بهترین زمان هایی که می تونین بلیط چارتر زیر قیمت پیدا کنین

میشه گفت یکی از مهمترین عواملی که باعث کاهش هزینه های سفر میشه، پیدا کردن بلیط ارزون برای سفره! اگه خودتون زیاد اهل سفر کردن باشین، یا از گردشگرهایی که زیاد سفر می کنن راجع به روش های ارزون سفر کردن بپرسین؛ احتمالا یکی از مهمترین چیزهایی که بهش اشاره می کنن، خرید بلیط های چارتر زیر قیمته، واسه همین ما در ادامه ی این مطلب بهتون میگیم که چه زمان هایی و چطوری میشه این بلیط های چارتر زیر قیمت رو پیدا کرد. با رسپینا24 همراه باشین.

سفر ارزان

شهر های توریستی پر طرفدار،اکثر اوقات هدف آژانس های چارتر کننده هستن و بلیط های چارتر رو، بیشتر می تونین تو این مسیرهای پر رفت و آمد پیدا کنین. چون وقتی تقاضا برای سفر به یه شهری زیاد میشه، آژانس های هواپیمایی برای اینکه سود بیشتری از فروش بلیط های هواپیمایی ببرن، همه یا تعدادی از صندلی های یک هواپیما رو از ایرلاین؛ برای یه مدت مشخصی اجاره و یا به قول معروف چارتر می کنن؛ اینطوری آژانس چارتر کننده می تونه با توجه به شرایط سفر تو اون مسیر هوایی، قیمت بلیط هواپیما رو کم یا زیاد کنه.

خرید بلیط چارتر زیر قیمت:

متغیر بودن قیمت بلیط های چارتر یه فرصت عالی برای مسافرها به وجود میاره که میشه با استفاده از این فرصت ها، تو هزینه های سفر حسابی صرفه جویی کرد! فقط کافیه بدونین چه وقت هایی می تونین با خرید بلیط چارتر زیر قیمت، و بلیط های لحظه آخری بودجه ی مورد نیاز سفرتون رو کم کنین.

سفری آسوده

بلیط های چارتر همیشه ارزونن؟

در جواب به این سوال که آیا همیشه بلیط های چارتر ارزون هستن؟ باید بهتون بگیم که خیر! همیشه هم اینطوری نیست که فکر کنین هر بلیط چارتری ارزونه و میشه فقط با خرید بلیط های چارتر سفر ارزونی رو تجربه کرد. قیمت بلیط های چارتر کاملا بستگی به این داره که شما می خواین چه زمانی و به کجا سفر کنین. حتی تو یه زمان هایی که مسافرها یه شهر خاصی رو برای سفر ترجیح میدن و یه جورایی فصل توریستی اون شهره؛ قیمت بلیط هواپیما چارتر می تونه گرون تر از بلیط های سیستمی هواپیما باشه. این دیگه بستگی به آژانس چارتر کننده داره که چه قیمتی رو روی بلیط هاش میزاره و به مسافرهای اون مسیر می فروشه.

انتخاب هتل

بهترین زمان ها برای خرید بلیط چارتر زیر قیمت:

 بهترین زمانی که می تونین برای سفرهای ارزون انتخاب کنین؛ مواقعی هستن که مسافرها میل کمتری به سفر کردن دارن، مثل آخر تعطیلات عید که مسافرها از سفرهای نوروزی شون برگشتن و معمولا تا تابستون قصد سفر کردن ندارن! اواخر تعطیلات نوروزی و فصل بهار؛ هم هوا برای سفر کردن مناسبه و هم چارتر کننده ها با پایین آوردن قیمت بلیط های هواپیما چارتری برای سفر کردن گردشگرها رو حسابی وسوسه می کنن. از طرفی می تونین از فرصت های خرید بلیط لحظه آخری؛ که در پایان سال، که مردم خرید های عیدشون رو انجام میدن و آخر اسفند رو درگیر خرید کردن هستن و تعطیلات نوروز رو برای سفرهاشون ترجیح میدن، استفاده کنین. یا مسافرت کردن در فصل هایی که برای  سفر به یه شهر خاص زمان خوبی نیست مثل سفر کردن به شهر های سردسیر در فصل زمستون واستون ارزون تر درمیاد و برای سفر به شهر هایی مثل کیش که تابستون های گرمی دارن پیدا کردن بلیط های چاتر ارزون کار سختی نیست.

مسافرت

خرید آنلاین بلیط چارتر زیر قیمت

 می تونین با یکم جستجو کردن تو سایت های گردشگری، خیلی ساده بلیط های چارتر زیر قیمت پیدا کنین. اگه خیلی تو سفر رفتن و برنامه ریزی کردن واسه سفرتون وسواس ندارین، و از سفر های برنامه ریزی نشده ولی ارزون استقبال میکنین،تورهای لحظه آخری انتخاب خیلی مناسبی واسه سفر های ارزون هستن.

مسافرتی آسوده

خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر از طریق سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، بهتون این امکان رو میده که قیمت بلیط های هواپیما مقصدتون رو با هم مقایسه کنین، و با انتخاب بهترین گزینه، نهایت استفاده رو از سفرتون ببرین. در ضمن می تونین علاوه بر خرید بلیط هواپیما؛ رزرو اینترنتی هتل  تون رو هم خیلی راحت، تنها با چند کلیک ساده انجام بدین.

برای مشاوره ی سفر می تونین از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشین.