مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : سه شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران به کیش

questions میزان بار مجاز هواپیما در مسیر تهران به کیش چند کیلوگرم است؟ آیا امکان حمل بار همراه در کابین مسافران وجود دارد؟
arrow down icon

بار مجاز مسیر تهران کیش به نوع کلاس پروازی بستگی دارد که در کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس تا 30 کیلوگرم قابل افزایش است که به نوع ایرلاین بستگی دارد. میزان بار همراه نیز در برخی پروازها 7 کیلوگرم است.

questions جریمه استرداد بلیط هواپیما مسیر تهران کیش چقدر است؟ چگونه می توانیم بلیط خود را کنسل کنیم؟
arrow down icon

جریمه استرداد پرواز به نوع ایرلاین بستگی دارد که با توجه به نوع بلیط و زمان کنسلی متغیر است. مثلا جریمه کنسلی بلیط کیش ایر تا یک روز قبل از پرواز24٪ و از 24 ساعت قبل از پرواز 40٪ است. شرایط کنسلی بلیط را می توانید در سایت رسپینا و هنگام انتخاب بلیط مشاهده کرد. شما می توانید در سایت رسپینا بلیط خود را به صورت آنلاین و با چند کلیک کنسل کنید.

questions قیمت بلیط هواپیما تهران کیش چقدر است؟ و چگونه می توانیم بلیط تهران کیش را با قیمت ارزان تر بخریم؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از سرویس خبرم کن و یا چند بخرم رسپینا، بلیط هواپیما را ارزان تر بخرید.

questions مدت زمان پرواز تهران کیش چقدر است؟ برای سوار شدن به هواپیما چه زمانی باید در فرودگاه حاضر شویم؟
arrow down icon

مدت زمان پرواز تهران کیش بطور میانگین یک ساعت و 20 دقیقه بوده که با توجه به شرکت هواپیمایی متغیر است. بهتر است از یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه مهرآباد حاضر شوید.

questions چند بار در روز پرواز تهران کیش انجام می شود؟
arrow down icon

پرواز تهران کیش تقریبا در تمامی روزهای هفته انجام می شود که تعداد آن متغیر است. معمولا تعداد پروازها در روزهای اخر هفته بیشتر بوده که می توانید در ابتدای صفحه، تعداد پرواز هر روز را مشاهده کنید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

آسان ترین روش برای سفر از تهران به کیش، سفر هوایی بوده که می توانید با خرید بلیط تهران کیش در کمتر از یک ساعت و نیم از تهران به این جزیره برسید. با تعیین تاریخ سفر در کادرهای ابتدای صفحه یا انتخاب یکی از بلیط های امروز می توانید در کمتر از یک دقیقه بلیط هواپیما تهران کیش را از رسپینا و با تضمین ارزانترین قیت رزرو کنید.

بنر تبلیغاتی بلیط هواپیما تهران کیش رسپینا با پس زمینه هواپیما و یک جزیره با درختان نخل

بلیط تهران کیش

بلیط تهران کیش یکی از پر فروش ترین بلیط های پرواز داخلی بوده که به دلیل تقاضای بالا در سفر به کیش تقریبا در تمامی روزهای هفته انجام می شود. اطلاعات پرواز تهران به کیش امروز مانند مدت زمان پرواز، شرکت هواپیمایی، قیمت و نوع بلیط را می توانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید.

زمان پرواز تمامی روز های هفته با ساعات شناور
میانگین مدت زمان پرواز یک ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مبدا فرودگاه مهرآباد
فرودگاه مقصد فرودگاه کیش
ایرلاین های ارائه دهنده ماهان، کیش ایر، زاگرس، معراج، تابان و وارش
میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی 20 و برای بیزینس 30 کیلوگرم

مدت زمان پرواز تهران کیش

فاصله هوایی تهران کیش حدود 1034 کیلومتر بوده که میانگین مدت زمان پرواز آن نیز یک ساعت و 20 دقیقه است. پرواز تهران کیش تقریبا در تمامی روزهای هفته از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه کیش انجام می شود. به دلیل تقاضای بالا در سفر هوایی از تهران به کیش، بیشتر هواپیمایی های شناخته شده کشور مانند ماهان، کیش ایر، زاگرس، ایران ایر و معراج در این مسیر پروازی فعالیت می کنند.

