{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس اصفهان مشهد

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای شنبه است

بلیط اتوبوس اصفهان مشهد

بروز رسانی : 15 آذر 20:50

اولین حرکت اتوبوس اصفهان مشهد

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

معمولی

1401/09/16

14:00

326,500 تومان

وی آی پی

1401/09/16

14:30

326,500 تومان

وی آی پی

1401/09/16

14:30

326,500 تومان

معمولی

1401/09/16

14:45

326,500 تومان

معمولی

1401/09/16

15:00

192,800 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس اصفهان مشهد

تعداد سفر های روزانه:
27
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از اصفهان مشهد:
ساعت 14:00
آخرین حرکت از مبدا اصفهان :
ساعت 20:15
خلوت ترین روزها:
جمعه
شلوغ ترین روزها:
چهارشنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس اصفهان مشهد در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس اصفهان مشهد

چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس اصفهان مشهد در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر اصفهان مشهد

همسفر (همسفر چابكسواران اصفهان پايانه کاوه)
همسفر (همسفر چابكسواران اصفهان پايانه کاوه)
همسفر (شرکت همسفر چابکسواران اصفهان پایانه صفه)
همسفر (شرکت همسفر چابکسواران اصفهان پایانه صفه)
ایمن سفر اصفهان پایانه کاوه
ایمن سفر اصفهان پایانه کاوه
پیک صبا اصفهان پایانه کاوه
پیک صبا اصفهان پایانه کاوه
گیتی پیما اصفهان پایانه صفه
گیتی پیما اصفهان پایانه صفه
گیتی پیما اصفهان پایانه کاوه
گیتی پیما اصفهان پایانه کاوه
آسیا سفر اصفهان پایانه کاوه
آسیا سفر اصفهان پایانه کاوه
ترابر بی تا اصفهان پایانه صفه
ترابر بی تا اصفهان پایانه صفه
ترابر بی تا اصفهان پایانه کاوه
ترابر بی تا اصفهان پایانه کاوه
لوان نور اصفهان پایانه کاوه
لوان نور اصفهان پایانه کاوه
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 21

بلیط اتوبوس اصفهان مشهد رسپینا در تمام طول سال و مخصوصا در تعطیلات نوروز و شهادت امام رضا )ع( با تقاضای بسیار زیادی مواجه می شود. به همین خاطر و همچنین قیمت مناسب تر آن در قیاس با هواپیما، ظرفیت اتوبوس ها خیلی زود تکمیل شده و مشکلات زیادی را برای مسافران به همراه دارد. به همین دلیل، در ادامه چند نکته بسیار مهم در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، قیمت و مدت زمان سفر از اصفهان به مشهد با اتوبوس و هر آنچه که باید درباره آن بدانید را مرور خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

بلیط اتوبوس اصفهان مشهد

قیمت بلیط اتوبوس اصفهان مشهد

قیمت بلیط به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. به عبارت دیگر، به طور دقیق نمی توان گفت که قیمت اتوبوس اصفهان مشهد چقدر است. از جمله مواردی که بر بالا یا پایین بودن قیمت بلیط  تاثیر می گذارد می توان به نوع اتوبوس و همچنین بازه زمانی خرید بلیط اشاره کرداز آنجا که اتوبوس ها هر یک دارای شرایط مختلفی می باشند و از نظر نوع صندلی و نحوه چیدمان آنها و همچنین امکانات موجود در هر یک با هم متفاوت می باشند، در نتیجه قیمت های مختلفی دارند.

به عنوان مثال گران ترین بلیط در این مسیر متعلق به اتوبوس های vip می باشد. این نوع اصفهان مشهد اتوبوس بخاطر داشتن صندلی های بسیار راحت و تک صندلی بودن یکی از ردیف های آن شرایط بسیار ایده آلی را برای مسیرهای طولانی فراهم می کند. به همین خاطر است که قیمت بالاتری نسبت به سایر بلیط های اتوبوس دارداز دیگر مواردی که می توانند در گران یا ارزان بودن بلیط تاثیرگذار باشند، زمان خرید بلیط می باشد. توجه داشته باشید که در روزهای پیک سفر قیمت برخی از اتوبوس ها ممکن است افزایش پیدا کند. این مساله در خریدبلیط قطار و هواپیما نیز به چشم می خورد.

قیمت رزرو بلیط اتوبوس اصفهان مشهد  vip

با توجه به فاصله زیاد بین دو شهر مشهد و اصفهان، پیشنهاد ما استفاده و خرید بلیط اتوبوس vip اصفهان مشهد است. اتوبوس های وی آی پی صندلی های بزرگ و راحتتری دارند که سفر را برای ما آرام و لذت بخش می کنند، این اتوبوس ها نمایشگر اختصاصی برای هر مسافر، عایق بندی بهتر بدنه و گاهی پذیرایی و ارایه ناهار یا شام را هم در برنامه دارند. اما قیمت بلیط وی آی پی اصفهان مشهد اندکی از دیگر بلیط ها گران تر است.

ساعت حرکت اتوبوس اصفهان به مشهد

ساعت حرکت اتوبوس اصفهان مشهد از پایانه کاوه و یا صفه به سمت مشهد عموما از 14 ظهر تا 20 شب است. البته این ساعت ممکن است در آینده تغییراتی داشته باشد.

مزایا خرید بلیط اتوبوس اصفهان مشهد

دلایل زیادی برای خرید اینترنتی بلیط وجود دارد و با توجه به مزایای بسیار زیاد این شیوه خرید بلیط، هر روز به طرفداران خرید اینترنتی افزوده می شود. در حالت کلی، می توان مزایای رزرو اینترنتی بلیط اصفهان مشهد را به صورت زیر بیان کنیم:

خرید بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد قبل از تکمیل ظرفیت

بلیط این مسیر برای شهادت امام رضا (ع) و یا در تعطیلات نوروز و یا سایر تعطیلی ها خیلی زود فروخته می شود و ظرفیت اتوبوس ها تکمیل می گردد. به همین خاطر باید سریع و بدون از دست دادن زمان، نسبت به خرید بلیط اصفهان به مشهد اتوبوس اقدام کنید. با خرید آنلاین بلیط، می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن، بلیط را در تاریخ مورد نظر رزرو کنید و با خیال آسوده و بدون نگرانی بابت تکمیل شدن ظرفیت اتوبوس، خودتان را برای سفر خاطره انگیز آماده کنید.

خرید بلیط اصفهان مشهد اتوبوس بعد از مقایسه

برای خرید بلیط اتوبوس اصفهان مشهد با لیست بسیار متنوعی از انواع اتوبوس مواجه می شوید که هر یک دارای شرایط و قیمت های متفاوتی می باشند. علاوه براین، پایانه حرکت این اتوبوس ها نیز متفاوت هستند، به عنوان مثال برخی از آنها از پایانه کاوه و برخی از ترمینال اصفهان حرکت می کنند. با رزرو آنلاین بلیط اصفهان مشهد اتوبوس می توان تمام اتوبوس ها را از نظر ساعت حرکت، ترمینال، قیمت و نوع اتوبوس با هم مقایسه کنید. با این امکان در نهایت انتخاب بهتری خواهید داشت.

امکان خرید بلیط از اصفهان به مشهد در هر ساعت از شبانه روز

با توجه به اینکه اغلب افراد، امروزه شاغل می باشند، در نتیجه امکان مراجعه به ترمینال و دفاتر فروش بلیط در ساعات کاری وجود ندارد. با خرید آنلاین می توان در هر ساعت از شبانه روز و بدون نگرانی بابت تعطیل بودن آژانس های مسافرتی در ساعات خارج از تایم کاری، می توان بلیط اتوبوس از اصفهان به مشهد را تهیه کرد. علاوه براین، با این شیوه خرید بلیط، می توان حتی زمانی که در اداره و مشغول به کار هستید یا در منزل در حال استراحت می باشید، بلیط را تنها با چند کلیک خریداری کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

در حین خرید آنلاین بلیط ممکن است با مشکلات و سوالات متعددی روبرو شوید. از آنجا که خریدهای اینترنتی در تمام ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل انجام میشوند، در نتیجه باید بتوانید سایت هایی را برای خرید انتخاب کنید که تیم پشتیبانی 24 ساعته داشته باشند. پشتیبانی 24 ساعته از جمله مزایای رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس اصفهان مشهد می باشد که در بسیاری از مواقع اغلب مشکلات و سوالات در حین خرید را رفع می کند.

استرداد آنلاین بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد

استرداد بلیط یکی از کارهایی است که بعد از کنسل شدن سفر باید انجام داد تا بخشی از هزینه ها را کاهش دادبدون شک مراجعه به ترمینال و پایانه های مسافربری برای استرداد بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد، کاری زمان بر و البته هزینه بر می باشد. اما اگر خرید بلیط را اینترنتی انجام داده باشید، می توانید در کمترین زمان و بدون از دست دادن زمان استرداد آنلاین بلیط را انجام دهید. دقت داشته باشید که امکان استرداد آنلاین بلیط تنها در صورتی امکان پذیر می باشد که بلیط را از سایت های معتبر مانند سایت خرید بلیط رسپینا انجام داده باشید. 

