مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد به تهران

questions آیا پس از خرید بلیط هواپیما مشهد تهران، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
arrow down icon

امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در اکثر بلیط ها امکان پذیر نیست و مسافر باید بلیط خریداری شده را کنسل و بلیط جدید رزرو کند. اما در مواردی ممکن است چارتر کننده یا ایرلاین ها همکاری نمایند.

questions اگر از پرواز مشهد تهران جا بمانم، بهای بلیط مسترد می‌شود؟
arrow down icon

در چنین شرایطی چنانچه پرواز شما سیستمی باشد، بخشی از بهای پرداخت‌شده به‌عنوان جریمه نوشو کسر و الباقی وجه مسترد می‌شود، اما اگر پرواز شما چارتری باشد، هیچ وجهی مسترد نخواهد شد و اصطلاحاً بلیط شما به‌ طور کامل سوخت می‌شود.

questions چگونه میتوانم بلیط ارزان مشهد تهران را پیدا کنم؟
arrow down icon

برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط می توانید، در همین صفحه از بالای جدول پروازها زنگوله خبرم کن را بزنید و شماره خود را وارد نمایید. در صورت ارزانتر شدن بلیط مشهد تهران، به شماره تماس پیامک ارسال خواهد شد.

questions آیا پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد تهران باید آن را پرینت گرفته و با خودم به فرودگاه ببرم؟
arrow down icon

در حال حاضر دیگر نیازی به همراه داشتن بلیط پرینت گرفته شده نیست و اگر یک اسکرین شات از تصویر بلیط و کارت شناسایی همراه خود داشته باشید، کفایت می کند.

questions میزان بار مجاز در پرواز مشهد تهران چقدر است؟
arrow down icon

می توانید پس از خرید بلیط هواپیما از مشهد به تهران میزان بار مجاز به ازای هر فرد را در قسمت اطلاعات بلیط مشاهده کنید. اما به طور کلی میزان باز مجاز برای پروازهای داخلی در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری
HD
/

با رسپینا بلیط هواپیما مشهد تهران را هر ساعت از شبانه روز به دو صورت اینترنتی، از طریق وب سایت و اپلیکیشن و همچنین رزرو تلفنی با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید. همچنین می توانید با شماره 02191012900 تماس گرفته و از پشتیبانی 24 ساعته، برخوردار شوید. رسپینا به شما این تضمین را می دهد که اگر پس از رزرو بلیط هواپیما، نرخ پایین تر همان پرواز را در سایت های دیگر مشاهده نمایید، با اطلاع به کارشناسان، 2 برابر اختلاف قیمت را به عنوان خسارت به حساب شما عودت دهد.

بلیط هواپیما مشهد تهران

پرواز مشهد تهران

سفر به تهران ممکن است برای برخی از افراد به عنوان شروع سال تحصیلی یا آغاز یک مسیر شغلی جدید به شمار رود. خیلی از افرادی که بلیط هواپیما مشهد تهران را خریداری می کنند، زائرانی هستند که سفر آن ها به اتمام رسیده و در حال بازگشت به تهران هستند. به همین علت نیز پرواز مشهد تهران یکی از مهم ترین و شلوغ ترین پروازهای داخلی کشور است که در طی روز با برنامه منظم توسط شرکت های هواپیمایی مختلف، برگزار می شود.
در این میان رسپینا با طراحی یک تقویم کاربردی که با جزئیات کاملی همراه است، در انتخاب بهترین گزینه برای سفر به تهران به شما کمک می کند. با استفاده از این تقویم می توانید به کلیه پروازهای سیستمی و چارتر مشهد تهران تا ۲ ماه آینده دسترسی داشته باشید. از مزایای ویژه این تقویم می توان به این نکته اشاره کرد که کمترین قیمت بلیط هواپیما در هر روز مشخص شده تا بتوانید ارزانترین روز سفر را راحت تر جستجو و رزرو نمایید. کافیست روی علامت ذره بین بالای صفحه و قسمت فیلد تاریخ رفت کلیک کنید. در ادامه نیز درباره کاربرد این تقویم توضیحات کاملتری بیان شده است.

خرید بلیط هواپیما مشهد تهران

لیست پروازهای مشهد تهران

تقویم پروازی رسپینا در بالای همین صفحه، به شما لیست پرواز مشهد تهران فردا را نشان می دهد که به صورت پیش فرض روی ارزانترین بلیط ها تنظیم شده است. اگر روز دیگری را برای سفر مدنظر دارید، می توانید تاریخ مورد نظر را از نوار بالایی آن جست و جو کنید یا روی علامت ذره بین کلیک و تاریخ موردنظر خود را انتخاب کنید.

علاوه بر این با استفاده از فیلترهای سمت چپ صفحه می توانید لیست نمایش را بر اساس زودترین پرواز یا ظرفیت مرتب نمایید. فیلترهای سمت راست صفحه به شما کمک می کند با انتخاب زمان حرکت و زمان رسیدن، بهترین بلیط مشهد تهران را با توجه به موقعیت خود انتخاب کنید. نوع بلیط (سیستمی و چارتری)، کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس) و شرکت هواپیمایی، از دیگر فیلترهای تقویم اختصاصی رسپینا است.

اطلاعات پرواز مشهد تهران

اطلاعات پرواز از مهم ترین نکاتی است که هر مسافر باید از آن اطلاع داشته باشد. علاوه بر تاریخ و ساعت پرواز، جزئیات دیگری هم وجود دارد که توجه به آن پس از رزرو پرواز مشهد تهران، به شما کمک می کند در سفر خود با مشکل رو به رو نشوید.

فرودگاه مبدا پرواز فرودگاه هاشمی نژاد
فرودگاه مقصد پرواز فرودگاه مهر آباد
شماره ترمینال پرواز با توجه به ایرلاین متفاوت است و روی بلیط درج می شود
میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی 20 kg و برای بیزینس 30 kg

• برخی از ایرلاین ها، امکان صدور اینترنتی کارت پرواز از 24 ساعت قبل از پرواز را فراهم کرده اند. برای این منظور می بایست پس از خرید بلیط به وب سایت رسمی ایرلاین مراجعه کنید.
• پیشنهاد می شود حداقل 1 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر و کارت پرواز خود را دریافت نمایید.
• میزان بار مجاز برای کودکان و نوزادان نیز حدود 10 کیلوگرم است. همچنین امکان حمل بار به میزان 5 الی 7 کیلوگرم به صورت همراه و در داخل کابین وجود دارد. شما می توانید پس از خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران میزان بار مجاز به ازای هر فرد را در قسمت اطلاعات بلیط مشاهده کنید.

بلیط هواپیما مشهد به تهران

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

پس از نشستن پرواز مشهد تهران در فرودگاه مهرآباد، ترمینال خروج هر ایرلاین متفاوت خواهد بود. هنگام رسیدن به فرودگاه باید با توجه به شرکت هواپیمایی، از نوار نقاله مربوطه، چمدان خود را برداشته و به سمت گیت خروجی بروید. برای پیدا کردن مسیر خود می توانید از تابلوهای راهنما نیز کمک بگیرید. همچنین مترو، اتوبوس و تاکسی برای تردد از فرودگاه به مرکز شهر وجود دارد.
• مترو تهران دارای یک مسیر ویژه برای فرودگاه مهرآباد بوده که دو ایستگاه دارد. یک ایستگاه نزدیک به ترمینال های 1 و 2، همچنین ایستگاه دیگری نزدیک به ترمینال ها 4 و 6 است. با توجه به اینکه در کدام ترمینال از فرودگاه خارج می شوید می توانید به هر کدام از این ایستگاه ها دسترسی داشته باشید.
• مترو مسیر فرودگاه مهرآباد، با بقیه متروها متفاوت است و طبقه‌هایی ویژه قرار دادن چمدان در آن تعبیه شده است.
• ساعت کاری مترو از 5:37 صبح تا 22:30 شب است و مدت زمان انتظار برای رسیدن هر قطار نیز 15 دقیقه است.
• اگر مسافر هستید و کارت مخصوص مترو ندارید، امکان خرید بلیط تک نفره در ایستگاه مترو برای شما فراهم است.
استفاده از مترو برای رسیدن به مقصد شما در تهران بهترین گزینه است اما می توانید از اتوبوس، تاکسی های فرودگاهی یا تاکسی اینترنتی نیز برای دسترسی به مرکز شهر استفاده نمایید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران

بهترین زمان رزرو پرواز مشهد تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت کشور تقریباً در تمام طول سال میزبان مسافرانی است که از داخل یا خارج از کشور به دلایل گوناگونی عازم تهران شده‌اند و انتخاب بهترین زمان برای هر فرد با توجه به موقعیت و دلیل سفر متفاوت خواهد بود. در ادامه پیشنهاداتی برای انتخاب بهترین پرواز مشهد تهران بیان شده است.
1) اگر به قصد سفرهای کاری یا تحصیلی به تهران می روید و به مقصد رسیدن در زمان مشخصی برای شما اولویت دارد، توصیه می شود پرواز مشهد تهران خود را در ساعات اولیه روز رزرو نمایید. بدین منظور که اگر بنا بر هر دلیلی پرواز شما کنسل شود، فرصت مناسبی برای انتخاب پرواز جایگزین داشته باشید.
2) توجه نمایید که اگر جزو زائران و مسافرانی هستید که قصد بازگشت به تهران دارند، بهترین زمان رزرو پرواز برای شما صبح روز سفر است. زمان خروج هتل ها ساعت 12 بوده و حتی اگر یک ساعت در ثبت خروج خود تاخیر داشته باشید باید هزینه کل روز را پرداخت کنید. به همین منظور پرواز مشهد تهران خود را قبل از ساعت نهایی رزرو کنید.
3) در نهایت اگر برای تفریح و سفر سیاحتی قصد رزرو بلیط مشهد تهران دارید، در ایام عید نوروز خبری از شلوغی‌های تهران و خیابان‌های پر از ترافیک نبوده و نیمه اول فروردین به عنوان یکی از بهترین زمان های رزرو پرواز مشهد تهران است.

ایرلاین های پرواز مشهد تهران

پرواز مشهد تهران را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی مختلف خریداری کنید. منظور از ایرلاین همان شرکت های هواپیمایی هستند. هر کدام از این ایرلاین ها خدماتی با کیفیت های متفاوت ارائه می دهند. به طور مثال قوانین کنسلی یا تاخیر پرواز در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. انتخاب ایرلاین از وبسایت رسپینا با مشاهده کمترین قیمت همان روز به راحتی امکان پذیر است. برخی از شرکت های هواپیمایی که بلیط هواپیما مشهد تهران را ارائه می‌دهند، عبارت اند از:
• کیش ایر
• سپهران
• چابهار
• فلای پرشیا
• آتا
• وارش
• آسمان
• ساها
• تابان

پرواز مشهد تهران

بلیط هواپیما مشهد تهران چارتر

بلیط پرواز چارتر مشهد تهران با سیستمی متفاوت است و هر کدام مزیت های خود را دارند. با توجه به تعدد مسافران در این مسیر پروازی، شرکت های چارترکننده فراوانی در این مسیر فعالیت دارند. به این صورت که بلیط چارتر مشهد تهران توسط شرکت های چارترکننده با نرخ های شناور و متغیر و سیستمی ها مستقیم از طرف ایرلاین با نرخ ثابت به فروش می رسد. البته این بلیط ها، تفاوت های مهم دیگری نیز دارند که لازم است قبل از رزرو، به آن ها توجه داشته باشید.
• چنانچه پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد، پروازهای سیستمی این امکان را به مسافر می دهد تا بدون نیاز به ارسال اصل بلیط، نسبت به کنسلی بدون جریمه اقدام نماید. اما همین شرایط در چارترها گاهی نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر شده برای آژانس چارتر کننده جهت دریافت کل وجه بلیط است.
• اگر مسافر، بلیط هواپیما مشهد تهران سیستمی را رزرو کند و از پرواز جا بماند، درصدی از مبلغ بلیط به عنوان مسافر نوشو (no show) به او پرداخت می شود. در صورتی که در چارترها، این مورد صدق نمی کند و عدم استفاده از پرواز سبب سوخت شدن کل مبلغ بلیط خواهد شد.
• در پروازهای چارتری، نرخ بلیط کودک ( 2 الی 12) معادل بلیط بزرگسال محاسبه می شود.

به طور کلی قیمت بلیط چارتر با توجه به تعداد متقاضیان برای خرید بلیط هواپیمامشهد تهران، بازه زمانی پرواز و تعداد صندلی‌های خالی هواپیما کاهش یا افزایش دارد. به همین منظور توجه به بازه زمانی که قصد خرید بلیط چارتر مشهد تهران دارید، ضروری است. در برخی از ایام مانند زمان برگزاری جشنواره های مخصوص شهر تهران یا ممکن است قیمت بلیط چارتر از سیستمی نیز بیشتر باشد. در جدول نمایش داده شده هنگام رزرو بلیط مشهد تهران در سایت رسپینا، در کنار مشخصات بلیط، نوع آن (سیستمی یا چارتری) نیز مشخص شده است. برای دسترسی راحت تر به چارترها ، کافیست از قسمت انتخاب نوع بلیط، گزینه چارتر یا شناور را فعال نمائید
خرید بلیط چارتر مشهد تهران

