بلیط هواپیما زاگرس

خرید بلیط هواپیما زاگرس

برای خرید بلیط هواپیما زاگرس کافیست از قسمت زیر مبدا ، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کرده و در صفحه بعد از قسمت ایرلاین، گزینه زاگرس را انتخاب کنید.

هواپیمایی زاگرس، شرکت هواپیمایی ایرانی است که از سال 1384 فعالیت خود را در منظقه اروند آغاز نموده و در این زمان با پوشش دهی مسیرهای داخلی و برخی از مقاصد خارجی، جایگاه خودرا میان سایر ایرلاین ها تثبیت کرده است. در ابتدای همین صفحه و تنها در چند مرحله ساده می توانید بلیط هواپیما زاگرس را رزرو کنید و تقویم پروازی رسپینا نیز به شما امکان مقایسه نرخ بلیط زاگرس با سایر هواپیمایی ها را می دهد.
در ادامه راهنمای رزرو پرواز زاگرس و سایر اطلاعات مفید مانند قوانین بار، کنسلی و خدمات این ایرلاین بررسی شده است. پیشنهاد می کنیم پیش از رزرو این مطالب را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط پرواز زاگرس

برای خرید بلیط هواپیما زاگرس در بالای همین صفحه ابتدا مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کرده تا لیست پروازهای امروز زاگرس در مسیر مورد نظر شما به نمایش درآید. پس از آن بلیطی که از نظر قیمت و ساعت پروازی با سفر شما هماهنگ است را انتخاب کنید.

سپس در صفحه باز شده اطلاعات مسافر را وارد کرده و با کلیک روی گزینه ثبت وارد درگاه پرداختی شوید. در نهایت لینک دانلود فایل چاپی بلیط برای شما نمایش خواهد یافت و همزمان به شماره تلفن همراهی که در سایت وارد کرده اید، پیامک می شود.
هنگام رزرو بلیط هواپیما توجه به نکات و قوانین زیر ضروری است:

  1. در وارد نمودن اطلاعات مسافر به فارسی و لاتین دقت کنید، چرا که امکان ویرایش و تغییر این اطلاعات وجود نداشته و مسافر در فرودگاه نمی تواند کارت پرواز خود را دریافت کند. در برخی موارد امکان تغییر بلیط وجود دارد اما با جریمه از سمت ایرلاین همراه خواهد بود.
  2. برای گرفتن کارت پرواز در فرودگاه نیازی به تهیه نسخه چاپی بلیط ندارید. اما حتما فایل بلیط را در تلفن همراه خود داشته باشید. همراه داشتن مدارک شناسایی عکس دار معتبر مانند شناسنامه، کارت ملی یا گواهینامه الزامی است.
  3. اگر در زمان خرید بلیط یا بعد از آن با مشکلی مواجه شدید، تیم پشتیبانی رسپینا به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل رسمی آماده پاسخگویی و رفع مشکل شما خواهند بود.
خرید بلیط هواپیما زاگرس بصورت اینترنتی

خرید بلیط ارزان هواپیما زاگرس

برای خرید بلیط هواپیما زاگرس ارزان، می توانید در تقویم پروازی رسپینا ارزان ترین قیمت را با رنگ سبز مشاهده کنید. همچنین لیست پروازهای زاگرس نیز از ارزان‌ترین به گران‌ترین مرتب شده اند. سایت رسپینا با ارائه نرخ های رقابتی و بی واسطه برای شما بهترین و آسان ترین شرایط یافتن و خرید بلیط را فراهم کرده است.

محبوب ترین پروازهای داخلی زاگرس

قیمت بلیط هواپیمایی زاگرس

بطور کلی نرخ بلیط هواپیما زاگرس بر اساس عواملی مانند بازه زمانی سفر، مبدا و مقصد شما، کلاس پروازی و نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) متفاوت است. برای چک کردن قیمت های بروز شده بلیط های این هواپیمایی، مطابق راهنمای بالا وارد جدول پروازی رسپینا شوید.

هواپیمایی زاگرس با توجه به خدمات و امکاناتی که به مسافران ارائه می دهد از قیمت های نسبتا ارزانی برخوردار است اما توصیه می شود جهت مقایسه و پیدا کردن بلیط دلخواه، نمایش بلیط ها را فقط روی زاگرس قرار ندهید تا امکان بررسی قیمت سایر ایرلان ها نیز فراهم شود.

