{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس رویال سفر

بلیط اتوبوس رویال سفر را می توانید با امکان انتخاب جایگاه صندلی به دلخواه و با ارزانترین نرخ از رسپینا خریداری کنید. این مجموعه برای رزرو بلیط این شرکت اتوبوس رانی، خدمات دیگری از قبیل خرید بلیط در سریع ترین زمان و انتخاب ترمینال های مبدا و مقصد را در اختیار مسافران قرار داده است. در این مطلب به بررسی مهم ترین جزئیات رزرو و بررسی قوانین استرداد بلیط اتوبوس رویال سفر از رسپینا می پردازیم.

رزرو بلیط اتوبوس رویال سفر از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس رویال سفر

اغلب مسافران بلیط رویال سفر را، از پایانه های فروش بلیط اتوبوس رویال سفر در ترمینال های شهر مبدا خود و به صورت حضوری خریداری می کنند. در این صورت می بایست برای پرداخت هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد به شرکت ارائه دهنده بلیط پرداخت نموده و در نتیجه هزینه بلیط شما بیشتر خواهد شد. رسپینا معتبرترین سایت خرید بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان در شرق کشور، بلیط اتوبوس این شرکت مسافری را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی در اختیار مسافرین خود قرار داده است. در ادامه به راهنمای رزرو بلیط اتوبوس رویال سفر از رسپینا می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر

برای این منظور تنها کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال نموده و بلیط خود را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا از بخش سربرگ در بالای همین صفحه، شهرهای مبدا، مقصد و زمان سفر خود را مشخص نموده و گزینه جستجو را کلیک نمائید.

در قسمت لیست اتوبوس ها، ابتدا عبارت "رویال سفر" را جستجو نموده تا تنها بلیط های مربوطه به این شرکت برای شما نشان داده شود. پس از مشخص کردن ترمینال های مبدا و مقصد، گزینه مورد نظر را با توجه به قیمت بلیط و زمان انجام سفر مشخص نمائید.

در صفحه بعد ابتدا از بالای صفحه، جایگاه دلخواه خود برای رزرو صندلی در اتوبوس رویال سفر را با توجه به صندلی های باقی مانده تعیین نموده و در پایین صفحه، اطلاعات کارت ملی و شناسنامه همراهان خود را به صورا دقیق وارد فرمائید.

در صورت ثبت این اطلاعات، مشخصات وارد شده مجددا برای شما نمایش داده شده که با بررسی و تایید موارد، می توانید با انتخاب گزینه ادامه، به صفحه پردات الکترونیکی بانک متصل شوید.

* توجه داشته باشید در صورت ورود اشتباه مشخصات، در هنگام سوار شدن به اتوبوس، از ورود شما ممانعت به عمل آمده و می بایست اقدام به لغو بلیط اتوبوس رویال سفر نموده و این بلیط را مجددا خریداری کنید.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت اینترنتی، لینک بلیط این وسیله نقلیه در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و می توانید آن را دانلود کنید. همچنین مشخصات این بلیط برای شما پیامک می گردد.

در انتها از هدیه رسپینا شامل شارژ هدیه سیم کارت های اعتباری غافل نشوید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر رسپینا

خرید بلیط اتوبوس رویال سفر تلفنی

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید این بلیط را به صورت تلفنی و از طریق برقراری تماس با کارشناسان رسپینا رزرو کنید. برای این منظور کافیست ضمن تماس با شماره تلفن های رسپینا، شهرهای مبدا و مقصد خود را اعلام نموده و ضمن اطلاع از ارزان ترین قیمت این بلیط در روزهای آینده، زمان سفر جاده ای خود را مشخص کنید. در این صورت شماره حساب رسپینا را جهت واریز مبلغ بلیط دریافت نموده و پس از واریز مبلغ، مجددا با کارشناسان رسپینا تماس برقرار کنید. با اعلام مشخصات فیش واریزی به کارشناس مربوطه، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

