{{ctrl.notification}}
respina

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری را می توانید با ارزانترین نرخ های تضمین شده از رسپینا به صورت تلفنی و اینترنتی خریداری کنید. سرویس خبرم کن و چند بخرم وب سایت رسپینا ویژه اطلاع و رزرو خودکار بلیط هواپیما با ارزانترین نرخ طراحی شده است که به مسافر به محض ارزان شدن پیامک ارسال کرده و در صورت تمایل، پرواز را بصورت خودکار رزرو می کند.

بلیط لحظه آخری را از تمام شهرهای داخلی می توان با سرویس های خدماتی رسپینا و ارزانترین قیمت، بدون نیاز به بررسی سایت های مختلف و در سریعترین زمان رزرو کنید. شرکت رسپینا برای رزرو ارزان قیمت بلیط های لحظه آخری، تقویم پروازی را به مسافران ارائه می دهد تا بتوانند از بهترین زمان خرید ارزان بلیط مطلع شوند. در ادامه همراه ما باشید تا با سرویس های خدماتی و نحوه رزرو ارزان ترین بلیط های لحظه آخری از رسپینا آشنا شوید.

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری

برای رزرو لحظه آخری در ساعت های پایانی مانده به پرواز با قیمت ارزان می بایست به صورت مستمر نرخ بلیط ها را پایش کنید تا در صورت مشاهده نرخ ارزان بتوانید آن را سریعا خریداری کنید. اما وب سایت رسپینا، 2 سرویس خدماتی خبرم کن و چند بخرم را ارائه داده است که به محض ارزان شدن بلیط لحظه آخری از طریق پیامک به مسافر اطلاع داده و حتی در صورت تمایل آن را بصورت خودکار رزرو می کند. راهنمای فعال سازی هر یک بصورت زیر است.

اطلاع از بلیط ارزان لحظه آخری با سرویس خبرم کن

این سرویس که برای پروازهای یک طرفه، علاوه بر اطلاع رسانی ارزان شدن بلیط لحظه آخری، در صورت افزایش ظرفیت پروازهایی که پیش تر تکمیل شده اند نیز بصورت رایگان به مسافر پیامک ارسال می کند. برای فعال سازی آن کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 1. وارد جدول بلیط های سایت شده و از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نمائید.
 2. در مرحله بعد، می بایست در هر کدام از فیلدهای اعلام ظرفیت، بازه زمانی اطلاع رسانی و شماره تلفن همراه، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.
 3. در نهایت، کد تاییدی که به شماره همراه شما پیامک می شود را وارد کنید تا فعال سازی سرویس خبرم کن تکمیل گردد.
 4. به محض دریافت پیامک می بایست برای خرید بلیط اقدام کنید تا پرواز شما با تکمیل ظرفیت مواجه نشود.

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری با سرویس چند بخرم

سرویس چند بخرم رسپینا، رزرو خودکار بلیط لحظه آخری را برای مسافران پروازهای یک طرفه حتی در صورت عدم اتصال به اینترنت فراهم می سازد. با فعالسازی سرویس چند بخرم نیازی به بررسی قیمت سایت های دیگر ندارید و بلیط خود را می توانید با نرخ دلخواه رزرو کنید. برای استفاده از این سرویس کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 1. با مراجعه به سایت رسپینا به آدرس respina24.ir، در سایت حساب کاربری ایجاد نموده و در قسمت مالی، حساب کاربری خود را به اندازه مبلغ مورد نیاز برای رزرو بلیط، شارژ کنید.
 2. در صفحه اصلی سایت و در سربرگ موجود در بالای صفحه، مبدا، مقصد و تاریخ رفت سفر را مشخص و بر روی جستجو کلیک کنید.
 3. در مرحله بعد کلیه بلیط های فعال در بازه زمانی مشخص شده برای شما نشان داده خواهد شد که می توانید با توجه به نوع هواپیما، کلاس پروازی، ساعت رفت و ساعت رسیدن به مقصد، ظرفیت و قیمت، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 4. اگر تجربه خرید بلیط از سایت را داشته باشید، می توانید پس از انتخاب بلیط در پنجره باز شده و در قسمت مسافرین سابق، شماره تماس خود را وارد کنید، تا کلیه اطلاعات شما در فیلد های مربوطه به طور خودکار قرار بگیرد. با این کار دیگر نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نمی باشد. همچنین برای رزرو گروهی، بایستی در قسمت تعداد مسافران، تعداد تمام افراد گروه (بزرگسال، نوزاد) را وارد کنید.
 5. در غیر این صورت بایستی در صفحه ثبت اطلاعات مسافر، مشخصات مسافران (کد ملی، نام و نام خانوادگی به صورت لاتین، شماره تماس) را بدون اشتباه تایپی و با دقت وارد کنید. در صورت داشتن کد تخفیف، گزینه "کد تخفیف دارم" را فعال و در کادر ظاهر شده در مقابل آن، وارد کنید. در نهایت برای ذخیره اطلاعات بر روی "ثبت" کلیک کنید.
 6. در نهایت گزینه چند بخرم را در پایین صفحه انتخاب کنید. سپس در پنجره باز شده حداکثر زمان رزرو بلیط و مبلغ پیشنهادی خود را با توجه به حساب کاربری وارد و بر روی ثبت کلیک نمائید. در اینصورت با فعالسازی این سرویس، به محض کاهش قیمت، رزرو بلیط لحظه آخری به صورت خودکار انجام شده و اطلاعات آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

سرویس خبرم کن

⭐اطلاع از ارزان شدن بلیط

سرویس چند بخرم

⭐رزرو خودکار بلیط

تقویم پروازی

⭐مشاهده ارزانترین نرخ

کانال بلیط لحظه آخری

t.me/respina24

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما لحظه آخری

خرید بلیط پرواز لحظه آخری چه مزایایی دارد؟

مهم ترین مزیت بلیط لحظه آخری نرخ های پایین تر آن است که گاهی هزینه های سفرهای را تا چند برابر برای مسافر کاهش می دهد. تخفیف هایی که شرکت های چارترکننده و ایرلاین ها در آخرین لحظات ارائه می دهد حتی گاهی امکان خرید بلیط تا 80 درصد تخفیف را برای مسافران فراهم می کند. از طرف دیگر، امکانات ارائه شده در پرواز به مسافرانی که بلیط هواپیما لحظه آخری را خریداری نموده اند، با سایر مسافران هیچ تفاوتی ندارد و همان امکانات و خدمات شامل این مسافران نیز خواهند شد.

بلیط لحظه آخری چارتر

بلیط هواپیما لحظه آخری در حقیقت همان بلیط هایی هستند که به صورت چارتر و در ساعت های نزدیک به پرواز تمام صندلی های هواپیما به فروش نرسیده اند. در این صورت شرکت های چارتر کننده برای جلوگیری از ضررهای مالی، بلیط لحظه آخری هواپیما را با ارزانترین قیمت و تخفیف های ویژه به مسافران ارائه می دهند. حتی در برخی زمان های لوسیزن (lowseason) که مسافران به حد نساب نرسیده باشند، شرکت مجبور به فروش بلیط چارتر با تخفیف می شود. البته در زمان «های سیزن» (highseason) این شرایط روند معکوس پیدا می کند و قیمت بلیط لحظه آخری حتی تا چند برابر هم گران تر می شود. بنابراین توصیه می کنیم حتما از چند روز قبل تا ساعات قبل از پرواز، نرخ بلیط را چک و مقایسه کنید.

بلیط لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما داخلی لحظه آخری

سایت رسپینا به عنوان مرجع ارائه دهنده خدمات مسافرتی، امکان خرید بلیط لحظه آخری را در اختیار شما قرار می دهد. کافی است مطابق موارد عنوان شده، به صورت اینترنتی از طریق سایت و اپلیکیشن و یا برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا، از ارزان ترین و نزدیک ترین پرواز به مقصد داخلی موردنظر خود مطلع گردید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی، می توانید با انتخاب "بله" در کادر موجود در سمت راست صفحه شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان پرواز داخلی رسپینا با شما تماس بگیرند.

بلیط لحظه آخری مشهد

برای خرید بلیط لحظه آخری مشهد توصیه می کنیم به زمان سفر خود توجه ویژه ای داشته باشید. در بازه زمانی تعطیلات عید و ماه های محرم و صفر که جمعیت زائران مشهد بیش از 3 برابر می شود، قیمت بلیط های لحظه ی آخر این شهر نیز گران تر از همیشه خواهند بود. معمولا اردیبهشت و مهرماه و فصل زمستان از بهترین زمان ها برای یافتن ارزان ترین بلیط های لحظه آخری مشهد به شمار می روند.

بلیط لحظه آخری کیش

از نیمه دوم اریبهشت ماه تا پایان فصل تابستان که مسافر کم تری راهی جزیره کیش می شود، بهترین زمان برای رزرو بلیط لحظه آخری کیش می باشد. در مقابل از نیمه دی ماه تا پایان فروردین بخصوص تعطیلات نوروز، بلیط های این جزیره معمولا با رشد قیمت همراه هستند. لذا توصیه می کنیم در این بازه زمانی به هیچ عنوان خرید بلیط را به لحظات آخر موکول نکنید.

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط لحظه آخری خارجی

در صورتی که برای سفر خارجی، زمان برای شما مهم نیست، بلیط لحظه آخری خارجی می تواند بهترین انتخاب باشد. مراحل رزرو آن از رسپینا نیز همانند رزرو بلیط هواپیما داخلی لحظه آخری است، تنها باید در قسمت اطلاعات مسافران علاوه بر مشخصات فردی، اطلاعات پاسپورت (شماره و تاریخ انقضا پاسپورت) خود را نیز وارد کنید. لازم به ذکر است، سرویس چند بخرم برای پرواز های خارجی صدق نمی کند؛ چرا که این سرویس ویژه مسیرهای داخلی ارائه شده است و نمی توان برای اطلاع از کاهش قیمت بلیط خارجی لحظه آخری استفاده کرد.

بلیط لحظه آخری استانبول

در رابطه با رزرو بلیط لحظه آخری استانبول می بایست درنظر داشته باشید که برای ایرلاین های ایرانی فعال در این مسیر مثل ماهان و معراج، بلیط های چارتر لحظه آخری این مسیر را ارائه می دهند. برای ایرلاین های خارجی مثل ترکیش و پگاسوس کمتر بلیط های چارتر ارائه می شود و معمولا نرخ آن ها نیز به نسبت ایرلاین های ایرانی بیشتر است. بازه های زمانی لوسیزن مثل فصل پاییز و تابستان بهترین زمان برای رزرو ارزان ترین بلیط های لحظه آخری استانبول است.

بلیط لحظه آخری نجف

در رابطه با رزرو بلیط لحظه آخری نجف، بدترین زمان برای رزرو، ایام نزدیک به عاشورا و اربعین است؛ چراکه جمعیت زائران در این بازه زمانی چند برابر می شود و به دنبال آن خرید بلیط در آخرین لحظات با قیمت چند برابری همراه خواهد بود. اگر قصد دارید در این بازه زمانی راهی نجف شوید، توصیه می کنیم از چند هفته قبل تر، رزرو بلیط را انجام دهید.

قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری

بطور کلی نمی توان نرخ دقیقی برای میزان کاهش قیمت بلیط لحظه آخری نام برد؛ چراکه قیمت این بلیط ها بیشتر بر اساس تصمیم چارترکننده تعیین می شود. اما بازه ی زمانی و مقصد سفر در کنار ایرلاین برگزارکننده پرواز، تاثیر چشم گیری بر این موضوع خواهد داشت. بطوریکه در ایام خلوت سال، گاهی دیده می شود قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری حتی تا نزدیک 80 درصد نیز کاهش می یابد. البته همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، در ایامی که تقاضای خرید بلیط برای یک مسیر پروازی افزایش می یابد، نرخ بلیط های لحظه آخری آن مسیر نیز چندبرابر خواهد بود. مثل ایام نزدیک به اربعین که قیمت بلیط های نجف و بغداد در آخرین لحظات حتی بیش از 3 برابر افزایش قیمت را تجربه می کنند.

کانال بلیط لحظه آخری

قوانین بلیط لحظه آخری هواپیما

با تمام مزایایی که برای خرید بلیط لحظه آخری برشمردیم، توصیه می کنیم قبل از رزرو، حتما قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 1. کنسلی و استرداد بلیط های لحظه آخری در اکثر مواقع غیرممکن است؛ چراکه این بلیط ها در آخرین ساعات قبل از پرواز خریداری می شود و در این بازه ی زمانی، معمولا شرکت های چارترکننده لیست مسافران را به ایرلاین اعلام می کنند. لذا بعد از این تایم جریمه کنسلی بسیار بالاست و عملا کنسلی نیز غیرممکن است.
 2. در صورتی که مسافر از پرواز جا بماند، به دلیل اینکه بلیط از نوع چارتر است، شامل استرداد وجه مسافر نوشو (no show) نمی شود. بنابراین در صورت عدم استفاده از پرواز، کل مبلغ آن سوخت خواهد شد.
 3. در صورتی که پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد، امکان کنسلی بدون جریمه برای مسافر وجود خواهد داشت. اما از آنجائی که بلیط از نوع چارتر است، قوانین و مراتب آن نسبت به سیستمی ها سخت تر است و گاهی نیاز به ارسال اصل بلیط مهر شده برای شرکت چارترکننده می باشد.

سایت خرید بلیط هواپیما لحظه آخری رسپینا

رسپینا، خدمات و مزایای ویژه ای برای مسافرانی ارائه داده که از طریق این سایت برای رزرو بلیط لحظه آخری اقدام می کنند. برخی از مهمترین این خدمات عبارتند از:

رزرو بلیط لحظه آخری در سریعترین زمان

با انتخاب رسپینا، می توانید بدون ایجاد حساب کاربری، برای رزرو بلیط اقدام کنید. در نتیجه برای رزرو بلیط لحظه آخری کافیست اطلاعات شخصی خود مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد هر مسافر را در فیلد های مربوطه وارد کنید. همچنین اگر تاکنون سابقه خرید بلیط از این سایت را داشته باشید، می توانید پس از انتخاب بلیط در پنجره باز شده و در قسمت مسافران سابق، شماره تماس خود را وارد کنید تا کلیه اطلاعات شما به صورت خودکار در فیلد های مربوطه قرار بگیرد.

کانال بلیط لحظه آخری

در کانال تلگرام رسپینا، می توانید به صورت روزانه از ارزانترین قیمت بلیط لحظه آخری به مقاصد پرتردد، که به صورت جدول نرخی و با قیمت بروز شده همراه است، اطلاع پیدا کنید. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی گزینه " تماس رایگان اینترنتی" موجود در پایین صفحه کلیک و براحتی با کارشناسان پرواز رسپینا تماس برقرار نموده و از ارزان ترین بلیط موجود به مقصد موردنظر خود مطلع گردید.

پشتیبانی 24 ساعته پرواز لحظه آخری

رسپینا با برخورداری از تیم کارشناسان حرفه ای، از لحظه ورود مسافر به سایت تا زمان رسیدن به مقصد، آماده پاسخگویی و رفع مشکلات مسافران به صورت 24 ساعته می باشد. هم چنین در صورتی که در برنامه سفر شما، تغییری ایجاد شود، می توانید به راحتی با وارد شدن به پنل کاربری و یا تماس با کارشناسان، بلیط لحظه آخری خود را کنسل کنید. در این صورت، وجه پرداخت شده پس از اعمال جریمه کنسلی بلیط، به حساب شما عودت می شود.

سایت بلیط لحظه اخری هواپیما

خرید بلیط کنسلی هواپیما

هیچ کدام از مراکز خدمات مسافرتی، آژانس های هواپیمایی و یا وب سایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند، قادر به نرخ گذاری بلیط های پرواز نیستند. تعیین نرخ بلیط، تنها به عهده ایرلاین (برای پروازهای سیستمی) و یا شرکت های چارترکننده (برای پروازهای چارتر) می باشد. بنابراین حتی اگر مسافری بلیط خود را کنسل کند، هیچ کدام از مراکز ارائه دهنده بلیط (اعم از حضوری یا اینترنتی) نمی توانند آن را با تخفیف و آف خورده بصورت بلیط لحظه آخری به مسافر دیگری بفروشند. بلیط های پرواز داخلی بر اساس نرخ حداکثری که سازمان هواپیمایی کشور آن را مصوب می کند، دارای دامنه تغییرات می باشد. در مورد پروازهای خارجی نیز، تعیین نرخ بر عهده ایرلاین مربوطه است. اما این نرخ گذاری با افزایش تقاضای سفر و خرید بلیط، مستقیما تحت تاثیر قرار می گیرد.

در این مطلب به صورت کامل در مورد بلیط لحظه آخری هواپیما، تفاوت قیمت با بلیط های سیستمی و نحوه رزرو این بلیط به بحث پرداخته شد. اگر برای رزرو این بلیط قصد دریافت مشاوره و راهنمایی داشتید یا برای رزرو آن با مشکل مواجه شدید، می توانید به صورت 24 ساعته از طریق تماس رایگان اینترنتی (لینک پایین صفحه) با کارشناسان ارتباط برقرار کنید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.