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد تهران

بلیط پرواز مشهد تهران در زمان های گوناگون به قیمت‌های مختلفی ارائه می‌شود و در این میان گاهی نرخ بلیط هواپیما مشهد تهران و قطارهای درجه یک مانند فدک تفاوتی زیادی ندارند. اگر قصد دارید ارزان ترین پرواز مشهد تهران را رزرو کنید، رسپینا اقدام به طراحی سرویس اختصاصی به نام " خبرم کن " نموده تا فرایند جست و جو و خرید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد تهران آسان تر گردد.
سرویس خبرم کن: با فعال کردن خبرم کن به محض کاهش قیمت بلیط مشهد تهران، پیامک اطلاع رسانی برای شماره ثبت شده، ارسال خواهد شد. پس از ورود به جدول بلیط های سایت، از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و میزان کاهش قیمت بلیط به همراه شماره تماس خود را وارد کنید. پس از تایید شماره، این سرویس برای اطلاع از کاهش نرخ بلیط لحظه آخری مشهد تهران برای شما فعال می شود.

بلیط لحظه آخری مشهد تهران

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران

قیمت بلیط مشهد تهران طبق مصوبات سازمان هواپیمایی کشوری به صورت سالیانه حداکثر و حداقل نرخی را مشخص نموده که به تمامی ایرلاین ها، شرکت های چارترکننده و مراکز فروش بلیط ابلاغ می شود. اما فاکتورهایی وجود دارند که بر اساس آن ها نوسان قیمتی بین حداقل و حداکثر نرخ مشخص می شود و از مهمترین آن ها می توان به نکات زیر اشاره کرد.

نوع بلیط: سیستمی یا چارتر بودن بر قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران اثر خواهد داشت. معمولا در اغلب ایام سال، سیستمی ها نسبت به چارترها گران تر اند. اما از طرف دیگر چارترها نوسان قیمتی بیشتری دارند؛ بطوریکه در ایام پیک مشاهده می شود نرخ چارتر مشهد تهران حتی تا بیش از 2 برابر هم افزایش قیمت را تجربه می کند.

تاریخ سفر: حجم تقاضای مسافران تاثیر بسیار زیادی بر قیمت های تعیین شده دارد. توجه داشته باشید که نرخ بلیط هواپیما مشهد تهران در زمان‌های خاصی از سال مثل ایام تعطیلات نوروز و ایام پیک و غیرپیک سفر متأثر از این عوامل افزایش یا کاهش می‌یابد.

بازه زمانی رزرو بلیط مشهد تهران: این عامل یکی از اصلی‌ترین ارکان برای تعیین قیمت پرواز است. لذا در زمان‌هایی‌که بلیط چندین روز قبل از پرواز خریداری می‌شود و حجم تقاضا برای خرید بلیط کمتر بوده، بدیهی است که قیمت نیز کمتر می شود. اما در زمان‌های نزدیک به پرواز احتمال اینکه قیمت بلیط افزایش داشته باشد، بیشتر است. پس بهتر است برای سفر به تهران چندین روز قبل از پرواز اقدام به رزرو پرواز مشهد تهران از رسپینا کرده تا هزینه کمتری پرداخت کنید.

ساعت پرواز: به صورت معمول قیمت بلیط ها در روزهای میانی هفته یعنی دوشنبه و سه شنبه ارزان تر است. همچنین پرواز هایی که در ساعت ابتدایی روز و یا در ساعت پایانی شب انجام می شوند، قیمت کمتری دارند. خرید بلیط در صبح این مزیت را دارد که در صورت ابطال پرواز، از سایر پرواز های همان روز استفاده کنید.

ایرلاین انتخابی: ایرلاین برگزار کننده پرواز بر اساس سابقه برند، کیفیت خدمات و نوع هواپیما، بر قیمت بلیط مشهد تهران اثر گذار است. به همین دلیل نیز پس از مراجعه به جدول پروازهای سایت مشاهده خواهید کرد در یک روز و حتی یک بازه ساعتی مشخص، قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران ایران ایر با ایرلاین دیگر مثل آسمان متفاوت خواهد بود.

