مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : دوشنبه ها 02191012900
جمعه 1402/01/11
۱٬۰۲۰ تومانء
شنبه 1402/01/12
۱٬۰۲۰ تومانء
یکشنبه 1402/01/13
۱٬۰۲۰ تومانء
دوشنبه 1402/01/14
۱٬۰۲۰ تومانء
سه شنبه 1402/01/15
۱٬۰۲۰ تومانء
چهارشنبه 1402/01/16
۹۷۹ تومانء
پنجشنبه 1402/01/17
۹۶۹ تومانء
جمعه 1402/01/18
۱٬۰۱۹ تومانء
شنبه 1402/01/19
۹۸۸ تومانء
یکشنبه 1402/01/20
۹۶۹ تومانء
دوشنبه 1402/01/21
۹۲۰ تومانء
سه شنبه 1402/01/22
۹۲۰ تومانء
مسیر بالعکس
خبرم کن !
اولین پرواز : جمعه 11 فروردین
۱٬۰۱۹٬۱۰۰ تومانء
ارزانترین پرواز : چهارشنبه 30 فروردین
۸۹۱٬۵۰۰ تومانء
تغییر وسیله نقلیه در مسیر انتخاب شده
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد به تهران

questions قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز مشهد تهران چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد ) بلیط هواپیمای مشهد تهران چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر مشهد تهران قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر مشهد تهران بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر مشهد به تهران برای شما نمایش خواهد یافت.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما مشهد تهران را می توانید با تضمین قیمت از رسپینا خریداری کنید. هم چنین در صورتی که پس از رزرو بلیط هواپیما، همان پرواز را در جائی دیگر با نرخ پایین تر مشاهده نمودید، می توانید پس از اطلاع به کارشناسان شرکت، معادل 2 برابر اختلاف قیمت را به عنوان خسارت دریافت نمائید.

بلیط هواپیما مشهد تهران

خرید بلیط هواپیما مشهد تهران

در وب سایت رسپینا امکان خرید بلیط هواپیما مشهد تهران به دو صورت اینترنتی و تلفنی فراهم شده است. به منظور خرید آنلاین پرواز مشهد تهران مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 1. در بالای همین صفحه می توانید با انتخاب یکی از بلیط ها، برای تاریخ امروز بلیط مشهد تهران را انتخاب کنید.
 2. در غیر این صورت با استفاده از تقویم پروازی بالای صفحه، تاریخ و سپس بلیط دلخواه را انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب بلیط، اطلاعات مسافران را وارد کنید. در این صفحه امکان افزایش تعداد مسافران وجود دارد.
 4. در آخرین مرحله پس از بررسی و تایید اطلاعات گزینه پرداخت را انتخاب کرده و وارد درگاه پرداخت شوید. پس از پرداخت هزینه، لینک بلیط هواپیما برای شماره تلفن و ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما مشهد تهران

پرواز مشهد تهران

پرواز مشهد تهران یکی از پرطرفدارترین پروازهای داخلی ایران است که روزانه توسط چندین شرکت هواپیمایی ارائه می ‌شود. فرودگاه مبدا پرواز مشهد تهران، فرودگاه هاشمی نژاد مشهد بوده که پروازهای این مسیر در فرودگاه مهرآباد تهران فرود می آیند. پروازها در طول روز و شب انجام می ‌شوند و مدت زمان پرواز بین یک ساعت تا یک ساعت و نیم است. این پروازها توسط شرکت های هواپیمایی مختلفی مانند ماهان، ایران ایر، آتا، کیش ایر و ... ارائه می ‌شوند که در وب سایت رسپینا می توان، پرواز مشهد تهران را برای هر کدام از این ایرلاین ها رزرو کرد. اطلاعات کلی مربوط به پروازهای مشهد به تهران به صورت زیر است:

