مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : سه شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران به اهواز

questions قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز چقدر است؟ چگونه می توانم ارزان ترین روز برای خرید بلیط را انتخاب کنم؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions قیمت پرواز تهران به اهواز ماهان چقد است؟ چگونه بلیط ماهان را برای اهواز رزرو کنیم؟
arrow down icon

قیمت بلیط ماهان با توجه به نوع ایرلاین، کلاس پروازی و زمان رزرو متفاوت است. برای خرید بلیط ماهان کافیست در صفحه لیست پروازها با فیلتر نوع ایرلاین، ایرلاین ماهان را انتخاب کنید.

questions میزان بار مجاز در پرواز تهران اهواز چقدر است؟ میزان بار همراه به ازای هر مسافر در پرواز تهران اهواز چقدر است؟
arrow down icon

در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود. مسافران می توانند بار همراه به میزان 6 کیلوگرم در پروازهای داخلی داخل کابین ببرند.

questions جریمه کنسلی (استرداد ) بلیط هواپیمای تهران اهواز چقدر است؟ آیا می توان بلیط چارتر را کنسل کرد؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. در مواقعی بلیط های چارتر تهران اهواز قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما تهران به اهواز ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما تهران اهواز را می توانید در وب سایت رسپینا و با تضمین ارزانترین قیمت، در کمتر از یک دقیقه رزرو کنید. در ابتدای همین صفحه می توانید بلیط هواپیما از تهران به اهواز را برای تاریخ امروز انتخاب کرده و پس از تکمیل اطلاعات مسافران، لینک بلیط برای شما ارسال می شود. با استفاده از تقویم پروازی می توانید بلیط پرواز تهران به اهواز را برای روزهای آینده رزرو کنید.

بلیط هواپیما تهران اهواز

بلیط تهران اهواز رسپینا

وب سایت رسپینا با هدف تسهیل روند خرید بلیط هواپیما و در عین حال، ارائه بلیط با قیمت مناسب، امکانات متعددی را فراهم کرده است. از لحظه ورود به وب سایت رسپینا تا خرید بلیط پرواز و رسیدن به فرودگاه مقصد، تیم پشتیبانی رسپینا به صورت 24 ساعته کنار شماست تا در صورت بروز مشکل، پاسخگوی شما باشد.

تضمین قیمت بلیط تهران اهواز

رسپینا تمامی بلیط ها را با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر وب سایت ها ارائه می دهد. پس از خرید بلیط هواپیما در رسپینا در صورتی که همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید با اطلاع به کارشناسان، دو برابر بهای بلیط را دریافت کنید. بلیط هایی که در قسمت اطلاعات پرواز آن، گزینه تضمین نرخ درج شده است، شامل طرح تضمین قیمت می باشند.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته در وب سایت رسپینا، از لحظه ورود به وب سایت تا رسیدن به فرودگاه مقصد، در کنار شماست. درصورتی که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران اهواز، با مشکلی روبه رو شدید، در صفحه لیست پروازها، پنجره کوچکی در سمت راست و پایین صفحه برای شما باز می شود که در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با انتخاب گزینه بله، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

امکان استرداد آنلاین بلیط تهران اهواز

در صورتی که به هر دلیل تمایل داشتید بلیط هواپیما تهران اهواز رزرو شده را کنسل کنید، می توانید در وب سایت رسپینا به صورت تلفنی و اینترنتی اقدام نمایید. پس از تماس با کارشناسان و کنسلی بلیط و کسر جریمه کنسلی از سوی شرکت هواپیمایی، مابقی هزینه پس از 48 الی 72 ساعت کاری به حساب شما عودت خواهد شد.

اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما

سرویس ویژه خبرم کن در وب سایت رسپینا این امکان را فراهم کرده است تا از کاهش قیمت بلیط هواپیما برای مسیر مورد نظر مطلع شوید. پس از جستجوی بلیط هواپیما تهران اهواز، با انتخاب گزینه خبرم کن (آیکون زنگوله ای شکل) و اعلام قیمت و تاریخ دلخواه، این سرویس برای شما فعال می شود. در صورتی که بلیط تهران اهواز تا قیمت دلخواه شما کاهش یافت، پیامکی مبنی بر کاهش قیمت بلیط برای شما ارسال می شود.

