لیست پروازهای هواپیمایی قطر از مبدأ ایران در سایت رسپینا24

در این مطلب با خرید بلیط هواپیمایی قطر در رسپینا 24 آشنا خواهید شد. 

هواپیمایی قطر، یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین ایرلاین های دنیاست که پرواز خود را هم اکنون از دوحه، به 173 مقصد مختلف در سراسر دنیا انجام می دهد. پروازهای هواپیمایی قطر، دارای تنوع نرخ و امکانات است. چهار کلاس پروازی در هواپیمایی قطر وجود دارد. بنا به این کلاس ها، نرخ های متفاوتی نیز در پروازهای هواپیمایی قطر وجود خواهد داشت. بنا به نیاز و تمایل مسافران. هم اکنون هواپیمایی قطر، از 3 فرودگاه در کشورمان ایران، به مقصد دوحه، اقدام به ایجاد و انجام پروازهای روزانه و منظم رفت و برگشت نموده است.

پروازهای هواپیمایی قطر از مبدأ ایران، به شرح ذیل است:

مشهد _ دوحه _ مشهد

شیراز _ دوحه _ شیراز

تهران _ دوحه _ تهران  

 

بلیط هواپیما قطر

 

هواپیمایی قطر، برای کیفیت ارائه خدمات و آسودگی و راحتی مسافران خود، اهمیت فراوانی قائل است. تا جایی که چندین سال پیاپی، به عنوان ایرلاین برتر در زمینه ارائه خدمات بهینه به مسافران، در جهان انتخاب شد. هواپیمایی قطر، حتی برای نوع ارائه خدمات توسط خدمه پروازی خود نیز بسیار حساسیت و اهمیت قائل است و تدابیر سخت گیرانه ای در جذب خدمه پروازی و حتی مهمانداران خود بکار گرفته است.

هواپیمایی قطر، به هر 6 قاره در جهان، پرواز انجام می دهد و مقاصد متنوعی را در اختیار مسافران خود قرار می دهد. تقریباً می توان گفت که فقط کافیست مبدأ و مقصد خود را تعیین کنید. هواپیمایی قطر برای مقاصد پروازی شما، برنامه های متنوعی دارد.

بوئینگ ها و ایرباس های جدید و مدرن این ایرلاین، توانسته تقریباً طیف وسیعی از سلایق مشتریان خود را پوشش دهد. بر این اساس، نرخ های متفاوتی نیز به مسافران این ایرلاین ارائه می شود. بر اساس مقصد پروازی، ساعات پرواز، انکانات حین پرواز و سایر خدمات ویژه، نرخ های اعلامی متفاوت خواهد بود.

بلیط هواپیما قطر

برای دریافت های لیست پروازهای هواپیمایی قطر به رسپینا24 مراجعه کنید و برای داشتن سفری آسوده، خرید بلیط هواپیما رسپینا24 را انتخاب نمایید.

فقط کافیست رسپینایی شوید.

با رسپینا 24، روی زمین نمی مانید.

رسپینا 24، ارائه دهنده تمام خدمات گردشگری داخلی و خارجی اعم از خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار،بلیط چارتر بلیط اتوبوس، رزرو هتل و تور، اخذ ویزا.

کارشناسان ما بصورت شبانه روزی، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشند.