مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما اصفهان به مشهد

questions قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد چقدر است؟ چگونه بلیط اصفهان مشهد را با ارزان ترین قیمت بخریم؟
arrow down icon

قیمت بلیط اصفهان مشهد بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شده و بلیط را با قیمتی ارزان بخرید.

questions میزان بار مجاز در پرواز اصفهان مشهد چقدر است؟ چند کیلو بار مجاز همراه مسافر را می توان در کابین هواپیما حمل کرد؟
arrow down icon

در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود. بار همراه برای مسافر در هر پرواز حدود 6 کیلوگرم است.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای اصفهان مشهد چقدر است؟ چگونه قبل از خرید از شرایط کنسلی بلیط ها مطلع شویم؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد.هنگام رزرو بلیط از رسپینا می توانید در صفحه پروازها، شرایط کنسلی را در اطلاعات بلیط مشاهده کنید.

questions چطور می توانیم بلیط چارتر اصفهان مشهد را بخریم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر اصفهان به مشهد برای شما نمایش خواهد یافت.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما اصفهان مشهد را می توانید با تضمین ارزان ترین قیمت و در کمتر از یک دقیقه در همین صفحه رزرو کنید. لیست پرواز اصفهان مشهد برای تاریخ امروز در ابتدای صفحه نمایش داده شده است که با انتخاب هر یک از آن ها مستقیما وارد صفحه ورود اطلاعات مسافرین خواهید شد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد

خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اصفهان به مشهد، در همین صفحه مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. در ابتدای صفحه بلیط مورد نظر را برای تاریخ امروز انتخاب کرده و یا با استفاده از تقویم پروازی تاریخ دیگری را انتخاب کنید. گزینه های متعددی در سمت راست صفحه وجود دارند که می توانید با استفاده از آن ها، تاریخ پرواز، نوع بلیط هواپیما، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی را انتخاب کنید.
 2. پس از انتخاب بلیط،‌ باید اطلاعات مسافرین و همچنین شماره تماس و ایمیل را وارد کنید. در ورود اطلاعات مسافرین دقت کنید زیرا در صورت درج اشتباه اطلاعات، باید بلیط خود را با پرداخت جریمه کنسل کرده و مجددا بلیط دیگری رزرو کنید.
 3. در صفحه بعد پس از پرداخت هزینه بلیط، علاوه بر مشاهده اطلاعات بلیط و تهیه نسخه چاپی، اطلاعات آن نیز برای شماره تلفن و ایمیل ثبت شده ارسال می شود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد

بلیط هواپیما اصفهان مشهد تابان

هواپیمایی تابان در حال حاضر در روز های شنبه و چهار شنبه در مسیر اصفهان به مشهد فعالیت دارد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد زاگرس

هواپیمایی زاگرس در حال حاضر در روز های دوشنبه ، سه شنبه ، پنج شنبه و جمعه در مسیر اصفهان مشهد پرواز دارد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر در حال حاضر در بعضی روز های پنج شنبه در مسیر اصفهان مشهد پرواز دارد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد آتا

هواپیمایی آتا در حال حاضر در تمام روز های هفته در مسیر اصفهان به مشهد فعالیت دارد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر در حال حاضر در روزها سه شنبه و جمعه در مسیر اصفهان به مشهد فعالیت دارد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد ماهان

هواپیمایی ماهان در مسیر اصفهان مشهد در حال حاضر هیچ پروازی ندارد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد در سال 1403 از 2.121.000 تومان تا 6.324.000 تومان است. که ارزان ترین پرواز مربوط به شزکت هواپیمایی آتا و گران ترین پرواز مربوط به پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی کیش ایر میباشد.