شرکت های اتوبوس رانی فعال در مسیر اصفهان به مشهد

بلیط اتوبوس اصفهان مشهد ترمینال کاوه و صفه

در شهر اصفهان 4 پایانه مسافربری وجود دارد که هر یک برای مسیرهای خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. از جمله پایانه هایی که برای سفر به مشهد اتوبوس ها از آن حرکت می کنند می توان به کاوه و صفه اشاره کرد. هر یک از این پایانه های مسافربری  دارای امکانات خاصی می باشد، اما در حالت کلی ترمینال کاوه مجهزترین پایانه مسافربری در این شهر به شمار می رود. دقت داشته باشید که در زمان خرید بلیط در کنار سایر اطلاعات مربوط به سفر، نام پایانه مسافربری نیز ذکر شده است. در ادامه آدرس و امکانات این ترمینال ها ذکر شده اند.

آدرس پایانه کاوه: اصفهان ، خيابان كاوه بعد از پل چمران، ترمینال کاوه

امکانات ترمینال

هتل

رستوران

حمام

خدمات تاكسی و اتوبوس شهری و تاكسی تلفنی (تاكسی سرويس بانوان)

16 دفتر شركت های مسافربری

پارك سلامت

دستگاه های ورزشی

نمازخانه

فروشگاه

تلویزیون در سالنهای انتظار پايانه

شارژ تلفن همراه

پله برقي عابر پياده در مقابل پايانه

اتاق مادر و كودک

دستگاه خودپرداز

آدرس ترمینال صفه اصفهان

خيابان آزادي ، ابتداي هزار جريب

امکانات ترمینال

 هتل مجهز

رستوران

 سالن ويژه برای صرف صبحانه 

خدمات تاكسی ويژه، اتوبوس شهری و تاكسی تلفنی

نمازخانه

۱۵ دفتر شركتهای مسافربری

فروشگاه مواد غذايی، صنايع دستی، پوشاك

پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

شهر مشهد دارای 3 ترمینال اتوبوسرانی فعال می باشد که هر کدام مسئولیت میزبانی سرویس های ورودی و خروجی شهرهای مشخصی را بر عهده دارند. مبدا و مقصد اتوبوس های اصفهان در حال حاضر پایانه مسافربری امام رضا می باشد که اطلاعات دقیق تر آن به صورت زیر است:

آدرس: بزرگراه شهید کلانتری، میدان انقلاب اسلامی

شماره تماس: 38599001 - 051

نحوه دسترسی پایانه به حرم مطهر

این پایانه تا حرم مطهر حدودا 20 دقیقه با وسیله نقلیه فاصله دارد که مسافت میان آن ها توسط اتوبوس های تندروی ویژه پوشش دهی شده است. ساعت کاری این اتوبوس ها نیز در 6 ماهه اول سال از ساعت 6 صبح تا 21:30 و در 6 ماهه دوم تا ساعت 20:30 می باشد که می توانید از آن براحتی برای عزیمت به حرم از پایانه استفاده نمائید.

امکانات پایانه امام رضا

امکانات عمومی این پایانه که برای رفا مسافران در نظر گرفته شده است شامل مواردی هم چون فروشگاه، مجموعه های بازی کودکان، نمازخانه و سرویس بهداشتی می باشد. در حال حاضر متاسفانه سالن خواب و استراحت مسافران در این پایانه امام رضا تعبیه نشده است. هم چنین، اگر قبل از عزیمت به مشهد، هتل خود را رزرو ننموده اید، پرسنل راهنمای که داخل پایانه هستند می توانید برای رزرو اقامتگاه موردنظر خود کمک بگیرید. هم چنین تاکسی های مقابل درب پایانه آماده جا به جایی شما تا هتل خواهند بود.

مدت زمان اتوبوس اصفهان مشهد

مسافت بین این دو شهر 1237 کیلومتر است که در مدت زمان 14 ساعت با اتوبوس از اصفهان به مشهد طی می شود.

