{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان را می توانید از رسپینا با انتخاب جایگاه صندلی مورد نظر در اتوبوس در سریع ترین زمان رزرو کنید. رسپینا همچنین برای رزرو این بلیط خدماتی از قبیل رزرو با ارزان ترین قیمت و امکان انتخاب شرکت مسافربری را برای مشتریان خود فراهم نموده است. در این مطلب به بررسی مهم ترین جزئیات رزرو این بلیط از رسپینا می پردازیم.

شماره تماس ترمینال کاوه اصفهان: 91 – 34358880 031

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

بسیاری از مسافرین برای رزرو بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان همسفر یا سایر شرکت های اتوبوس رانی، آن را از شعبه های واقع در ترمینال کاوه و به صورت حضوری خریداری می کنند. در این صورت علاوه بر هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت نموده و هزینه تمام شده بیشتری به عهده مسافرین خواهد بود. رسپینا به عنوان یکی معتبرترین سایت خرید بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان در شرق کشور این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی و با کمترین میزان روکشی در اختیار مسافرین قرار می دهد. در این قسمت به راهنمای رزرو این بلیط از رسپینا می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصهان

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام داده تا این بلیط را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا از بالای همین صفحه، شهر اصفهان را به عنوان مبدا وارد نموده و پس از مشخص کردن شهر مقصد و زمان سفر جاده ای، گزینه جستجو را کلیک نمائید.

در قسمت لیست اتوبوس ها، ابتدا در قسمت پایانه مبدا، ترمینال کاوه را کلیک نموده و سپس گزینه مورد نظر را با توجه به زمان سفر، شرکت ارائه دهنده و قیمت بلیط انتخاب کنید.

در صفحه بعد ابتدا جایگاه صندلی مورد نظر را برای رزرو صندلی مورد نظر انتخاب نموده و سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه افراد وارد نمائید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، این مشخصات مجددا در صفحه نمایش گر شما قرار گرفته که می بایست آن را مجددا بررسی نموده و در صورت صحت این موارد با انتخاب گزینه "ادامه" و "پرداخت آنلاین" به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

* دقت داشته باشید در صورت ورود اشتباه مشخصات مسافران، هنگام ورود به اتوبوس از ورود شما ممانعت به عمل آمده و مجبور به استرداد و خرید دوباره بلیط خواهید بود.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، لینک بلیط در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و می توانید آن را دانلود کنید. همچنین مشخصات این بلیط برای شما پیامک می گردد.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال کاوه رسپینا

خرید تلفنی بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید بلیط خود را از طریق تماس با کارشناسان رسپینا رزرو کنید. برای این منظور می بایست با شماره تلفن های رسپینا تماس گرفته و ضمن برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا و اعلام شهرهای مبدا و مقصد، از ارزانترین قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان مطلع شوید. سپس زمان مورد نظر برای انجام این سفر را مشخص نموده و شماره حساب رسپینا را جهت واریز هزینه بلیط دریافت کنید. با واریز مبلغ بلیط به شماره کارت ارسالی، می توانید ضمن تماس مجدد با رسپینا و اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

نرخ بلیط اتوبوس ترمینال کاوه بر خلاف پرواز، به میزان تقاضای مسافرین بستگی نداشته و در طول سال تنها یک بار (معمولا اواخر سال) و زیر نظر سازمان راهداری کشور، نرخ آن افزایش پیدا می کند. شما می توانید با انتخاب گزینه تاریخ، پس از وارد نمودن شهرهای مبدا و مقصد، از نرخ بلیط اتوبوس این ترمینال در 15 روز آینده مطلع شوید. قیمت بلیط های این ترمینال به مسائل مختلفی از قبیل مسافت جاده ای، نوع اتوبوس، شرکت مسافربری، برند اتوبوس برگزار کننده و بازه سنی مسافر بستگی دارد. در این قسمت به بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم.

فاصله جاده ای: مهم ترین عامل موثر در نرخ این بلیط، مسافت بین شهرهای مبدا و مقصد است. این عامل می تواند تا میزان 3 برابری در قیمت بلیط این وسیله نقلیه تاثیر گذار باشد. مثلا بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان به تهران، حدودا نصف قیمت این بلیط به مقصد تبریز به مسافرین ارائه می شود.

شرکت اتوبوس رانی: معتبر ترین شرکت های مسافربری ارائه دهنده بلیط های اتوبوس ترمینال کاوه شامل رویال سفر، همسفر، گیتی پیما، آریا سفر، سیر و سفر، ایران پیما و ماهان سفر هستند. شرکت مسافربری ایران پیما نسبت به سایر شرکت های واقع در این ترمینال، نرخ بیشتری برای اتوبوس های خود از مسافرین دریافت می کند.

برند اتوبوس برگزار کننده: شما می توانید بلیط خود را با انوع اتوبوس های اسکانیا، مان و ولوو خریداری کنید. نرخ بلیط های اسکانیا نسبت به سایر اتوبوس های این مسیر، ارزان تر است.

عوامل موثر در قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

قیمت بلیط اتوبوس وی آی پی ترمینال کاوه اصفهان

نرخ اتوبوس های vip ترمینال کاوه به علت خدماتی از قبیل صندلی های تخت خواب شو، فاصله زیاد صندلی ها، داشتن مانیتور در هر صندلی، ارائه پذیرایی در حین سفر، فضای داخلی آرام و ... حدودا 2 برابر قیمت اتوبوس های معمولی این ترمینال است. در صورتی که قصد انجام سفر های بلند مدت را دارید، برای کاهش خستگی های سفر و مشکلات احتمالی پیشنهاد می شود اقدام به رزرو بلیط اتوبوس وی آی پی پایانه کاوه نمائید. اما اگر فاصله بین شهر ها کمتر از 400 کیلومتر (6 ساعت) باشد، می توانید برای کاهش قیمت، اتوبوس های معمولی این ترمینال را رزرو کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه برای کودکان

بلیط های اتوبوس این ترمینال برای تمام بازه های سنی یکسان است. تنها در صورتی شما می توانید بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان رایگان را خریداری کنید که فرزند خردسال زیر 2 سال همراه خود داشته باشید و برای او صندلی رزرو نکنید. در غیر این صورت نرخ تمام افراد حاضر در اتوبوس های این ترمینال به میزان نرخ بزرگسال محاسبه می شود.

بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان برای کودکان زیر 2 سال در صورت عدم تخصیص صندلی رایگان است

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

در این مطلب به بررسی مهم ترین مسائل در رزرو بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان پرداختیم. با خرید این بلیط تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات احتمالی شما حتی در ترمینال مقصد می باشند. در صورت استرداد بلیط اتوبوس ترمینال کاوه، می توانید از زمان خرید بلیط تا 1 ساعت قبل از پرواز، با 10 درصد جریمه و پس از این زمان با 50 درصد جریمه، مبلغ پرداختی خود در مدت زمان کمتر از 72 ساعت عودت نمائید. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا می توانید از بخش نیاز به راهنمایی، سوال و درخواست خود را ارائه داده و ضمن قرار دادن شماره تلفن خود، منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، می توانید از ارزان ترین زمان برای خرید بلیط اتوبوس این ترمینال مطلع شوید.

آیا قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس از این ترمینال برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 2 سال داشته باشید در صورت عدم تخصیص صندلی، لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.

اگر بلیط اتوبوس کاوه اصفهان را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.