{{ctrl.notification}}

بلیط قطار اصفهان

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.

بلیط قطار اصفهان را می توانید با ارزان ترین قیمت و انتخاب شرکت ریلی دلخواه از رسپینا رزرو کنید. در این مطلب به بررسی تمام موارد مهم در رزرو بلیط قطار اصفهان می پردازیم.

رزرو بلیط قطار اصفهان از رسپینا

خرید بلیط قطار اصفهان

برخی از شرکت های ارائه دهنده این وسیله نقلیه، برای فروش بلیط قطار اصفهان، آن را به صورت حضوری و با احتساب هزینه کارمزد علاوه بر مبلغ بلیط، به مسافرین ارائه می دهند. در این صورت به جز پرداخت هزینه بلیط، می بایست درصدی به عنوان کارمزد به این شرکت ها پرداخت کنید. رسپینا معتبر ترین دفتر فروش بلیط قطار اصفهان در شرق کشور رزرو بلیط قطار این شهر را به صورت اینترنتی و تلفنی به مسافرین ارائه می دهد.

خرید اینترنتی بلیط قطار اصفهان

با انجام مراحل زیر می توانید به راحتی و در کمتر از 1 دقیقه بلیط این مسیر را خریداری نموده و همزمان از جایگاه صندلی خود در قطار مطلع شوید.

ابتدا در بالای همین صفحه در قسمت سربرگ، مبدا و تاریخ مد نظر برای حرکت قطار را مشخص کنید.

سپس از بین قطارهای ارائه شده، گزینه مد نظر را با توجه به قیمت، زمان حرکت و نوع شرکت ریلی انتخاب نمائید.

در صفحه ورود اطلاعات، مشخصات مسافرین را با توجه به کارت ملی و شناسنامه افراد به صورت دقیق وارد کنید. (توجه داشته باشید در صورت ورود اشتباه این مشخصات، نمی توانید از گیت قطار عبور نموده و مجبور به تعویض بلیط این مسیر خواهید بود.)

در این صورت پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده شده و با تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت الکترونیکی خواهید شد.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود بلیط برای شما نمایش داده شده و مشخصات آن ارسال می گردد.

رزرو قطار فوری اصفهان

چنانچه به رمز دوم کارت خود دسترسی نداشتید، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های پایین صفحه، ضمن اعلام شهر مبدا و مقصد، از ارزان ترین قطارهای این مسیر مطلع شوید. سپس شماره حساب رسپینا را جهت پرداخت وجه دریافت نموده و هزینه بلیط را واریز نمائید. در این صورت طی تماس مجدد با کارشناسان رسپینا و اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

راهنمای رزرو اینترنتی بلیط قطار اصفهان

آفرهای خرید بلیط قطار اصفهان

رسپینا برای خرید بلیط های قطار اصفهان خدمات مختلفی به مسافرین ارائه داده که در ادامه به بررسی تمام این موارد می پردازیم.

خرید بلیط قطار اصفهان با هتل

یکی از مهم ترین خدماتی که رسپینا برای خرید بلیط قطار اصفهان به مشتریان خود ارائه می دهد، امکان کرایه اتاق در هتل های این شهر است. با انتخاب گزینه مربوطه در صفحه مورد نظر می توانید قبل از رزرو اقامتگاه، از امکانات هتل مطلع شوید.

خرید بلیط قطار اصفهان با امکان دربست کردن کوپه

ممکن است در سفر به اصفهان با قطار، قصد اختصاصی کردن کوپه خود را داشته باشید. برای خرید کوپه قطار به صورت کامل می بایست حداقل 3 نفر مسافر داخل حضور داشته باشند. در این صورت می توانید هزینه نفر چهارم را بدون پرداخت هزینه های خدمات دریافت کنید. چنانچه مسافر چهارمی همراه خود داشته باشید، حق خروج از کوپه را نداشته و خدمات به وی ارائه نمی شود.

خرید بلیط های قطار اصفهان مخصوص خواهران

بانوان محترم برای راحتی بیشتر در طول این سفر می توانند کوپه خود را به صورت اختصاصی رزرو کنند. برای این منظور کافیست در بخش مسافریان عادی، گزینه "مخصوص خواهران" را انتخاب نموده و این بلیط را رزرو کنید. ورود کودکان پسر تا 6 سال به کوپه بانوان بلا مانع است.

رزرو بلیط حمل خودرو قطار اصفهان

با انتخاب گزینه حمل خودرو در قسمت مسافران عادی می توانید از این خدمت رسپینا به صورت اینترنتی بهره مند شوید. برای رزرو بلیط های حمل خودرو می بایست از حداقل 10 روز قبل به فکر رزرو آن باشید چرا که این بلیط در سریع ترین زمان با تکمیل ظرفیت مواجه می شود.

اطلاع از ارزان ترین بلیط قطار تهران اصفهان با بررسی نمودار قیمتی

قیمت بلیط قطار اصفهان

نرخ این بلیط با توجه به شهر مبدا سفر ریلی متفاوت است. قیمت های بلیط قطار اصفهان را از مبدا شهرهای مختلف می توانید با استفاده از نمودار قیمتی مشاهده کنید. مثلا با بررسی نمودار قیمتی در صفحه بلیط قطار تهران اصفهان می توان متوجه شد نرخ این بلیط در بازه زمانی اسفند 1400، در هر روز با تغییرات همراه بوده است. البته با بررسی نمودار قیمتی ماهانه متوجه می شوید این بلیط نوسان کمی در طی ماه های اخیر داشته است.

بلیط ارزان قیمت قطار اصفهان

در بالای هر صفحه نرخ ارزان ترین بلیط این قطاردر روزهای هفته نوشته شده است. با مطالعه این مورد می توانید بلیط قطار اصفهان را ارزان تر خریداری کنید. مثلا ارزان ترین بلیط قطار مشهد اصفهان در روزهای شنبه هر هفته به مسافرین ارائه شده است.

قیمت بلیط بهترین قطار اصفهان

قطار فدک برای مقصد اصفهان، به مسافرین خدمات ارائه نمی دهد. رزرو بلیط قطار اصفهان، شرکت های رجا، نورالرضا و ریل ترابر سبا انجام می شود. برای رزرو قطارهای با کیفیت می توانید از قطار 4 ستاره نورالرضا استفاده کنید. نرخ این قطار ها با توجه به امکاناتی نظیر تهویه هوا، شیشه های 2 جداره، واگن ویژه بانوان، ارائه انواع غذا در رستوران، روزنامه، چراغ مطالعه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... بیشتر از سایر قطارها است. مثلا در بازه زمانی اسفند 1400 نرخ این قطار 50 درصد بیشتر از سایر قطارها است.

شرکت های ریلی ارائه دهنده بلیط قطار اصفهان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپبنا

با خرید بلیط قطار اصفهان از رسپینا، تیم پشتیبانی رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و درخواست های مسافرین می باشند. برای ارتباط با مشاورین رسپینا کافیست در بخش "نیاز به راهنمایی" ضمن ارائه درخواست، شماره تلفن خود را قرار دهید تا کارشناسان در کمتر از 5 دقیقه با شما ارتباط برقرار کنند. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط قطار اصفهان

بلیط قطار اصفهان را به چه صورت می توان از رسپینا رزرو کرد؟ expand_more

شما می توانید این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا در سریع ترین زمان رزرو کنید.

به چه صورت می توان از ارزان ترین بلیط قطار اصفهان مطلع شد؟ expand_more

ارزان ترین قطار هر مسیر در بالای هر صفحه نوشته شده همچنین با استفاده از نمودار های قیمتی بلیط قطار در مسیرهای مختلف می توانید از ارزان ترین نرخ این بلیط مطلع شوید.

رسپینا چه خدماتی برای رزرو بلیط قطار اصفهان به مسافرین ارائه می دهد؟ expand_more

رسپینا این بلیط را با امکان رزرو اقامتگاه در اصفهان، رزرو کوپه دربست، رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران، کرایه خودرو همراه با قطار و رزرو با ارزان ترین قیمت به مسافرین ارائه می دهد.