{{ctrl.notification}}

بلیط قطار پردیس

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.

قطار پردیس بخاطر داشتن امنیت بالا و رفاه و آسایش مسافران در طول مسیر طرفداران زیادی داشته و هر روز به محبوبیت آن افزوده می شود. رجا با قطارهای تندرو و سالنی پردیس علاوه بر امنیت و امکانات عالی، سرعت بالا را به سفرهای ریلی اضافه کرد و این نوع قطار را در لیست پرتقاضا ترین قطار ها قرار داد. البته این قطار در مسیرهای دیگری نیز تردد می کند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم و شرایطی که با خرید بلیط قطار در اختیار مسافران قرار می گیرد را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

قطار پردیس

معرفی قطار پردیس

رجا از جمله شرکت های ریلی می باشد که بیشترین تنوع را در ارائه ی انواع قطار با امکانات و شرایط مختلف دارد و هر یک از قطارهای ناوگان ریلی آن خوبی های خاص خود را دارند. قطارهای سالنی یا اتوبوسی که به نام قطار سریع السیر پردیس شناخته شده می باشند، بخاطر داشتن سرعت بالا و حدود 160 کیلومتر در ساعت و شرایط مطلوب مسافران در طول سفر، از جمله قطارهای پرطرفدار می باشد. یکی از بهترین ویژگی های این قطار، داشتن صندلی به سبک صندلی های هواپیما می باشد که باعث میشود تا مسافر برای رسیدن به مقصد احساس خستگی نکند.

امکانات قطار اتوبوسی پردیس

قطار سالنی و تندرو پردیس یکی از بهترین قطارهای برایهست که علاوه بر داشتن سرعت بالا، امکانات متنوع و شرایط ایده آلی را برای مسافران در طول سفر فراهم می کند که عبارتند از:

* یک وعده غذای رایگان

* پذیرایی میان وعده رایگان

* فروش تنقلات

* بدنه و پنجره های کاملا عایق

* سیستم تهویه مطبوع هوا در قطار پردیس

* سیستم گرمایشی و سرمایشی تعبیه شده در سقف

* توزیع روزنامه و نشریات در روزهای غیر تعطیل

* سیستم صوتی و تصویری در کوپه یا سالن

* توالت فرنگی

* توزیع هدفون

* سیستم ارتباط داخلی

* یک بطری آب رایگان در کوپه برای هر مسافر

مسیرهای تردد قطار سریع السیر پردیس

مسیرهای تردد قطار اتوبوسی پردیس محدود هست و در حال حاضر خرید بلیط قطار پردیس برای مسیرهای تهران مشهد و بالعکس امکان پذیر است.

امکانات قطار اتوبوسی پردیس

نکات مهم در خرید بلیط قطار پردیس

با توجه به سوالاتی که اغلب مسافران درباره این قطار با آن مواجه هستند، در این قسمت به تعدادی از نکات مهمی که باید برای جلوگیری از برخورد با مشکلات در زمان رزرو قطار سالنی پردیس یا هر نوع قطار دیگر رعایت کنید را معرفی کنیم.

* مسافران باید در ورود اطلاعات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی دقت داشته باشند. در صورت عدم تطابق مشخصات روی بلیط با کارت شناسایی مسافر، امکان استفاده از قطار وجود ندارد

* در صورت منصرف شدن از سفر بعد از خرید بلیط قطار سریع السیر پردیس، باید نسبت به استرداد بلیط اقدام نمایید. لازم به ذکر است که با اگر خرید بلیط را از رسپینا انجام داده باشید، براحتی می توانید استرداد آنلاین بلیط را انجام دهید.

* تمام مسافران در زمان سوار شدن به قطار 4 ستاره پردیس، باید نسخه ی چاپ شده ی بلیط را همراه داشته باشند.

* طبق قوانین تعریف شده برای خرید بلیط قطار، مسافران بالای 12 سال به عنوان بزرگسال شناخته شده و هزینه ی بلیط را به طور کامل باید پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که، کودکان بین 2 تا 12 سال نصف هزینه ی بلیط را پرداخت خواهند نمود.

مقایسه قطار پردیس با سایر قطارهای سالنی رجا

در حال حاضر شرکت رجا علاوه بر قطارهای پردیس دارای دو قطار سالنی دیگر به نام های قطار اتوبوسی صبا (4 ستاره) و 3 ستاره ریل باس ارم می باشد که مهم ترین وجه تمایز آن ها با یکدیگر به صورت زیر است:

- قطارهای پردیس و صبا از نظر امکانات هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. اما صندلی های پردیس نسبت به صبا بزرگ تر و راحت تر است. هم چنین در مقایسه با قطار ریل باس ارم، از امکاناتی بیش تری از قبیل فروش غذا و تنقلات، سیستم صوتی و تهویه مطبوع در سالن و هم چنین فوریت های پزشکی برخوردار است.

- از نظر قیمت، سفر با قطارهای پردیس با هزینه بالاتری همراه خواهد بود؛ چراکه مدت زمان پیمودن آن نیز نسبت به سایرین کم تر است.

- از نظر برنامه حرکت و مسیرهای تحت پوشش نیز هر سه با یکدیگر متفاوت اند. هم چنین، برنامه حرکت قطار پردیس ثابت نیست و طی برخی از بازه های زمانی با تردد کم تری همراه می شود.

خرید بلیط قطار پردیس از رسپینا

خرید اینترنتی بلیط با توجه به مزایای آن یکی از بهترین شیوه های خرید بلیط می باشد که در مرحله ی اول نیاز به سامانه ی امن و مرجع کامل دارد. رسپینا، با پوشش تمام مسیرهای ریلی، یکی از بهترین و امن ترین گزینه ها می باشد که امکان رزرو قطار تندور پردیس و سایر انواع قطارها را در تمام مسیرهای ریلی کشور فراهم نموده است. لازم به ذکر است که علاوه بر سایت، می توانید با اپلیکیشن رسپینا، براحتی و با راحت ترین شیوه ی ممکن بلیط را خریداری نمایید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید. در صورت بروز با هر نوع مشکل و سوال، کافیست با همکاران ما در واحد پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید.

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط قطار پردیس

قطار پردیس کوپه ای می باشد یا سالنی؟ expand_more

قطارهای تندرو پردیس در گروه قطارهای سالنی اتوبوسی رجا قرار دارند

بلیط قطارهای پردیس قابل استرداد می باشد؟ expand_more

شرایط استرداد بلیط های قطار با توجه به مدت زمان باقی مانده تا حرکت قطار تعیین شده و مبلغی به عنوان جریمه کنسلی در نظر گرفته میشود. بعد از حرکت قطار امکان استرداد بلیط وجود ندارد

قیمت بلیط کودکان در قطار پردیس چه تفاوتی با بزرگسالان دارد؟ expand_more

کودکان بین 2 تا 12 سال بلیط نیم بها و بزرگتر از 12 تمام بها محاسبه میشود. کودکان زیر 2 سال در صورت عدم استفاده از صندلی نیاز به پرداخت هزینه بابت خرید بلیط ندارند