مسیر جاده ای اتوبوس اصفهان مشهد

نکات مهم در خرید بلیط اصفهان مشهد اتوبوس

*توجه داشته باشید که تکمیل و قطعی شدن خرید اینترنتی بلیط از رسپینا به معنای دریافت کد 12 رقمی می باشد. تمام مسافران باید 30 دقیقه قبل از حرکت اصفهان مشهد اتوبوس  به پایانه مورد نظر مراجعه کنند و با ارائه کد 12 رقمی به شرکت اتوبوس رانی مربوطه تاییدیه دریافت کنند.

*بعد از تکمیل شده فرآیند خرید بلیط، امکان تغییر مسیر و زمان سفر وجود ندارد. در این شرایط باید بلیط اولیه را استرداد نموده و خرید را مجددا انجام دهید.

*با توجه به توریستی بودن شهر مشهد، پیشنهاد می کنیم همزمان با خرید بلیط سفر نسبت به رزرو هتل در مشهد اقدام نمایید.

چطور رزرو بلیط اتوبوس اصفهان مشهد را آنلاین انجام دهیم؟

برای خرید بلیط اصفهان مشهد اتوبوس در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکان که هستید، کافیست وارد سایت رسپینا شوید و تنها با چند کلیک بلیط را خریداری نمایید. لازم به ذکر است که رسپینا تمام مسیرهای جاده ای ایران را پوشش داده و براحتی می توانید بلیط را از هر نقطه به هر نقطه بخرید. البته توجه داشته باشید که تمامی امکانات و ویژگی های موجود بر روی این سایت، از طریق اپلیکیشن رسپینا نیز در دسترس می باشد. اپلیکیشن خرید بلیط رسپینا در دو نسخه اندروید و ios طراحی و عرضه شده است و با ظاهر زیبا و فرآیند خرید بدون هیچگونه پیچیدگی یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید بلیط به شمار می رود.

کافیست وارد منوی بلیط از کادر بالای این صفحه شوید و مبدا و مقصد و همچنین بازه زمانی مورد نظر برای حرکت را وارد و روی دکمه جستجو کلیک کنید. از لیست پیشنهادی که تمام اتوبوس های موجود در مسیر مورد را نمایش می دهد می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. علاوه بر خرید بلیط  با رسپینا می توانید رزرو هتل، خرید بلیط سفر و انواع تور را انجام دهید.

خرید بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد رسپینا

آنچه تا کنون گفته شد، توضیحات مربوط به خرید بلیط اتوبوس از اصفهان به مشهد بود. اگر سوالی همچنان در ذهن شما باقی مانده است می توانید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی سایت تماس گرفته و آن را مطرح کنید. تیم پشتیبانی رسپینا به شکل 24 ساعته در 7 روز هفته، پاسخ گوی سوالات شما می باشند. برای آشنایی با خدمات دیگر رسپینا نیز از منوی بالای صفحه، وارد بخش های مختلف شده و خدمات مختلف را مشاهده کنید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از مشهد به اصفهان نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس مشهد اصفهان

از مشهد با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس مشهد تهران
بلیط اتوبوس مشهد قم
بلیط اتوبوس مشهد شیراز
بلیط اتوبوس مشهد یزد
بلیط اتوبوس مشهد بیرجند
بلیط اتوبوس مشهد کرمان
بلیط اتوبوس مشهد گرگان
بلیط اتوبوس مشهد زاهدان
بلیط اتوبوس مشهد کرج
بلیط اتوبوس مشهد ساری
بلیط اتوبوس مشهد تبریز
بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس
بلیط اتوبوس مشهد رشت
بلیط اتوبوس مشهد بابل
بلیط اتوبوس مشهد بابلسر
بلیط اتوبوس مشهد همدان
بلیط اتوبوس مشهد سبزوار
بلیط اتوبوس مشهد چابهار
بلیط اتوبوس مشهد آمل
بلیط اتوبوس مشهد طبس

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط اتوبوس اصفهان مشهد

چقدر قبل از حرکت اتوبوس باید در پایانه مسافربری باشیم ؟ expand_more

مسافر حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت باید به دفتر شرکت مسافربری در پایانه ی مبدا مراجعه نموده و با ارائه ی شماره ی بلیط، نسبت به تایید بلیط خود اقدام نماید.

چگونه متوجه شویم خرید بلیط ما تکمیل شده است ؟ expand_more

خرید قطعی بلیط به منزله ی دریافت کد 12 رقمی شماره ی بلیط می باشد

مدت زمان سفر با اتوبوس از اصفهان به مشهد چقدر است؟ expand_more

مسافت بین این دو شهر 1237 کیلومتر است که در مدت زمان 14 ساعت با اتوبوس از اصفهان به مشهد طی می شود.