.

قیمت مصوب بلیط هواپیما تهران کیش

بر اساس آخرین مصوبه سازمان هواپیمایی کشوری (ابلاغیه پاییز 1400)، ایرلاین ها مجازند تا بلیط پرواز تهران کیش را با حداکثر نرخ اعلامی ارائه دهند که این میزان از صفحه "نرخ مصوب" (لینک پایین صفحه) قابل دسترس است. البته نرخ مصوب تنها شامل بلیط های اکونومی می شود و نرخ بلیط تهران کیش چارتر اغلب بر اساس تصمیم شرکت چارترکننده تغییر می کند. هم چنین بلیط های بیزینس کلاس به دلیل ارائه خدمات بیش تر از نرخ نامه فوق مستثنی می باشند.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ۱۴۰۱

عوامل متعددی در قیمت گذاری بلیط های این مسیر دخیل هستند. با توجه به اینکه سفر به کیش در بازه های زمانی خاصی بیش ترین تقاضا را دارد لذا زمان سفر به کیش به عنوان یه فاکتور مستقل و جداگانه باید لحاظ شود. سایر نکات مهم در این خصوص در ادامه بررسی شده است:

 • نوع بلیط: سیستمی و چارتری بودن بلیط، یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. معمولا بلیط های پرواز سیستمی بر اساس قیمت مصوب بلیط هواپیما تهران کیش تغییرات کم تری دارند. اما چارترها دامنه تغییرات بیشتری دارند و در مواقع پیک سفر به کیش خصوصا تعطیلات عید ممکن است تا 2 برابر هم افزایش داشته باشند.
 • ایرلاین برگزارکننده پرواز: ایرلاین های برتر ایران مانند ایران ایر و ماهان در این مسیر پرواز دارند که با توجه به خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها، قیمت های بلیط آن ها نیز از سایرین مانند قیمت بلیط تهران کیش زاگرس بالاتر است. 
 • کلاس پروازی: به دلیل ارائه خدمات پروازی با کیفیت تر در کابین بیزینس، لذا بلیط های آن نرخ بیش تری نسبت به بلیط های اکونومی داشته و تابع نرخ نامه مصوب نیستند.

مسافت هوایی پرواز تهران کیش

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ماهان

دامنه قیمت بلیط هر ایرلاین بر اساس خدمات پرواز، کیفیت کلاس کابین و نوع ناوگان متغیر خواهد بود. به همین علت نیز بلیط هواپیما تهران کیش ماهان به دلیل ارائه خدمات پروازی باکیفیت تر و هم چنین استفاده از بهترین ناوگان هوایی موجود، نسبت به سایرین گران تر است.

قیمت مصوب بلیط هواپیما تهران کیش

وب سایت رسپینا به عنوان یکی از جامع ترین ارائه دهندگان خدمات گردشگری در کشور، ضمن احترام به کلیه ی حقوق مسافران عزیز، اصلی ترین موارد مربوط به سفر از قبیل بلیط پرواز، قطار، اتوبوس، اقامت هتل و یا تور را به آسانی چند کلیک در اختیار مسافر قرار می دهد که از سربرگ بالای صفحه قابل تهیه اند. هم چنین در صورت داشتن سوال و کسب مشاوره برای رزرو بلیط هواپیما تهران کیش می توانید شماره تماس خود را در کادر "نیاز به راهنمایی"سمت راست صفحه وارد کنید تا کارشناسان شرکت در کم تر از 10 دقیقه با شما تماس حاصل نمایند. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران کیش

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش بر چه اساسی در طول سال تغییر می کند و در چه زمان هایی نسبت به همیشه ارزانتر است؟

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

چگونه می توانیم ارزانترین بلیط هواپیما تهران به کیش را از سایت رسپینا خریداری کنیم؟

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

میزان بار مجاز در پرواز تهران کیش چقدر است؟

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

پروازهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از کیش به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما کیش تهران