مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : شنبه ها 02191012900
09/16 چهارشنبه
تکمیل ظرفیت
09/17 پنجشنبه
۸۷۵ ت
09/18 جمعه
۸۸۴ ت
09/19 شنبه
۸۸۴ ت
09/20 یکشنبه
۸۹۵ ت
09/21 دوشنبه
۸۸۴ ت
09/22 سه شنبه
۸۸۴ ت
09/23 چهارشنبه
۸۸۴ ت
09/24 پنجشنبه
۸۸۹ ت
09/25 جمعه
۸۸۴ ت
09/26 شنبه
۸۸۲ ت
09/27 یکشنبه
۸۸۲ ت
مرتب سازی بر اساس :
قیمت از کم به زیاد
مسیر بالعکس
14:35 arrow 15:35
تهران (THR) ـ تبریز (TBZ)
کاسپین هواپیمایی کاسپین - 46
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 5 نفر
۸۷۵٬۰۰۰ تومانء arrow
14:10 arrow 15:30
تهران (THR) ـ تبریز (TBZ)
ایران ایر هواپیمایی ایران ایر - 443
- اکونومی - سیستمی - Y
ظرفیت : 9 نفر
۸۸۱٬۵۰۰ تومانء arrow
07:05 arrow 08:15
تهران (THR) ـ تبریز (TBZ)
ایران ایرتور هواپیمایی ایران ایرتور - 936
- اکونومی - سیستمی - Y
ظرفیت : 5 نفر
۸۸۳٬۳۰۰ تومانء arrow
14:45 arrow 15:50
تهران (THR) ـ تبریز (TBZ)
ماهان هواپیمایی ماهان - 1002
- اکونومی - سیستمی - BH
ظرفیت : 9 نفر
۸۸۳٬۳۰۰ تومانء arrow
14:35 arrow 15:35
تهران (THR) ـ تبریز (TBZ)
کاسپین هواپیمایی کاسپین - 46
- اکونومی - سیستمی - J
ظرفیت : 9 نفر
۸۸۳٬۳۰۰ تومانء arrow

بلیط هواپیما تهران تبریز را می توانید با تضمین ارزانترین قیمت برای ایرلاین های مختلف از جمله آتا و ایران ایرتور از رسپینا رزرو کنید. به منظور خرید بلیط هواپیما برای این مسیر کافیست از بالای همین صفحه بلیط خود را انتخاب کرده و پس از ورود اطلاعات، لینک آن را دریافت کنید.

بلیط هواپیما تهران تبریز

خرید بلیط هواپیما تهران تبریز 

برای خرید بلیط هواپیما تهران به تبریز کافیست از بالای همین صفحه مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید:

 1. در بالای همین صفحه می توانید بلیط خود را انتخاب کرده و یا با تقویم پروازی روز دیگری را انتخاب کنید.
 2. در صفحه بعد و از جدول لیست پروازها، بلیط موردنظر را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات مسافر را به صورت دقیق و بر اساس مشخصات کارت ملی وارد نمائید.
 4. در آخرین مرحله و پس از تایید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط برای شما ارسال می شود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران تبریز

پرواز تهران تبریز

در ادامه برخی از مهم ترین اطلاعات پرواز تهران تبریز شامل مسافت هوایی، مدت زمان پرواز، نوع ایرلاین و سایر اطلاعاتی که قبل از رزرو بلیط مهم خواهد بود، بررسی شده است.

فرودگاه مبدا مهرآباد
فرودگاه مقصد شهید مدنی تبریز
مدت زمان پرواز 1 ساعت
فاصله هوایی 526 کیلومتر
ایرلاین فعال ایران ایرتور، آتا و ایران ایر
 • زمان و ساعت پرواز: با توجه به تقاضای بالای مسافران، بلیط های این مسیر برای تمامی روزهای هفته ارائه می گردد که ساعات آن برای هر ایرلاین متغیر است. برای اطلاع دقیق تر در این خصوص توصیه می کنیم به جدول لیست پروازهای سایت از بالای همین صفحه مراجعه نمائید.
 • مدت زمان پرواز: مسافت هوایی بین این دو شهر حدودا 526 کیلومتر می باشد که با هواپیما در مدت زمان کم تر از 1 ساعت طی می شود. البته این میزان با تغییر ناوگان هوایی و هم چنین شرایط جوی با تغییر همراه خواهد بود.
 • ایرلاین های برگزارکننده: شرکت های هواپیمایی آتا، کاسپین، ایران ایرتور، ایران ایر، کیش ایر، آسمان و قشم ایر از جمله برگزار کنندگان این پرواز می باشند.
 • کلاس های پروازی: بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز دارد. اما به طور کلی بلیط های این مسیر در 2 نوع اکونومی و بیزینس کلاس ارائه می گردد.
 • قوانین بار: میزان بار مجاز بر اساس تصمیم ایرلاین و کلاس کابین تعیین می گردد. اما به طور کلی در تمامی کلاس های اکونومی به جز کلاس نرخ  Y، این میزان ۲۰ کیلوگرم بار و برای کلاس نرخی Y نیز ۲۵ کیلوگرم و  برای بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم است. همچنین مسافر می تواند تا میزان ۷ کیلوگرم بار را داخل کابین ببرد.
 • فرودگاه مبدا: فرودگاه مهرآباد مبدا سفر شما برای سفر به تبریز است. این فرودگاه در غرب تهران واقع شده و چهارمین مرکز حمل و نقل هوایی در خاورمیانه است. مهرآباد دارای 6 ترمینال است که هر کدام از ایرلاین ها، برای پروازهای به خصوصی استفاده می شود.
 • فرودگاه مقصد: فرودگاه تبریز در سال 1329 تاسیس شده است که هم‌اکنون حدود ۲۰۰ پرواز داخلی و ۲۰ پرواز خارجی را به صورت ورودی و خروجی پوشش می دهد که باعث شده این فرودگاه از نظر تعداد پرواز و تجهیزات ناوبری از جایگاه مناسبی در کشور برخوردار است.