کلاس پروازی هواپیما: چندین ایرلاین مانند ماهان و ایران ایر، بلیط های بیزنس کلاس در مسیر مشهد تهران، ارائه می دهند که قیمت بلیط های آن نسبت به اکونومی گران تر است. صندلی های کابین بیزینسی کیفیت بهتری نسبت به اکونومی دارند که موجب راحتی مسافر می شود. همچنین فاصله بین صندلی های بیزینسی در هر ردیف بیشتر بوده و حریم خصوصی فرد را حفظ می کند. از جمله خدمات متمایز صندلی های کابین بیزینس کلاس نسبت به اکونومی می توان به امکان زودتر سوار شدن و پیاده شدن از هواپیما، ارائه منوی غذایی متنوع تر و با کیفیت بیشتر با امکان انتخاب توسط مسافر و ... اشاره کرد.

خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران

رزرو بلیط هواپیما مشهد تهران اولین مرحله سفر است و دسترسی به یک سایت معتبر که مسیری آسان و قیمتی ارزان را به مسافر ارائه کند باعث می شود تا با خیالی آسوده به گام های بعدی سفر قدم گذاشته شود. در وبسایت رسیینا تنها با چند کلیک بلیط مشهد تهران را خریداری خواهید کرد. برای افرادی که امکان دسترسی به اینترنت و خرید از طریق وبسایت یا در هنگام پرداخت با مشکل مواجه می شوند، رسپینا امکان رزرو بلیط به صورت تلفنی با امکان مقایسه قیمت ها و انتخاب ارزان ترین پرواز مشهد به تهران را فراهم نموده است. با دنبال کردن مراحل زیر در کمترین زمان بلیط خود را خریداری خواهید کرد.

- در بالای همین صفحه می توانید با انتخاب یکی از بلیط ها، برای تاریخ امروز بلیط مشهد تهران را انتخاب کنید. لیست نمایش داده شده از کمترین تا بیشتر قیمت همان روز شده اند. با کلیک بر روی قیمت مستقیما وارد صفحه اطلاعات مسافر خواهید شد.

- اطلاعات مسافران را طبق مشخصات کارت ملی به فارسی و لاتین بدون غلط املایی وارد کنید. همچنین در انتخاب صفحه باید آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد نمایید. در این صفحه امکان افزایش تعداد مسافران کودک، نوزاد و بزرگسال وجود دارد. در صورت تمایل گزینه های دیگری مانند ارسال بلیط به ایمیل، کد تخفیف و خرید از موجودی مسافر را انتخاب نمایید. موجودی مسافر برای افرادی کاربرد دارد که اقدام به ایجاد حساب در وبسایت کرده و آن را شارژ می نمایند. در این صورت با انتخاب این گزینه هزینه بلیط شما به صورت خودکار از حساب کسر می شود.

- در آخرین مرحله پس از بررسی و تایید اطلاعات گزینه پرداخت را انتخاب کرده و وارد درگاه پرداخت شوید. پس از پرداخت هزینه، لینک دانلود فایل چاپی بلیط پرواز مشهد تهران به شماره تلفن و ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد. پرینت بلیط و همراه داشتن آن به صورت فیزیکی ضروری نبوده و تنها با داشتن فایل پی دی اف یا تصویر آن در تلفن همراه خود، کارت پرواز را دریافت خواهید کرد.

مزایای خرید بلیط هواپیما مشهد تهران در رسپینا

رسپینا، اولین وب سایت ارائه دهنده بلیط سیستمی بصورت آنلاین در کشور است که روزانه به هزاران مسافر از سرتاسر کشور خدمات رسانی می کند. خرید بلیط هواپیما مشهد تهران با مزایای زیر برای مسافران همراه خواهد بود:
اطلاع رسانی تاخیرهای پروازی: شرکت رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور است که به محض اعلام تاخیر پرواز از سوی ایرلاین و فرودگاه (حتی 1 دقیقه)، به مسافر از طریق ارسال پیام صوتی اطلاع رسانی می کند.
تضمین قیمت با پرداخت خسارت به مسافر: اگر پس از خرید بلیط مشهد تهران از رسپینا، بلیط خود را در جائی دیگر با نرخ ارزانتر پیدا کردید، می توانید معادل 2 برابر اختلاف قیمت از رسپینا خسارت بگیرید.
کاربری آسان و امکان رزرو فوری بلیط: طراحی وبسایت رسپینا به گونه ای است که حتی افرادی که برای اولین بار اقدام به رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد تهران می کنند، با مراحل و اطلاعات مبهم رو به رو نخواهند شد. مهمترین مزیت رسپینا این است که برای خرید بلیط نیازی به ایجاد حساب کاربری در سایت نیست و پس از انتخاب بلیط مستقیما وارد صفحه درج مشخصات فردی و سپس درگاه پرداخت خواهید شد. هم چنین در خرید بعدی از سایت نیز، با ورود شماره تماس، تمامی اطلاعات شما به صورت خودکار در فیلدهای مربوطه قرار خواهد گرفت.
پشتیبانی 24 ساعته بدون قید و شرط: اصلی ترین تمایز رسپینا با سایرین در خدمات پشتیبانی آن است که توسط کارشناسان خبره پرواز داخلی به صورت شبانه روزی و بدون معطلی ارائه می شود. تماس های مسافران در کم تر از چند دقیقه پاسخگویی و پیگیری می شود. حتی مسافران می توانند در وبسایت حساب کاربری ایجاد نموده و سوالات یا مشکلات خود را از طریق پنل ارسال نمایند.
تضمین بازگشت وجه: خدمات کنسلی بلیط در سایت رسپینا بدون کسر کارمزد اضافی از طرف شرکت در سریع ترین زمان صورت می گیرد. وجه پرداختی نیز پس از کسر جریمه ایرلاین یا شرکت چارترکننده در بازه زمانی 48 تا 72 ساعت به حساب مسافر مسترد می گردد.