اما این قیمت به دلیل عوامل متعدد می تواند تغییر کند. با این وجود وب سایت رسپینا تمامی بلیط ها را با تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مسافران قرار می دهد. قیمت بلیط هوایی اصفهان مشهد طی سال هرگز روند ثابتی ندارد و بر اساس شرایط و عوامل متفاوت تغییرات خواهد داشت. برخی از مهم ترین عوامل موثر در ادامه بررسی شده است:

 • تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط: با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد در روزهای مختلف، هم قیمت بلیط های پرواز سیستمی و هم چارتر با تغییرات همراه خواهند بود. ماه های محرم و صفر و تعطیلات نوروز از جمله زمان هایی هستند که قیمت بلیط مشهد از اصفهان با افزایش قیمت زیادی روبه رو می شود.
 • ایرلاین برگزارکننده پرواز: برند ایرلاین ها، نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند و هم چنین خدمات حین پرواز، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط اصفهان مشهد می باشد.
 • نوع بلیط (سیستمی یا چارتر): تصور اکثر مسافران بر این است که بلیط چارتر اصفهان مشهد نسبت به سیستمی ارزان تر است. با اینکه در مواقعی این داستان صدق می کند اما همیشه و تمام ایام سال اینگونه نیست و حتی همانطور که پیش تر هم نیز عنوان کردیم در ایام پیک سفر، چارترها با افزایش قیمت بالایی رو به رو می شوند. لذا رزرو آن ها همیشه هم به صرفه نخواهد بود. اصلی ترین تفاوت این دو بلیط در نحوه فروش آن ها است. بلیط های اصفهان مشهد سیستمی توسط ایرلاین و چارترها توسط آژانس های چارترکننده بفروش می رسند.

تضمین قیمت بلیط اضفهان مشهد

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد زاگرس چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد زاگرس در سال 1403 از 2.440.000 تومان تا 3.060.000 تومان است.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد تابان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تابان اصفهان مشهد در سال 1403، از 2.346.000 تومان تا 3.060.000 تومان می باشد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد ایران ایر چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر اصفهان مشهد در سال 1403، 3.678.500 تومان می باشد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد آتا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما آتا اصفهان مشهد در سال 1403، از 2.121.000 تومان تا 3.391.000 تومان می باشد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد کیش ایر چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کیش ایر اصفهان مشهد در سال 1403 ، از 2.550.000 تومان تا 6.324.000 تومان است.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد رفت و برگشت

خرید بلیط رفت و برگشت اصفهان مشهد از نظر قیمت نهایی با رزرو بلیط یک طرفه تفاوتی ندارد اما می توان با یک خرید، بلیط را برای رفت و برگشت تهیه کرد. ضمن اینکه با این روش خیالتان برای پرواز برگشت آسوده بوده و سفر شما طبق برنامه ریزی پیش می رود. برای رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت می توانید در بالای صفحه روی گزینه تغییر (آیکون ذره بین) کلیک کرده و با انتخاب گزینه رفت و برگشت، بلیط مورد نظر را رزرو کنید.

مزایای خرید بلیط اصفهان مشهد از رسپینا

طراحی وب سایت رسپینا به گونه ای است که مسافر می تواند به راحتی و در کمترین زمان ممکن، بلیط هواپیما اصفهان مشهد را با نرخ دلخواه رزرو کند. با این وجود در صورتی که قبل از خرید و یا هنگام رزرو بلیط هواپیما اصفهان مشهد با مشکلی روبه رو شدید، کارشناسان رسپینا آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برخی دیگر از مزایای خرید بلیط هواپیما اصفهان به مشهد شامل موارد زیر است:

 • رزرو بلیط با پایین ترین قیمت: یکی از مهم ترین خدمات سایت رسپینا، ارائه بلیط ارزان هواپیما مطابق با نرخ های مصوب سازمان هواپیمایی کشوری و تضمین قیمت ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی است. بطوریکه اگر مسافر بلیط رزرو شده خود را در سایتی دیگر با نرخ پایین تر مشاهده کند، با اطلاع به کارشناسان پشتیبانی، معادل 2 برابر اختلاف قیمت را دریافت خواهد کرد.
 • استرداد آنلاین بلیط هواپیما: بلیط هواپیما اصفهان مشهد رسپینا را می توان به راحتی در وب سایت رسپینا کنسل کرد. مسافر می تواند درخواست کنسلی خود را هم به صورت تلفنی و هم بصورت آنلاین از حساب کاربری خود ثبت کند تا پس از کسر جریمه کنسلی، باقیمانده آن ظرف مدت 48 تا 72 ساعت به حساب وی مسترد گردد.
 • پشتیبانی 24 ساعته: کلیه مشکلات و سوالات مسافر در رابطه با رزرو خدمات از سایت در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل رسمی سال در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی رسپینا پیگیری خواهد شد. بدین منظور می توانید با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید و یا از طریق حساب کاربری برای کارشناسان پیام ارسال کنید. همچنین به محض اعلام تاخیر پرواز از سمت ایرلاین یا فرودگاه، تیم پشتیبانی رسپینا از طریق ارسال پیام صوتی به مسافر اطلاع خواهد داد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد رسپینا

پرواز اصفهان مشهد

اطلاعات پرواز اصفهان مشهد امروز را می توانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید. در صورتی که پروازی وجود داشته باشد، مشخصات آن درج شده و در صورتی که ظرفیت پروازهای امروز به اتمام رسیده باشد، ارزانترین بلیط و نزدیک ترین بلیط یک ماه آینده را مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی هر گزینه می توانید همان پرواز را رزرو کنید. پرواز اصفهان به مشهد از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و تقریبا در تمامی روزهای هفته انجام می شود. این فرودگاه در 25 کیلومتری اصفهان قرار داشته که ترمینال داخلی آن میزبان پرواز اصفهان مشهد است.

زمان پرواز تمامی روز های هفته با ساعات شناور
میانگین زمان پرواز یک ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مبدا فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان
فرودگاه مقصد فرودگاه هاشمی نژاد مشهد
ایرلاین های ارائه دهنده کاسپین، آتا، تابان، ایران ایرتور و سپهران
میزان بار مجاز 20 کیلوگرم برای اکونومی و 20 کیلوگرم برای بیزینس

اطلاعات فرودگاه مشهد

پس از رسیدن به فرودگاه مشهد و پیاده شدن از هواپیما باید سوار اتوبوس های انتقال به ترمینال شوید. سپس در نزدیکی ترمینال پیاده می شوید که می توانید با ورود به ترمینال، چمدان خود را از روی نوار نقاله برداشته و از فرودگاه خارج شوید. ایستگاه مترو خط 1 در نزدیکی خروجی ترمینال قرار داشته که می توانید در ایستگاه بسیج پیاده شده و به به سمت حرم بروید. تحویل اتاق به مسافران از ساعت 14 انجام می شود و بهتر است طوری برنامه ریزی کنید که در همین ساعت به هتل برسید.

زمان پرواز اصفهان مشهد

فاصله هوایی اصفهان تا مشهد حدودا 830 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز اصفهان مشهد نیز یک ساعت و نیم الی یک ساعت و 45 دقیقه است. البته این میزان بر اساس شرکت هواپیمایی و یا شرایط جوی با تغییرات همراه خواهد بود.

بار مجاز در پرواز اصفهان مشهد

مسافران با خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد مجاز خواهند بود تا سقف 20 کیلوگرم برای بلیط های اکونومی کلاس و 30 کیلوگرم برای بلیط های بیزینس کلاس، بار همراه داشته باشند. همچنین امکان حمل بار تا 7 کیلوگرم به داخل کابین هواپیما نیز وجود دارد. در صورتی که وزن چمدان از مقدار تعیین شده بیشتر باشد باید به ازای هر کیلوگرم بار اضافه، یک درصد بهای بلیط جریمه پرداخت کنید.

ایرلاین های فعال در پرواز صفهان مشهد

بلیط هواپیما اصفهان مشهد لحظه آخری

چنانچه به دنبال بلیط ارزان اصفهان مشهد هستید، انتخاب پروازهای لحظه آخری بهترین گزینه خواهد بود. قیمت پایین این بلیط ها به این دلیل است که صندلی های خالی پروازهای چارتر تا قبل از زمان پرواز هنوز تکمیل نشده است؛ لذا چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر و زیان بیش تر، بلیط های خود را با تخفیف ارائه می دهد. برای خرید بلیط اصفهان مشهد هواپیما با پایین ترین نرخ، نیازمند بررسی وضعیت قیمت ها در ساعات نزدیک به پرواز هستید که این امر نیازمند صرف زمان زیادی است. در رسپینا می توانید با استفاده از سرویس های ویژه، بلیط لحظه آخری را در کمترین زمان رزرو کنید.

خرید بلیط لحظه آخری با نرخ دلخواه

در ثبت نام در وب سایت رسپینا و فعالسازی سرویس چند بخرم، می توانید بلیط لحظه آخری اصفهان مشهد را با قیمت دلخواه رزرو کنید. بدین منظور پس از انتخاب بلیط دلخواه باید اطلاعات مسافرین را به دقت وارد کرده و روی گزینه چند بخرم کلیک کنید. با انتخاب این گزینه می توانید نرخ دلخواه و تاریخ و ساعت سفر را انتخاب کنید. با تایید اطلاعات، در صورت کاهش نرخ بلیط ها تا قیمت تعیین شده، سیستم به صورت خودکار بلیط اصفهان مشهد را رزرو کرده و به شما اطلاع می دهد.

اطلاع از قیمت بلیط لحظه آخری اصفهان مشهد

در صورتی که تمایل به ثبت نام در وب سایت رسپینا را نداشته باشید با استفاده از سرویس خبرم کن، می توانید از کاهش قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد با خبر شوید. پس از جستجوی پرواز دلخواه، گزینه ای تحت عنوان خبرم کن با نماد زنگوله را در بالای صفحه مشاهده می کنید که با انتخاب آن و وارد کردن قیمت، تاریخ و شماره همراه این سرویس برای شما فعال می شود. اگر قیمت بلیط اصفهان مشهد در تاریخ موردنظر کاهش یافت، پیامکی با مضمون کاهش قیمت بلیط انتخابی، برای شما ارسال خواهد شد.

بلیط هواپیما اصفهان مشهد چارتر

در جدول بلیط های سایت، فیلتر جست و جوی "نوع بلیط" قرار داده شده است که بر اساس آن با انتخاب هر کدام از گزینه های "چارتر یا سیستمی" می توانید نمایش نتایج را بر اساس موارد دلخواه خود قرار دهید. البته قبل از انتخاب و رزرو بلیط چارتر اصفهان مشهد، توصیه می کنیم چند مورد اساسی را مدنظر داشته باشید:

 • بلیط هواپیما چارتر اصفهان مشهد نسبت به سیستمی جریمه کنسلی بیشتری دارد و حتی در مواقعی نیز ممکن است غیرقابل کنسل شدن و استرداد باشد.
 • پرواز اصفهان مشهد سیستمی برای کودکان (2 تا 12 سال) نرخ بلیط را معادل 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال درنظر می گیرد. در صورتی که چارترها نرخ کودک ندارند و قیمت بلیط آن ها را با بلیط بزرگسال یکسان محاسبه می کند.
 • اگر مسافر از پرواز جا بماند و یا از بلیط خود استفاده نکند، چنانچه بلیط او سیستمی باشد می تواند درخواست کنسلی نوشویی (no show) دهد تا مبلغ کامل بلیط را دریافت کند. اما در چارترها کنسلی نوشویی وجود ندارد و در صورت عدم استفاده از بلیط، مبلغی به مسافر عودت نمی گردد.

ارزان ترین بلیط هواپیما از اصفهان به مشهد

برای خرید بلیط ارزان اصفهان مشهد باید عوامل متعددی از جمله زمان سفر، نوع ایرلاین، نوع بلیط و کلاس پروازی را با دقت انتخاب کنید. همچنین در بالای همین صفحه تقویم پروازی وجود دارد که ارزانترین بلیط این مسیر را در 30 روز آینده به همراه قیمت نشان می دهد. علاوه بر این، با خرید بلیط از رسپینا از تضمین قیمت بهره مند می شوید. این تضمین بدین صورت است که پس از خرید بلیط در صورتی که قیمت آن در سایتی دیگر پایین تر بود می توانید دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید.

