مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : سه شنبه ها 02191012900
09/06 یکشنبه
۱٬۲۶۶ ت
09/07 دوشنبه
۶۱۵ ت
09/08 سه شنبه
۵۸۵ ت
09/09 چهارشنبه
۵۹۵ ت
09/10 پنجشنبه
۸۶۵ ت
09/11 جمعه
۱٬۳۳۴ ت
09/12 شنبه
۱٬۱۴۰ ت
09/13 یکشنبه
۹۸۵ ت
09/14 دوشنبه
۹۶۵ ت
09/15 سه شنبه
۷۹۴ ت
09/16 چهارشنبه
۷۶۳ ت
09/17 پنجشنبه
۹۶۵ ت
مرتب سازی بر اساس :
قیمت از کم به زیاد
مسیر بالعکس
22:45 00:30
کیش (KIH) ـ تهران (THR)
وارش هواپیمایی وارش - 5825
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 6 نفر
۶۱۵٬۰۰۰ تومانء
15:45 17:35
کیش (KIH) ـ تهران (THR)
چابهار هواپیمایی چابهار - 8765
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 5 نفر
۶۶۵٬۰۰۰ تومانء
23:00 00:40
کیش (KIH) ـ تهران (THR)
کیش ایر هواپیمایی کیش ایر - 7124
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 9 نفر
۶۸۰٬۰۰۰ تومانء
23:30 01:00
کیش (KIH) ـ تهران (THR)
کیش ایر هواپیمایی کیش ایر - 7052
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 3 نفر
۶۸۰٬۰۰۰ تومانء
22:30 00:00
کیش (KIH) ـ تهران (THR)
کیش ایر هواپیمایی کیش ایر - 7080
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 3 نفر
۶۸۰٬۰۰۰ تومانء

بلیط هواپیما کیش به تهران جزء پروازهای پرتردد در سطح کشور بوده که به دلیل تقاضای بالا معمولا قیمت بالایی نیز دارد اما شما می توانید بلیط کیش تهران را با تضمین ارزانترین قیمت از رسپینا تهیه کنید. بدین منظور کافیست یکی از پروازهای امروز در بالای صفحه را انتخاب کنید. به منظور خرید بلیط هواپیما از کیش به تهران برای روزهای دیگر از تقویم پروازی بالا نیز برای یافتن ارزانترین روز استفاده کنید.

بلیط هواپیما کیش به تهران

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

شما می توانید در وب سایت رسپینا بلیط هواپیما کیش به تهران را با چند کلیک و با قیمت مناسب رزرو کنید. به منظور خرید بلیط هواپیما کیش تهران کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. برای خرید بلیط کیش تهران امروز کافیست از بالای صفحه یکی از بلیط ها را انتخاب کنید.
 2. برای خرید بلیط هواپیما کیش به تهران در روزهای دیگر از تقویم پروازی ابتدای صفحه، می توانید ارزانترین روز را انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب بلیط وارد صفحه اطلاعات مسافرین خواهید شد که باید اطلاعات مسافران را به دفت وارد نمایید.
 4. در قسمت اطلاعات تماس باید ایمیل و شماره تلفن خود را که فعال است را وارد کنید.
 5. پس از تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت شده و هزینه بلیط کیش تهران را واریز کنید.
 6. در نهایت و پس از خرید موفق‌، لینک بلیط برای شماره تماس و ایمیل شما ارسال می شود.

نحوه خرید بلیط کیش به تهران

بلیط کیش تهران رسپینا

شرکت مسافرتی رسپینا، بلیط پرواز برای مسیرهای مختلف و به ویژه بلیط هواپیما کیش به تهران را همراه با خدمات مختلف در اختیار مسافران قرار می دهد. از جمله خدمات بلیط کیش به تهران رسپینا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تضمین ارزان ترین قیمت: بلیط های موجود در سامانه رسپینا براساس آخرین نرخ های مصوب شرکت های هواپیمایی با قیمت 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها ارائه شده است. لذا این ضمانت به مسافر داده می شد که چنانچه بلیط هواپیما کیش تهران خود را در سایتی دیگر با نرخ کم تر مشاهده نمود، معادل 2 برابر اختلاف قیمت آن را دریافت نمایند.
 • امکانات انتخاب بلیط دلخواه: با استفاده از فیلترهای موجود در صفحه پروازها قادر خواهید بود تا جزئیات موردنظر پرواز را انتخاب کنید. این جزئیات شامل مواردی همچون انتخاب ایرلاین، زمان پرواز (صبح زود، صبح، ظهر، بعدظهر، عصر و شب) و نوع پرواز (سیستمی یا چارتر) می باشد.
 • خرید بلیط هواپیما کیش به تهران با نرخ دلخواه: سایت رسپینا با ارائه سرویس چند بخرم امکان رزرو بلیط با نرخ دلخواه و در تاریخ مشخص را برای مسافران فراهم کرده است. این سرویس بلیط را به صورت خودکار برای شما رزرو می کند.
 • امکان استرداد آنلاین بلیط: تمام بلیط های خریداری شده از طریق رسپینا، به صورت آنلاین قابل استرداد بوده و در کمترین زمان، می توان بلیط را کنسل نمود. وجه بلیط نیز در صورت امکان استرداد، ظرف مدت 48 تا 72 ساعت به حساب مسافر عودت می گردد.
 • پشتیبانی 24 ساعته: با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط کیش تهران ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت مواجه شوید، تیم کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالات شما می باشند.
 • اطلاع از تاخیرات احتمالی پرواز: در صورتی که پرواز شما حتی اگر با یک تاخیر روبه رو شود، کارشناسان رسپینا در اسرع وقت این تاخیر را به شما اطلاع می دهند.

