خرید بلیط چارتر ارزان و مقرون بصرفه در سایت رسپینا24

بلیط های چارتری اغلب انتخاب مناسب تری برای روزهای  خاص و کم تردد در مسیرهای هوایی هستند که خرید بلیط هواپیما را به  خرید بلیط قطار یا اتوبوس، ارجعیت دادند. از این میان بلیط های ارزان قیمت چارتری، سفر بهینه تر و مقرون به صرفه تری را برای مسافران هوایی به همراه دارد. اگر برای اولین بارتان است که وارد سایت خرید بلیط هواپیما می شوید و نمی دانید بلیط چارتری به چه بلیطی می گویند و چطور می شود بلیط چارتری ارزان خرید؛ خواندن این مطلب را از دست ندهید.

هواپیما

بلیط چارتری یعنی چی؟

چارتر در لغت به معنای اجاره ی در بست  است؛ بنابراین بلیط چارتری یعنی بلیطی که اجاره شده می باشد. حالا در این میان  کسی که بلیط را چارتر می کند، آژانس های هواپیمایی و کسی که بلیط را اجاره می دهد، خود ایرلاین ها هستند که همه یا تعدادی از صندلی های هواپیمای خود را در برخی مسیرهای درخواستی، به آژانس های هواپیمایی اجاره می دهند. حالا اگر خود ایرلاین ها مستقیماً بخواهند بلیط هواپیمای خود را به فروشند، اصطلاح بلیط سیستمی برای بلیط ها تعلق می گیرد. حال به خوبی می دانید که وقتی در سایت با بلیط های چارتری و سیستمی روبه رو می شوید، منظور چه نوع بلیط هایی است. پس حواستان باشد که اگر بلیط چارتری می خرید، طرف حساب شما دیگر ایرلاین نیست بلکه آژانس های هواپیمایی که بلیط را از آن ها خریدید هستند و سود و ضرر حاصل از فروش بلیط متوجه خود آنان است، بنابراین قوانینی مربوط به این بلیط ها وضع شده که باعث تفاوت بلیط های چارتری و بلیط های سیستمی شده است، مثل قابلیت استرداد، تغییر تاریخ، نرخ بلیط کودکان و ...

بلیط چارتری

بلیط های چارتری چرا ارزان می شوند؟

فکر نکنید که آژانس هایی هواپیمایی در سراسر طول سال، صندلی های هواپیما را چارتر می کنند. آژانس ها با در نظر گرفتن رونق بیشتر برای فروش بلیط ها، تنها در بعضی زمان ها و برای مسیرهای پرتردد، صندلی های هواپیما را چارتر می کنند و بلیط ها را با قیمت بالایی به فروش می رسانند؛ حالا در این میان روزهایی هم هست که تقاضا برای سفر به شدت پایین می آید که باعث می شود تمام بلیط های چارتری به فروش نرود؛ بنابراین آژانس ها با تخفیف ویژه ای که به بلیط های چارتری می دهند با ایجاد یک سفر هوایی ارزان قیمت، مسافران را برای خرید بلیط هواپیما تشویق می کنند؛ جالب است بدانید که مسافران زیادی منتظر این لحظه و خرید بلیط ارزان چارتری هستند. همین امر سبب شده که بلیط های چارتر فقط در مسیرهای محدود تری به فروش می رسند و برای بعضی از مسیرهای پروازی در دسترس نباشند.

فرودگاه

نحوه ی خرید بلیط چارتر ارزان قیمت

برای اینکه بتوانید به بلیط های چارتر ارزان قیمت دست پیدا کنید، باید پرواز های را که می خواهید مدام چک کنید تا اگر با تخفیف خورد، شما اولین کسی باشید که بلیط های ارزان را می خرد. چک کردن پروازهای لحظه آخری هم می تواند شما را به گزینه ی خرید ارزان بلیط چارتری نزدیک تر کند. اگر زمان سفر یا تخفیف 50 درصدی بلیط چارتر را برای سفرتان در نظر ندارید، و اصرار دارید در زمان پیک سفر، بلیط هواپیما بخرید، بلیط هایی که به طور معمول در وسط هفته، فروخته می شوند کاهش 20 درصدی در هزینه ی بلیط را به همراه دارد.

خرید بلیط

خرید بلیط چارتر زیر قیمت از رسپینا24

سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24 یکی از سامانه های اینترنتی معتبر در زمینه فروش بلیط های چارتری و سیستمی هواپیما است که با مراجعه به آن خیلی راحت می توانید در دنیای بلیط های چارتری در مسیر پروازی مورد نظرتان، با مقایسه ی قیمت بلیط های چارتری، ارزان ترین بلیط چارتری دلخواهتان را بخرید. این سامانه علاوه بر خدمات رسانی در زمینه ی فروش بلیط هواپیما (خارجی و داخلی)، فروش بلیط قطار و اتوبوس را بر عهده گرفته است و شما می توانید با خیال راحت و در سریع ترین زمان، بلیط دلخواهتان را خریداری کنید؛ همچنین با ورود به بخش رزرو هتل در این سامانه، می توانید با مشاهده ی جزئیات هتل ها در شهر دلخواهتان، هتل مرد نظر را برای هر چند روزی که می خواهید رزرو کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.