راهنمای بازدید از مشهد

شهر مشهد به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری متنوع مذهبی، به ویژه حرم امام رضا (ع)، جاهای دیدنی تاریخی و طبیعت زیبا، میزبان مسافران زیادی به ویژه از شهرهای بزرگ مانند اصفهان است. فرودگاه هاشمی نژاد تنها فرودگاه مشهد بوده که در بلواری به همین نام قرار دارد. پس از رسیدن به فرودگاه مشهد می توانید با استفاده از مترو، اتوبوس و یا تاکسی به مرکز شهر بروید. ایستگاه مترو در فرودگاه مشهد در نزدیکی ترمینال داخلی قرار داشته که با دریافت بلیط تک سفره با قیمت 1500 تومان می توانید سوار مترو شوید.
در صورتی که می خواهید در بدو ورود به سمت حرم بروید، پس از سوار شدن به مترو در ایستگاه بسیج پیاده شوید تا گنبد و گلدسته حرم را در نزدیکی خود مشاهده کنید. با پیاده روی 15 دقیقه ای و یا با استفاده از تاکسی و یا بی آر تی می توانید به حرم برسید. در صورتی که از قبل هتل خود را در مشهد رزرو کرده اید، می توانید از سرویس های رفت و برگشت ویژه حرم که تقریبا در تمامی هتل ها ارائه می شود استفاده کنید. در صورتی که هنوز هتل رزرو نکرده اید، توجه داشته باشید که ساعت تحویل اتاق ها از ساعت 14 به بعد است. هنگام سفر به مشهد از اصفهان نکات زیر را در نظر داشته باشید.

 • مسافرخانه ها و سوئیت های متنوعی در اطراف حرم قرار دارند که برای انتخاب اقامت ارزان در مشهد، گزینه مناسبی هستند. همچنین هتل های یک ستاره و هتل آپارتمان را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.
 • بهترین جاهای دیدنی مشهد در مرکز شهر وجود داشته که فاصله نسبتا زیادی با حرم دارد. می توانید هتل خود را در مرکز شهر رزرو کنید تا به مکان های مختلف دسترسی داشته باشید.
 • برای بازدید از جاهای دیدنی مشهد، می توانید برنامه نقشه همراه مشهد را نصب کنید تا علاوه بر مشاهده مکان های دیدنی، با یک جستجو، مبدا و مقصد و نحوه رفتن به آن مکان را مشاهده نمایید.
 • اگر مدت زمان کوتاهی در مشهد اقامت خواهید داشت، بهتر است در طول روز از جاهای دیدنی و مراکز خرید بازدید کنید و از ساعت 22 به بعد به حرم بروید. در این ساعات علاوه بر اینکه حرم خلوت تر است، حال و هوای خاصی را نیز تجربه خواهید کرد.

سفر از اصفهان به مشهد با قطار و اتوبوس

در صورتی که به هر دلیل هواپیما را برای سفر انتخاب نکردید، می توانید با استفاده از قطار و یا اتوبوس نیز به مشهد سفر کنید. قطارهای متنوع 4 تخته و لوکس در مسیر اصفهان به مشهد تردد دارند که برای خانواده های با تعداد بالا جایگزین مناسبی برای بلیط هواپیما اصفهان مشهد است. با خرید بلیط قطار این مسیر پس از حدود 7 ساعت به مشهد خواهید رسید. ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله 10 کیلومتری از حرم قرار داشته که در صورت استفاده از مترو می توانید در ایستگاه شهدا پیاده شده و به حرم بروید.
همچنین می توانید با استفاده از اتوبوس نیز از اصفهان به مشهد بروید که البته باید حدود 14 ساعت در مسیر باشید. ایستگاه نهایی اتوبوس های اصفهان به مشهد، پایانه امام رضا بوده که پس از رسیدن به این پایانه می توانید با استفاده از خط 1 و 2 بی آر تی، در کمتر از 20 دقیقه به حرم برسید.

اصفهان به مشهد -

آیا به بلیط برگشت از مشهد به اصفهان نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما مشهد اصفهان