زمان پرواز: تمامی روز های هفته با ساعات شناور
میانگین مدت زمان پرواز: یک ساعت و بیست دقیقه
فرودگاه مبدا: فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد
فرودگاه مقصد: فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران
شماره ترمینال پرواز: برای هر ایرلاین متفاوت است
ایرلاین های ارائه دهنده: ماهان، ایران ایر، آسمان، کاسپین، ایران ایرتور
میزان بار مجاز: برای کلاس اکونومی 20kg و برای بیزینس 30kg
 • فرودگاه مبدا و مقصد پروازهای مشهد تهران: مبدا این پرواز، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد و مقصد آن فرودگاه مهرآباد تهران می باشد که اطلاعات ضروری هر یک در ادامه بررسی شده است:
 • فرودگاه مشهد: دسترسی به فرودگاه هاشمی نژاد مشهد از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی از طریق تاکسی، مترو و اتوبوس صورت می گیرد. از طریق اتوبوس می توانید با استفاده از خطوط 77 و 79 از میدان بسیج و ایستگاه راه آهن به فرودگاه بروید. ایستگاه پایانی خط 1 مترو شهری نیز به فرودگاه ختم می شود. ترمینال 1 پذیرای مسافران داخلی بوده که پس از ورود در انتهای سالن کانترهای پرواز قرار گرفته اند. پس از گرفتن کارت پرواز خود به طبقه دوم فرودگاه رفته که گیت های ورود و سالن های انتظار در این طبقه قرار دارد.لازم به ذکر است که اگر با خودرو شخصی به فرودگاه میروید این فرودگاه دارای 4 پارکینگ بوده که ظرفیت آن معادل 5000 خودرو است.
 • فرودگاه تهران: پس از نشستن پرواز مشهد تهران در فرودگاه مهرآباد، ترمینال خروج هر ایرلاین متفاوت خواهد بود. پس از تحویل بار و خروج تاکسی های فرودگاه برای رفتن به نقاط مختلف شهر در دسترس هستند. ایستگاه اتوبوس مهر آباد در کنار ایستگاه مترو پایانه 4 و 6 تهران واقع شده است که از این دو طریق میتوانید به کلیه مناطق تهران دسترسی داشته باشید.
 • میزان بار مجاز: چنانچه بلیط مسافر از نوع اکونومی باشد، می تواند تا میزان 20 کیلوگرم بار همراه خود داشته باشند. در بلیط های بیزینس کلاس نیز این میزان تا سقف 30 کیلوگرم قابل افزایش است. هم چنین بار دستی مجاز برای ورود به کابین ۶ کیلوگرم است.
 • برنامه پرواز مشهد به تهران: پروازهای این مسیر طی تمامی روزهای هفته با ساعات شناور که بستگی به برنامه کاری ایرلاین دارد، برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانید به جدول پروازی سایت مراجعه نمائید. میانگین مدت پرواز نیز یک ساعت و بیست دقیقه می باشد که البته با تغییر ناوگان و یا شرایط جوی ممکن است تغییر نماید.

پرواز مشهد تهران

بلیط مشهد تهران رسپینا

رسپینا، اولین وب سایت ارائه دهنده بلیط سیستمی بصورت آنلاین در کشور می باشد که با بیش از 100 کارشناس، روزانه به هزاران مسافر از سرتاسر کشور خدمات رسانی می کند. خرید بلیط هواپیما مشهد تهران با مزایای زیر برای مسافران همراه خواهد بود:

 • اطلاع رسانی تاخیرهای پروازی: شرکت رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور است که به محض اعلام تاخیر پرواز از سوی ایرلاین و فرودگاه (حتی 1 دقیقه)، به مسافر از طریق ارسال پیام صوتی اطلاع رسانی می کند.
 • تضمین قیمت با پرداخت خسارت به مسافر: اگر پس از خرید بلیط از رسپینا، بلیط خود را در جائی دیگر با نرخ ارزانتر پیدا کردید، می توانید معادل ۲ برابر اختلاف قیمت از رسپینا خسارت بگیرید.
 • کاربری آسان و امکان رزرو فوری بلیط: برای رزرو بلیط مشهد تهران از سامانه رسپینا، اصلا نیازی به ایجاد حساب کاربری در سایت و یا لاگین نشدن نخواهد داشت. کافیست بلیط موردنظر خود را انتخاب کرده و اطلاعات مسافر و شماره تماس را به صورت صحیح وارد کنید تا در ظرف کم تر از چند دقیقه، رزرو شما قطعی شود. هم چنین در خرید بعدی از سایت نیز، با ورود شماره تماس، تمامی اطلاعات شما به صورت خودکار در فیلدهای مربوطه قرار خواهد گرفت.
 • پشتیبانی 24 ساعته بدون قید و شرط: اصلی ترین تمایز رسپینا با سایرین در خدمات پشتیبانی آن است که توسط کارشناسان خبره پرواز داخلی به صورت شبانه روزی و بدون معطلی ارائه می شود. تماس های مسافران و یا تیکت های ارسالی از طریق پنل کاربری، در کم تر از چند دقیقه پاسخگویی و پیگیری می شود.
 • تضمین بازگشت وجه: خدمات کنسلی بلیط در سایت رسپینا بدون کسر کارمزد اضافی از طرف شرکت در سریع ترین زمان صورت می گیرد. وجه پرداختی نیز پس از کسر جریمه ایرلاین یا شرکت چارترکننده در بازه زمانی 48 تا 72 ساعت به حساب مسافر مسترد می گردد.

بلیط هواپیما مشهد به تهران

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران

قیمت بلیط پرواز مشهد تهران طبق مصوبات سالیانه سازمان هواپیمایی براساس یک نرخ حداکثر صورت می گیرد و به تمامی ایرلاین ها، شرکت های چارترکننده و مراکز فروش بلیط ابلاغ می گردد. علاوه بر آن برخی از عوامل هستند که بر نوسان قیمت بلیط های مشهد تهران از حداقل تا حداکثر مجاز تاثیرگذارند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • نوع بلیط : سیستمی یا چارتر بودن بر قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران اثر خواهد داشت. معمولا در اغلب ایام سال، سیستمی ها نسبت به چارترها گران تر اند. اما از طرف دیگر چارتر ها نوسان قیمتی بیشتری دارند؛ بطوریکه در ایام پیک مشاهده می شود نرخ چارتر مشهد تهران حتی تا بیش از 2 برابر هم افزایش قیمت را تجربه می کند.
 • تاریخ سفر: در بازه های زمانی که تقاضای سفر به مشهد بیشتر است (مثل ماه های محرم و صفر و یا تعطیلات نوروز)، به دلیل ترافیک بالای مسیرهای پروازی، نرخ بلیط ها نیز افزایش خواهد یافت. لذا در صورتی که در انتخاب زمان سفر منعطف هستید، توصیه می شود تاریخ سفر را به ایام خلوت تغییر دهید.
 • ساعت پرواز: به صورت معمول قیمت بلیط ها در روز های میانی هفته یعنی دوشنبه و سه شنبه ارزان تر است. همچنین پرواز هایی که در ساعت ابتدایی روز و یا در ساعت پایانی شب انجام می شوند، قیمت کمتری دارند. خرید بلیط در صبح این مزیت را دارد که در صورت ابطال پرواز، از سایر پرواز های همان روز استفاده کنید.
 • ایرلاین انتخابی: ایرلاین برگزار کننده پرواز بر اساس سابقه برند، کیفیت خدمات و نوع هواپیمایی که بکار می برد، بر قیمت بلیط مشهد تهران اثر گذار است. به همین دلیل نیز پس از مراجعه به جدول پروازهای سایت مشاهده خواهید کرد در یک روز و حتی یک بازه ساعتی مشخص، قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران ایران ایر با ایرلاین دیگر مثل آسمان متفاوت خواهد بود.
 • کلاس پروازی: کابین های اکونومی، با توجه به امکانات کم تری که دارند، از نرخ های پایین تری نسبت به بلیط های مشهد تهران بیزینس کلاس برخوردارند. هم چنین نرخ های مصوب اعلامی سازمان هواپیمایی برای بلیط های اکونومی اعلام می شود و بیزینس ها معمولا ۴۰۰ هزار تا یک میلیون تومان گران ترند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر یکی از قدیمی ترین ایرلاین هایی است که در مسیر پرواز مشهد تهران فعالیت دارد. سابقه برند و کیفیت ناوگان هوایی که ایران ایر از آن برخوردار است سبب شده تا نرخ بلیط های آن نسبت به سایر ایرلاین ها درصدی گران تر باشد. برای دسترسی به بلیط های مشهد تهران ایران ایر در سایت رسپینا می توانید پس از مراجعه به جدول پروازها، از فیلتر انتخاب ایرلاین سمت راست صفحه، گزینه مربوط به ایران ایر را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما مشهد تهران چارتر

بلیط هواپیما مشهد تهران چارتر

اصلی ترین تمایز بلیط پرواز چارتر مشهد تهران با سیستمی در نحوه فروش آن است. بطوریکه سیستمی ها مستقیما از طرف ایرلاین و چارتر ها ازطرف آژانس های چارتر کننده آن مسیر پروازی به فروش می رسند. در جدول بلیط های سایت رسپینا، در کنار مشخصات بلیط، نوع آن (سیستمی یا چارتری) نیز مشخص شده است. برای دسترسی راحت تر به چارترها ، کافیست از قسمت انتخاب نوع بلیط، گزینه چارتر یا شناور را فعال نمائید. البته با توجه به برخی ضوابط این بلیط و قوانین این بلیط ها، توصیه می کنیم قبل از رزرو حتما چند نکته را مدنظر داشته باشید:

 • چنانچه پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد، پروازهای سیستمی این امکان را به مسافر می دهد تا بدون نیاز به ارسال اصل بلیط، نسبت به کنسلی بدون جریمه اقدام نماید. اما همین شرایط در چارترها گاهی نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر شده برای آژانس چارتر کننده جهت دریافت کل وجه بلیط می باشد.
 • اگر مسافر، بلیط هواپیما مشهد تهران سیستمی را رزرو کند و از پرواز جا بماند، درصدی از مبلغ بلیط به عنوان مسافر نوشو (no show) به او پرداخت خواهد شد. در صورتی که در چارترها، این مورد صدق نمی کند و عدم استفاده از پرواز سبب سوخت شدن کل مبلغ بلیط خواهد شد.

بلیط هواپیما مشهد تهران چارتر

بلیط لحظه آخری مشهد به تهران

در مواقعی که قبل از پرواز، تمام ظرفیت هواپیما توسط چارترکننده بفروش نرسد، بلیط ها معمولا با نرخ ارزانتر بفروش می رسند که به بلیط های لحظه آخری معروف است. برای جست و جوی این بلیط ها، نیازی به پایش لحظه به لحظه وب سایت ها نخواهید داشت. سامانه رسپینا، سرویس هوشمندی را ارائه داده است که طی آن تغییرات قیمت بلیط به مسافر اطلاع رسانی می گردد.

 • سرویس خبرم کن؛ ویژه اطلاع از ارزانترین بلیط ها: فعال سازی این سرویس کاملا رایگان است و به محض تغییر قیمت، به مسافر از طریق پیامک اطلاع رسانی می کند. کافیست هنگام مراجعه به لیست پرواز مشهد تهران، از سمت راست بر روی آیکون زنگونه خبرم کن کلیک کرده و میزان تخفیف موردنظر و شماره همراه خود را وارد نمائید.
 • سرویس چند بخرم؛ ویژه رزرو خودکار بلیط با نرخ دلخواه مسافر: از آنجائی که ممکن است هنگام ارسال پیامک، به اینترنت دسترسی نداشته می باشید، در صورت تمایل می توانید رزرو خودکار بلیط لحظه آخری مشهد تهران را نیز بر عهده سامانه قرار دهید. سرویس چند بخرم یکی دیگری از سرویس های خدماتی رسپینا است که با ایجاد پنل کاربری در سایت و شارژ آن، پس از کاهش قیمت بلافاصله بلیط رزرو شده و مشخصات آن برای مسافر پیامک می گردد.

بلیط لحظه آخری مشهد تهران

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد تهران

برای اینکه ارزانترین روز سفر طی یک ماه آینده را پیدا کنید می توانید از تقویم پروازی سایت رسپینا کمک بگیرید. کافیست وارد قسمت انتخاب تاریخ سفر شده و یک بار روی فیلد تاریخ رفت کلیک کنید. در اینصورت پایین ترین قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران در زیر تاریخ هر روز نشان داده می شود.

بلیط هواپیما رفت و برگشت مشهد به تهران

در صورتی که تمایل داشته باشید بلیط رفت و برگشت مشهد تهران را خریداری کنید، کافیست از بالای همین صفحه، تیک مربوط به گزینه "رفت و برگشت" را فعال و تاریخ بازگشت را وارد کنید. در اینصورت پس از انتخاب بلیط های مسیر رفت، بلیط های مسیر برگشت نمایش می یابد.

آیا به بلیط برگشت از تهران به مشهد نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران مشهد