بلیط هواپیما مشهد تهران لحظه آخری

با نزدیک شدن به زمان پرواز مشهد تهران، اگر تمامی صندلی های هواپیما به فروش نرسند، ظرفیت باقی مانده به عنوان بلیط لحظه آخری مشهد تهران و با نرخ کمتر بفروش می رسد. به همین علت نیز اغلب مسافران، به صورت لحظه ای و مستمر سایت های مختلف را چک می کنند تا به محض ارزان شدن پروازها، بتوانند با نرخ کمتری بلیط موردنظر خود را خریداری کنند. البته این باید به این موضوع توجه نمود که ممکن است در بازه های شلوغ سال که تقاضای خرید بلیط برای مسیرهای خاص زیاد است، بلیط لحظه آخری مشهد تهران نه تنها ارزان تر نبوده بلکه ساعات نزدیک به پرواز افزایش قیمت چند برابری هم داشته باشد.
سرویس چند بخرم: وب سایت رسپینا، در جهت راحتی و آسایش مسافران سرویس دیگری با عنوان "چند بخرم" طراحی کرده است که با استفاده از آن، دیگر نیازی به پیگیری مدام بلیط ها نخواهید داشت. سرویس چند بخرم این امکان را فراهم کرده تا مسافر نرخ پیشنهادی برای خرید بلیط را به سایت رسپینا دهد که در صورت کاهش قیمت تا نرخ موردنظر، بلیط بصورت خودکار رزرو شود. برای استفاده از این سرویس ویژه رسپینا ابتدا باید در وبسایت یک حساب کاربری ایجاد و موجودی مالی آن را تا میزان تقریبی بلیط شارژ کنید. همچنین اگر قیمت بلیط به میزان تعیین شده توسط شما نرسید، شارژ موجودی حساب شما باقی خواهد ماند و می توانید با ثبت درخواست استرداد، تمام مبلغ را مسترد کنید.

نکاتی برای سفر از مشهد به تهران

مشهد مرکز خراسان رضوی و دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران است. این شهر به واسطه حرم امام، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای مسافرانی زیادی از داخل از خارج از کشور است. مشهد همچنین دارای چندین جاذبه تفریحی مانند پارک های آبی هیجان انگیز و رستوران های بسیار معروف است. در مقابل کمتر مسافری به قصد زیارت امامزاده های شهر تهران مانند امامزاده یحیی به این شهر می رود. در شهر تهران جاذبه های زیادی مانند مکان های تفریحی مدرن و متعدد مانند پارک‌های جنگلی، برج میلاد، باغ وحش، شهربازی، اتاق فرار، مراکز خرید، انواع رستوران و کافه و.. قرار دارد. سفر به تهران از مشهد بیشتر به منظور سفرهای کاری، تحصیلی یا حتی تفریحی انجام می شود.
برای سفر از مشهد به تهران گزینه هایی مانند، هواپیما، قطار، اتوبوس و ماشین پیش روی شما است. انتخاب نوع سفر بستگی به سلیقه شخصی هر فرد دارد اما سفر هوایی از مزیت هایی مانند کمتر شدن مدت زمان سفر، راحتی بیشتر، امنیت بالا و.. برخوردار است.

مشهد به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به مشهد نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران مشهد