{{ctrl.notification}}

دریافت اپلیکیشن رسپینا

خرید هواپیما هتل تور

captch refresh

{{alert}}

{{error}}

اپلیکیشن رسپینا

اپلیکیشن رسپینا، پنجره ای تازه رو به دنیا تکنولوژی برای شما باز می کند. اهمیت و نقش دستگاه های تلفن همراه در دنیای امروز مساله ی غیرقابل انکاری می باشد و امروزه شاهد جایگاه مهم این دستگاه جذاب و محبوب در حوزه ی گردشگری هستیم. رسپینا، به عنوان سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط برای سفر های هوایی، ریلی و جاده ای و ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات گردشگری، از این فرصت استفاده نموده و خدمات متنوعی را در قالب اپلیکیشن اندورید رسپینا و اپلیکیشن ios رسپینا ارائه داده است. مهم ترین ویژگی و تفاوت بارز اپلیکیشن خرید بلیط رسپینا با سایر اپلیکیشن های مشابه در این زمینه، جامع بودن و ارائه ی خدمات متنوع می باشد که عبارتند از:

خرید اینترنتی بلیط پرواز داخلی و خارجی، قطار و اتوبوس
رزرو تور های داخلی و خرید آنلاین تور خارجی
استرداد آنلاین بلیط
بهره مندی از پشتیبانی 24 ساعته با نصب اپلیکیشن رسپینا
خرید اعضا از اعتبار حساب کاربری
نمایش سفرهای پیشین

خرید بلیط ارزان هواپیما با اپلیکیشن رسپینا

اصلی ترین ویژگی که یک اپلیکیشن گردشگری باید داشته باشد، امکان خرید بلیط برای مسیر های داخلی و خارجی می باشد. رسپینا، علاوه بر امکان خرید بلیط داخلی و خارجی، تخفیف های ویژه ای را برای خرید بلیط پرواز از طریق اپلیکیشن رسپینا در نظر گرفته است و فرصت خرید بلیط ارزان برای تمامی مسیر های خارجی و داخلی را براحتی در اختیار عاشقان سفرهای هوایی قرار می دهد. با دانلود و نصب بهترین اپلیکیشن خرید بلیط از رسپینا، در هر ساعت و هر مکان و در کمترین زمان ممکن، می توانید بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی را برای خرید بلیط خود انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است که اپ رسپینا کاملا قابل اعتماد و امن بوده و تمام ویژگی های مورد نیاز برای خرید بلیط را در خود جای داده است. برای آسان شدن فرآیند خرید بلیط با اپلیکیشن رسپینا، می توانید نتایج جستجو را بر اساس زمان پرواز، قیمت، نام ایرلاین، تعداد توقف و مدت توقف، فیلتر و مرتب سازی کنید و با مقایسه ی درست، بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.

اپلیکیشن قطار و اتوبوس رسپینا

در این اپ، امکان رزرو کوپه و صندلی در قطار از تمام مسیرهای ریلی و رزرو صندلی در اتوبوس در تمام مسیر های جاده ای را براحتی و به آسان ترین شیوه ی ممکن فراهم ساخته تخفیف های ویژه ای را در این زمینه ارائه می دهد. به عبارت دیگر، با انتخاب اپلیکیشن رزور قطار رسپینا، خرید بلیط به تمام نقاط ایران از طریق خطوط ریلی و جاده ای را با کمترین قیمت انجام خواهید داد و ارزان ترین بلیط را برای شروع سفری به یاد ماندنی در دست خواهید داشت.

استرداد آنلاین انواع بلیط پرواز، قطار و اتوبوس با اپلیکیشن رسپینا

از جمله دلایلی که اغلب افراد به سمت خرید اینترنتی انواع بلیط گرایش پیدا کرده اند، فراهم کردن مقدمات سفر در کمترین زمان و با آسان ترین شیوه ی ممکن می باشد. در نتیجه نمی توان انتظار داشت برای مثال بعد از خرید بلیط هواپیما با اپلیکیشن رسپینا، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود نداشته باشد. از آنجا که اپلیکیشن استرداد آنلاین رسپینا یک مجموعه ی جامع در حوزه ی گردشگری می باشد، امکان استرداد بلیط را در اختیار همراهان خود قرار داده است.

شما می توانید به راحتی به وسلیه این اپ کنسلی بلیط قطار و پرواز خود را از رسپینا انجام دهید دهید.

بهترین اپلیکیشن رزرو هتل

برای تجربه ی سفر با خاطرات خوب و به یادماندنی، در کنار خرید بلیط خود، باید به فکر رزرو محل اقامتی مناسب برای سفر هایتان باشید. فرض کنید بلیط های پرواز خود را آنلاین از اپ رسپینا خریداری کرده اید. یک گردشگر حرفه ای ، رزرو محل اقامت خود را نیز به صورت آنلاین انجام می دهد تا بدون دغدغه سفر خود را شروع کنید. اپلیکیشن رسپینا امکانات ویژه و منحصر به فردی را برای رزرو آنلاین هتل داخلی و رزرو آنلاین هتل خارجی ارائه داده است که عبارتند از:

جستجو و مقایسه ی نامحدود برای رزرو آنلاین اقامتگاه
رزرو آنلاین هتل خارجی با پرداخت ریالی و کارت های عضو شتاب

اپلیکیشن تور های داخلی و خارجی رسپینا

از بارزترین و منحصر به فردترین ویژگی های اپلیکیشن رسپینا، امکان خرید آنلاین تور داخلی و خرید آنلاین تور خارجی می باشد. با نگاهی کوتاه به نمونه های مشابه با اپلیکیشن تور مسافرتی رسپینا، کاملا پی به تفاوت های کاملا مشهود این اپلیکیشن خواهید برد. به طور خلاصه می توان گفت اپ خرید تور رسپینا یعنی:

خرید آنلاین تور داخلی و خرید آنلاین تور خارجی
جستجوی نامحدود و انتخاب آگاهانه
فیلتر کردن نتایج جستجو بر اساس زمان، نوع سفر و غیره
خرید آنلاین تورهای گروهی و انفرادی
مشاهده ی جزئیات تور
امکان مشاهده ی تصاویر مربوط به تور
خرید آنلاین تور با انواع کارت های عضو شتاب
خرید آنلاین تورهای یک روزه

پشتیبانی 24 ساعته با اپلیکیشن رسپینا

رسپینا همیشه به دنبال این بوده است تا با عملکرد درست در ارائه ی خدمات گردشگری، ثابت کند که با رسپینا روی زمین نمی مانید. به همین منظور در طراحی اپلیکیشن رسپینا دقت و حساسیت زیادی اعمال شده و با قرار دادن امکان پشتیبانی 24 ساعته، این اپلیکیشن را کاملا منحصر به فرد کرده است.

لازم به ذکر است، از بین موارد ذکر شده در بالا، امکان خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل داخلی و رزرو آنلاین هتل خارجی به زودی در نسخه ی ios اپلیکیشن رسپینا نیز افزوده خواهد شد. تفاوتی ندارد برای شروع سفر ارزان و راحت، سایت رسپینا را انتخاب کنید یا اپلیکیشن رسپینا، در هر صورت مطمئن باشید، با رسپینا روی زمین نمی مانید.