خرید بلیط هواپیما تهران به اهواز

بلیط پرواز تهران اهواز امروز را می توانید با انتخاب یکی از پروازها در ابتدای همین صفحه رزرو کنید. همچنین با استفاده از تقویم پروازهای تهران اهواز برای 30 روز آینده، امکان مشاهده و رزرو پروازهای یک تاریخ خاص وجود دارد. پس از تکمیل اطلاعات مسافرین و تایید اطلاعات، لینک بلیط هواپیما را دریافت خواهید کرد.
به منظور اطمینان از صحت و اعتبار بلیط هواپیمای رزرو شده، می توانید در وب سایت رسپینا و از صفحه پیگیری بلیط هواپیما، استفاده کنید. با وارد کردن شماره پرواز و همچنین کد ملی مسافر، امکان مشاهده اطلاعات بلیط پرواز رزرو شده وجود دارد. علاوه بر این با توجه به بلیط رزرو شده، می توانید صحت آن را از وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی مربوطه جویا شوید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران اهواز

بلیط لحظه آخری تهران به اهواز

بلیط لحظه آخری تهران به اهواز ممکن است به دو صورت بلیط های کنسلی و یا بلیط های سیستمی یا چارتری باشد که با نزدیک شدن به زمان پرواز رزرو نشده اند. در صورتی که مسافری، بلیط هواپیما تهران اهواز را کنسل کند، شرکت هواپیمایی همان بلیط را با قیمت کمتر در اختیار مسافران قرار می دهد. برای یافتن بلیط تهران اهواز لحظه آخری، نیازی نیست که سایت های متعدد را جستجو کنید. در رسپینا و با سرویس ویژه چند بخرم می توانید بلیط لحظه آخری تهران اهواز را با قیمت دلخواه رزرو کنید.
سرویس چند بخرم را می توانید پس از جستجوی بلیط دلخواه و ورود اطلاعات مسافرین فعال کنید. در انتهای این صفحه گزینه ای با نام چند بخرم را مشاهده خواهید کرد که با کلیک روی آن پنجره جدیدی برای شما باز می شود. در این پنجره می توانید نرخ دلخواه، تاریخ و ساعت پرواز را وارد کنید. پس از تایید اطلاعات، در صورتی که بلیط انتخاب شده تا تاریخ موردنظر با کاهش قیمت روبه رو شد، سیستم بلیط را برای شما رزرو کرده و به شما اطلاع می دهد. برای فعالسازی این سرویس ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و موجودی حساب کاربری را تا مبلغ بلیط افزایش دهید.
اطلاع از کاهش قیمت بلیط تهران اهواز

پرواز تهران اهواز

فاصله هوایی تهران تا اهواز، 547 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن نیز 1 ساعت است. پس از خرید بلیط پرواز تهران اهواز، باید حدود 1 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شده و با انجام مراحل چک این، کارت پرواز خود را دریافت کنید.

اطلاعات فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد در بلوار معراج و در نزدیکی میدان آزادی، فرودگاه مبدا پرواز تهران به اهواز است. 4 ترمینال این فرودگاه (1 ، 2 ، 4 و 6) ویژه پروازهای داخلی بوده که هر کدام از این ترمینال ها میزبان پرواز و ایرلاین به خصوصی است. پس از رزرو بلیط هواپیما تهران اهواز، در صورتی که شماره ترمینال پرواز در بلیط درج نشده باشد، می توانید با استفاده از تابلوی پرواز فرودگاه و شماره پرواز درج شده در بلیط، ترمینال پرواز خود را پیدا کنید. در جدول زیر، شماره ترمینال پروازهای خروجی شرکت های هواپیمایی پرواز تهران اهواز، مشخص شده است.

شرکت هواپیمایی شماره ترمینال
کارون ترمینال 2
سپهران ترمینال 4
آتا ترمینال 2
کیش ایر ترمینال 1
قشم ایر ترمینال 2
وارش ترمینال 1
آسمان ترمینال 4

اطلاعات فرودگاه اهواز

فرودگاه اهواز در 10 کیلومتری مرکز شهر اهواز و در بزرگراه پاسداران قرار دارد. پس از فرود هواپیما، وارد ترمینال پرواز داخلی خواهید شد که می توانید در ورودی آن، چمدان خود را برداشته و از فرودگاه خارج شوید. در خروجی فرودگاه، می توانید با استفاده از تاکسی های خطی به مرکز شهر بروید. شهر اهواز مترو ندارد اما می توانید از اتوبوس نیز برای رفتن به مرکز شهر استفاده کنید.

ساعت و روز پرواز تهران اهواز

پرواز تهران اهواز در تمامی روزهای هفته و در ساعات مختلف از 6 الی 23 انجام می شود ولی خرید بلیط تهران به اهواز ساعت 1 بامداد را در برخی روزها می توان انجام داد. تعداد پروازهای این مسیر محدود بوده و بهتر است بلیط خود را از چند روز قبل رزرو کنید. با استفاده از تقویم پرواز رسپینا می توانید اطلاعات پرواز تهران به اهواز امروز و لیست پرواز های تهران اهواز 30 روز آینده شامل زمان پرواز و قیمت را با یک کلیک مشاهده کنید.

پرواز تهران اهواز

قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز

قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز با توجه به نوع بلیط و زمان سفر متفاوت است. قیمت مصوب بلیط تهران به اهواز که از سوی سازمان هواپیمایی کشور مشخص شده است، 1.550.000 تومان می باشد. اما قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز چارتر گاهی ممکن است تا دو برابر نیز افزایش یابد. ارزانترین قیمت بلیط تهران اهواز هواپیما را می توانید در سایت رسپینا با استفاده از تقویم پروازی مشاهده و رزرو کنید. علاوه بر این در وب سایت رسپینا می توانید، بلیط هواپیما را با تضمین ارزانترین قیمت، نسبت به سایر وب سایت ها تهیه کنید.

ارزانترین قیمت بلیط تهران اهواز در رسپینا

قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز ایران ایر

یکی از عوامل موثر بر قیمت بلیط، نوع شرکت هواپیمایی است. هواپیمایی ایران ایر یکی از شرکت های فعال در این مسیر بوده که به دلیل خدمات متفاوت، قیمت متفاوتی دارد. اما توجه داشته باشید بلیط هواپیما تهران اهواز ایران ایر را در برخی از روزهای سال می توان رزرو کرد.

قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز رفت و برگشت

رزرو بلیط هواپیما تهران اهواز به صورت رفت و برگشت با بلیط یک طرفه از نظر قیمت تفاوتی ندارد. اما با این روش، علاوه بر صرفه جویی در زمان، می توانید پیش از افزایش قیمت بلیط برگشت، آن را با قیمت کمتر رزرو کنید. به منظور خرید بلیط هواپیما تهران اهواز رفت و برگشت، باید در کادر نارنجی رنگ ابتدای صفحه، گزینه تغییر را انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه رفت و برگشت می توانید بلیط های مورد نظر را با یک پرداخت بخرید.

بلیط هواپیما تهران به اهواز چارتر

بلیط هواپیما تهران اهواز را به دو صورت سیستمی و چارتر می توان رزرو کرد. به دلیل ارائه بلیط چارتر توسط شرکت های چارتر کننده، این بلیط ها دارای قوانین تعیین قیمت و همچنین کنسلی متفاوتی هستند. در وب سایت رسپینا می توانید با استفاده از گزینه نوع بلیط و انتخاب گزینه چارتر، تنها بلیط های چارتری تهران اهواز را مشاهده کنید. برخی از تفاوت های بلیط چارتر و سیستمی به منظور انتخاب بهتر، در ادامه بررسی شده است.

 • جریمه کنسلی بلیط پرواز تهران اهواز چارتر از سیستمی بیشتر بوده و در مواقعی نیز امکان کنسلی و استرداد وجه در بلیط چارتر وجود ندارد.
 • در بلیط پرواز سیستمی، هزینه برای کودکان بین 2 تا 12 سال بین 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال می باشد. در صورتیکه در بلیط چارتر نرخ کودک ندارند و بلیط کودک و بزرگسال را با یک نرح محاسبه می کنند.
 • در پرواز های سیستمی در صورت جا ماندن از پرواز، درصدی از مبلغ بلیط به عنوان نوشو به مسافر پرداخت خواهد شد اما همین شرایط در چارترها سبب ابطال بلیط و سوخت شدن کل مبلغ آن خواهد می شود.

بلیط هواپیما تهران اهواز چارتر

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران اهواز

شهر اهواز به دلیل آب و هوای گرمی که دارد، گزینه مناسبی برای سفر به ویژه در فصل تابستان نیست. اما سفر در زمستان و پاییز، بهترین زمان برای سفر به اهواز است. در این زمان، آب و هوا کمی خنک تر بوده و می توان در طول شبانه روز از جاهای دیدنی اهواز بازدید کرد. اما به همین دلیل، قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز در زمستان و پاییز، بیشتر است. در صورتی که می خواهید بلیط هواپیما تهران به اهواز ارزان رزرو کنید، سفر در اواخر بهار تا اوایل پاییز را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید بلیط قطار تهران اهواز

در صورتی که به هر دلیل نتوانستید بلیط هواپیما تهران اهواز را رزرو کنید، می توانید از قطار برای سفر به اهواز استفاده کنید. خرید بلیط قطار تهران اهواز، برای سفرهای خانوادگی که تعداد افراد بیشتر است، گزینه مناسب تری می باشد. قطارهای کوپه ای متعددی در مسیر تهران اهواز وجود دارد که قیمت آن ها با توجه به خدمات و کیفیت قطار متفاوت بوده و گزینه مناسبی برای سفرهای خانوادگی با قطار است. مدت زمان سفر با قطار از تهران به اهواز حدود 14 ساعت بوده که حدود 13 ساعت از سفر با هواپیما طولانی تر است.

تهران به اهواز -

آیا به بلیط برگشت از اهواز به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما اهواز تهران