بلیط هواپیما زاگرس چارتر

بلیط چارتر نوعی از بلیط است که به صورت واسطه توسط برخی آژانس ها که چارتر کننده نام دارند، به فروش می رسند. برای خرید بلیط هواپیما زاگرس بصورت چارتر، در جدول پروازهای سایت رسپینا، روی فیلتر نوع بلیط کلیک کرده و گزینه چارتر را فعال نمایید.
دقت کنید که بلیط زاگرس چارتر تابع ضوابط و قوانین چارترکننده است که ممکن است در مواقعی امکان کنسلی بلیط قبل از پرواز را به شما ندهد. هم چنین این بلیط ها در روزهای شلوغ سال ممکن است نسبت به بلیط های سیستمی زاگرس گرانتر باشند. بنابراین قبل از رزرو بلیط، قوانین و قیمت آن را چک کنید.

رزرو بلیط هواپیمایی زاگرس بصورت چارتر

بلیط سیستمی هواپیمایی زاگرس

بلیط سیستمی مستقیما توسط زاگرس بفروش می رسد و قوانین آن نیز توسط شرکت هواپیمایی تعیین می شود. در جدول پروازی رسپینا کنار هر بلیط، نوع آن درج شده است و نحوه خرید آن نیز با بلیط چارتر زاگرس تفاوتی ندارد، با این تفاوت که به جای گزینه چارتر، باید سیستمی را انتخاب کنید.
اگر جزو دسته مسافرانی هستید که به سفر برنامه ریزی شده اهمیت زیادی می دهید یا سفر هوایی جزو انتخاب های اصلی شما است، توصیه می شود بلیط سیستمی زاگرس را رزرو کنید. همچنین خرید این نوع بلیط نسبت به چارتر زاگرس مزایایی دارد که بهتر است قبل از رزرو به آن توجه کنید:

  • بلیط سیستمی زاگرس برای کودکان (2 تا 12 سال) معادل 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود؛ در صورتیکه چارترها نرخ کودک ندارند.
  • در صورت جا ماندن از پرواز، زاگرس بخشی از مبلغ بلیط را به عنوان مسافر نوشو (No show) به حساب شما عودت خواهد داد. اما اگر بلیط شما چارتر باشد، کل مبلغ سوخت خواهد شد.

بلیط لحظه آخری هواپیمایی زاگرس

بلیط لحظه آخری، همان بلیط چارتر است که در ساعات نزدیک به پرواز با نرخ متفاوتی بفروش می رسد. رسپینا امکانی را فراهم کرده تا مسافر برای خرید بلیط لحظه آخری زاگرس نیازی به جستجوی مدام سایت و پیدا کردن بلیط نداشته باشد. سرویس خبرم کن رسپینا به شما پایین ترین نرخ پرواز در بازه زمانی انتخاب شده را اعلام می کند.

برای فعال سازی خبرم کن . پس از ورود به جدول بلیط های سایت، روی آیکون زنگوله کلیک و سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. با ورود کد تاییدی که به شماره تلفن همراه شما پیامک می شود، خبرم کن فعال می شود پس از طی کردن این مراحل باید منتظر پیامک اطلاع رسانی بمانید. حتی اگر نرخ بلیط ها تغییر نکند، باز هم رسپینا از طریق ارسال پیامک به شما خبر می دهد که بتوانید برای سفر خود برنامه ریزی کنید.

پرواز رفت و برگشت زاگرس

اگر می‌خواهید سفری بی دغدغه داشته باشید، توصیه می کنیم بلیط هواپیما زاگرس را بصورت رفت و برگشت خریداری کنید. اگرچه از نظر قیمت بین بلیط یک طرفه و رفت و برگشت تفاوت چندانی وجود ندارد اما در پرواز برگشت ممکن است با بلیط های گران لحظه آخری یا تکمیل ظرفیت پرواز مواجه شوید.

بنابرین پرواز رفت و برگشت زاگرس گزینه ای است که خیال شما را آسوده می کند. برای این منظور در ابتدای همین صفحه روی گزینه رفت و برگشت کلیک کنید.

خرید بلیط هواپیما زاگرس رفت و برگشت

برنامه پروازهای داخلی زاگرس

هواپیمایی زاگرس در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود قرار داده است. آبادان، اصفهان، کرمان، کیش، مشهد، اهواز، ماهشهر، تبریز، قشم، بندرعباس، شیراز، بوشهر، چابهار، کرمانشاه، اهواز و… از جمله مقاصد داخلی ایرلاین زاگرس هستند.

مقاصد پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس

برنامه پروازهای خارجی زاگرس

این ایرلاین هم چنین اقدام به برگزاری پرواز خارجی به مقصد 7 کشور برگزار می کند که عبارتند از:

نوشته های مشابه

دمشق، نجف، دبی، استانبول، اسپارتا، کویت، ازمیر

کنسلی بلیط هواپیما زاگرس

اگر بلیط زاگرس را از وبسایت رسپینا رزرو کرده اید. برای ثبت درخواست کنسلی بلیط هواپیما می توانید به 2 شیوه اینترنتی (از طریق حساب کاربری مسافر در سایت) و تلفنی ( تماس با کارشناسان پشتیبانی) اقدام نمایید. قوانین کنسلی بلیط زاگرس با توجه به نوع بلیط (سیستمی یا چارتر) شناسه نرخی بلیط و زمان باقی مانده تا پرواز متفاوت است.

در تصویر زیر می توانید این قوانین را برای پروازهای داخلی مشاهده کنید. برای اطلاع دقیق تر نیز می توانید با کارشناسان رسپینا در ارتباط باشید تا قوانین استعلام گرفته شوند.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما زاگرس

دریافت آنلاین کارت پرواز زاگرس

دریافت آنلاین کارت پرواز زاگرس تا 24 ساعت قبل از پرواز امکان پذیر است. مسافران می توانند بلیط خود در منزل و بصورت آنلاین دریافت کرده، سپس پرینت بگیرند و مستقیما به گیت خروجی بروند.

رزرو صندلی هواپیمایی زاگرس

یکی از خدماتی که شرکت هواپیمایی زاگرس برای مسافران خود در نظر گرفته است رزرو صندلی است که هنگام پذیرش آنلاین می توانند صندلی مد نظر خود را انتخاب کنند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی زاگرس

بارمجاز هواپیمایی زاگرس برای مسافران پروازهای داخلی «20 کیلوگرم» و برای مسافران پروازهای خارجی « 25 کیلوگرم» است و 5 کیلوگرم هم به عنوان کیف یا ساک دستی به عنوان بار مجاز محسوب می شود. اگر میزان بارتان بیشتر از این باشد، باید هزینه اضافه بار بپردازید. هزینه اضافه بار به ازای هر کیلوگرم معادل 1 درصد قیمت بلیط هواپیما در همان مسیر است.

ناوگان هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس دارای ناوگانی پیشرفته است. این ایرلاین با 7 فروند ایرباس 320، 2 فروند ایرباس 321، ا فروند ایرباس 319 و همچنین 8 فروند بوئینگ MD پروازهای خود را برگزار می کند. طرح توسعه ناوگان این ایرلاین در حال اجرا بوده و در آینده ای نزدیک شاهد ورود سری جدید هواپیماهای مدرن این شرکت به کشور خواهیم بود.

کلاس های پروازی هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در دو کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی کلاس (Economy) و تجاری یا بیزنس کلاس (Business) به مسافران خدمات خود را ارائه می دهد. کلاس پروازی تاثیر بسیار زیادی بر قیمت بلیط هواپیما زاگرس می گذارد. برای رزرو بلیط با کلاس پروازی دلخواه، می توانید از فیلترهای جدول پروازی رسپینا کمک بگیرید.

داخل هواپیما زاگرس کلاس اکونومی

درباره شرکت هواپیمایی زاگرس

همانطور که گفته شد، هواپیمایی زاگرس، قدمت زیادی ندارد و پس از تاسیس به سرعت خدمات خود را گسترش داد، به گونه ای که هم اکنون در دریف 5 ایرلاین برتر ایرانی قرار دارد. در ادامه با تاریخه، عملکرد و اهداف زاگرس بیشتر آشنا می شویم.

تاریخچه هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 و در منطقه آزاد اروند فعالیت خود را آغاز کرد. در ابتدا پروازهای این شرکت تنها با دو فروند هواپیمای توپولوف صورت می گرفت اما پس از دو سال دو فروند هواپیمای MD به ناوگان آن اضافه شد. در سال 1387 نیز زاگرس اولین پرواز بین المللی خود را با پرواز در مسیر تهران دمشق به ثبت رساند.

لوگو هواپیمایی زاگرس

دستاوردهای هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس در مدت زمان بسیار کمی، ناوگان هوایی خود را مجهزتر نمود و به نامی مهم در میان میان شرکت های هواپیمایی کشور تبدیل شد. هواپیمایی زاگرس گامی مهم در جهت ارتقای خدمات پروازی برداشته است و برای این منظور از استانداردهای کیفی، ایمنی بالا و بکار گیری نیروی انسانی متخصص و مجرب استفاده کرده است.

گواهینامه های زاگرس شامل Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما است. همچنین اقدام به ساخت کیترینگ بزرگ و مجهز به دستگاه های پیشرفته و مطابق با استانداردهای روز کرده است. این شرکت توانسته است با رشد ۳۰ درصدی مسیرهای پروازی داخلی و خارجی و رشد ۷۰ درصدی مسافران، پذیرای جابجایی بیش از ۴ میلیون مسافر در یک سال اخیر باشد.