اطلاعات فرودگاه کیش

پروازهای تهران به کیش از مبدا فرودگاه مهرآباد به فرودگاه کیش با کد یاتا KIH انجام می شود که تقریبا در مرکز جزیره قرار دارد. در این فرودگاه با استفاده از تاکسی های ویژه و یا اجاره خودرو می توانید در کمتر از نیم ساعت به بخش های مهم جزیره کیش بروید. پرواز تهران به کیش در ترمینال شماره یک انجام می شود که تنها ترمینال ویژه پروازهای داخلی است. در این فرودگاه امکانات رفاهی متعدد مانند شعبه های بانکی، خدمات پزشکی، جایگاه تشریفات اختصاصی، رستوران و کافی شاپ و همچنین باجه امور گمرکی قرار دارد.

میزان بار مجاز پرواز تهران کیش

میزان بار مجاز هواپیما برای پرواز از تهران به کیش، با توجه به نوع شرکت هواپیمایی متفاوت است. حداکثر میزان بار مجاز در ایرلاین های داخلی برای پرواز کلاس اکونومی، 20 کیلوگرم و در بلیط های بیزینس کلاس، 30 کیلوگرم است. علاوه بر این مسافر می تواند تا 7 کیلوگرم بار همراه با خود به کابین هواپیما ببرد. میزان بار مجاز برای مسافران کودک نیز از 8 الی 10 کیلوگرم متغیر است.

قیمت بلیط تهران کیش

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش با توجه به عوامل مختلفی ممکن است متفاوت باشد که در ابتدای همین صفحه می توانید با استفاده از تقویم پروازی، قیمت ها را برای 30 روز آینده مشاهده کنید. علاوه بر این بلیط هواپیما تهران به کیش را می توانید با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر وب سایت ها در رسپینا رزرو کنید. در صورتی که پس از رزرو بلیط هواپیما تهران کیش از رسپینا، همان بلیط را با در سایت دیگری با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا پس از بررسی، 2 برابر اختلاف قیمت بلیط به شما عودت شود. البته بلیط هایی که در قسمت اطلاعات آن عبارت تضمین نرخ درج شده است شامل تضمین ارزانترین قیمت می باشند.

نمایش بخش تضمین قیمت بلیط تهران کیش رسپینا بر روی یک لپتاپ

هنگام خرید بلیط موارد زیر را در نظر بگیرید تا بهترین بلیط را تهیه کنید:

 • نوع بلیط: سیستمی و چارتری بودن بلیط، یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط تهران به کیش می باشد. معمولا بلیط های سیستمی بر اساس قیمت مصوب بوده و تغییرات کم تری دارند. اما بلیط چارتری دامنه تغییرات قیمت بیشتری دارند و در مواقع پیک سفر به کیش خصوصا تعطیلات عید ممکن است تا 2 برابر هم افزایش داشته باشند.
 • زمان خرید بلیط تهران کیش:‌ قیمت بلیط تهران کیش در روزها و ساعات مختلف، با یکدیگر متفاوت است. در برخی از روزهای هفته به ویژه روزهای تعطیل، به دلیل تقاضای بیشتر برای خرید بلیط، قیمت بلیط هواپیما تهران کیش نیز کمی افزایش می یابد.
 • کلاس پروازی: پرواز تهران کیش در دو کلاس بیزینس و اکونومی انجام می شود که به دلیل امکانات و خدمات رفاهی بیشتر در کلاس اکونومی، قیمت بلیط آن نیز بالاتر است. برای خرید بلیط تهران کیش اکونومی می توانید با فیلتر نوع کلاس پروازی در لیست پروازها، تنها بلیط های این کلاس پروازی را مشاهده کنید.

قیمت مصوب بلیط تهران کیش

بر اساس آخرین مصوبه سازمان هواپیمایی کشوری، ایرلاین ها مجازند تا بلیط هواپیما تهران کیش را با حداکثر نرخ اعلامی ارائه دهند که این میزان از صفحه "نرخ مصوب" (لینک پایین صفحه) قابل دسترس است. البته نرخ مصوب تنها شامل بلیط های سیستمی بوده و قیمت بلیط چارتر بر اساس تصمیم شرکت چارترکننده تغییر می کند. در حال حاضر قیمت مصوب بلیط تهران کیش برابر 1986900 تومان است.

قیمت بلیط تهران کیش رفت و برگشت

چنانچه تمایل دارید بلیط هواپیما تهران کیش را تنها با یک پرداخت به صورت رفت و برگشت رزرو کنید، می توانید در ابتدای جستجو، از کادر بالای صفحه گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. با این کار ابتدا بلیط رفت و سپس بلیط های برگشت در تاریخ انتخاب شده را مشاهده خواهید کرد.قیمت بلیط تهران کیش رفت و برگشت با قیمت رزرو جداگانه تفاوتی ندارد. اما با رزرو زودتر از موعد می توانید قبل از افزایش قیمت بلیط ها با نزدیک شدن به پرواز در روزهای شلوغ، هزینه کمتری پرداخت کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش با هتل

با فعال کردن گزینه "رزرو همزمان پرواز و هتل" در ابتدای صفحه و مشخص کردن مبدا و مقصد به همراه تاریخ رفت و برگشت می توانید به ترتیب بلیط رفت و برگشت و هتل خود را رزرو کنید. پس از تکمیل فرآیند خرید نیز، لینک دانلود بلیط و واچر هتل برای شما ارسال می شود. قیمت رزرو هتل و هواپیما با یکدیگر تفاوتی با رزرو جداگانه ندارد و تنها روند رزرو شما راحت تر می شود.

