بلیط هواپیما معراج به شما این امکان را می دهد تا در سطح بسیار مناسبی سفر های هوایی خود را به انجام برسانید. در خطوط هوایی کشور، ایرلاین های مختلفی سرویس دهی می کنند و ممکن است در انتخاب هر کدام از آن ها دچار تردید شوید. برای انتخاب مناسب ترین ایرلاین برای سفر، باید به نکات مختلفی مانند کیفیت هواپیماها و همچنین قوانین استرداد بلیط هواپیما مربوط به هر ایرلاین توجه کنید. امروز قصد داریم شما را با هواپیمایی معراج آشنا کنیم. با رسپینا همراه باشید.

بلیط معراج

چرا بلیط هواپیما معراج را بخریم؟

شرکت هواپیمایی معراج توانسته با سرویس دهی سریع و مطمئن، به مسافرهای پرواز معراج ، رتبه ی اول کم تاخیرترین ایرلاین ایران را در سالهای متوالی نصیب خودش کند. این شرکت با در اختیار داشتن ناوگان هواپیمایی مدرن و جوانش، تونسته تجربه ی یک پرواز همراه با آرامش و محیط مطمئن وامنی رو در طول پرواز، به مسافرهای این ایرلاین هدیه کند.

آشنایی با ایرلاین معراج

شرکت هواپیمایی معراج، یکی از ایرلاین های تازه تاسیس و البته موفقی است که، طی چند سال گذشته، توانسته پیشرفتِ قابل توجهی در بین ایرلاین های باتجربه و معروف کشورمان داشته باشد. اگه بخواهیم راجع به تاریخچه ی این شرکت به شما بگوییم، باید بدانید که مدت زمان زیادی از تاسیس این ایرلاین نی گذ.د، ایرلاین معراج در سال 1389 پایه گذاری شد، و با بهره گرفتن از مدیرهای باتجربه، و پرسنل حرفه ای توانسته، پیشرفته های چشمگیری داشته باشد. سطح خدمات رسانی به مسافرهای این ایرلاین همیشه بالا بوده و همین باعث جلب اعتماد مشتری ها و خرید بلیط هواپیما معراج شده است.

کلاس های پروازی برای خرید بلیط معراج

هواپیمایی معراج، با توجه به اینکه در ناوگانش، هواپیماهای مدرنی دارد، برای راحتی بیشتر مسافران، سه کلاس پروازی تعیین کرده است، که مسافران با توجه به انتخاب بلیط هواپیما معراج مربوط به هرکلاس هزینه ی متفاوتی پرداخت می کنند، و در مقابل هم خدمات متفاوتی در طول پرواز دریافت خواهند نمود. کلاس های پروازی معراج، شامل :فرست کلاس، بیزینس کلاس و اکونومی کلاس می باشد.

هواپیمایی معراج

بلیط معراج فرست کلاس

صندلی های قسمت فرست کلاس صندلی های فوق العاده راحت و مدرنی هستند که با خرید بلیط هواپیما معراج می توانید به ان ها دسترسی داشته باشید. فضایی که به این قسمت اختصاص داده شده، زیاد است و مسافرها احساس راحتی بیشتری می کنند. سطح پذیرایی در فرست کلاس، بالا ترهست و منوی غذا شامل غذاهای ایرانی و بین المللی می باشد، به طور کلی سرگرمی های داخل پرواز و خدمات رسانی در خرید بلیط هواپیمایی معراج بسیار بیشتر است. البته در حال حاضر، تعداد  کمی از هواپیماهای ناوگان معراج، قسمت فرست کلاس دارند.

بلیط بیزنس معراج

یک محیط آرام و ساکت که مناسب استراحت است و فضای صندلی ها نسبت به کلاس اکونومی بیشتر می باشد. مسافرهای این کلاس می توانند، در طول پرواز از پذیرایی با غذای گرم و محیط آرام برای استراحت یا مطالعه لذت ببرند.

بلیط هواپیما معراج اکونومی

 در کلاس عادی یا همون اکونومیِ ایرلاین معراج ، فضای خالی بین صندلی ها، بر اساس استانداردهای بین المللی تعیین شده، تا علاوه بر اینکه مسافران پرواز مطمئنی رو تجربه می کنند، بتوانند در طول پرواز احساس راحتی و آرامش داشته باشند، پذیرایی مطابق همه ی ایرلان های دیگر در کلاس اکونومی انجام می شود..

زمینه های خدمات رسانی شرکت هواپیمایی معراج به مسافران

ارائه خدمات جابه جایی مسافرین در مسیرهای پروازهای داخلی و خارجی

ارائه خدمات جابه جایی بار همراه مسافرین

ارائه سرویس های جانبی (ترانسپورت ، هتل ،...)

ارائه خدمات فرودگاهی و سرویس به مسافرین که بلیط هواپیما معراج را تهیه کرده اند

ارزش های محوری ایرلاین معراج

اطلاع رسانی دقیق و درست به مشتریان در جهت اعتماد سازی متقابل

کارآفرینی و به کار گیری تعداد زیادی از استعدادها و سرمایه های انسانی کشور

توجه به آموزش و علم محور بودن فعالیت ها مطابق با صنعت روز دنیا

توجه و اعتماد به تجربه های ارزشمند موجود بازار و انتخاب مدیران باتجربه

کمک به رشد صنایع وابسته دیگر در این صنعت مانند هتل ، گردشگری و ….

ایجاد یک فعالیت ویژه و مدرن در راستای احترام به نظرات مشتریان

ارائه خدمات متمایز در طول سفر برای آرامش بیشتر مسافرین

بلیط ایرلاین معراج

خرید بلیط هواپیمایی معراج از رسپینا

شما هم می توانید برای خرید بلیط هواپیما معراج، از طریق سایت رسپینا، اقدام به خرید اینترنتی بلیط معراج کنید. فقط کافی است وارد صفحه ی اصلی سایت بشوید، مبدا و مقصد سفرتان را وارد کنید، و از بین بلیط سیستمی و چارتری ، که سایت ما به شما پیشنهاد می دهد، مناسب ترین بلیط را با توجه به بودجه تان انتخاب کنید. در این حالت می توانید براحتی از داخل منزل تمامی خدمات مسافرتی مورد نیزتان مانند بلیط چارتر پرواز را رزرو نمایید.