قیمت بلیط اتوبوس رویال سفر

نرخ گذاری بلیط های این وسیله نقلیه در طول سال تنها یک مرتبه (معمولا اسفند ماه هر سال) و زیر نظر سازمان راهداری کشور انجام می شود. با انتخاب گزینه تاریخ در بالای همین صفحه می توانید به لیست قیمت این اتوبوس در 15 روز آینده دسترسی داشته باشید. نرخ فروش بلیط اتوبوس رویال سفر، به مسائل مختلفی از قبیل طول مسیر جاده ای، نوع اتوبوس، برند اتوبوس ارائه دهنده و بازه سنی مسافر بستگی دارد. در این قسمت به بررسی هر کدام از این عوامل می پردازیم.

طول مسافت: این عامل بیشترین تاثیر را در نوسان قیمت بلیط اتوبوس رویال سفر دارد به طوری که می تواند تا میزان 2 برابر در قیمت بلیط تاثیر داشته باشد. مثلا بلیط اتوبوس رویال سفر تهران تبریز حدودا نصف قیمت این بلیط از تهران به مقصد مشهد ارائه می شود.

برند اتوبوس: با توجه به این شرکت حدودا 1400 دستگاه اتوبوس در اختیار دارد، شما می توانید بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان را با انواع اتوبوس های اسکانیا، مان و ولوو رزرو کنید. نرخ بلیط شرکت اسکانیا، نسبت به سایر اتوبوس های این مسیر ارزان تر است.

عوامل موثر در قیمت بلیط اتوبوس رویال سفر

قیمت بلیط اتوبوس وی ای پی رویال سفر

اتوبوس های vip شرکت رویال سفر با توجه به ارائه خدماتی از قبیل صندلی های تخت خواب شو، فضای آرام داخل کابین، ارائه پذیرایی در حین سفر، داشتن مانیتور در پشت هر صندلی و ... قیمت حدودا 2 برابری نسبت به اتوبوس های معمولی این شرکت دارد. استفاده از این اتوبوس ها به علت راحتی در سفر و عدم خستگی در طول مسیر، برای سفر های جاده ای طولانی پیشنهاد می شود.

قیمت بلیط اتوبوس رویال سفر کودکان

در صورت استفاده از صندلی های اتوبوس رویال سفر، قیمت این بلیط برای تمام بازه های سنی یکسان است. اما چنانچه فرزند نوزاد (زیر 2 سال) همراه خود دارید، می توانید با عدم تخصیص صندلی به وی، هزینه ای برای بلیط فرزند خود پرداخت نکنید. قیمت بلیط برای کودکان بالای این سن، به میزان بزرگسال محاسبه می شود.

نرخ رایگان بلیط اتوبوس رویال سفر برای کودکان زیر 2 سال در صورت عدم استفاده از صندلی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

در این مطلب به بررسی تمام موارد حائز اهمیت برای رزرو این بلیط پرداخته شد. شما می توانید برای پیگیری بلیط اتوبوس رویال سفر در زمینه استرداد و مشاوره خرید نیز روی پشتیبانی کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته حساب باز کنید. کنسلی بلیط اتوبوس رویال سفر به صورت آنلاین از رسپینا انجام شده و نرخ پرداختی شما با کسر میزان جریمه مشخص در مدت زمان بین 48 تا 72 ساعت انجام می شود. جهت ارتباط با مشاورین رسپینا می توانید از بخش نیاز به راهنمایی، درخواست را اعلام نموده و با قرار دادن شماره تلفن خود، منتظر تماس کارشسناسان رسپینا در کمتر از 10 دقیقه باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس رویال سفر

اگر بلیط اتوبوس رویال سفر را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس رویال سفر در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

آیا قیمت بلیط اتوبوس رویال سفر برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس این شرکت برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 2 سال داشته باشید در صورت عدم تخصیص صندلی، لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس رویال سفر مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، می توانید از ارزان ترین زمان برای خرید بلیط های اتوبوس این شرکت مطلع شوید.