بلیط تهران تبریز رسپینا

با خرید بلیط هواپیما تهران تبریز از رسپینا می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • تضمین قیمت: شما می توانید در رسپینا بلیط تهران تبریز را با تضمین پایین ترین نرخ و با میانگین قیمت 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها تهیه کنید. بطوریکه اگر پس از رزرو، بلیط خود را در جائی دیگر با قیمت پایین تر مشاهده نمودید، کافیست به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا معادل 2 برابر اختلاف وجه به شما عودت گردد.
 • استرداد آنلاین بلیط تهران تبریز: یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه به صورت آنلاین قابل استرداد بوده و وجه پرداختی بلیط نیز ظرف مدت 48 تا 72 ساعت عودت خواهد شد.
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته: با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی ممکن است با مشکلات و سوالات مختلفی مواجه شوید، تیمی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود.
 • اطلاع از تاخیرهای پرواز: شرکت رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور است که به محض اعلام تاخیر پرواز از سوی ایرلاین و فرودگاه، بلافاصله تا زمان پاسخگویی مسافر با وی تماس می گیرد و اطلاع رسانی می کند. لذا می توانید با خیال راحت از ساعت دقیق پرواز، بلیط موردنظر خود را خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران تبریز رسپینا

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز

اولین و مهمترین نکته در هر سفر هزینه های آن است و با توجه به اینکه در سفر هوایی بخش اعظمی از هزینه های سفر را رزرو بلیط دربر می گیرد لذا با خریدی درست و به موقع می توانید از هزینه های خود  به طور چشمگیری کاهش دهید. مهمترین عواملی که می توانند در هزینه بلیط تاثیر گذار باشد عبارتند از:

 • نوع بلیط: اولین فاکتور تاثیر گذار، نوع بلیط خریداری شده است. تغییرات قیمتی معمولا در چارترها نسبت به سیستمی بیشتر است و حتی در مواقع پیک سفر ممکن است تا 2 برابر افزایش قیمت داشته باشند.
 • کلاس پروازی: کلاس های پروازی برای این مسیر، اکونومی و بیزینس بوده که اختلاف قیمت فاحشی بین این دو وجود دارد. در کلاس اکونومی شاهد پایین ترین نرخ های پروازی هستیم اما قیمت های کلاس بیزینس تقریبا یک و نیم تا دوبرابر بیشتر هستند. در کنار قیمت بالا، خدمات و امکاناتی هم که در صندلی های کابین بیزینس ارائه می شود، بیشتر است.
 • ایرلاین انتخابی: ایرلاین های متعددی برای این مسیر پرواز دارند که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است. بطور مثال قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز آتا در تاریخ 5 آبان 1401 برابر 883 هزار تومان و پرواز تهران تبریز ایران ایر در این تاریخ برابر 896 هزار تومان است.
 • روز و ساعت پرواز: به صورت معمول قیمت بلیط ها در روز های میانی هفته یعنی دوشنبه و سه شنبه ارزان تر است. همچنین پرواز هایی که در ساعت ابتدایی روز و یا پایانی شب انجام می شود قیمت کمتری دارند. خرید بلیط در صبح این مزیت را دارد که در صورت ابطال پرواز می توانید از سایر پرواز های همان روز استفاده کنید.

تضمین ارزانترین قیمت بلیط تهران تبریز

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز ایران ایر تور

بخشی از قیمت گذاری بلیط های هر ایرلاین بر اساس خدمات پرواز، کیفیت کلاس کابین و نوع ناوگان تعیین می شود. شرکت هواپیمایی ایران ایرتور پروازهای متعددی از تهرا به تبریز داشته که تقریبا در تمامی روزهای هفته، می توان بلیط هواپیما تهران تبریز ایران ایرتور را از رسپینا بخرید. قیمت این بلیط در نیمه اول 1401، برابر 883 هزار تومان است.

بلیط هواپیما تهران تبریز ایران ایرتور

قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران تبریز

رزرو بلیط رفت و برگشت با خرید جداگانه بلیط از لحاظ قیمت هیچ تفاوتی نخواهد داشت. اما این مزیت را دارد که هم سفر شما برنامه ریزی شده است و نگرانی از بابت پیدا کردن بلیط برگشت نخواهید داشت و همچنین تنها یک مرتبه نسبت به پرداخت فاکتور و درج اطلاعات مسافر اقدام می نمائید. برای این منظور کافیست از بالای همین صفحه، روی دکمه ی تغییر در کادر نارنجی رنگ کلیک نموده و گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما تهران تبریز لحظه اخری

بلیط لحظه آخری تهران تبریز در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت، صندلی های خالی هواپیما را به فروش برساند. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر چارترها ارزان تر نیستند. با مقایسه ی نرخ بلیط در سایت های مختلف می توانید در نهایت برای خرید بلیط تصمیم درستی بگیرید . رسپینا دو سرویس رایگان خبرم کن و چند بخرم را برای رزرو بلیط لحظه آخری برای مسافران ایجاد کرده است.

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز با سرویس خبرم کن

فعال سازی سرویس خبرم کن کاملا رایگان است و صرفا با وارد کردن شماره همراه صحیح قابل انجام می باشد. برای این منظور کافیست هنگام مراجعه به لیست پروازها، از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا به محض تغییر قیمت به شما پیامک گردد.

اطلاع از کاهش قیمت بلیط تهران تبریز

خرید بلیط تهران تبریز لحظه آخری با چند بخرم

سامانه رسپینا برای راحتی مسافران، سرویس دیگری را ارائه داده است که طی آن بلیط لحظه آخری تهران تبریز به صورت خودکار برای مسافر رزرو گردد؛ چراکه در هنگام ارسال پیامک ممکن است مسافر به رمز دوم اینترنتی و یا امکان رزرو دسترسی نداشته باشد. در هر صورت با ایجاد پنل کاربری در سایت و فعال سازی سرویس چند بخرم، به محض کاهش قیمت بلیط، به صورت خودکار رزرو آن از طرف سامانه انجام خواهد شد.

بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر

بلیط های ارائه شده در سامانه رسپینا نیز از هر دو نوع سیستمی و چارتر می باشد و پس از مراجعه به جدول بلیط ها و با استفاده از فیلترهای جست و جوی سمت راست صفحه، قابل دسترسی و رزرو خواهند بود. اما قبل از رزرو، 2 نکته را حتما مد نظر داشته باشید:

 • جریمه کنسلی بلیط چارتر تهران تبریز نسبت به سیستمی بیشتر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی و بازگشت وجه در آن ها وجود ندارد.
 • در صورت عدم استفاده از پرواز، اگر بلیط رزرو شده سیستمی باشد، مسافر می تواند درخواست کنسلی نوشو (no show) دهد تا مبلغی از وجه بلیط به وی مسترد گردد. اما در صورت جا ماندن مسافر از پرواز چارتر، مبلغ آن به صورت کامل سوخت خواهد شد.
 • قیمت بلیط کودک (2 تا 12 سال) در پروازهای سیستمی معادل 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود. در صورتی که چارترها، نرخ کودک وجود ندارد و بلیط آن ها قیمت یکسانی با بلیط بزرگسال دارد. هم چنین نرخ بلیط نوزاد (زیر 2 سال) هم در چارتر و هم در سیستمی معادل 10% بلیط بزرگسال است.

 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران تبریز

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز چقدر است؟ چگونه ارزان ترین روز برای خرید پرواز تهران تبریز را انتخاب کنیم؟

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز ایران ایر تور چقدر است؟ چگونه بلیط تهران تبریز ایران ایرتور را از رسپینا رزرو کنیم؟

قیمت بلیط ایران ایرتور در نیمه اول آبان 1401 در مسیر تهران تبریز 883 هزار تومان است. در صفحه لیست پروازهای تهران تبریز و با فیلتر نوع ایرلاین، می توانید پروازهای این مسیر را مشاهده کنید.

میزان بار مجاز در پرواز تهران تبریز چقدر است؟ آیا برای حمل بار بیشتر باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد که میزان آن برابر 1 درصد بهای بلیط به ازای هر کیلوگرم است

جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای تهران تبریز چقدر است؟ چه زمانی پول کنسلی بلیط را به حساب مسافر عودت می شود؟

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. پس از کنسلی بلیط در رسپینا حداکثر تا 72 ساعت بعد، وجه بلیط کنسل شده به حساب مسافر عودت می شود.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به تبریز ارزان چه باید کرد؟

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

چطور می توانم بلیط چارتر تهران تبریز بخرم؟

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر تهران به تبریز برای شما نمایش خواهد یافت.

پروازهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تبریز به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تبریز تهران