لیست سرویس و خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس

خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که قصد شروع یک سفر مقرون به صرفه به گرجستان را دارند. 

با وجود پیشرفت در صنعت هوایی و صنعت ریلی همچنان اتوبوس یکی از محبوب ترین وسیله‌های نقلیه در مقابل هواپیما و قطار است. دلیل این محدودیت قیمت بسیار ارزان بلیط اتوبوس نسبت به سایرین و همچنین دسترسی بسیار خوب اتوبوس به شهرهای دور افتاده و کوچک می باشد.

جهت خرید آنلاین بلیط اتوبوس تهران تفلیس کلیک کنید.

قیمت بسیار ارزان بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس

قبل از آنکه نکاتی جهت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس اشاره کنیم بهتر است با قیمت بلیط اتوبوس تفلیس هم چنین راهکارهایی جهت خرید ارزان تر آن آشنا شوید.

نحوه خرید بلیط ارزان اتوبوس تهران به تفلیس

البته که قیمت بلیط اتوبوس نسبت به سایر وسایل نقلیه ارزان تر است اما با این حال اشنایی با روش های یافتن ارزان ترین بلیط ها خالی از لطف نیست. خرید بلیط ارزان اتوبوس تفلیس چند راهکار بسیار ساده در مقابل شما وجود دارد تنها کافی است به آنها توجه کنید:

اولین معیار موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس : زمان

به طورکلی قیمت بلیط اتوبوس تفلیس نسبت به قطار و یا هواپیما کمتر دچار نوسان می شود با این حال بسیاری از مسافران تمایل دارند که بلیط ارزان تر اتوبوس را تهیه کنند.یکی از مهمترین معیارهای دخیل در قیمت بلیط زمان است. تنها در قیمت خرید بلیط اتوبوس بلکه در قیمت خرید بلیط هواپیما و یا قطار نیز تاثیر بسزایی دارد. بنا بر یک رابطه قدیمی اقتصادی هر اندازه که مقدار تقاضا از عرضه بیشتر شود قیمت کالا و یا سرویس افزایش پیدا خواهد کرد.

لذا اگر در ایام " های سیزن " گرجستان آن سفر کنید مجبور خواهید شد که علاوه بر پرداخت هزینه حمل و نقل بیشتری نسبت به زمان های معمولی بالاجبار هزینه بیشتری برای اقامت خود کنار بگذارید.

بنابر توضیحات داده شده پیشنهاد می‌شود که فصلی را برای سفر خود انتخاب کنید که تفلیس از نظر تعداد گردشگری در حالت خلوت خود به سر ببرد.

خرید بلیط ارزان اتوبوس تهران به تفلیس

دومین معیار موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس : نوع اتوبوس

پر واضح است که اگر شما قصد سفر با اتوبوس وی آی پی را داشته باشید هزینه سفر شما در حالت حمل و نقل با اتوبوس های معمولی بیشتر خواهد شد.

 به صورت کلی اتوبوس ها به سه دسته تقسیم می شوند:  اتوبوس های معمولی، اتوبوس های نیمه vip ، اتوبوس های وی آی پی 

اتوبوس هایی که از تهران به تفلیس می روند معمولا از نوع VIP هستند. اما امکاناتی که در اتوبوس های وی آی پی تفلیس در انتظار شما هستند کدام اند؟

1- سیستم صوتی و تصویری مجزا برای هر صندلی

2- صندلی راحتی با  قابلیت چرخش پشتی آن به اندازه ۱۴۰ درجه

3- پذیرایی در تمام طول مسیر

4- پذیرایی با یک وعده غذای گرم ( در برخی از آن ها )

سومین معیار موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران تفلیس : اتوبوسرانی

در نهایت قیمت خرید بلیط اتوبوس تفلیس بر عهده سازمان اتوبوسرانی است که مسیر را پوشش می دهد. سازمان اتوبوسرانی که همه روزه به تفلیس مسافر دارند شامل سازمان های زیر هستند.

شرکت گیتى پیما ایران ( از پایانه غرب )

شرکت سیما سفر ( از پایانه غرب )

شرکت پیام نو ( از پایانه آزادی )

 قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران تفلیس

چهارمین معیار موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس : شیوه خرید

این که کدام شیوه را برای خرید بلیط اتوبوس خود استفاده می کنید هم تا حدی در قیمت بلیط تاثیر گذار است. بهره مندی از آفرهای ویژه وبسایت های فروش بلیط ، امکان مقایسه میان اتوبوس های متفاوت با قیمت های مختلف همه از دلایل خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران به تفلیس است.

 لیست سرویس ها و ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران به تفلیس

 از تهران همه روزه به تفلیس اتوبوس وجود دارد.این اتوبوس ها روزانه بین ساعت های ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر حرکت خود را شروع می کنند. از از تهران به گرجستان روزانه ۲ تا ۳ سرویس بستگی به تعداد تقاضا حرکت می نمایند.

از تهران به تفلیس با اتوبوس چقدر راه است؟ 

از تهران تا تفلیس حدودا هزار و صد کیلومتر است و از تهران تا گرجستان بنا بر سرعت معمولی اتوبوس از 24 تا 30 ساعت ممکن است سفر شما تا تفلیس به طول بیانجامد.

نحوه خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس

برای خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس میتوانید از طریق وبسایت و همچنین اپلیکیشن رسپینا ۲۴ عمل نمایید. 

توصیه می‌شود این کار را از طریق اپلیکیشن انجام دهید تا با سرعت و سهولت بیشتری پروسه خرید را طی نمایید با این حال سایت خرید بلیط اتوبوس رسپینا ۲۴ برای افرادی که در تلفن همراه خود حافظه ندارند و یا به هر طریقی اپلیکیشن را نصب نکرده اند گزینه خوبی است.

برای خرید بلیط اتوبوس تفلیس ، از طریق منوی اصلی سایت بر روی گزینه" بلیط اتوبوس" کلیک کنید و پس از آن وارد صفحه جدول جستجوی اتوبوس ها شوید. در این صفحه پس از وارد کردن مبدا ، مقصد و زمان رفت تمامی بلیط های اتوبوس در دسترس شما خواهد بود شما میتوانید از بین آنها ارزانترین را انتخاب نمایید.

از طریق اپلیکیشن هم در صفحه اصلی می توانید اتوبوس را انتخاب کنید و پس از آن در صفحه بعد می توانید مشابه سایت برای مقصد خود بلیط اتوبوس تهیه کنید.

 خرید بلیط اتوبوس تفلیس

بهترین زمان برای خرید بلیط اتوبوس تفلیس

تفلیس را می‌توان شهر مرکب از تاریخ ایران و روسیه دانست. برای اطلاع از بهترین زمان سفر به بهتر است ادامه این قسمت از متن را مطالعه کنید.

شهر تفلیس به دلیل داشتن کوچه های سر زنده و تمیز، تقاطع های زیبا با کافه های متنوع ، کافه های جذاب برای هر ایرانی و حتی غیر ایرانی جذاب است این شهر گردشگران زیادی را از سراسر جهان از سوی خود جذب می کند.

برای یافتن بهترین زمان سفر به تفلیس باید در ابتدا معیارهایی که مدنظر خود دارید را نمایید زیرا هر کدام از این معیارها می تواند زمان متفاوتی را برای سفر به تفلیس برای شما نتیجه گیری کند.

در گرجستان فستیوال هایی مانند فستیوال پنیر و یا تیبالیزوبا Tbilisoba)  ) برای جشنواره دوستان و عکاسان ممکن است جالب باشد.

اما از نظر آب و هوایی بهتر است بدانید که گرجستان در غرب تحت تاثیر اقلیم گرمسیری و در شرق تحت تاثیر اقلیم مدیترانه ای است و همچنین در حاشیه دریای سیاه به شدت در فصول گرم افزایش می یابد. بهترین زمان سفر به تفلیس در بین ماه های می تا جولای و یا سپتامبر تا اکتبر است که رطوبت هوا کمتر و دمای هوا بهتر است.

صدور ویزای گرجستان

مطابق با توافقات انجام شده میان دو کشور ایران و گرجستان، تمامی مسافرت ها از تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۶ برابر با ۲۶ بهمن سال 1394 شمسی، تمامی ایرانیان با پاسپورت ایرانی می توانند بدون نیاز به ویزا به مدت 45 روز در کشور گرجستان سفر کنند.