{{ctrl.notification}}

بلیط قطار رشت

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.

بلیط قطار رشت را می توانید از رسپینا با ارزان ترین قیمت و انتخاب شرکت ریلی دلخواه رزرو کنید. در این مطلب به بررسی مهم ترین مسائل در خرید این بلیط اشاره می کنیم.

رزرو بلیط قطار رشت از رسپینا

خرید بلیط قطار رشت

رزرو بلیط های قطار رشت از رسپینا مزایای مختلفی از جمله خرید بر مبنای نرخ مصوب شرکت های ریلی به همراه دارد. برخی شرکت های مسافری، بلیط قطار رشت را از شهرهای مختلف کشور، به صورت حضوری به مشتریان ارائه می دهند. در این صورت علاوه بر مبلغ بلیط، هزینه ای به عنوان کارمزد از مسافرین مختلف دریافت می کنند. رسپینا رزرو این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی به مشتریان ارائه می دهد.

خرید اینترنتی بلیط قطار رشت

برای رزرو این بلیط به صورت آنلاین کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و بلیط خود را در کمتر از 2 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا از قسمت سربرگ در بالای همین صفحه، مبدا و زمان حرکت مد نظر را مشخص کنید.

سپس در صفحه لیست قطارها گزینه مد نظر را با توجه به قیمت، زمان حرکت و نوع شرکت ریلی انتخاب نمائید.

در صفحه بعد با وارد کردن مشخصات دقیق مسافرین، خدمات مد نظر را وارد نموده و در پایین صفحه گزینه ثبت اطلاعات را کلیک کنید.

در این صورت جایگاه صندلی شما در قطار و پیش فاکتور بلیط نمایش داده شده و با انتخاب گزینه "ادامه" و پرداخت آنلاین می توانید هزینه رزرو این قطار را به صورت اینترنتی پرداخت نمائید.

با پرداخت آنلاین مبلغ بلیط، لینک دانلود آن برای شما نمایش داده شده و مشخصات بلیط برای شما ارسال می شود.

رزرو فوری بلیط قطار رشت

چنانچه به هر دلیل قصد انجام مراحل فوق و پرداخت آنلاین را نداشتید، می توانید با شماره تلفن های رسپینا تماس گرفته و ضمن اعلام مبدا سفر خود، از ارزان ترین بلیط قطار رشت در روزهای آینده مطلع شوید. با انتخاب مسیر این قطار، می توانید شماره حساب رسپینا و مبلغ قابل پرداخت را دریافت نموده و با واریز وجه و اعلام مشخصات فیش واریزی به کارشناس مربوطه، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

راهنمای رزرو بلیط قطار بندرعباس

آفرهای بلیط قطار رشت رسپینا

رسپینا برای خرید بلیط های قطار رشت، خدمات مختلفی به مسافرین ارائه می دهد که در این قسمت به معرفی مزایای رزرو این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط قطار رشت با امکان رزرو اقامتگاه

اگر قصد رزرو اقامتگاه در رشت همراه با خرید بلیط قطار را دارید، کافیست با انتخاب گزینه مربوطه در بالای صفحه از این امکان بهره مند شوید. در این صورت بهتر است برنامه سفر خود را طوری تنظیم کنید که قبل از زمان پذیرش هتل (ساعت 14) در این شهر حضور داشته باشید.

رزرو بلیط قطار رشت با کوپه دربست

یکی از خدماتی که رسپینا در رزرو این بلیط برای مشتریان ارائه می دهد، امکان اختصاص کوپه به صورت کامل است. چنانچه به صورت گروهی به رشت مسافرت می کنید، بهتر است با انتخاب کوپه دربست از بخش مسافران عادی، این سرویس را فعال کنید. حداقل وجود 3 نفر مسافر برای رزرو کوپه های 4 نفره الزامی است. در این صورت، تنها هزینه صندلی مسافر چهارم از مسافرین دریافت شده و هزینه بلیط بدون احتساب خدمات ایستگاهی محاسبه خواهد شد.