نمایش چگونگی خرید بلیط هواپیما تهران کیش همراه با هتل در سایت رسپینا در یک لپتاپ

بلیط تهران کیش رسپینا

خرید راحت،‌سریع و ارزان بخش جدایی ناپذیر خدمات مختلف در وب سایت رسپینا است. طراحی وب سایت رسپینا و خدمات آن به گونه ای است که می توانید بلیط هواپیما تهران کیش را با قیمت ارزان و در یک دقیقه رزرو کنید. برخی از خدمات وب سایت رسپینا به شرح زیر است:

 • رزرو راحت بلیط تهران کیش: برای رزرو بلیط هواپیما تهران کیش از رسپینا نیازی به ایجاد حساب کاربری در سایت ندارید. تنها کافیست بلیط موردنظر را انتخاب کرده و مشخصات و شماره تماس خود را وارد کنید تا رزرو شما قطعی شود. اگر هم پیش تر از سایت خریدی انجام داده اید، با وارد کردن کد ملی، تمامی مشخصات به صورت کامل در فیلدهای مربوطه قرار خواهد گرفت.
 • اطلاع رسانی تاخیر پرواز: رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور است که کلیه تاخیرهای پرواز (حتی 1 دقیقه) را به محض اعلام از طرف ایرلاین و یا فرودگاه، به مسافر اطلاع می هد. بنابراین می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از اینکه در فرودگاه معطل شوید، به فرودگاه بروید.
 • پشتیبانی 24 ساعته: از زمانی که مسافر برای رزرو بلیط وارد سایت می شود تا زمان رسیدن به فرودگاه مقصد، کارشناسان رسپینا آماده پاسخگویی و پیگیری مشکلات احتمالی هستند. لذا تماس های مسافران و یا تیکت های ارسالی از طریق حساب کاربری، در کم تر از چند دقیقه پیگیری خواهد شد.
 • امکان کنسلی و عودت وجه در اسرع وقت: اگر قصد کنسل کردن بلیط خود را داشته باشید، می توانید در اسرع وقت به صورت اینترنتی یا تلفنی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمائید. وجه پرداختی نیز پس از کسر جریمه ایرلاین، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت به حساب شخص مسترد می گردد. البته این زمان به قوانین نوع بلیط و ایرلاین بستگی دارد.
 • تقویم قیمتی رسپینا: تقویم قیمتی در ابتدای صفحه جستجو پروازها قرار دارد که می توانید از این طریق، ارزانترین قیمت بلیط تهران کیش را برای 30 روز آینده رزرو کنید و نیازی به جستجوی روزهای مختلف ندارید.

مشاهده ارزانترین بلیط تهران کیش با تقویم پروازی رسپینا بر روی یک لپتاپ

خرید بلیط تهران کیش

برای خرید بلیط تهران کیش می توانید از ابتدای همین صفحه و با انتخاب پرواز دلخواه اقدام کنید. پس از انتخاب پرواز باید اطلاعات مسافرین را وارد کرده و با پرداخت هزینه، لینک و اطلاعات بلیط را دریافت کنید. امکانات مختلف وب سایت رسپینا به شما کمک می کند که در کمترین زمان ممکن، ارزان ترین و مناسب ترین پرواز را انتخاب نمایید.

بلیط هواپیما تهران کیش لحظه آخری

در ایامی که تقاضای سفر به جزیره کیش کاهش می یابد (مثل فصل تابستان و یا اوخر خرداد)، معمولا شرکت های چارترکننده در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز، بلیط هواپیما تهران کیش را با تخفیف به فروش می رسانند. علت این تخفیف نیز از این جهت می باشد که صندلی های خالی هواپیما تا قبل از زمان پرواز هنوز تکمیل نشده است؛ لذا چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر و زیان بیش تر، بلیط های خود را با تخفیف استثنایی ارائه می دهد.
برای خرید بلیط تهران به کیش لحظه آخری با پایین ترین قیمت نیازمند بررسی قیمت ها در ساعات نزدیک به پرواز بوده که زمان زیادی را از شما می گیرد. برای حل این مشکلات رسپینا دو راه حل به شما پیشنهاد می دهد:

