{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز

بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز را می توانید با ارزان ترین قیمت و امکان انتخاب جایگاه صندلی به دلخواه از رسپینا رزرو کنید. رسپینا علاوه برای رزرو این بلیط خدماتی از قبیل رزرو در سریع ترین زمان و انتخاب شرکت اتوبوس رانی دلخواه را در اختیار مسافرین خود قرار داده است. در این مطلب به بررسی مهم ترین جزئیات در مورد رزرو این بلیط از رسپینا می پردازیم.

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز رسپینا

خرید بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز

بسیاری از مسافرین برای خرید بلیط اتوبوس از این پایانه، آن را از شعبه های مختلف شرکت های اتوبوس رانی حاضر در ترمینال جنوب اهواز و به صورت حضوری خریداری می کنند. در این شرایط علاوه بر پرداخت مبلغ بلیط، هزینه ای اضافه به عنوان کارمزد از مسافرین این اتوبوس دریافت می شود. در نتیجه هزینه تمام شده بیشتری به عهده مسافر خواهد بود. رسپسینا به عنوان یکی از معتبرترین سایت های فروش بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز، این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی با کمترین میزان روکشی به مسافرین خود ارائه می دهد. در این قسمت به راهنمای رزرو این بلیط از رسپینا اشاره می کنیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال نموده و این بلیط را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا از بالای همین صفحه در بخش سربرگ، شهرهای مبدا، مقصد و زمان سفر خود را مشخص نموده و گزینه جستجو را در این قسمت کلیک نمائید.

در قسمت لیست اتوبوس ها، از منوی بخش سمت راست، پایانه جنوب را انتخاب نموده و گزینه مورد نظر را با توجه به قیمت، شرکت اتوبوس رانی و زمان انجام این سفر انتخاب کنید.

در صفحه بعد ابتدا جایگاه مورد نظر برای رزرو صندلی را انتخاب نموده و سپس مشخصات تمام مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه آن ها وارد فرمائید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، این مشخصات مجددا برای شما نمایش داده شده و در صورت بررسی و صحت این موارد می توانید با انتخاب گزینه "ادامه" و پرداخت، به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

با پرداخت هزینه بلیط اتوبوس پایانه جنوب به صورت آنلاین، لینک این بلیط در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و می توانید آن را دانلود کنید. همچنین مشخصات بلیط از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال ترمینال جنوب اهواز رسپینا

رزرو بلیط اتوبوس پایانه جنوب اهواز تلفنی

چنانچه به هر دلیل قصد انجام مراحل فوق و رزرو بلیط اینترنتی پایانه جنوب اهواز را نداشتید، می توانید آن را از طریق برقراری تماس با کارشناسان رسپینا رزرو کنید. بدین ترتیب که پس از برقراری ارتباط با داخلی مربوطه، ابتدا شهر مبدا و مقصد خود را اعلام نمائید تا از ارزان ترین قیمت این بلیط در روزهای آینده مطلع شوید. در این شرایط زمان مد نظر خود را برای انجام سفر به کارشناسان اعلام نموده و شماره حساب رسپینا را جهت واریز هزینه بلیط دریافت کنید. با پا واریز مبلغ بلیط به شماره کارت ارسالی، می توانید لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز

نرخ گذاری این بلیط بر خلاف پروازها، تنها یک مرتبه در طول سال (معمولا اسفند ماه) انجام می شود و در طی سال معمولا از قیمت ثابتی برخوردار است. اما در برخی از زمان های کم تقاضا، شرکت های مسافربری برای فروش این بلیط، برخی تخفیف ها را به مسافرین ارائه داده که در این صورت، قیمت بلیط این ترمینال با کاهش مواجه می شود. شما می توانید با انتخاب گزینه تاریخ در بالای صفحه، به لیست قیمت این بلیط دسترسی پیدا کرده و از ارزان ترین قیمت این بلیط در 15 روز آینده مطلع شوید. هزینه این بلیط به مسائل مختلفی از قبیل طول مسیر جاده، برند اتوبوس برگزار کننده، نوع اتوبوس و بازه سنی مسافر بستگی دارد. در این قسمت به برسی مهم ترین جزئیات رزرو این بلیط از رسپینا می پردازیم.

طول مسافت جاده: این عامل بیشترین تاثیر را در نوسان قیمت بلیط داشته و در برخی زمان ها می تواند تا 2 برابر در قیمت بلیط تاثیر گذار باشد. مثلا قیمت بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز به تهران حدودا 2 برابر این بلیط به مقصد اصفهان به مافرین ارائه می شود

برند اتوبوس برگزار کننده: برای رزرو بلیط های ترمینال جنوب اهواز می توانید اتوبوس های اسکانیا، ولوو و مان را رزرو کنید. نرخ اتوبوس های اسکانیا پایانه جنوب اهواز نسبت به سایر اتوبوس های ارائه دهنده ارزان تر است.

عوامل موثر در قیمت بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز

قیمت بلیط اتوبوس وی آی پی ترمینال جنوب اهواز

نرخ بلیط اتوبوس های vip ترمینال جنوب اهواز با توجه به خدماتی از قبیل صندلی های تخت خواب شو، نفوذ سر و صدای کمتر به داخل کابین، داشتن مانیتور در هر صندلی، ارائه پذیرایی در حین سفر و ... در برخی مسیرهای بلند، تا 2 برابر قیمت اتوبوس های معمولی ترمینال جنوب اهواز است. پیشنهاد می شود در سفر های بلند مدت برای کاهش خستگی و مشکلات احتمالی، اقدام به رزرو اتوبوس های وی آی پی کنید. اما در سفر های کوتاه می توانید برای کاهش هزینه ها، اتوبوس های معمولی این ترمینال را رزرو کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز برای کودکان

نرخ این بلیط در صورت استفاده از صندلی های اتوبوس برای تمام سنین یکسان است. اما در صورتی که فرزند نوزاد زیر 2 سال همراه خود داشته باشید، در صورت عدم استفاده از صندلی از پرداخت هزینه بلیط برای وی معاف خواهید بود. همچنین قیمت این بلیط ها برای کودکان بزرگ تر از 2 سال به صورت کامل و به اندازه نرخ بلیط بزرگسال محاسبه می شود.

بلیط رایگان اتوبوس ترمینال جنوب اهواز برای کودکان زیر 2 سال در صورت عدم استفاده از صندلی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

در این مطلب به بیان کامل جزئیات و موارد حائز اهمیت در رزرو بلیط ترمینال جنوب اتوبوس اهواز پرداخته شد. شما می توانید پس از استرداد این بلیط، مبلغ پرداختی خود را با کسر میزان جریمه در مدت زمان 48 تا 72 ساعت از رسپینا عودت نمائید. با خرید این بلیط تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات مشکلات مسافرین خواهند بود. جهت ارتباط با مشاورین رسپینا و دریافت راهنمایی در زمینه خرید، استرداد و مشاوره این بلیط می توانید از بخش نیاز به راهنمایی، ضمن ارائه درخواست، شماره تلفن خود را قرار داده و منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس ترمینال جنوب اهواز مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، می توانید از ارزان ترین زمان برای خرید بلیط اتوبوس این ترمینال مطلع شوید.

اگر بلیط اتوبوس ترمینال جنوب تهران را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس ترمینال جنوب اهواز در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

آیا قیمت بلیط اتوبوس ترمینال اجنوب اهواز برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس از این ترمینال برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 2 سال داشته باشید در صورت عدم تخصیص صندلی، لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.