بلیط هواپیما وارش را برای پرواز های مختلف می توانید از رسپینا خریداری کنید. ایرلاین وارش جوانترین ایرلاین داخلی است که متعلق به استان مازندران می باشد. با توجه به نقش بسیار مهم استان مازندران در صنعت گردشگری و جذب بیش از 12 میلیون مسافر در فصل تابستان، جای خالی ایرلاین تازه نفس و انجام پرواز از فرودگاه های این استان به سایر شهرهای ایران براحتی احساس می شد. در ماه های گذشته چهره ی جدیدی به نام شرکت هواپیمایی وارش در بین شرکت های هواپیمایی ایران دیده شد و خرید  بلیط هواپیما در شمال ایران جان گرفت. برای آشنایی با این ایرلاین در ادامه با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما وارش

معرفی شرکت هواپیمایی وارش

نام ایرلاین وارش را شاید خیلی ها نشنیده اند و در زمان خرید بلیط چارتر  تا بحال با این شرکت هواپیمایی برخورد نکرده باشند و این بخاطر تازه تاسیس بودن وارش است که هنوز چند ماهی از شروع به فعالیت آن در صنعت هوایی ایران میگذرد. از سال 1396 زمزمه هایی در خصوص شروع فعالیت شرکت هواپیمایی جدید با سهامی خاص با مرکزیت ساری به گوش رسید و خیلی زود این ایرلاین به صورت رسمی و با حضور مسئولین استان مازندران تاسیس شد. وارش در گویش مازندرانی به معنای باران و نمادی از خطه ی پربرکت و سرسبز شمال ایران است و انتخاب این نام برای تنها شرکت هواپیمایی مازندران درست و بجا بوده است.

از وارش ایر یا همون شرکت هواپیمایی وارش در خرداد ماه 1397 و با حضور محسن حدادیان، رئیس هیئت مدیره ی شرکت هواپیمایی وارش و مسئواین و استاندار مازندران رونمایی شد و مرکزیت این ایرلاین فرودگاه ساری انتخاب گردید.

 

اولین پرواز هواپیمایی وارش

بعد از گذشت چند ماه از رونمایی ایرلاین وارش، بالاخره اولین پرواز آن در تاریخ 17 مهر ماه 1397 و در مسیر فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه دشت ناز ساری انجام شد. دومین پرواز ایرلاین وارش در همان روز (17 مهر 1397) و در مسیر فرودگاه دشت ناز ساری به فرودگاه هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت و با این دو پرواز رسما فعالیت و پروازهای خودش را شروع کرد.

مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی وارِش

بلیط هواپیما وارش از این ایرلاین قابل خرید است که متعلق به استان مازندران است. در همان ابتدای شروع فعالیت چندین مسیر پروازی را در برنامه های خودش قرار داده و محوریت اصلی پروازهای آن در سه فرودگاه نوشهر، ساری و رامسر است، که همگی در استان مازندران قرار گرفته اند.

 علاوه بر مسیرهای داخل استانی، وارش ایر پروازهایی رو به شهرهایی مانند مشهد، کیش، اهواز، شیراز، تبریز، اصفهان، تهران، گرگان، رشت، ساری، رامسر و نوشهر انجام خواهد داد. بدون شک با تلاش مسئولین این شرکت نوپا و تازه نفس در صنعت هواپیمایی، مقاصد پروازی به سرعت افزایش خواهد یافت و در نتیجه ترافیک جاده ای مسیرهای منتهی به این استان تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. 

قوانین استرداد بلیط هواپیما وارش

طبق قوانین تعریف شده توسط شرکت هواپیمایی وارش، برای استرداد بلیط اگر تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز نسبت به استرداد اقدام کنید، 10 درصد از مبلغ بلیط به عنوان جریمه کسر خواهد گردید. از ساعت 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز، 30 درصد جریمه و تا زمان پرواز و مواجه شدن با وضعیت no show، باید 50 درصد از هزینه ی بلیط به عنوان جریمه ی استرداد کسر گردد. لازم به ذکر است که بار مجاز مسافر در پرواز های داخلی وارش، 20 کیلوگرم است.

ناوگان هوایی ایرلاین وارش

هواپیمایی وارش ناوگان تازه نفسی دارد و با توجه به تازه تاسیس بودن آن، نمی شود انتظار تعداد زیادی از هواپیماها را در این ناوگان داشت. وارش پروازهای خودش را در مهر ماه 97 با سه فروند هواپیمای بوئینگ 737 سری کلاسیک شروع کرد و طبق گفته های مسئولین این ایرلاین، تا پایان سال تعداد هواپیماهای آن به پنج فروند خواهد رسید.

خرید بلیط هواپیمایی وارش از رسپینا

در خرید بلیط از رسپینا این امکان برای شما فراهم شده است تا در پروسه خرید بلیط پرواز بتوانید ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب نمائید برای این منظور کافیست وارد سایت اصلی رسپینا به آدرس respina24.ir  وارد شوید و در بالای صفحه نام شهر مبدا و مقصد را وارد نمائید بعد از نمایش بلیط ها در صفحه انتخاب بلیط می توانید از سمت چپ صفحه ایرلاین وارش را به عنوان ایرلاین مورد نظر خود انتخاب نمائید بعد از این مرحله با انتخاب بلیط و وارد کردن مشخصات مسافر طبق اطلاعات شناسنامه به درگاه های بانکی هدایت می شوید تا بلیط مورد نظر خود را خرید نمائید و پس واریز وجه لینک دانلود بلیط برای شما نمایش داده می شود.  با رسپینا مطابق ایده آل هایتان سفر کنید.