خرید بلیط چارتر چه مواقعی می تونه شروع یه سفر ارزون برای شما باشه

دیگه مثل قدیما، سفر کردن و پیدا کردن بلیط ارزون واسه سفر، کار سخت و زمان بری نیست. نمی خواد واسه سفر کردن کلی هزینه کنین و استرس داشته باشین که آیا می تونین یه بلیط ارزون و یا حداقل بلیطی با قیمت مناسبِ جیبتون پیدا کنین یا نه!

اگه طرفدار ارزون سفر کردن باشین، و واستون مهم باشه که چقدر هزینه، صرف خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در سفرهاتون می کنین، حتما تا حالا کلی دنبال روش ها و ترفندهایی بودین که، بتونین باهاشون، هزینه های سفر رو کاهش بدین و تو بودجه تون صرفه جویی کنین. مخصوصا برای پرواز های خارجی، چون در سفر های داخلی ، میشه با خرید بلیط قطار و سفرهای زمینی، یه جورایی هزینه های رفت و برگشت رو کاهش داد. البته اگه عجله ای برای رسیدن به مقصد نداشته باشین، به قیمت اینکه، بیشتر وقت تون رو تو مسیر بگذرونین، می تونین از خرید بلیط هواپیما چشم پوشی کنین.

پرواز چارتر:

می دونین اکثر سفر های ارزون، با خرید بلیط های چارتری شروع می شن؟ البته منظور پرواز های چارتر از نوع لحظه آخری هستن، چون یه وقت هایی هم هست که خرید بلیط های چارتری می تونن حتی واستون گرون تر از بلیط های سیستمی دربیان، مثل ایام "پیک سفر" مثل تعطیلات و ایام نوروز، و یا وقت هایی که فصل گردشگری به یه شهر زیاد میشه، مردم دوست دارن تو اون ایام به شهر خاصی سفر کنن. بزارین با یه مثال واستون توضیح بدیم، مثلا اردیبهشت، پیک سفر به شیراز محسوب میشه، چون مسافر های این شهر نمی تونن از هوای عالی شیراز در اردیبهشت و رایحه ی بی نظیر بهار نارنجی که کوچه های شهر رو پر از حس خوب می کنه بگذرن. اینطوری میشه که امکان پیدا کردن بلیط چارتر ارزان شیراز، در ماهِ اردییبهشت مثل یه رویا میشه.

ماه رمضون هم مردم ترجیح میدن به مشهد سفر کنن، و این ماه رو به سفرهای زیارتی برن، البته اگه از مسافرهایی که سفر ارزون به کیش، و شهرهای گردشگری رو انتخاب می کنن فاکتور بگیریم. ماه رمضون، تور مشهد قیمت بالاتری نسبت به ماه های دیگه داره و پیدا کردن بلیط چارتر ارزون واسه مسافرها، خیلی سخت میشه.

چه موقع می تونین بلیط چارتر ارزون پیدا کنین؟

میشه گفت، پیدا کردن بلیط چارتر ارزان به دو چیز بستگی داره، یعنی باید به دو موضوع موقع خرید بلیط تون توجه کنین. یکی مقصد سفرتونه، یکی هم زمان سفرتون، یه جورایی، باید این دو موضوع رو با هم بررسی کنین ببینین که چه موقعی می خواین به شهر دلخواهتون سفر کنین. و چون می خواین واسه سفرتون، بلیط چارتر ارزون و به عبارتی چارتر زیر قیمت پیدا کنین؛ بهتره دنبال این باشین که چه زمانی به مقصدتون سفر کنین بهتره؟! و واستون، ارزون تر در میاد!

 اینطوری باید زمان هایی رو انتخاب کنین که مردم میل کمتری به سفر کردن دارن ، مثل نیمه دوم فروردین، که ایام تعطیلات نوروزی تمام شدن و مسافرها تازه از سفر های نوروزی شون برگشتن و حالا حالا ها هم قصد سفر کردن ندارن؛ یا زمان هایی  مثل ماه اسفند، قبل از شروع تعطیلات نوروز، که مردم حسابی سرگرمه خرید های عیدشون هستن و تقاضا برای سفر کردن کم میشه. این زمان ها یه فرصت عالی برای سفر های ارزون و خرید بلیط های چارتر ارزون و زیرقیمته.

به هر حال آژانس های گردشگری که صندلی های هواپیما رو چارتر کردن، دلشون نمی خواد پرواز چارترشون بدون مسافر بپره، و وقتی می بینن که، مسافری برای استفاده از این صندلی ها نیست و هنوز هواپیما کلی صندلی خالی داره، قیمت هاشون رو به مقدار قابل توجهی پایین میارن، تا راحت تر بلیط های هواپیما شون رو بتونن بفروشن. بعضی از شهر ها، مثل کیش و قشم، که تو فصل های سرد مسافرهای بیشتری دارن و خیلی ها، ترجیح میدن خرید های عیدشون رو، تو این شهرها انجام بدن، فصل های سرد و مخصوصا قبل از نوروز نمیشه بلیط چارتر ارزون واسشون پیدا کنین.

چرا از رسپینا24 بلیط چارتر بخرین؟

سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، انواع بلیط های سیستمی و چارتری رو با ارزون ترین قیمت، در اختیارتون قرار میده، و شما می تونین بلیط هواپیما تون رو از بین 950 ایرلان مختلف خارجی و داخلی انتخاب کنین ، و با خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت رسپینا 24، علاوه بر خرید ارزون بلیط، یک کارت شارژ هم از ما هدیه بگیرین.

برای هر گونه مشاوره سفر و یا خرید تور علاوه بر عضو شدن در کانال تلگرام رسپینا24، می تونین از طریق شماره های زیر هم با ما تماس بگیرین.

با رسپینا ۲۴، روی زمین نمی مانید...