 • اطلاع از ارزان شدن بلیط ها با سرویس خبرم کن: این سرویس برای اطلاع رسانی کاهش قیمت بلیط در پروازهای داخلی برای مسافرین فراهم شده است. در صورتی که بلیط هواپیما تهران کیش با قیمت دلخواه را نیافتید می توانید از سمت راست لیست پروازها روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نمائید. در پنجره باز شده جزئیات موردنظر و شماره همراه خود را وارد کنید که به محض کاهش قیمت، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد.
 • سرویس چند بخرم؛ ویژه رزرو بلیط ارزان با نرخ دلخواه مسافر: سامانه رسپینا برای راحتی مسافران، سرویس دیگری را ارائه داده است که طی آن بلیط لحظه آخری تهران کیش به صورت خودکار برای مسافر رزرو می شود. در هر صورت با ایجاد حساب کاربری در سایت و فعال سازی سرویس چند بخرم در صفحه اطلاعات مسافرین، به محض کاهش قیمت بلیط، سیستم هوشمند چند بخرم، بلیط هواپیما تهران کیش را برای شما رزرو کرده و به شما اطلاع می دهد.

نمایش بخش اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما تهران کیش در سایت رسپینا بر روی یک لپتاپ

بلیط تهران کیش چارتری

بلیط تهران به کیش چارتری همان بلیط سیستمی بوده که توسط شرکت های چارترکننده ارائه می شود. بلیت تهران کیش چارتری دارای قوانین و قیمت متفاوتی بوده که در برخی از روزها می توان آن را با قیمت پایین تر رزرو کرد. در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما تهران کیش را به صورت چارتری یا سیستمی رزرو کنید.
هنگامی که وارد صفحه لیست پروازها می شوید، در سمت راست صفحه فیلتر نوع بلیط مشخص است که می توانید چارتری یا سیستمی را انتخاب کنید. چنانچه تمایل دارید به صورت مستقیم به بلیط هواپیما تهران کیش چارتری دسترسی داشته باشید، کافیست از قسمت فیلترهای سمت راست صفحه، گزینه مربوط به آن را فعال نمائید. البته توصیه می کنیم قبل از رزرو، حتما چند نکته را مدنظر داشته باشید:

 • روند قیمتی هر دو بلیط تهران کیش سیستمی و چارتر در روزهای مختلف و بر اساس میزان عرضه و تقاضا با تغییرات زیادی رو به رو خواهد بود. البته در بحث هزینه های بلیط این نکته نیز حائز اهمیت است که در چارترها، نرخ بلیط کودک (2 تا 12 سال) با بزرگسال فرقی ندارد اما سیستمی ها این مزیت را دارند که بلیط کودک را معادل 50 تا 80 درصد بزرگسال ارائه می دهند. هزینه بلیط نوزاد (زیر 2 سال) نیز، هم در سیستمی و هم در چارتر معادل 10% بزرگسال خواهد بود.
 • بلیط هواپیما تهران کیش سیستمی مستقیما از طرف ایرلاین با نرخ های مصوب سازمان هواپیمایی کشوری و چارتر از طرف شرکت های چارترکننده ارائه می گردد.
 • جریمه کنسلی بلیط چارتر تهران کیش نسبت به سیستمی بیشتر است و حتی در مواقعی ممکن است این میزان جریمه به 100% برسد.
 • در صورت جا ماندن از پرواز، اگر بلیط رزرو شده سیستمی باشد، می توان درخواست کنسلی نوشو no show داد تا قسمتی از وجه پرداخت شده به حساب مسافر بازگشت داده شود. اما چارترها این امکان را ندارند و در صورت جاماندن از پرواز، کل مبلغ بلیط سوخت خواهد شد.

نمایش نحوه فیلتر کردن بلیط های چارتر تهران کیش در سایت رسپینا در یک لپتاپ

بهترین زمان خرید بلیط تهران کیش

برای خرید بلیط ارزان تهران کیش بهترین زمان ممکن برای سفر را انتخاب کنید. به دلیل موقعیت جغرافیایی کیش و هوای گرم و شرجی آن، بهترین زمان برای سفر، فصل پاییز و زمستان است. اما در این ایام قیمت بلیط ها بیشتر بوده که برای خرید بلیط ارزان تهران کیش می توانید اواخر بهار تا اوایل پاییز را برای سفر انتخاب کنید. مسافران کمتری در این فصل به کیش می روند که می توانید علاوه بر سفر در روزهای خلوت، هزینه کمتری نیز برای بلیط پرداخت کنید.

تهران به کیش -

آیا به بلیط برگشت از کیش به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما کیش تهران