رزرو بلیط قطار رشت در کوپه های مخصوص

چنانچه بانوان قصد رزرو کوپه های اختصاصی را دارند، می توانند این قابلیت را در قسمت مسافران عادی فعال نموده تا تنها کوپه های مخصوص بانوان برای آن ها نمایش داده شود. توجه داشته باشید در صورت رزرو این کوپه ها، ورود کودکان پسر بالای 6 سال به آن ممنوع است.

اطلاع از ارزان ترین بلیط قطار تهران رشت با بررسی نمودار قیمتی

قیمت بلیط قطار رشت

با انتخاب گزینه تاریخ در صفحات قطار رشت می توانید از نرخ بلیط های این وسیله نقلیه مطلع شوید. همچنین در قسمت پایین صفحات هر مسیر نمودار قیمتی برای شما نمایش داده شده که می توانید با بررسی آن از نرخ این بلیط از مبدا شهرهای مختلف اطلاع پیدا کنید. مثلا با بررسی این نمودار در صفحه بلیط قطار تهران رشت در بازه زمانی اسفند 1400 می توان متوجه شد در ابتدای ماه این بلیط ارزان ترین نرخ را داشته و در اواسط اسفند، برای رزرو این بلیط حداکثر مبلغ را پرداخت خواهید کرد.

قیمت ارزان بلیط قطار رشت

ارزان ترین نرخ این بلیط در بالای هر صفحه نوشته شده که می توانید با خرید بلیط قطار رشت در آن روز هزینه کمتری پرداخت کنید. مثلا نرخ بلیط قطار مشهد رشت در اسفند 1400، در روزهای یکشنبه، ارزان تر از زمان های دیگر است. همچنین با بررسی نمودار قیمتی ماهانه مشخص می شود نرخ بلیط های این مسیر در فروردین ماه به طور مشخصی کمتر از ماه های دیگر بوده است.

قیمت بلیط قطار فدک رشت

شرکت های ریلی رجا و فدک با ارائه قطارهای کوپه ای و اتوبوسی، ارائه دهنده مسیرهای مختلف ریلی به رشت هستند. قیمت بلیط قطار فدک این شهر با توجه به امکانات و خدمات این قطار از جمله پهن کردن فرش قرمز، سرو نوشیدنی خوشامد گویی، ارائه بهترین کترینگ و خدمات و ... بیشتر از سایر قطارهای این مسیر است.

شرکت های ریلی ارائه دهنده بلیط قطار رشت

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با خرید بلیط های قطار رشت، تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تماس سوالات و مشکلات شما در زمینه رزرو، استرداد و مشاوره این بلیط هستند. برای ارتباط با مشاورین رسپینا کافیست در بخش "نیاز به راهنمایی" درخواست خود را ارائه داده و ضمن وارد نموده شماره موبایل، منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط قطار رشت

بلیط قطار رشت را به چه صورت می توان از رسپینا رزرو کرد؟ expand_more

شما می توانید این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا در سریع ترین زمان رزرو کنید.

به چه صورت می توان از ارزان ترین بلیط قطار رشت مطلع شد؟ expand_more

ارزان ترین قطار هر مسیر در بالای هر صفحه نوشته شده همچنین با استفاده از نمودار های قیمتی بلیط قطار در مسیرهای مختلف می توانید از ارزان ترین نرخ این بلیط مطلع شوید.

رسپینا چه خدماتی برای رزرو بلیط قطار رشت به مسافرین ارائه می دهد؟ expand_more

رسپینا این بلیط را با امکان رزرو اقامتگاه در رشت، رزرو کوپه دربست، رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران، کرایه خودرو همراه با قطار و رزرو با ارزان ترین قیمت به مسافرین ارائه می دهد.

آیا رسپینا قطار فدک رشت را به مسافرین ارائه می دهد؟ expand_more

بله، شما می توانید در رسپینا شرکت های ریلی ارائه دهنده این مسیر از جمله رجا و فدک را برای رزرو بلیط قطار به مقصد رشت انتخاب کنید.