{{ctrl.notification}}
respina

بلیط قطار کرمانشاه

بلیط قطار کرمانشاه را می توانید با رزرو اقامتگاه در شهر مقصد و با ارزان ترین نرخ مصوب از رسپینا رزرو کنید. در این مطلب به بررسی تمام حائز اهمیت در خرید این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط قطار کرمانشاه از رسپینا

خرید بلیط قطار کرمانشاه

برخی شرکت های ارائه دهنده قطار کرمانشاه، فروش بلیط های این وسیله نقلیه را به صورت حضوری به مسافرین ارائه می دهند. این شرکت ها علاوه بر مبلغ بلیط، درصدی به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت می کنند. در این صورت هزینه تمام شده این بلیط برای مسافرین بیشتر خواهد شد. رسپینا یکی از معتبرترین دفاتر فروش بلیط قطار کرمانشاه در کشور، رزرو این وسیله نقلیه را با کمترین میزان روکشی و نرخ مصوب در اختیار مسافرین قرار می دهد.

خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانمشاه

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و این بلیط را در سریع ترین زمان رزرو کنید.

ابتدا بالای همین صفحه در قسمت سربرگ، مبدا، مقصد و تاریخ مد نظر برای حرکت قطار را مشخص کنید.

در قسمت لیست قطارها، گزینه مورد نظر را با توجه به ساعت حرکت قطار، قیمت بلیط و شرکت ریلی ارائه دهنده، انتخاب کنید.

سپس خدمات مد نظر خود در این سفر ریلی را انتخاب نموده و مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه افراد به صورت دقیق وارد نمائید.

در صفحه بعد پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده شده که با تایید اطلاعات وارد شده می توانید وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.

با پرداخت آنلاین وجه، لینک دانلود بلیط بر روی صفحه شما نمایش داده شده و مشخصات آن برای شما ارسال می شود.

خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانمشاه

خرید بلیط قطار کرمانشاه فوری

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود، می توانید از طریق تلفنی بلیط قطار این شهر را سفارش دهید. در این صورت ضمن اطلاع از ارزان ترین قیمت ها در روزهای آینده، شماره حساب رسپینا را جهت پرداخت نرخ بلیط دریافت کنید. با واریز مبلغ بلیط به شماره حساب ارسالی، طی تماس مجدد و اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

آفرهای بلیط قطار کرمانشاه رسپینا

رسپینا بلیط این وسیله نقلیه را با امکانات و خدمات مختلف در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در ادامه به مزایای رسپینا در رزرو بلیط های قطار کرمانشاه می پردازیم.

رزرو اقامتگاه در کرمانشاه همزمان با خرید بلیط قطار

شما می توانید با فعال کردن این فیلتر در بالای صفحه، از امکان رزرو اقامتگاه در شهر مقصد همزمان با رزرو این بلیط بهره مند شوید. در این صورت پیشنهاد می شود زمان حرکت قطار خود را طوری تنظیم کنید که قبل از ساعت 14 (ساعت پذیرش اکثر هتل ها درکرمانشاه) به مقصد خود برسید.

بلیط قطار کرمانشاه رسپینا

رزرو کوپه دربست قطار کرمانشاه

چنانچه سفر خود به کرمانشاه با قطار را به صورت خانوادگی یا گروهی انجام می دهید، می توانید از امکان رزرو کوپه به صورت کامل بهره مند شوید. در این صورت می بایست حداقل 3 نفر مسافر داخل کوپه حضور داشته باشند. در این صورت با حضور مسافر چهارم، خدمات ایستگاهی و پذیرایی تعلق نمی گیرد. شما می توانید این فیلتر را در قسمت مسافران عادی فعال کنید.

رزرو کوپه اختصاصی بانوان در قطار کرمانشاه

بانوان برای راحتی در حین سفر می توانند از امکان اختصاصی کردن کوپه قطار کرمانشاه استفاده کنند. برای فعال کردن این گزینه کافیست در بخش مسافران عادی، گزینه "مخصوص خواهران" را انتخاب کنید تا تنها کوپه های مخصوص برای شما نمایش داده شود. توجه داشته باشید ورود پسران بالای 6 سال به کوپه بانوان ممنوع است.

قیمت بلیط قطار کرمانشاه

نرخ بلیط این قطار با توجه به زمان سفر و طول مسیر ریلی متفاوت است. نرخ بلیط قطار های کرمانشاه از شهرهای مختلف در بالای هر صفحه نوشته شده است. شرکت رجا تنها ارائه دهنده این بلیط در کشور است. با استفاده از نمودار قیمتی در هر صفحه می توانید از نرخ های این قطار در طول ماه مطلع شده و قیمت هر ماه را مقایسه کنید. مثلا بلیط قطار تهران کرمانشاه در اسفند 1400، روزهای شنبه ارزان ترین قیمت را داشته و این بلیط در فروردین ماه ارزان تر است.

قیمت بلیط قطار کرمانشاه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط قطار کرمانشاه از رسپینا، کارشناسان این مجموعه به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات شما در زمینه خرید، استرداد یا مشاوره این بلیط هستند. برای برقراری تماس می توانید از طریق تماس رایگان اینترنتی، بخش مربوطه را انتخاب نموده و به مشاورین شرکت متصل شوید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.