• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما لحظه آخری

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما لحظه آخری

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

بلیط هواپیما لحظه آخری را اگر بتوانید برای سفر خود پیدا کنید ، مانند این است که غول چراغ جادو یکی از آرزو های شما را برآورده کرده است؛ یکی از بهترین و مهمترین تکنیک های ارازن سفر کردن، این است که بدانیم چه زمان هایی برای سفر به چه شهرهایی از نظر قیمت برای ما مناسب تر خواهد بود! اگر به شما بگویند که می توانید بلیط هواپیما خود را با نصف قیمت خریداری کنید ، چه حسی خواهید داشت ؟ رسیدن به این مهم تنها کمی صبر و البته حواس جمع می خواهد . ما در این مطلب می خواهیم برای شما روش هایی برای اطلاع یافتن از قیمت و چگونگی رزرو این بلیط ها را بیان کنیم تا در زمان سفر هایتان از ارزانت ترین بلیط ها برخوردار شوید. با رسپینا همراه باشید .

بلیط لحظه آخری هواپیما

بلیط لحظه آخری چیست ؟

هنگامی که که شرکت های عمده فروش و مجری مستقیم تور و آژانس های چارتر کننده پرواز، موفق به تکمیل ظرفیت های پروازی خود نمی شوند، ناچار هستند برای جلوگیری از زیان، صندلی های خالی را به هر قیمتی که شده پر نمایند، در نتیجه بالاجبار در آخرین لحظات، قیمت بلیط هواپیما را به شدت پایین می آورند و پرواز های خود را با نازل ترین قیمت به فروش می رسانند. این مورد فقط مخصوص به بلیط های پرواز چارتری است و قیمت سیستمی ها با دامنه نرخی نسبتا ثابتی طی سال تغییر خواهند داشت.

از کجا بلیط پرواز لحظه آخری پیدا کنیم؟

خرید بلیط های دقیقه 90 و ارزان شاید بسیار دلچسب باشد ولی اگر اندکی غفلت کنید ممکن است هر بار فرصت شکار ارزان ترین بلیط ها را از دست بدهید. در ادامه به شما سه راه کار مهم برای خرید بلیط در دقایق آخر مانده به شروع حرکت را بیان خواهیم کرد.

سایت خرید بلیط پرواز لحظه آخری

طبیعاتا یکی از اصلی ترین کارهایی که برای رزرو این بلیط ها می توانید انجام دهید، جست وجو در سایت های ارائه دهنده ی خدمات پرواز می باشد. البته شاید در طول مسیر جست و جوی خود به قیمت های متفاوتی دست پیدا کنید، ولی همواره به نکات مهمی چون اعتبار سایت، نوع کلاس پروازی و ایرلاین ارائه دهنده بلیط توجه کنید. رسپینا از قدیمی ترین سایت های ارائه دهنده ی خدمات مسافرتی و اولین سامانه ای است که بلیط های پرواز سیستمی را به صورت انلاین به فروش رسانید. این سامانه، 2 سرویس خدماتی پرکاربرد را برای رزرو ارزان ترین بلیط های لحظه آخری ارائه داده است که شما را از هرگونه جست و جو مداوم در سایت های مختلف بی نیاز می کند.

اطلاع از بلیط لحظه آخری و ارزان هواپیما با سرویس خبرم کن

با فعال سازی سرویس خبرم کن، شما قادر خواهید بود به محض کاهش بلیط های پرواز چارتری از طریق پیامک مطلع گردید. برای این منظور کافیست پس از اینکه وارد صفحه اصلی رسپینا به نشانی respina24.ir شدید، اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ موردنظر خود را وارد نمائید. در مرحله بعد و پس از ورود به صفحه پروازها، می بایست از سمت راست صفحه، بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و جزئیات خواسته شده و شماره همراه خود را وارد کنید.

رزرو بلیط های لحظه آخری پرواز با سرویس چند بخرم

سرویس خبرم کن نیز مکمل خبرم کن است و با فعال نمودن آن، به محض ارزان شدن بلیط، رزرو به صورت خودکار از طرف سامانه انجام می گردد. البته برای این منظور می بایست ابتدا در سایت حساب کاربری ایجاد نموده و آن را تا میزان موردنیاز برای رزرو بلیط، شارژ کنید.

بلیط لحظه آخری و ارزان هواپیما

اپلیکیشن رزرو بلیط لحظه آخری رسپینا

با عضویت در شبکه های اجتماعی رسیپنا نیز قادر خواهید بود از ارزان ترین بلیط ها مطلع گردید. در کانال تلگرام رسپینا به نشانی https://t.me/respina24 به صورت روزانه، ارزان ترین بلیط های لحظه آخری برای مسیرهای پرتردد و مهم اطلاع رسانی می گردد. هم چنین با استفاده از اپلیکیشن رسپینا نیز می توانید کلیه ی سرویس های خدماتی نامبرده را فعال و بلیط موردنظر خود را خریداری نمائید.

رزرو تلفنی بلیط های لحظه آخری هواپیما

شما می توانید ضمن برقراری تماس با کارشناسان رسپینا، از نزدیک ترین پرواز با ظرفیت خالی مطلع شده و با واریز وجه به شماره حسابی که برای شما ارسال می گردد، بلیط خود را رزرو کنید.

قیمت بلیط لحظه آخری

مهم ترین عاملی که باعث ارزان شدن این بلیط ها می شود کمبود مسافر در مسیر مورد نظر است. زمانی که چارتر کننده در لحظات آخر منتهی به پرواز با کاهش فروش بلیط مواجه می شود برای جلوگیری از ضرر بلیط ها را تحت عنوان بلیط ارزان قیمت لحظه آخری با قیمتی کمتر عرضه می کند. نوع کلاس پرواز هم عامل موثر دوم است؛ بطوریکه اگر مسافر کلاس پروازی اکونومی را رزرو کرده باشد هزینه ی کمتری در مقایسه با کلاس پروازی بیزینس کلاس می پردازد.

نکات مهم در رزرو بلیط لحظه آخری

* بلیط پروازهای لحظه آخری به دلیل چارتر بودن، معمولا غیر قابل استرداد اند. از طرف دیگر، فاصله ی زمانی خرید این بلیط ها تا زمان پرواز به قدری کوتاه است که عملا استرداد آن ها ممکن نیست. اما در بعضی از موارد تامین کننده ی بلیط به عنوان واسطه بر طبق قوانین چارتر کننده می تواند بلیط را استرداد کرده و بعد از دریافت مبلغ کل هزینه از چارتر کننده بخشی از هزینه ی بلیط را به مسافر عودت کند.

* بلیط هواپیما لحظه آخری فقط با سهمیه آژانس مسافرتی چارتر کننده اولیه امکان جابجایی داشته و پرداخت خسارت های احتمالی بر عهده ی مسافر می باشد.

* در صورت خرید بلیط، اگر از پرواز جا بمانید هیچ هزینه ای به شما عودت نمی گردد و به منزله ی خسارت کامل خواهد بود.

* درصورتی که نام خود را به اشتباه وارد کرده باشید تغییر این مورد توسط خود مسافر در همکاری با تامین کننده انجام می پذیرد و پرداخت خسارت تغییر نام که بر اساس قوانین ایرلاین صورت می گیرد، بر عهده مسافر می باشد.

* اگر چارتر کننده ی شما به هردلیلی اقدام به تغییر ساعت پرواز و یا ایرلاین کند، تامین کننده، فقط مسئولیت اطلاع رسانی را خواهد داشت و مابقی موارد از عهده وظایف وی خارج است.

اپلیکیشن رزرو بلیط لحظه آخری رسپینا

بهترین زمان برای رزرو بلیط لحظه آخری

انتخاب زمان سفر، همیشه تاثیر بسزایی بر روی هزینه ها و بودجه سفر داشته است. نمی توان انتظار داشت که در ایام پیک سفر که ظرفیت پروازها به موقع و بدون مشکل تکمیل می گردد بتوان بلیط های لحظه آخری و ارزان پیدا کرد؛ چراکه شرکت های چارترکننده نیازی به کاهش قیمت ندارند و اتفاقا در این مواقع به دلیل استقبال زیاد ممکن است هزینه بلیط را نیز افزایش دهند. اما در مقابل، سفر در ایام خلوتی یا اصلاحا lowseason ضمن امکان بهره مندی از پایین ترین نرخ بلیط و هتل، امکان پیدا کردن بلیط های ارزان و لحظه آخری را نیز افزایش می دهد. البته این نکته را هم مدنظر داشته باشید که در این بازه زمانی خلوت، بدترین شرایط آب و هوایی در شهر مقصد حاکم است. مثلا سفر به جزیره کیش در تابستان، با اینکه از هزینه ی کم تری برخوردار است، اما هوای گرم و شرجی کلافه کننده ای برای مسافر در پی خواهد داشت.

سایر خدماتی که می توانید لحظه آخری خریداری کنید

در کنار بلیط های پرواز، اصطلاح لحظه آخری برای سایر خدمات مسافرتی مثل تور و هتل نیز به چشم می خورد. احتمالا واژه ی آفرهای لحظه آخری به گوشتان آشنا باشد. در این شرایط نیز اگر آژانس مسافرتی موفق به فروش تمامی ظرفیت پرواز و هتل خریداری کرده نباشد، مجبور است در آخرین لحظات با شکستن قیمت و ارائه تخفیفات استثنایی (حتی تا 70 درصد) مشتری را ترغیب به خرید کند. مثلا تورهای به مقصد مشهد که قیمت اصلی آن 4 میلیون بوده است، با نرخ های لحظه آخری زیر 2 میلیون و پانصد ارائه می شود. بدیهی است که مسافر وقتی با چنین آفری رو به رو می شود، تعلل نمی کند. این مورد برای رزرو اقامتگاه نیز صادق است.

اطلاع از ارزانترین تورهای لحظه آخری با سرویس خبرم کن

سامانه رسپینا در آخرین بروز رسانی های خود، سرویس خبرم کن ویژه تورها را هم ارائه داده است که طی آن به محض ارائه تخفیف و یا کاهش نرخ، به مسافر از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی می شود. برای فعال سازی آن به صورت رایگان نیز می توانید مراحل زیر را طی کنید:

- وارد صفحه اصلی وب سایت به نشانی respina24.ir شوید.

- از سربرگ اصلی سایت، گزینه تور را انتخاب نمائید.

- بر روی لینک " خبرم کن! اطلاع از تور های ویژه" بالای صفحه کلیک کنید.

- اطلاعات خواسته شده و شماره همراه یا ایمیل خود را وارد نمائید.

هم چنین ارزان ترین آفرهای لحظه آخری از طریق کانال تلگرام تور داخلی رسپینا به نشانی https://t.me/tooredakheli نیز اطلاع رسانی می شود.

رزرو تورهای لحظه آخری با آفرهای رسپینا تایم

به محض اعلام تخفیف و یا نرخ های لحظه آخری از سوی شرکت چارترکننده یا هتل، کارشناسان تور داخلی رسپینا نیز بر اساس آن پکیج تور ارائه می دهند که به دلیل نرخ های پایین و استقبال بالای مسافران، ظرفیت آن ها به سرعت تکمیل می شوند. شما می توانید با مراجعه به صفحه هر تور، از کادر مربوط به رسپینا تایم، از آخرین آفرهای لحظه آخری مقصد موردنظر خود مطلع گردید.

رزرو تورهای لحظه آخری با آفرهای رسپینا تایم

محبوب‌ ترین پروازهای لحظه آخری در رسپینا

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری تبریز

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری عسلویه

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری استانبول

بلیط لحظه آخری دبی

رزرو بلیط لحظه آخری هواپیما از رسپینا

سایت رسمی رسپینا ، به عنوان یک مرجع رسمی ارائه دهنده خدمات مسافرتی، چه در زمینه ی گردشگری خارجی و چه گردشگری داخلی، امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری ارزان را در اختیار شما قرار می دهد. کافی است مطابق موارد عنوان شده، به صورت اینترنتی از طریق سایت و یا برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا، از ارزان ترین و نزدیک ترین پرواز به مقصد موردنظر خود مطلع گردید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

رضا صادقی: من شخصا از رسپینا بلیط هواپیما تهیه میکنم و راحت بودن ماجرا برام لذت بخشه.
error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.

سوالات متداول

بهترین مراجع برای رزرو ارزانترین بلیط های لحظه آخری کدام اند؟ expand_more

شما می توانید با مراجعه به وب سایت های مختلف و پایش مدام قیمت ها، از ارزان شدن بلیط ها در آخرین ساعت باقی مانده تا پرواز مطلع شوید. هم چنین درصورتی فعال سازی سرویس خبرم کن نیز به محض ارزان شدن قیمت بلیط به شما پیامک ارسال می شود. از طریق کانال تلگرام رسپینا و برقراری تماس تلفنی با کارشناسان شرکت هم می توانید از نزدیک ترین پرواز با نرخ بلیط ارزان مطلع گردید.

قیمت بلیط های لحظه آخری چقدر ارزانتر است؟ expand_more

نرخ مشخصی ندارد و به مسیر پروازی و تصمیم شرکت چارترکننده بر می گردد. اما معمولا بین 10 تا 50 درصد ارزانتر است.

چه خدمات مسافرتی دیگری را می توان به صورت لحظه آخری خرید کرد؟ expand_more

علاوه بر بلیط های پرواز، در تورهای مسافرتی نیز چنانچه تمامی سهمیه بلیط و هتل رزرو شده از سوی آژانس به فروش نرسد، با تخفیف و به صورت لحظه آخری عرضه می شوند.