{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای شنبه است

بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه

بروز رسانی : 13 آذر 02:57

اولین حرکت اتوبوس تهران کرمانشاه

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

وی آی پی

1401/09/13

07:30

169,000 تومان

وی آی پی

1401/09/13

08:15

169,000 تومان

وی آی پی

1401/09/13

08:30

169,000 تومان

وی آی پی

1401/09/13

08:45

169,000 تومان

وی آی پی

1401/09/13

08:45

169,000 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس تهران کرمانشاه

تعداد سفر های روزانه:
47
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از تهران کرمانشاه:
ساعت 07:30
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 23:59
خلوت ترین روزها:
سه شنبه
شلوغ ترین روزها:
یکشنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس تهران کرمانشاه

یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر تهران کرمانشاه

تعاونی 7 عدل
تعاونی 7 عدل
تعاونی 4 میهن نور
تعاونی 4 میهن نور
تعاونی 5 کیان سفر پاسارگاد
تعاونی 5 کیان سفر پاسارگاد
تعاونی 2 پیک معتمد
تعاونی 2 پیک معتمد
تعاونی 17 پیک صبا
تعاونی 17 پیک صبا
تعاونی 14 پارسیان
تعاونی 14 پارسیان
ایران پیما تعاونی 1 (شرکت تعاونى شماره يک ترمينال غرب)
ایران پیما تعاونی 1 (شرکت تعاونى شماره يک ترمينال غرب)
آريا سفر تعاونی 11 (شرکت تعاونى شماره 11 ترمينال غرب)
آريا سفر تعاونی 11 (شرکت تعاونى شماره 11 ترمينال غرب)
 ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پایانه غرب)
ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پایانه غرب)
لوان نور تعاونی 8 (شرکت تعاونى شماره 8 ترمينال غرب)
لوان نور تعاونی 8 (شرکت تعاونى شماره 8 ترمينال غرب)
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 3.5
تعداد رای ها : 2

بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه روش مقرون به صرفه ای برای آن دسته از افرادی است که قصد سفر به کرمانشاه و یا عبور از مرز مهران جهت شرکت در پیاده روی اربعین را دارند. با وجود پیشرفت صنعت هوایی و همچنین توسعه قسمت حمل و نقل ریلی کشور خرید بلیط اتوبوس همچنان جایگاه خوبی در میان مسافران دارد. سفر با اتوبوس در مقایسه با سفر هوایی به صرفه تر است و از نظر دسترسی به مناطق دور افتاده هم در میان سایر وسایل نقلیه محبوب تر است.

بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه

 بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه

با پیشرفت اینترنت و افزایش گسترده استفاده از آن، معمولا خرید های حضوری آخرین گزینه ای است که مسافران به آن فکر می کند چرا که در خرید اینترنتی علاوه بر اینکه شما امکان مقایسه میان بلیط های مختلف را دارید ، دیگر احتیاجی به صرف زمان و انرژی زیادی نخواهید داشت. اما چگونه می‌توان اقدام به خرید بلیط تهران به کرمانشاه نمود؟

بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه ترمینال غرب

ترمینال آرژانتین یا همان پایانه بیهقی یکی از مهم‌ترین ترمینال های تهران است که شما می توانید به راحتی  با کمک خطوط BRT به آن دسترسی داشته باشید. پس از خرید بلیط، از این پایانه، سفر شما آغاز خواهد شد. شماره تماس این پایانه : ۰۲۱۸۸۵۳۴۳۸۴ است. بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه ترمینال بیهقی نیز از طریق سامانه رسپینا قابل خرید است.

بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه ایران پیما

اینکه شما تصمیم به خرید بلیط تهران کرمانشاه اتوبوس از کدام شرکت اتوبوس رانی دارید، یک تصمیم شخصی محسوب می شود. اما در هر صورت شرکت های اتوبوس رانی مختلفی در این مسیر فعال هستند که نمونه آنها را می توانید در تصویر مشاهده کنید. اگر بلیط خود را از رسپینا رزرو می کنید، در مرحله انتخاب اتوبوس، می توانید بلیط خود را از شرکت اتوبوس رانی مد نظرتان انتخاب کنید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه

قیمت این بلیط ثابت نیست و به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد که از جمله آنها می توان به کیفیت و خدمات اتوبوس اشاره کرد. اینکه بلیط خود را از چه شرکت اتوبوس رانی خرید می کنید نیز در قیمت اتوبوس تاثیر گذار است. البته که رسپینا بهترین قیمت بلیط تهران کرمانشاه اتوبوس را به مشتریان خود عرضه می کند.