اهداف هواپیمایی زاگرس

زاگرس در تلاش است با برقراری پروازهای بیشتر در مسیرهای مختلف شهرهای ایران و کشورهای همجوار، رسالت خود را در رساندن خدمات بهتر در بخش های عملیات هوایی، خدمات فرودگاهی، خدمات مهندسی و فنی و کیترینگ به نحو احسن به انجام رسانده و با توسعه و افزایش روز افزون ناوگان خود نقش مهمی در ارایه خدمات هوایی در توسعه صنعت حمل و نقل هوایی ایران داشته باشد.

کیفیت هواپیمایی زاگرس

ایرلاین زاگرس، توانسته با بکارگیری پرسنل متخصص و همچنین رعایت استاندارد های کیفی و ایمنی سطح بالا، و برای ماسفرانی که بلیط زاگرس را خریداری می کنند، پروازی امن و مطمئن رو مهیا کند، تا شرایط ایده آلی برای تجربه یک سفر خاطره انگیز، در اختیار مسافرها قرار بگیرد.
همچنین تنوع بالای خطوط هوایی و مقاصد پروازی، دو کلاس پروازی با قیمت های مناسب، کیفیت هواپیمایی زاگرس را در سطح مطلوبی قرار می دهد. پروازهای زاگرس را می توانید از ابتدای همین صفحه رزرو کرده و خود را برای یک سفر هوایی راحت آماده کنید.

پذیرایی در هواپیمایی زاگرس و مهمانداران در مقابل هواپیما

سایر اطلاعات هواپیمایی زاگرس

  • کد ZV :IATA
  • مقر اصلی: تهران، آبادان
  • دفتر مرکزی هواپیمایی زاگرس: آدرس: تهران، ابتدای جاده مخصوص کرج، خیابان ریاحی، کوچه سوم، پلاک یک ساختمان هواپیمایی زاگرس
  • شماره تماس: ۴۷۴۶ – ۰۲۱
  • وب سایت رسمی هواپیمایی زاگرس : www.zagrosairlines.com

سوالات متداول هواپیمایی زاگرس

برای کدام مسیرهای داخلی می‌توان بلیط هواپیما زاگرس رزرو کرد؟

هواپیمایی زاگرس در طول هفته پروازهای زیادی به مقاصدی مانند آبادان، اصفهان، کرمان، کیش، مشهد، اهواز، ماهشهر، تبریز، قشم، بندرعباس، شیراز، بوشهر، چابهار، کرمانشاه و اهواز برگزار می کند. امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما زاگرس در کمتر از چند دقیقه از وب سایت رسپینا امکان پذیر است.

آیا در مسیرهای خارجی هم پرواز زاگرس وجود دارد؟

هواپیمایی زاگرس پرواز به مقاصدی مانند دمشق، نجف، دبی، استانبول، اسپارتا، کویت و ازمیر را در برنامه خود قرار داده است. شما می توانید در ابتدای همین صفحه مبدا و مقصد خود را وارد کرده تا وارد لیست پروازهای زاگرس شوید.

در ایرلاین زاگرس، کدام کلاس های پروازی ارائه شده است؟

در ایرلاین زاگرس، 2 نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزنس ارائه شده است که هر کدام بر اساس امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، نرخ گذاری می شوند.

میزان بار مجاز هواپیمایی زاگرس برای مقاصد داخلی و خارجی چقدر است؟

میزان بار مجاز این ایرلاین در مقاصد داخلی به ازای هر بلیط، 20 کیلوگرم و در سفر های خارجی نیز 25 کیلوگرم است. همچنین میزان باری که مسافران می توانند به همراه خود به داخل کابین حمل کنند، 6 کیلوگرم است.

آیا هواپیمایی زاگرس امکان انتخاب صندلی دلخواه هنگام رزرو بلیط دارد؟

بله یکی از خدماتی که شرکت هواپیمایی زاگرس برای مسافران خود در نظر گرفته است رزرو صندلی است که هنگام پذیرش آنلاین می توانند صندلی مد نظر خود را انتخاب کنند.

آیا می توان کارت پرواز هواپیمایی زاگرس را بصورت آنلاین دریافت کرد؟

دریافت آنلاین کارت پرواز زاگرس تا 24 ساعت قبل از پرواز امکان پذیر است. مسافران می توانند بلیط خود در منزل و بصورت آنلاین دریافت کنند. جهت پذیرش آنلاین می توانید وارد وبسایت رسمی هواپیمایی زاگرس شوید.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا