چه موقع می تونین برای سفر به کیش بلیط چارتر ارزان بخریم؟

یه شهری مثل کیش، که تو هر فصلی از سال، گردشگرها رو مثل آهن ربا به خودش جذب می کنه، معمولا بیشتر پرواز هاش چارتری هستن تا سیستمی. حالا بیاین با هم بررسی کنیم که، چه زمان هایی خرید بلیط چارتر کیش به نفع مسافر هاست.بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، بلیط قطار ، رزرو هتل در رسپینا 24

چارتر

با یکم جستجو کردن تو اینترنت و سایت هایی که خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی دارن، تو بیشتر ماه های سال می تونین  خیلی راحت، پرواز چارتر کیش پیدا کنین. نرخ قیمت خرید بلیط  چارترکیش، بسته به اینکه تو چه ماهی از سال بخواین به این جزیره، سفر کنین، فرق می کنن. درست برعکس پرواز های سیستمی، که موقع خرید بلیط هواپیما، شما می تونین مطمئن باشین که قیمت بلیط های سیستمی ثابت هستن و چند روز مونده به سفر با افت قیمت یا بالا رفتنش مواجه نمیشین. ولی قیمت بلیط چارتر زیاد بالا و پایین میشه، و همین می تونه یکی از بزرگترین مزیت های سفر با بلیط های چارتر باشه.

کیش

همینطور که بلیط چارتر می تونن واستون یه سفر ارزون مهیا کنن، در ایامِ تعطیلات سال هم ، که پیک سفر محسوب میشه و تقاضا برای سفر به جزیره کیش زیاد میشه، می تونن، سفر به کیش رو واستون خیلی گرون تموم کنن. پس باید حسابی حواستون باشه که چه زمانی رو دارین برای پرواز های چارتری انتخاب می کنین. اکثر اوقات تو ماه رمضان ، بعد از تعطیلات نوروز و یا اواخر سال که مردم زیاد سفر نمی کنن، بلیط های چارتر زیر قیمت، فرصت های فوق العاده ای برای یه سفر ارزون به کیش واستون فراهم می کنن. شاید باورتون نشه، ولی رنج قیمت پرواز چارتر، می تونه حتی ساعت به ساعت تغییر کنه. تو این جور مواقع چارتر کننده ها که معمولا، آژانس های هواپیمایی هستن با برگزار کردن تورهای مسافرتی، که شامل هتل و پرواز و گردش و تفریح  میشه ،شرایط رو برای سفر کردن راحت تر می کنن. اینطوری شما به عنوان یک گردش گر میتونین فقط با خرید تور خودتون رو برای سفر آماده کنین و نگران اقامت و برنامه سفرتون نباشین.

یکی از محبوب ترین تورهای داخلی، بین گردشگرها همین تور کیش هست، که در زمان های متفاوتی از سال برگزار میشه. این تور با پرواز های چارتری انجام میشن، و همه چیز از رزرو هتل تا برنامه های تفریحی، از قبل توسط برگزار کننده ی تور برنامه ریزی میشه.

بلیط چارتر

چه موقع میتونین تور ارزون کیش پیدا کنین؟

بازم باید زمانی رو انتخاب کنین که، تقاضا برای سفر کردن کم تر میشه، و برگزار کننده ی تورها دنبال مسافرن. اینجور وقت ها یا باید با اولین تخفیف هایی که شرکت چارتر کننده رو تورهاش میزاره، قبل از تکمیل ظرفیتش اقدام به خرید تور کنین، یا باد ریسک کنین و منتظر بمونین که یه روز مونده به پرواز یا حتی چند ساعت مونده به پرواز با یه تخفیف فوق العاده تور لحظه آخری بخربن.

تور ارزون

انتخاب تورهای لحظه آخری می تونه تو هزینه ی رزرو هتل هم حسابی به نفعتون باشه. اونم به خاطر قرارداد هایی هست که چارتر کننده های تور با این هتل ها می بندن، در نهایت شرکت برگزار کننده ی تور، برای اینکه ضرر نکنه، قیمت تورهارو روزهای نزدیک به پرواز کلی پایین میاره، و اگه زرنگ باشین از این موقعیت های عالی برای یک سفر ارزون به کیش به نفع خودتعون استفاده می کنین.

حالا که برای یه سفر اپرزون، جزیره ی کیش رو انتخاب کردین، با خرید بلیط هواپیما کیش رسپینا24، مکالمه سفرتون رو هم مهمون ما باشین، کافیه وارد سایت ما (رسپینا۲۴)بشین، از بخش خرید بلیط هواپیما، بعد از اینکه مبدا و مقصد سفرتون رو انتخاب کردین، و بلیط هواپیما تون رو خریداری کردین، می تونین با وارد کردن شماره موبایلتون، شارژ هدیه تون رو از طرف رسپینا 24 دریافت کنین. برای رزرو هتل کیش هم، میتونین از بخش رزرو هتل سایت، با چند کلیک ساده رزروتون رو انجام بدین

برای خرید تور کیش، اطلاع از تورهای لحظه آخری میتونین از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرین.