راهنمای خرید بلیط هواپیما ارزان و بلیط چارتر از ایرلاین های داخلی و خارجی

معمولا مسافرها همیشه این سوال رو از آژانس های هواپیمایی می پرسن که، بلیط هواپیما سفرشون رو از ایرلاین های ایرانی بخرن، یا با خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های خارجی سفرشون رو شروع کنن؟! میشه گفت هدف همه ی مسافرها اینه که با خرید بلیط هواپیما ارزون تر امکانات خوبی هم از ایرلاین دریافت کنن و در کل همه چیز واسشون  در بهترین حالت باشه. به همین دلیل ما در این مطلب بهتون می گیم که بلیط هواپیما سفرتون رو از ایرلاین های خارجی بخرین یا ایرلاین های داخلی. با رسپینا24 همراه باشین.

انتخاب ایرلان

یکی از مهم ترین کارهایی که باید قبل از سفرتون انجام بدین؛ پیدا کردن ارزون ترین بلیط هواپیما برای سفرتونه که نسبت به خدمات، نوع هواپیما و ایرلاین؛ واستون مناسب ترین قیمت رو داشته باشه، خیلی وقت ها می تونین همه ی این ویژگی ها رو تو بلیط چارتر پیدا کنین. در این صورت اگه بتونین تو هزینه های رزرو هتل هم صرفه جویی کنین که این روزا با وجود اقامت رایگان کوچ سرفینگ و هاستل های ارزون قیمت کار سختی هم نیست، می تونین یه سفر خارجی ارزون رو تجربه کنین.

رزرو هاستل

خرید بلیط هواپیما ایرلاین های ایرانی

ایرلاین های بزرگ ایرانی مثل ایران ایر، ماهان  و ...معمولا پرواز به کشورهای مختلف رو در ایام هفته پوشش میدن؛ و می تونین با خرید بلیط هواپیما ایرلاین های ایرانی به خیلی از کشورها سفر کنین. از لحاظ امکانات و پذیرایی باید بهتون بگیم که، ایرلاین های ایرانی پذیرایی خیلی خوبی در پرواز های خارجی شون دارن و از لحاظ قیمت با ایرلاین های خارجی رقابت می کنن و در صورتی که تاریخ سفرتون تغییر کنه و یا کلا کنسل بشه، با جریمه ی کمتری بلیط هواپیما رو واستون کنسل می کنن. یکی دیگه از مزیت هاشون اینه که نسبت به ایرلاین های خارجی بهتون اجازه ی حمل بار بیشتری میدن. برای اینکه بتونین از بین ایرلاین های ایرانی دنبال بلیط هواپیما ارزون بگردین، می تونین با مراجعه به سایت های رسمی، مثل سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24؛ که تمام ایرلاین های ایرانی رو پوشش میدن،  استفاده کنین و با مقایسه ی قیمت بلیط های ایرلاین های مختلف بهترین و مناسب ترین بلیط هواپیما برای سفرتون رو خریداری کنین.

خرید بلیط هواپیما

برای مسیرهای پرتردد مثل ترکیه، امارات، مالزی؛ که هم تورهای مسافرتی زیادی از ایران به این کشورها برگزار میشه و هم کشورهای پرطرفداری بین ایرانی ها هستن؛ میشه با خرید بلیط های چارتری که قیمت ارزونتری نسبت به بلیط های سیستمی دارن تو هزینه های خرید بلیط هواپیما صرفه جویی کرد. اما با وجود اینکه بلیط چارتر خیلی وقت ها قیمت ارزون تری داره ولی این نوع بلیط ها قابلیت کنسل شدن و یا تغییر تاریخ ندارن!! پس اگه برا سفرتون بلیط چارتر می خرین باید از تصمیم و تاریخ سفرتون مطمئن باشین در غیر این صورت بلیط تون سوخت میشه و کل هزینه ای که برای خرید بلیط هواپیما پرداخت کردین به هدر میره.

تور ارزان خارجی

خرید بلیط هواپیما ایرلاین های خارجی

یکی از خبر های خوبی که این روزها می شنویم اینه که، روز به روز تعداد ایرلاین هایی که به ایران پرواز می کنن، داره زیادتر میشه؛ که نتیجه ی این روند عالی هم اینه که انتخاب های مسافرها و رقابت بین قیمت بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف خارجی و داخلی هم بیشتر میشه و در نتیجه شانس خرید بلیط ارزان هواپیما برای سفرهای خارجی بیشتر میشه.

رزرو بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما برای پروازهای خارج از ایران

اگه در طول سفرتون به یک کشور خارجی تصمیم بگیرین که به چند شهر  دیگه از کشور مقصدتون هم سفر کنین و جاهی دیدنی بیشتری رو ببینین؛ برای خرید بلیط هواپیما تون چه برنامه ای دارین؟!! فکر می کنین با مراجعه حضوری به آژانس های کشور مقصدتون می تونین خیلی سریع  یه بلیط هواپیما ارزون پیدا کنین؟ باید بهتون بگیم که اگه یک روز از سفرتون رو برای پیدا کردن ارزون ترین نرخ بلیط هدر بدین، می تونه یه احتمال کم وجود داشته باشه که بتونین بلیط هواپیما مناسبی پیدا کنین. تو اینجور مواقع بهتره بلیط هواپیما تون رو از یک سایت ایرانی و قابل اعتماد مثل رسپینا24 خریداری کنین. مهم نیست که شما کجای دنیا هستین و قصد دارین از کدوم شهر به مقصد بعدی تون سفر کنین؛ فقط کافیه مبدا و مقصد و تاریخ حرکت تون رو بالای همین صفحه در قسمت بلیط هواپیما خارجی وارد کنین و ارزون ترین بلیط هواپیما رو برای مقصد تون با چند کلیک ساده بخرین.

در ضمن می تونین برای راهنمایی خرید اینترنتی و مشاوره ی سفر از طریق شماره های زیر با همکاران ما در تماس باشین.