بلیط هواپیما کیش به تهران رسپینا

پرواز کیش به تهران

در این قسمت، جزئیات کاملی از اطلاعات پرواز کیش به تهران را بررسی می کنیم. برای مشاهده پرواز کیش به تهران امروز و 30 روز آینده می توانید از تقویم پروازی ابتدای صفحه استفاده کنید.

مسافت کیش تهران 1034 کیلومتر
فرودگاه مبدا فرودگاه بین الملیی کیش
فرودگاه مقصد فرودگاه مهرآباد تهران
ایرلاین های مهم کیش ایر، ماهان، ایران ایر
مدت زمان پرواز 1 ساعت و 20 دقیقه
 • مسافت و مدت زمان پرواز کیش به تهران: فاصله تهران تا کیش با هواپیما حدودا 1034 کیلومتر می باشد که در مدت زمانی تقریبی یک ساعت و 20 دقیقه طی می گردد. البته مدت زمان پرواز می تواند با توجه به شرایط جوی و نوع ناوگان هوایی متفاوت باشد.
 • ایرلاین های پوشش دهنده مسیر: کیش ایر، ماهان، ایران ایرتور،زاگرس، معراج، آتا، تابان، قشم ایر، ساها، کاسپین و وارش
 • میزان بار مجاز: بر اساس ایرلاین و کلاس پروازی متغیر است. اما به طور معمول میزان بار مجاز برای بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم و برای بلیط های اکونومی کلاس، 20 کیلوگرم می باشد.
 • فرودگاه مبدا: این فرودگاه یکی از مهم ترین فرودگاه های جنوب کشور است که به سبب مهم نقش توریستی جزیره سالانه رقمی بالغ بر 2 میلیون مسافر را جا به جا می کند. در حال حاضر فرودگاه کیش دارای 2 ترمینال هوایی می باشد که پرواز کیش به تهران از طریق ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه برگزار می گردد.
 • فرودگاه مقصد: مهرآباد، یکی از مهم ترین و پرترددترین فرودگاه های کشور است که مسئولیت برگزاری پروازهای داخلی شهر تهران را بر عهده دارد. در حال حاضر 6 ترمینال فعال در این فرودگاه مستقر می باشد که بسته به اینکه بلیت کیش تهران متعلق به کدام ایرلاین باشد، ترمینال پرواز نیز متفاوت خواهد بود.

پرواز کیش به تهران

بلیط کیش به تهران لحظه آخری

بلیط کیش به تهران لحظه آخری در حقیقت همان چارتر بوده که در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز به دلیل عدم تکمیل ظرفیت هواپیما، با قیمت کمتری از سوی شرکت چارتر کننده عرضه می شود. سامانه رسپینا این امکان را ایجاد کرده است تا مسافران بتوانند بدون نیاز به جستجوی پرواز کیش تهران در روزهای مختلف، بلیط کیش به تهران لحظه آخری را با قیمتی مناسب تهیه کنند.

 • یکی از این سرویس ها خبرم کن بوده که می توانید به صورت رایگان فعال کنید. با استفاده از سرویس خبرم کن رسپینا، مسافران قادر خواهند بود تا از ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما کیش تهران مطلع شوند. برای این منظور کافیست هنگام مشاهده لیست پرواز کیش تهران، از سمت راست بر روی آیکون زنگونه خبرم کن کلیک کرده و جزئیات خواسته شده را وارد نمائید.
 • همچنین می توانید رزرو خودکار بلیط هواپیما کیش به تهرا را هم بر عهده رسپینا بگذارید. کافیست ابتدا در سایت حساب کاربری ایجاد نموده و آن را تا میزان تقریبی هزینه بلیط شارژ کنید. سپس، بعد از انتخاب بلیط موردنظر، در قسمت اطلاعات مسافر، گزینه چند بخرم را انتخاب کنید. پس از وارد کردن اطلاعات و نرخ دلخواه، در صورت کاهش قیمت بلیط، رسپینا آن را به صورت خودکار رزرو می کند.

خرید بلیط کیش تهران با نرخ دلخواه

قیمت بلیط کیش به تهران

قیمت بلیط کیش به تهران نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند معیار مختلف می باشد که ممکن است در روزها و حتی ساعات مختلف، قیمت متفاوتی داشته باشد. با این وجود می توانید بلیط هواپیما کیش به تهران را با تضمین ارزانترین قیمت از رسپینا تهیه کنید.

 • بازه زمانی خرید بلیط: با افزایش تقاضا برای خرید بلیط کیش به تهران، نرخ آن نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. در بازه زمانی تعطیلات و های سیزن جزیره کیش که تردد و جا به جایی مسافر بین این دو این مسیر بالا است، افزایش نرخ بلیط ها روند محسوسی به خود می گیرد.
 • ایرلاین: تعیین نرخ بلیط های سیستمی بر عهده شرکت های هواپیمایی می باشد که بر اساس نوع ناوگان هوایی، شرایط و امکانات خود اقدام به قیمت گذاری می نمایند. برای مثال قیمت بلیط کیش تهران ماهان با بلیط ایرلاین ساها متفاوت خواهد بود.
 • کلاس پروازی: صندلی های پرواز در ایرلاین های داخلی شامل اکونومی کلاس و بیزینس کلاس می باشد که بلیط کیش به تهران اکونومی نسبت به بلیط های بیزینس کلاس از امکانات و قیمت های پایین تری برخوردار می باشند.
 • نوع بلیط: چارتری یا سیستمی بودن بلیط هوایی کیش تهران نیز خود عامل مهمی در تعیین قیمت آن می باشد. گاهی قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران سیستمی از چارتر گران تر می باشد و گاهی نیز این روند معکوس می گردد.

قیمت بلیط کیش تهران رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران به صورت رفت و برگشت و یک طرفه تفاوتی ندارد. اما با خرید بلیط برگشت می توانید قبل از افزایش قیمت احتمالی در روزهای آینده، بلیط مورد نظر را رزرو کنید. به منظور خرید بلیط رفت و برگشت کافیست در کادر نارنجی رنگ بالای صفحه روی گزینه تغییر کلیک کرده و در پنجره باز شده، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید.

بلیط کیش تهران رفت و برگشت

بلیط ارزان کیش به تهران

برای خرید بلیط ارزان کیش به تهران باید فاکتورهای مختلفی از جمله نوع بلیط، زمان سفر و نوع ایرلاین را در نظر بگیرید. وب سایت رسپینا علاوه بر تضمین ارزانترین قیمت بلیط کیش به تهران، با ایجاد تقویم پروازی و مشخص کردن ارزانترین روزها برای خرید بلیط ارزان، امکان انتخاب بلیط با قیمت مناسب را فراهم کرده است.

تضمین قیمت بلیط کیش تهران در رسپینا

بلیط چارتر کیش به تهران

در صفحه لیست پروازها و همچنین در بالای صفحه، فیلتری تحت عنوان نوع بلیط وجود دارد که امکان خرید بلیط چارتر کیش به تهران را ایجاد کرده است. چنانچه تمایل دارید بلیط چارتر کیش به تهران را رزرو کنید کافیست از قسمت فیلترها، گزینه "چارتر" را فعال کنید. البته قبل از رزرو، توصیه می کنیم با درنظر گرفتن قوانین و شرایط زیر، نوع بلیط خود را انتخاب نمائید:

 • درصورت کنسلی بلیط های سیستمی، میزان جریمه نسبت به بلیط چارتر کیش به تهران پایین تر خواهد بود. البته بلیط های چارتر تهران از کیش همیشه هم قابل کنسل شدن نیستند و گاهی جریمه کنسلی قبل از پرواز به 100% هم می رسد.
 • در سیستمی ها، امکان کنسلی نوشو (no show) وجود دارد. بدین معنی که چنانچه مسافر از پرواز جا بماند، می تواند بخشی از مبلغ بلیط را استرداد نمایند. اما در پرواز چارتر کیش به تهران این سیستم صدق نمی کند و کل مبلغ بلیط سوخت خواهد شد.
 • در صورتی هم که پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد، مسافر می تواند بلیط خود را بدون جریمه کنسل کند. البته اگر پرواز سیستمی باشد، نیازی به ارائه اصل بلیط مهر شده و فرستادن آن نیست. ولی در چارترها گاهی نیاز است مسافر اصل بلیط مهر شده را برای آژانس چارتر کننده جهت دریافت کل وجه بلیط ارسال کند.

بلیط هواپیما کیش به تهران چارتر

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش تهران چقدر است؟ چگونه ارزانترین روز برای خرید بلیط بلیط را انتخاب کنیم؟

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

میزان بار مجاز در پرواز کیش تهران چقدر است؟ هزینه جریمه اضافه بار چگونه محاسبه می شود؟

در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته می شود. برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد که بهای آن یک درصد قیمت بلیط به ازای هر کیلوگرم است.

جریمه کنسلی (استرداد ) بلیط هواپیمای کیش تهران چقدر است ؟ ایا می توان بلیط چارتری را نیز کنسل کرد؟

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر کیش تهران قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

برای خرید بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان چه باید کرد؟

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

پروازهای بیشتر از کیش

آیا به بلیط برگشت از تهران به کیش نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران کیش