{{ctrl.notification}}

رزرو هتل در ایرانشهر

هتل در ایرانشهر

هتل های ایرانشهر اقامتی در دل استان سیستان و بلوچستان را برایتان فراهم می آورد. ایرانشهر در گذشته با نام "پهره" به معنای محافظت مشهور بوده است. از جاذبه های گردشگری این شهر که هنگام رزرو هتل می توانید به آن ها نیز توجه کنید می توان به: قلعه ناصری، قلعه بمپور، قلعه دامن، قلعه چهل دختر، قلعه اسپیدژ و دلگان اشاره کرد.

هتل های ایرانشهر

رزرو هتل های ایرانشهر به صورت اینترنتی

امروزه خرید اینترنتی جایگزین خرید حضوری شده است. دیگر نگران صرف وقت گرانبها و هزینه خود در ترافیک های سنگین و صف های شلوغ نباشید؛ شما می توانید به راحتی رزرو هتل های ایرانشهر را از طریق سایت های فروش معتبر انجام دهید تا علاوه بر مقایسه امکانات هر هتل و هزینه آن، از پشتیبانی 24 ساعته، امکان استرداد آنلاین و تخفیفات ویژه نیز بهره مند شوید.

بهترین هتل ایرانشهر

آب و هوای ایرانشهر گرم و خشک است بنابراین بهترین زمان برای رزرو هتل در ایرانشهر فصل زمستان است. در ادامه شما را با بهترین هتل ایرانشهر به طور مختصر آشنا خواهیم کرد:

هتل قصر

هتل قصر ایرانشهر فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده و در سال 1395 به منظور ارائه امکانات مناسب تر بازسازی شده است. این هتل در 2 طبقه بنا شده است و دارای 26 باب اتاق می باشد. میهمانان هتل قصر می توانند علاوه بر استفاده از امکانات هتل از طبیعت زیبا و مناطق گردشگری ایرانشهر و همچنین جاذبه های گردشگری مانند قلعه ایرانشهر یا همان قلعه ناصری نیز بازدید کنند.  

نحوه رزرو اینترنتی هتل های ایرانشهر

برای رزرو هتل در ایرانشهر به صورت آنلاین کافیست مراحل زیر را طی کنید:

وارد سایت رسپینا شوید و از کادر آبی بالای صفحه بر روی گزینه "رزرو هتل" کلیک کنید.

در صفحه بعد اسم شهر (ایرانشهر) و مدت اقامت را مشخص نمایید.

لیستی از هتل های ایرانشهر که در آن بازه ظرفیت دارند برای شما باز می شود، پس از مقایسه خدمات و قیمت هر هتل می توانید روی کلمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

اطلاعات رزرو کننده را وارد کنید و ثبت اطلاعات بزنید.

هزینه نهایی را از طریق کارت بانکی پرداخت کنید و پس از آن منتظر دریافت واچر هتل شوید.

نحوه استرداد اینترنتی هتل های ایرانشهر

برای استرداد رزرو هتل در ایرانشهر کافیست وارد حساب کاربری خود در رسپینا شوید و روی کلمه هتل داخلی کلیک کنید. پس از آن هتل رزرو شده خود را انتخاب و کلمه ی استرداد را بزنید. پس از هماهنگی با هتل و مشخص شدن مبلغ جریمه که به نسبت فصل سفر و سیاست های داخلی هر هتل می تواند متفاوت باشد، نتیجه نهایی به شما اطلاع داده خواهد شد.

رزرو هتل های ایرانشهر از رسپینا

اگر قصد رزرو هتل در ایرانشهر را دارید می توانید با مراجعه به سایت رسمی رسپینا رزرو خود را انجام دهید. همچنین با رزرو از این سایت شما می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی از پشتیبانی 24 ساعته و امکان استرداد آنلاین نیز بهره مند شوید.

 

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول هتل های ایرانشهر

بهترین زمان برای رزرو هتل های ایرانشهر چه زمانی است؟ expand_more

آب و هوای ایرانشهر گرم و خشک است بنابراین بهترین زمان برای رزرو هتل در ایرانشهر فصل زمستان است.

چگونه می توانیم هتل های ایرانشهر را به صورت اینترنتی رزرو کنیم؟ expand_more

وارد سایت رسپینا شوید و از کادر آبی بالای صفحه بر روی گزینه -رزرو هتل- کلیک کنید. در صفحه بعد اسم شهر (ایرانشهر) و مدت اقامت را مشخص نمایید. لیستی از هتل های ایرانشهر که در آن بازه ظرفیت دارند برای شما باز می شود، پس از مقایسه خدمات و قیمت هر هتل می توانید روی کلمه -رزرو اتاق- کلیک کنید. اطلاعات رزرو کننده را وارد کنید و ثبت اطلاعات بزنید. هزینه نهایی را از طریق کارت بانکی پرداخت کنید و پس از آن منتظر دریافت واچر هتل شوید.

آیا امکان استرداد هتل های ایرانشهر وجود دارد؟ expand_more

بله؛ برای استرداد رزرو هتل در ایرانشهر کافیست وارد حساب کاربری خود در رسپینا شوید و روی کلمه هتل داخلی کلیک کنید. پس از آن هتل رزرو شده خود را انتخاب و کلمه ی استرداد را بزنید. پس از هماهنگی با هتل و مشخص شدن مبلغ جریمه که به نسبت فصل سفر و سیاست های داخلی هر هتل می تواند متفاوت باشد، نتیجه نهایی به شما اطلاع داده خواهد شد.