تاثیر میزان بار بر قیمت ارزانترین بلیط تهران کرمانشاه

هنگام سفر با اتوبوس تهران کرمانشاه مانند سفر با هواپیما وزنی مشخص جهت تعیین بار مجاز مسافران وجود دارد که اگر بار شما از این حد  فراتر رود ممکن است مبلغی را از شما جهت جریمه دریافت کنند. مطابق با قوانین سازمان راهداری، در سفرهای داخلی بار مجاز 20 کیلوگرم و در سفرهای خارجی این مقدار به 40 کیلوگرم افزایش پیدا خواهد کرد. البته این مقدار در هر شرکت مسافربری ممکن است تغییر کند و از آن طرف شاید در قیمت بلیط تهران کرمانشاه شما اندکی بالا و پایین شود.

قیمت بلیط اتوبوس vip تهران کرمانشاه

شما با توجه به نوع سفرتان می توانید از میان انواع اتوبوس تهران به کرمانشاه یکی را انتخاب نمایید ولی با توجه به سطح امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند، هزینه های متفاوتی را باید پرداخت نمایید. اتوبوس های معمولی ارازنترین بلیط ها را دارند ولی در مقابل امکانات خاصی را در اختیار شما قرار نمی دهند. مثلا در اتوبوس VIP علاوه بر صندلی های راحتتر، شما می توانید از صندلی زیرپایی، تلویزیون و گاهی وای فای بهره مند شوید. همچنین برخی از این اتوبوس ها وعده های غذایی را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه

خرید بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه

جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه دو راه پیش پای شما وجود دارد. در شیوه اول شما تنها کافی است از طریق منوی اصلی وب سایت خرید بلیط رسپینا، بر روی گزینه اتوبوس کلیک کنید و پس از آن به صفحه جستجوی بلیط وارد شوید. در این صفحه می توانید مبدا و مقصد را انتخاب کنید و پس از تنظیم تاریخ و کلیک بر گزینه جستجو به تمامی بلیط ها دسترسی خواهید داشت. پس از این شما ۴ مرحله پیش رو خواهید داشت:

در مرحله اول شما بر اساس قیمت خرید بلیط، شرکت مسافربری و زمان حرکت، بلیط اتوبوس تهران ب کرمانشاه خود را انتخاب خواهید کرد. مرحله بعدی انتخاب صندلی است. در این مرحله جایگاهی که تمایل دارید در اتوبوس داشته باشید را انتخاب خواهید کرد تنها توجه کنید جنسیت افراد در چینش صندلی بسیار مهم است. در این مرحله شما باید کد ملی ، نام،  نام خانوادگی و تلفن همراه مسافر را نمایید و پس از بررسی مجدد چنانچه اطلاعات وارد شده اطمینان دارید دکمه " اطلاعات " را انتخاب کنید. در این برگه به شما اطلاعاتی که ثبت کرده اید، به صورت جدول نمایش داده خواهد شد. با تایید آن ها به مرحله پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی هدایت خواهید شد. در مرحله پایانی رزرو اتوبوس از تهران به کرمانشاه کد 12 رقمی بلیط به شما نمایش داده می شود. قابل ذکر است که مسافران می توانند این بلیط را از اپلیکیشن رسپینا نیز دانلود نمایند.

استرداد بلیط اتوبوس کرمانشاه

اگر قبل از سفر شما، خبری یا اتفاقی ناگهانی سفر شما را با مشکل مواجه کرد یا مجبور به تغییر تاریخ سفر خود و یا حتی لغو آن شدید نگران نباشید. می توانید به سایت رسپینا مراجعه کنید و مبلغ پرداختی بابت بلیط خود را با اندکی جزیمه بازپس گیرید. توجه داشته باشید که اگر حدود یک ساعت و بیشتر به زمان حرکت اتوبوس تهران به کرمانشاه، اقدام به استرداد کنید، هزینه بلیط شما شامل 10 درصد هزینه کنسلی خواهد شد و کمتر از یک ساعت 50 درصد بلیط ، محاسبه می شود.

بلیط اتوبوس از تهران به کرمانشاه

کرمانشاه از نظر دسترسی یکی از از شهرهای بسیار خوب غربی است. علاوه بر خرید بلیط، گزینه های دیگری هم هستند که شما را به این شهر می رسانند. شما می توانید اقدام به خرید بلیط سفر هوایی تهران به کرمانشاه کنید یا از طریق حمل و نقل ریلی  سفر نمایید. برای آن دسته از مسافران کرجی هم باید گفت بلیط اتوبوس تهران ب کرمانشاه برای سفر به این شهر بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود. در ادامه برخی اطلاعات مورد نیاز مسافران در این مسیر را بررسی کرده ایم.

فاصله تهران تا کرمانشاه با اتوبوس

مسیر انتخابی اتوبوس از تهران به کرمانشاه معمولا از شهرهای همدان و اسدآباد عبور می کند. طی کردن این فاصله که حدودا 500 کیلومتر است با در نظر گیری سرعت مجاز در جاده و توقف های بین راه، برابر 6 تا 7 ساعت طول خواهد کشید.

بلیط تهران کرمانشاه

ساعت حرکت اتوبوس تهران به کرمانشاه

ممکن است تمایل داشته باشید در شب سفر خود را با اتوبوس آغاز کنید تا سفرتان کمتر خسته کننده باشد. وقتی در مراحل رزرو بلیط خود هستید، در مرحله انتخاب اتوبوس کرمانشاه به تهران می توانید ساعت حرکت اتوبوس خود را با انتخاب هر اتوبوس انتخاب کنید. پس در هنگام رزرو بلیط به ساعت حرکت آن توجه ویژه ای داشته باشید.

سفر با قطار در مسیر تهران به کرمانشاه

با توجه به وجود مسیر ریلی و هوایی بین دو شهر کرمانشاه و تهران، امکان سفر با قطار نیز بین این دو شهر میسر است. بنابراین مسافران علاوه بر هواپیما دو گزینه قطار و رزرو بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه را هم پیش چشم خود می بینند. این تنوع وسایل نقلیه به خودی خود بین این دو شهر باعث رونق مسافرت ها می شود. اما اگر بخواهیم از بین دو گزینه قطار و اتوبوس یکی را انتخاب کنیم، کدام یک ارجح تر است؟ جواب این است که همه چیز بستگی به خود شما دارد. اگر اولویت شما راحتی سفر است، قطار می تواند وسیله خوبی برای شما باشد. قطار در مسیر های کوتاه و متوسط، راحتی بیشتری در قیاس با هواپیما در اختیار شما می گذارد. ولی اگر به دنبال هر چه ارزان تر کردن سفر خود هستید، اتوبوس بهترین وسیله است. توجه داشته باشید که اتوبوس های وی آی پی تا حدودی می توانند به شما در داشتن یک سفر راحت تر کمک کنند.

خرید بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه از رسپینا

در این مطلب سعی شد هر آن چه که درباره خرید بلیط نمی دانستید ، بیان شود. با این حال اگر نقاط ابهامی درباره مراحل رزرو بلیط و قیمت بلیط های این مسیر و یا هر مورد دیگری در مورد بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه در ذهن شما باقی مانده است می توانید بلافاصله گوشی تلفن همراه خود را بردارید و با کارشناسان ما در رسپینا تماس بگیرید تا به پاسخ سوالات و ابهامات خود برسید.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از کرمانشاه به تهران نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس کرمانشاه تهران

از کرمانشاه با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس کرمانشاه کرج
بلیط اتوبوس کرمانشاه قزوین

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه

برای کودکان و اطفال زیر ۲ سال هم باید بلیط خریداری شود؟ expand_more

بله، هر کسی که روی صندلی می نشیند و صندلی اختصاصی برای او در نظر گرفته میشود باید بلیط برایش تهیه شود. البته در مواقعی که کودک زیر ۲ سال در آغوش مادرش باشد نیازی به تهیه بلیط برای او نیست.

آیا امکان ارسال بار با اتوبوس وجود دارد؟ expand_more

خیر. امکان ارسال بار یا کالا از طریق خرید اینترنتی وجود ندارد. اما اگه شما قصد ارسال بار هم دارید می‌توانید با شرکت مسافربری که بلیط‌ خود را از ان گرفته اید، تماس بگیرید و برای این کار از ان ها راهنمایی بخواهید

در صورت قطع اینترنت پس از پرداخت هزینه ی بلیط چه کاری باید انجام داد ؟. expand_more

در صورت قطع اینترنت پس از پرداخت نرخ بلیط توسط مسافر و اتمام فرآیند پرداخت بانکی، مشخصات بلیط اتوبوس از طریق سایت رسپینا در دسترس مسافر خواهد بود. برای اطلاع و استعلام مشخصات بلیط خود با کارشناسان رسپینا تماس بگیرید.

اگر پس از پرداخت هزینه ، بلیط صادر نشود چه کاری را باید انجام بدهیم ؟ expand_more

در صورت عدم صدور بلیط بعد از خرید قطعی بلیط ، بعد از 48 ساعت به صورت خودکار و توسط بانک هزینه به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد